Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

12.04.2017 | Wioska Sojuszu, Wioskowa Liga, Końska Łąka i Podróżnik Yarnacle

11021

Komentarz

  • Piotr Mazurek (PL1)Piotr Mazurek (PL1) PL1 Posty: 5,847
    Demona powiedział(a):
    Piotr Mazurek (PL1) powiedział(a):
    niestety błąd z polami dalej występuje

    Magda 
    Czy ktoś z Was, boryka się jeszcze z błędem z blokadą pól po obsianiu roślinami brzegowymi? Czy hotfix u Was naprawił ten bug?

    Demona
    Demono

    w moim sojuszu foki problem dalej jest.
    prosiłam graczy o wypowiedź 
  • xVeronkax (PL1)xVeronkax (PL1) PL1 Posty: 175
    Droga Demono, czy mogłabyś przekazać Tym Państwu z góry, aby wprowadzili blokadę włączania budowy na wiosce i aktywowania wyzwań zwykłym graczom?? i zostawili to tylko kierownikom, oraz aby pojawiało się okienko z tym kto rzucił wyzwanie?? Bo zaczyna się trochę robić zamęt z tym, bo każdy klika gdzie popadnie, i krzyżuje plany szefostwu. 
  • Tella (PL1)Tella (PL1) PL1 Posty: 156
    edytowano 19.04.2017
    xVeronkax (PL1) powiedział(a):
    Droga Demono, czy mogłabyś przekazać Tym Państwu z góry, aby wprowadzili blokadę włączania budowy na wiosce i aktywowania wyzwań zwykłym graczom?? i zostawili to tylko kierownikom, oraz aby pojawiało się okienko z tym kto rzucił wyzwanie?? Bo zaczyna się trochę robić zamęt z tym, bo każdy klika gdzie popadnie, i krzyżuje plany szefostwu. 
    Tak, taka blokada bardzo by się przydała i informacja o tym kto rzucił wyzwanie również, popieram wniosek w 100%.
  • candy90 (PL1)candy90 (PL1) PL1 Posty: 354
    Witam , co do błędu puki co u mnie działa wszystko poprawnie :)
    Spory Plus za boczny pasek z informacją kiedy się co kończy w wiosce sojuszu !:))

    P.S. Jeszcze jakby można było produkować w budynkach mimo ich rozbudowy by było naprawdę super. :))

    Miłego dnia.
    Rafał.
  • Piotr Mazurek (PL1)Piotr Mazurek (PL1) PL1 Posty: 5,847
    candy90 (PL1) powiedział(a):
    Witam , co do błędu puki co u mnie działa wszystko poprawnie :)
    Spory Plus za boczny pasek z informacją kiedy się co kończy w wiosce sojuszu !:))

    P.S. Jeszcze jakby można było produkować w budynkach mimo ich rozbudowy by było naprawdę super. :))

    Miłego dnia.
    Rafał.
    Rafał  :D

    zobacz jak masz pełne magazyny lub prawie pełnie bo jak sprzedałam to i u Mnie działa, ale jak są prawie pełne to nie.

    Magda
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    edytowano 19.04.2017
    Błąd z blokadą pól również jest u mnie w sojuszu.
    Pytanie czy na pewno naprawili końską łąkę??????? czy może wyszło jak z tymi polami.. czyli nie naprawili..  :/
    Ktoś sprawdził? :wink:
    Dodatkowo na głównych farmach nie ma podglądu okienka budowy z wyspy tymczasowej.

  • zaczarowana28 (PL1) powiedział(a):
    Błąd z blokadą pół również jest u mnie w sojuszu.
    Pytanie czy na pewno naprawili końską łąkę???????
    Odkąd pierwszy raz napisałem na forum w sprawie blokady pól przez końską łąkę to dopiero dzisiaj bo hotfix udało mi się wszystko zebrać i pojemność magazynu wróciła do normy.
  • jolkam62 (PL1)jolkam62 (PL1) PL1 Posty: 58
    Witam mam problem ze zbieraniem z pól i nie tylko ja w sojuszu  wyskakuje sprzedaj a nie mozna sprzedac masakra :(

  • DemonaDemona Posty: 2,160
    Nadal istniejący błąd z blokadą pól już zgłosiłam naszemu Zespołowi. Widzę, że Moderatorzy z innych krajów również go zgłaszają, więc coś musiało nie do końca pójść tak jak powinno.
    Sugestię aby rozbudowę wioski sojuszu mógł włączać tylko szef sojuszu i jego zastępcy (kierownicy), a także aby tylko oni mogli rzucać wyzwania innym sojuszom, już przekazaliśmy wcześniej Zespołowi Big Farm. Prosiliśmy także o dodanie informacji kto rzucił wyzwanie w wioskowej lidze, jak i dodanie informacji kto włączył wzmocnienie podczas mistrzostw sojuszy. Rzeczywiście, zgadzam się tutaj z Wami, taka informacja byłaby bardzo wskazana i dzięki niej można by uniknąć niedomówień i konfliktów w sojuszu, powstałych na skutek tego typu działań.

    candy90 (PL1) powiedział(a): (...)
    Spory Plus za boczny pasek z informacją kiedy się co kończy w wiosce sojuszu !:))

    P.S. Jeszcze jakby można było produkować w budynkach mimo ich rozbudowy by było naprawdę super. :)) (...)
    Cieszę się, że pasek boczny, o który prosiło wiele osób przypadł Wam do gustu. Co do propozycji aby w budynkach w wiosce sojuszu można było produkować pomimo trwania ich rozbudowy, nie jestem pewna, czy ta propozycje przejdzie. W końcu teraz na żadnej z farm nie da się nic produkować, gdy trwa rozbudowa. Niemniej sugestię w tym zakresie przekażę naszemu Zespołowi.

    Pozdrawiam,
    Demona
  • candy90 (PL1)candy90 (PL1) PL1 Posty: 354
    edytowano 19.04.2017
    Co do pól u mnie wygląda to tak że trzeba kliknąć to samo pole 4-5 razy by zebrało... ale zbiera :))

    Rozumiem że w innych budynkach nie można produkować podczas budowy ale na farmach działamy indywidualnie , jesteśmy w stanie wszystko zaplanować, 
    Wioska to wspólne dzieło , Dolary czy Gwoździe się dosłownie chwile biorąc pod uwagę czasy budowy banku / manifaktury  niczego nie oczekuję ale gdyby jednak tak się dało to na pewno by to ułatwiło :)


  • Świniarz (PL1)Świniarz (PL1) PL1 Posty: 550
    Wioska pojawiła się na pasku - thx, tylko na razie przynajmniej u mnie jest to wskaźnik do luftu. Jak na obrazku:

  • candy90 (PL1)candy90 (PL1) PL1 Posty: 354
    Świniarz (PL1) powiedział(a):
    Wioska pojawiła się na pasku - thx, tylko na razie przynajmniej u mnie jest to wskaźnik do luftu. Jak na obrazku:

    Na pasku nie pokazuje czasu budowy , a czas produkcji w wiosce 
    tak jak na pozostałych farmach .
  • Świniarz (PL1)Świniarz (PL1) PL1 Posty: 550
    Czy ja pisałem coś o budowie? Na pasku mam czas produkcji cegieł. Nad warsztatem - lin - więc jednak błąd. 

  • candy90 (PL1)candy90 (PL1) PL1 Posty: 354
    Świniarz (PL1) powiedział(a):
    Czy ja pisałem coś o budowie? Na pasku mam czas produkcji cegieł. Nad warsztatem - lin - więc jednak błąd. 

    Fakt , zle spojrzałem - przepraszam 
    Być może liny produkowały się przed aktualizacją kiedy jeszcze pasek był nie aktywny., a cegły poszły już po aktualizacji 
  • hazhi8 (PL1)hazhi8 (PL1) PL1 Posty: 21
    Dziś miały być prace które usuną błędy. A tu żadnej poprawy!
  • Świniarz (PL1)Świniarz (PL1) PL1 Posty: 550
    edytowano 19.04.2017
    candy90 (PL1) powiedział(a):
    Świniarz (PL1) powiedział(a):
    Czy ja pisałem coś o budowie? Na pasku mam czas produkcji cegieł. Nad warsztatem - lin - więc jednak błąd. 

    Fakt , zle spojrzałem - przepraszam 
    Być może liny produkowały się przed aktualizacją kiedy jeszcze pasek był nie aktywny., a cegły poszły już po aktualizacji 
    Nie ma sprawy. Rzeczywiście, może tak być, co jednak nie zmienia faktu, że nie powinno być takiej sytuacji - w momencie uruchomienia gry po aktualizacji algorytm powinien uwzględniać tylko liny. Eh. 
  • Beti703 (PL1)Beti703 (PL1) PL1 Posty: 433
    W moim sojuszu też błąd z blokadą pól nadal występuje nikt kto posiał brzegowe nie może zebrać więc pytam jak możemy wygrać w wioskowej lidze skoro nadal nic nie działa 
  • DemonaDemona Posty: 2,160
    zaczarowana28 (PL1) powiedział(a):
    (...)
    Dodatkowo na głównych farmach nie ma podglądu okienka budowy z wyspy tymczasowej.

    U mnie po wyczyszczeniu pamięci podręcznej przeglądarki i usunięciu ciasteczek okienko podglądu budowy z wyspy tymczasowej działa poprawnie.
    Beti703 (PL1) powiedział(a):
    W moim sojuszu też błąd z blokadą pól nadal występuje nikt kto posiał brzegowe nie może zebrać więc pytam jak możemy wygrać w wioskowej lidze skoro nadal nic nie działa 
    Dopóki błąd nie zostanie na dobre usunięty, zalecam nadal aby odblokować pola, sprzedaż nadmiaru produktu, na którym posadziliśmy rośliny brzegowe. Czyli np. kukurydzy, kapusty, pszenicy, mniszka, roszponki, aloesu itp.
    Pamiętajcie, że czasami mamy rzeczywiście nadmiar roślin brzegowych w składzie. W takim przypadku aby móc zebrać uprawę z pól, należy sprzedać nadwyżkę lub użyć jej do produkcji w manufakturach, albo sprawdzić czy akurat danego produktu nie potrzeba do rozbudowy obiektów w wiosce.
    Mam nadzieję, że zgłaszany przez Was ponownie problem z blokadą pól, jak i zegar błędnie wskazujący czas końca produkcji na pasku bocznym, zostaną naprawione jak najszybciej.

    Demona
  • mmajunia (PL1)mmajunia (PL1) PL1 Posty: 264
    Demona powiedział(a):
    Nadal istniejący błąd z blokadą pól już zgłosiłam naszemu Zespołowi. Widzę, że Moderatorzy z innych krajów również go zgłaszają, więc coś musiało nie do końca pójść tak jak powinno.
    Sugestię aby rozbudowę wioski sojuszu mógł włączać tylko szef sojuszu i jego zastępcy (kierownicy), a także aby tylko oni mogli rzucać wyzwania innym sojuszom, już przekazaliśmy wcześniej Zespołowi Big Farm. Prosiliśmy także o dodanie informacji kto rzucił wyzwanie w wioskowej lidze, jak i dodanie informacji kto włączył wzmocnienie podczas mistrzostw sojuszy. Rzeczywiście, zgadzam się tutaj z Wami, taka informacja byłaby bardzo wskazana i dzięki niej można by uniknąć niedomówień i konfliktów w sojuszu, powstałych na skutek tego typu działań.

    candy90 (PL1) powiedział(a): (...)
    Spory Plus za boczny pasek z informacją kiedy się co kończy w wiosce sojuszu !:))

    P.S. Jeszcze jakby można było produkować w budynkach mimo ich rozbudowy by było naprawdę super. :)) (...)
    Cieszę się, że pasek boczny, o który prosiło wiele osób przypadł Wam do gustu. Co do propozycji aby w budynkach w wiosce sojuszu można było produkować pomimo trwania ich rozbudowy, nie jestem pewna, czy ta propozycje przejdzie. W końcu teraz na żadnej z farm nie da się nic produkować, gdy trwa rozbudowa. Niemniej sugestię w tym zakresie przekażę naszemu Zespołowi.

    Pozdrawiam,
    Demona
    Zgadzam się, że rzucenie wyzwania powinno być imienne, tak samo jak włączenie wzmocnienia podczas mistrzostw. W moim sojuszu zdarzyła się sytuacja, gdy ktoś w nocy włączył mocne wzmocnienie za złoto (duuuużo złota). Rano okazało się, że mamy prawie wyczyszczone wspólne konto. Winowajca się nie przyznał.

    Co do wyzwań - już 2 razy "rzuciliśmy" wyzwanie. "Rzuciliśmy", bo przecież to nie my jako sojusz, tylko jedna osoba za każdym razem bez żadnej konsultacji z resztą. Jedna się przyznała (brawo za odwagę, ale mleko się rozlało), druga nie. Nastroje w sojuszu dalekie od euforii. I nie mam złudzeń, że to się będzie powtarzać. To nie służy integrowaniu graczy, tylko rodzi konflikty. Straciliśmy przez to bardzo dobrego gracza zresztą. Mam nadzieję, że da się wprowadzić poprawki.
  • Nie wiem czy wszędzie tak jest ale w moim sojuszu - Super babeczki nie możemy rozbudować manufaktury mineralno - metalowej. W ogóle nie wchodzi okienko rozpocznij budowę. Oczywiście zostały przekazane produkty potrzebne do rozbudowy. Pozostałe budynki możemy rozbudowywać bez problemu. Bardzo prosimy o naprawienie błędu.
  • Przyłączam się do wnioskujących, by tylko szef i kierownictwo mogło rzucać wyzwania!!
    U mnie dzieje się to samo co m.in. u mmajunia - nagle komuś palma odbiła i poczuł się jak wielce szef (szkoda tylko, że przy włączaniu, bo do roboty już chęcią nie pała!) i rzuca wyzwania bez zgody ;/ Korzysta z tego, że nie ma możliwości sprawdzenia, że to on! Szczyt chamstwa!! Skoro takim wieeelkim problemem dla GGS było uwidacznianie kto rozporządza cudzym czasem i kasą, to może dajcie tą opcję tylko szefowi?! Szef powinien widzieć, kto mu sojusz rozwala!! Będzie chciał, to kierownikom pokaże i tyle! W końcu funkcje i przywileje daje się za coś - to ma być nagroda, teraz jest tylko nic niewarta koszulka i pozycja wyżej uwidoczniona!!
    Podobnie jest z możliwością budowy na Farmie Sojuszu. Dlaczego skoro ktoś decyduje o włączeniu budowy to nie jest to widoczne dla szefa?! Dlaczego jakiś cwaniak w necie, który nic nie chce robić nagle może niszczyć czyjąś wieloletnią pozycję?!

    Postuluje o dorobienie specjalnej zakładki dającej tylko szefowi widok kto co robił! Dotyczyć to ma zarówno wyzwań ligowych, jak i budowy na wspólnej farmie czy evencie sojuszowym.
    Jeśli szanowne GGS liczy, że wysępi tym więcej zakupów złota, to się myli! Ja przestaję jakiekolwiek dokupować. Reklamować jaka ta gra jest super na innych stronach, również przestaję! Durna byłam, że jeszcze wczoraj zachęcałam do dołączania innych (nie, nie jako przyjaciół, a ogólnie do samej gry - bez profitów dla siebie!)!!
    Podejrzewam, że nie mnie jedną tym zniechęcicie!

    Jest masa innych gier, tam jakoś wystarczy do supportu napisać i na pw wiele spraw wyjaśniają, pomagają (począwszy od zmian na własnym koncie, po zwykłe związane z grą porady), dbają o dobro ogólne i nie liczą na naiwne dokupywanie walut premium. Właśnie dzięki temu mają zapewnione, że więcej osób coś kupi, bo wie, że się ich nie naciąga!! Tamtymi także zarządza się wprost z Niemiec - tak jak u Was, więc nie wmówicie, że tu się nie da, jak to zwykło bywać!!

    To samo z opcją ew. "wakacji". Gdzie indziej wiem, że mogę śmiało iść np. na dłuższe poleżenie do szpitala, wrócić i nic mnie zaskoczy, bo obcy ludzie mi w trakcie pomogą (nie muszę nawet na własny sojusz liczyć!). Nie potrzebne żadne specjalne funkcje, nie ma obaw, że po powrocie nagle jest się o ileś pozycji w dół! Tu człowiek jest zapracowany albo zachoruje, wróci i wszystko poniszczone, bo ktoś sobie rozporządza cudzym mieniem nie pytając innych o zdanie! Prosić o przyznanie? Ciiiiiisza. Jak w realu - ktoś haruje, ktoś się leni i korzysta z profitów wypracowanych przez innych!
    Daj komuś palec, to ci i rękę zje i rodzinę wybije, o!

    Chcecie więcej zarabiać na kupnie waluty za realną gotówkę, to zacznijcie wreszcie ludzi słuchać! Tym co teraz odwaliliście zniechęciliście do gry i ja żałuję zainwestowanych w nią realnych pieniędzy.
    Nawet gdyby ktoś grał całkowicie za darmo, to powinien mieć równe szanse, a doceniać się powinno tych, dzięki którym macie pracę! Wy tych opłacających m.in. Wasze pensje w ogóle już nie szanujecie.
    Teksty w stylu staracie się, caaały świat Was popiera tylko nie my Polacy, chyba tylko dla nas tu na forum zostawiacie.

    Szef sojuszu jest w nim jak admin gry i tyle! Zadbajcie, by faktycznie te rangi coś znaczyły, no chyba, że to tak specjalnie, bo macie zamiar grę wykończyć!!

    O błędach przy sianiu specjalnych roślin szkoda gadać! Sprzedaje się nadmiar, a i tak to wisi i trzeba się przelogowywać ;/ Niedopracowany bubel i tyle!

    Dlaczego inni mogą dawać coś po dopracowaniu lub lepsze gratyfikacje za swoje błędy i faktycznie słuchają ludzi, a tu się zaczyna coś w stylu płać i graj albo wyp..spadaj :)

    Cud, że do supportu i na forum można jeszcze po polsku pisać. Tylko czekać, aż w ramach redukcji etatów/miejsca na serwerach czy innej bajki będzie info., że zostaje tylko angielski i ...arabski, bo nawet na niemiecki kasy braknie :P
  • Janinko a skad wzielas taka lodz. Pozdrawiam
  • u mnie za to zbieranie z pol sie naprawilo,ale nadal pozostaje problem z budowa...
    wlaczylismy ulepszenie manufaktury mineralno-metalowej i proces budowy zakonczyl sie dwa dni temu,a nadal pokazuje sie ikonka,ze pozostalo 00;00;00 budowy... nic nie dalo czyszczenie,przelogowanie itd.. tym bardziej,ze wszyscy mamy ten sam problem
    czy ktos sie tym zainteresuje??? mamy juz kolejne dwa komplety przedmiotow potrzebnych do ulepszenia kolejnych budynkow,ale co z tego jak sie nie da...
    prosze o jakas reakcje
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    edytowano 20.04.2017
    Chciałam dopytać od czego zależy ilość wioskowego WPD . które dostajemy za produkcję w manufakturach?
    Produkuję teraz sobie gwoździe : raz za uruchomienie produkcji dostaję 100WPD, za chwilę 200WPD, potem  kilka razy z rzędu 100 WPD, a przed chwilą wypadło mi 5960 WPD , teraz 1100 WPD- o co tu chodzi???????
    Zmieniają mi się także koszty uruchomienia produkcji gwoździ , choć ozdób żadnych nie dostawiałam/chowałam - jednym razem mam 24$ wioskowe, innym 18$ wioskowych - nie ogarniam tego totalnie.
    Jak ktoś to rozkminił bardzo proszę o wyjaśnienie niekumatej :)
  • candy90 (PL1)candy90 (PL1) PL1 Posty: 354
    zaczarowana28 (PL1) powiedział(a):
    Chciałam dopytać od czego zależy ilość wioskowego WPD . które dostajemy za produkcję w manufakturach?
    Produkuję teraz sobie gwoździe : raz za uruchomienie produkcji dostaję 100WPD, za chwilę 200WPD, potem  kilka razy z rzędu 100 WPD, a przed chwilą wypadło mi 5960 WPD , teraz 1100 WPD- o co tu chodzi???????
    Zmieniają mi się także koszty uruchomienia produkcji gwoździ , choć ozdób żadnych nie dostawiałam/chowałam - jednym razem mam 24$ wioskowe, innym 18$ wioskowych - nie ogarniam tego totalnie.
    Jak ktoś to rozkminił bardzo proszę o wyjaśnienie niekumatej :)
    Pewnie wpływ na to ma cena stali na giełdzie :)))
    A na poważnie z WPD mam idento jak Ty :))
    Pozdrawiam , miłego dnia :)))
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    edytowano 20.04.2017
    kris258 (INT1) powiedział(a):
    zaczarowana28 (PL1) powiedział(a):
    Chciałam dopytać od czego zależy ilość wioskowego WPD . które dostajemy za produkcję w manufakturach?
    Produkuję teraz sobie gwoździe : raz za uruchomienie produkcji dostaję 100WPD, za chwilę 200WPD, potem  kilka razy z rzędu 100 WPD, a przed chwilą wypadło mi 5960 WPD , teraz 1100 WPD- o co tu chodzi???????
    Zmieniają mi się także koszty uruchomienia produkcji gwoździ , choć ozdób żadnych nie dostawiałam/chowałam - jednym razem mam 24$ wioskowe, innym 18$ wioskowych - nie ogarniam tego totalnie.
    Jak ktoś to rozkminił bardzo proszę o wyjaśnienie niekumatej :)
    Co do ilości WPD za gwoździe to z tego co na razie ja jak widziałem kilka razy to miałem 100 WPD. To 5960 chyba miałem przy produkcji cegieł. Pozostałe wartości nic mi nie mówią.

    A zadowolenie wioskowe może się przecież zmienić jak Twoim sojusznicy dostawią dekoracje z podwójnym zadowoleniem (tak mi się wydaje, w końcu to wioska to chyba od wszystkich graczy zależy?)
    u nas każdy sojusznik ma inne koszty produkcji na wiosce, więc zadowolenie jest raczej indywidualne a nie ogólne.
    (ja mam np -23% dolary, -3%  złoto, sojuszniczka -11% dolary, -1% złoto) - więc  zadowolenie wioskowe z ozdób jest indywidualne dla każdego raczej ;)
    a gwoździe mam ciągle inaczej WPD, nawet przed chwilą dostałam 20 tys WPD, cały czas gwoździe produkuje, nie inne rzeczy ;)

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik