Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

14.12.2016 | Wioska sojuszu i nowe nagrody w MS

15

Komentarz

  • hahaha,masz racje zaczarowana-u mnie tez sie zawiesili :D
  • Tacy fachowi informatycy że nawet sprawia im trudność wyłączenie serwera (i jak to się do tego zabrać pomyślmy) od ktorej strony 
  • pilka2 (PL1)pilka2 (PL1) PL1 Posty: 251
    zabawkami na zakrecanie to my niejestesmy poczekamy zobaczymy tylko nieprzemilczymy
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    edytowano 21.04.2017
    kris258 (INT1) powiedział(a):
    ciekawe, czy szanowne ggs ma jakieś rekompensaty w planie?
    ta dostaniemy wzmocnienie PR, po Mistrzostwach  :D
    a wgl za te zepsute jaja na Internacjonalnym coś dostaliście?

  • pilka2 (PL1)pilka2 (PL1) PL1 Posty: 251
    nie zgadujmy bo i tak bedziemy rozczarowani:))
  • miala byc szybka poprawka...
    ale moze niech potrwa dluzej,zeby znowu cos nie skombinowali..eh...
  • pilka2 (PL1)pilka2 (PL1) PL1 Posty: 251
    nastepne poprawki we wtorek:))
  • pilka2 (PL1)pilka2 (PL1) PL1 Posty: 251
    mamy namiot wszystkim duzo szczescia:)
  • Nie mam już słów na to wszystko co się tu wyprawia  :s
    Rozumiem, że błędy należy eliminować ale czy zawsze musi temu towarzyszyć taki ...bałagan i zamieszanie?
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    A mnie to najbardziej zastanawia logika działania firmy, bo błędy z testowej dosłownie zostały skopiowane na serwery główne,no to wiec pytanie na co ta testowa, skoro zamiast najpierw tam dopracować wszystko jak należy i następnie wprowadzić na serwery ,to się wprowadza akutalizację z masa błędów,które potem nagminnie i na szybko się naprawia......a co najlepsze sami twórcy wpadli na pomysł (rzekomo w oparciu o opinie graczy) że chcemy ms co dwa tygodnie i takim dziwnym zbiegiem okoliczności w ostatnim czasie ,poprawki robią akurat przed ich rozpoczęciem  ;)  Mi osobiście raz nauczka starczyła ;) , nie zacznę misji ,dopóki namiotu nie zobaczę,bo szkoda mojego wkładu,a jak widać gracze sobie mogą narzekać, a twórcy tak czy siak zrobią jak uważają za stosowne-co do rekompensaty,patrzmy realnie nigdy nie były one adekwatne do błędów ,raczej są na zasadzie żeby nie było ,że nie dali  ;) i jakoś nie sądzę aby w tym temacie cokolwiek się zmieniło,aczkolwiek mogę się mylić  ;)
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    edytowano 21.04.2017
    ten brak limitu mi się podoba :sunglasses: to już się nie śpieszcie z naprawą brzegowych :trollface:
    Tylko trzeba uważać jak się coś kupuje, bo można szybko zbankrutować  :s
    Szkoda, że z paska po prawej zniknęła wioska,  wiem , że wielu nie działały te zegarki, ale mi działały i tęsknie :wink:
  • xPiotorux (INT1)xPiotorux (INT1) Posty: 2,872
    edytowano 21.04.2017
    Czy mi się wydaje czy brukiew podrożał i to o 50% ?

    P.s Chyba już za bardzo jestem zniesmaczony tym co ggs wyrabia, wiec już nawet nie pamiętam co ile kosztuje. Tak wiec nie było pytania :P.

    P.s2 A co do braku limitów, to jednak wole je mieć. Jednym kliknięciem zapełniam magazyn i nie muszę wpisywać liczb jak i sprawdzać czy nie dopisałem np o jedna 0 za duzo.

    arkadiusz 2005 (PL1) powiedział(a):

    Nie pokazuje mi pojemności magazynu. A sojusznikom pokazuje większą pojemność magazynu niż mieli. Teraz obawiamy się czy jak będziemy mieć więcej produktów w magazynie a potem magazyn wróci do normalności to czy ta większa ilość zmagazynowana zniknie.


    W OO masz podane, ze w takiej sytuacji będą musieli sprzedać nadwyżkę żeby moc korzystać dalej z odpowiednich obiektów. To tylko niby na czas trwania mistrzostw.
  • Nie pokazuje mi pojemności magazynu. A sojusznikom pokazuje większą pojemność magazynu niż mieli. Teraz obawiamy się czy jak będziemy mieć więcej produktów w magazynie a potem magazyn wróci do normalności to czy ta większa ilość zmagazynowana zniknie.


  • Piotr Mazurek (PL1)Piotr Mazurek (PL1) PL1 Posty: 5,847
    nie moge kupić wzmocnienia jako kierownik pisze, że jestem nowym członkiem sojuszu. Co znowu się zepsuło ?

    Magda
  • po kiego czorta mi potrzebny ten magazyn z gumy? i to na kilka dni...
    super był pasek Wioski sojuszu i znowu go zabrali?

    weźcie naprawcie błędy a nie grzebiecie w tym co działa dobrze :/
  • jjjjjj (PL1)jjjjjj (PL1) PL1 Posty: 973
    Havao pisał ze beda 2 razy droższe po każdym zakupie, ale miały sie ceny resetowac po tygodniu
  • Nie wiem ale u mnie po tej naprawie wogole grac sie nie da. co jeden zbior musze odswierzac wszystko dziala z predkoscia chodu zolwia i jak tu misje robic. A poza tym moze ktos wie o co chodzi w piekarni gdzie jest np jablek 1000/-1. Ja z misjami daje sobie spokoj a cierpliwym zycze powodzenia. Dorota
  • Nagazyn nie ma ograniczeń ;-) można zbierać do woli produkty
  • sylciafi (PL1)sylciafi (PL1) PL1 Posty: 320

    Gra muli , co rusz wywala z gry  ale ggs już  weekenduje i ma graczy   w nosie :( jak zwykle musimy sobie radzić sami


  • candy90 (PL1)candy90 (PL1) PL1 Posty: 354
    edytowano 21.04.2017


    nie mogę robić misji , brawo GGS 
    pomijam fakt że kupiłem brukiew za 900 mln $$ mimo że magazyn miał max 6600 


    edit


    Jak ja mam punkty zdobywać jak nie moge misji wyszukać??????????????????????
    Post edited by candy90 (PL1) on
  • pssootka (PL1)pssootka (PL1) PL1 Posty: 10
    mam ten sam problem, 6 misji na półce i muszę czekać aż jedna zejdzie :( 
    tragedia !!
    u innych graczy w sojuszu jest ok  

    a jak włączę wózek widłowy to kilka misji idzie super, a później przez 30 minut szuka misji 

    Może coś z tym zrobicie ? 
  • candy90 (PL1)candy90 (PL1) PL1 Posty: 354
    To co się dziś stało w tej grze jest śmieszne i kompromitujące ggs na całej linii , 
    kpina z graczy , naprawia się błędy ze zbiorami usuwaniem pojemności magazynów !!?
    no kur.... jak tak można , wywaliłem 900 mln bo kupowałem brukwie tak jak zawsze i nikt mi nie powie ze moj błąd bo nikt nie ma obowiązku śledzić forum 24h na dobę czy czasem czegoś nie zmienią żeby nas wyruch.....!!!! co to na być za gra ???? wy coś potraficie dobrze ???? 
    w życiu mnie nic nie irytowało tak jak dzisiejszy dzień na farmie. 
    Napisałem do supportu ze straciłem dziś 900 mln , z misje nie działają , odp. dostaną moje dzieci 
  • demon525 (PL1)demon525 (PL1) PL1 Posty: 80
    a moze wystarczy troche zwolnic??
    tak to jest jak wyscig szczurów zaczyna sie jeszcze przed startem...jedni gonia drugich ale to ze niema namiotu to juz niewidza..
  • candy90 (PL1)candy90 (PL1) PL1 Posty: 354
    demon525 (PL1) powiedział(a):
    a moze wystarczy troche zwolnic??
    tak to jest jak wyscig szczurów zaczyna sie jeszcze przed startem...jedni gonia drugich ale to ze niema namiotu to juz niewidza..
    Może trzeba się otrząsnąć? nie rozumiem głupich komentarzy a ten taki jest.

    Mam problem , odpalam wzmocnienia , wszystkie traktory , a mogę robić tylko 5 misji w jednym czasie !
    kto mi odda środki ?? 
  • A jaka rekompensta za stracony czas , nawet nie racza dac premii na złoto..kpiny :wink:

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik