Strona główna Polish Problemy techniczne i błędy

blokada pól

Na serwerze testowym wielu graczy zgłaszało problem ze zbiorami z pól,na których posiano rośliny brzegowe.Niektórzy od tygodnia mają pola zablokowane.I pomimo takiego błędu postanowiono dzisiaj zafundować nam wioskę.Pytam więc kiedy zostaną odblokowane moje pola ?Za tydzień,dwa czy może za miesiąc?Po to jest serwer testowy aby na główny nie trafiały takie niedoróbki jak ta.No chyba,że się mylę i teraz są dwa testowe? I jeszcze jedno pytanie w jaki sposób firma zrekompensuje mi straty związane z zablokowaniem pola?Za nasiona fig lub marakui z góry dziękuję.
«1

Komentarz

  • Mam blokade pol na glownej farmie. Nie moge zebrac zbiorow. Z gory dziekuje za pomoc
  • Xsena (PL1)Xsena (PL1) PL1 Posty: 4
    ja również posiadam ten błąd 
  • Witam, ja też mam zablokowane pola na farmie kwiatowej.
  • zblokowane pola można odblokować poprzez nałożenie pecha (a oto można poprosić sojusz) 
  • Świniarz (PL1)Świniarz (PL1) PL1 Posty: 550
    Pod warunkiem się ma kogoś w sojuszu :D
  • mmajunia (PL1)mmajunia (PL1) PL1 Posty: 264
    Trzeba sprzedać pierwsze zbiory, bo to wina przepełnionego magazynu. Jeśli ma się pełny magazyn kwiatów, a posiało się kolejne, a na nich brzegowe, to nic nie będzie można zebrać, jeśli się nie zwolni miejsca sprzedając właśnie kwiaty.
  • W pełni się zgadzam to co napisał Joy1. Też mam zablokowane pola i drugą grę testową.
    Błąd za błędem a support odpisuje na maila po miesiącu z głupawym zapytaniem czy wszystko działa jak powinno - NIE. Mogłabym już podliczać czego nie odstałam, co kupiłam i to nawet za złoto a na koncie cisza w tym temacie. Pisać znowu do załogi? - hmmm czy ja wiem, po miesiącu pewnie znowu odpiszą czy coś się zmieniło - TAK - moje nerwy.
  • Mam zablokowane pola, proszę o pomoc
  • amelka58 (PL1)amelka58 (PL1) PL1 Posty: 48
    Pomaga sprzedanie podstawowych produktów. Tylko dlaczego mam sprzedawać coś czego nie chcę sprzedawać. To przymus którego nie powinno być.
  • ja mialam zablokowane pole z pszenica i badylami bambusowymi, Po wsadzeniu pszenicy do mlyna moglam odblokowac pole i zebrac zbiory. Sprawdz czy na dane zasiewy masz miejsce w magazynie
  • Sepia (PL1)Sepia (PL1) PL1 Posty: 2
    Mam ten sam problem.Na farmie smakosza zbiór z pól z roślinami brzegowymi jest bezbłędny,i na na farmie głównej też,tylko trzeba sprawdzić"tak jak moi przedmówcy" pisali,czy macie na wszystko miejsce w magazynie.
  • san (PL1)san (PL1) PL1 Posty: 13
    Xsena (PL1) powiedział(a):
    ja również posiadam ten błąd 
    mam to samo teraz niemoge zebrac zbiorrow bo niby ma za duzo drewna alenie mam go w magazynie i nie da sie sprzedac nic nie moge zrobic
  • san (PL1) powiedział(a):
    Xsena (PL1) powiedział(a):
    ja również posiadam ten błąd 
    mam to samo teraz niemoge zebrac zbiorrow bo niby ma za duzo drewna alenie mam go w magazynie i nie da sie sprzedac nic nie moge zrobic

    Witaj 11 postow wyzej masz odpowiedz :)

    pozdrawiam

  • dana44 (PL1)dana44 (PL1) PL1 Posty: 190
    Ja także zasiałam dzis rosliny brzegowe i mam zablokowane pola. Poprawki,ankiety i zonk. Dzięki za uwolnienie mnie od obowiązku siedzenia na farmie
  • dana44 (PL1)dana44 (PL1) PL1 Posty: 190
    edytowano 15.04.2017
    malwina-m (PL1) powiedział(a):

    Powtarzam się ale wystarczy uważnie czytać forum...szczególnie posty ostatnich dni, żeby wiedzieć czym się kończy "zabawa" z wioską. Ja niczego nie mam zablokowanego, na luzie lejkuje :D i raduje mnie świąteczny spokój. Niekoniecznie trzeba doświadczać złego na sobie!

    Oj malwinko. Zastanawiam się dlaczego tak traktujesz innych. Już po raz kolejny masz coś bardzo mądrego do powiedzenia. Umiem czytać i życzę Ci abyś zawsze mogła na luzie grać. Odpuść sobie małe złośliwości. Czytam forum nie tylko po to aby komuś przypiąć łatkę. Wiem jak grać i opróżniać magazyn, w przeciwieństwie do Ciebie nie czuję się jakbym zjadła wszystkie rozumy, wolę bułeczki
  •  Malwina "doswiadczony gracz" sluzy porada,jest obiektywny i dba o mila atmosfere na forum...co do Twoich wpisow niestety ostatnio mam coraz bardziej mieszane uczucia.Z tego co zauwazylam wszelkie uszczypliwosci niestety,ale sprawiaj Ci satysfakcje...i to jest naprawde przykre...
  • ~~Mona~~ (INT1)~~Mona~~ (INT1) INT1 Posty: 994
    edytowano 15.04.2017
    malwina-m (PL1) powiedział(a):
    Oj Dana...czy aby nie przesadzasz ? gdzie tu widzisz złośliwość ? skoro wiesz jak grać, to powinnaś wiedzieć również co się dzieje w grze po wprowadzaniu "cudownych nowości" ...nie ma to miejsca po raz pierwszy :p Doświadczony Gracz potrafi wyciągać wnioski i nie popełnia błędów po raz kolejny. Pozdrawiam.
    Z Twoich postów niestety zamiast rad płyną zbędne złośliwości, co jak napisała Madzia powoduje psucie atmosfery na forum, kiedy za każdym twoim komentarzem kryje się pyszałkowatość i złośliwość.
    Nie tylko Dana czy Madzia widzą uszczypliwość z twojej strony, więc chyba powinnaś się zastanowić czy inne osoby nie mają racji, czy to ty nie przesadzasz i nie powinnaś pohamować się, jeśli nie masz nic konstruktywnego do napisania.
    Proszę wstaw również i mi nadużycie, bo zapewne uznasz to za stosowne. :D
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    Zgadzam się z przedmówcami wyrażając swoją opinie na forum ,nawet mając odmienne zdanie powinniśmy dbać o to aby Nasze wpisy nie były złośliwe ani uszczypliwe wobec innych graczy . Oczywiście biorę pod uwagę fakt,że Wszyscy jesteśmy ludzmi i czasami trudno opanować emocje,ale jeśli nagminnie Nasze wpisy są uszczypliwe ,w sumie nie wiedzieć czemu,to trudno się dziwić innym,ze w końcu mogą mieć takowych dość.
  • Kris nie mam zamiaru wdawac sie z Toba w niepotrzebne dyskusje,piszac o tym ze odpowiedz jest 11postwo wyzej wcale nie bylam w zaden sposob uszczypliwa!Pomoglam graczowi odnalesc odpowiedz.

    Jezel Malwina ma mi cokolwiek do zarzucenia to moze mi o tym napisac sama,nie musisz byc jej obroncą  na forum. To tyle w tym temacie.


  • Nighthunter (PL1)Nighthunter (PL1) PL1 Posty: 2,277
    Tak czytam ten wątek i sie zastanawiam co tu sie wydarzylo i nie moge tego zrozumieć,że w każdym dziale tego forum musi sie pojawić zawsze jakaś awantura,jakieś nieprzyjemności,czy nie mozna inaczej ???? 

    Mało wam jeszcze...... nie dość,że w grze są błedy to zaraz trzeba jakiegoś gracza zmieszać z błotem to,że go nie widzicie,nie oznacza zaraz,że musicie go zlinczować,wystarczylo tylko kulturalnie powiedziec,a tak poza tym jesteśmy juz blisko świąt i takie awantury nie powinny mieć miejsca .

    To tyle z mojej strony :) 

    Pozdrawiam i Wesołych Świat :) 
  • ~~Mona~~ (INT1)~~Mona~~ (INT1) INT1 Posty: 994
    Napiszę tylko kilka zdań do Krisa i Nigthunter.:)
    Kris...
    Kto napisał, że wpis Malwiny to chamstwo?  Ty, nikt inny, ubierasz w swoje słowa wypowiedzi innych w sposób ci wygodny.
    Jaka awantura i bójki forumowe? To twoja opinia. 
    Madzia wskazała gdzie jest odpowiedź graczowi. Natomiast post Malwiny oprócz złośliwości w stosunku do gracza nie wniósł niczego innego.
    Nie wynika z postu Madzi, by obrażała "Malwinkę" o cokolwiek oprócz zwrócenia jej w grzeczny sposób uwagi na temat jej kąśliwych uwag odnośnie gracza, który chciał zasięgnąć informacji, uzyskać poradę.
    Nie pisz Kris kto kogo powinien przepraszać, bo nie jesteś na tym forum kompetentną osobą ku takim poczynaniom, a jedynie zwykłym forumowiczem, jak każdy zresztą tutaj. Moderacja jest ewentualnie od tego.
    Od pewnego czasu masz coś osobistego do mnie, ale "mnie to lotto", nie pozwolę jednak sobie w "twarz pluć".
    Nie masz co wytykać mi kultury mojej wypowiedzi, skoro w twojej nie ma jej krzty.
    "Chamskie zwroty" jak to nazwałeś nie płyną z moich postów, a jest dokładnie odwrotnie. Hejtujesz mnie, kiedy tylko nadarzy się sprzyjająca okazja, jak w tej chwili, na co sobie nie pozwolę, z różnych powodów. :)
    Nie musisz walczyć z nikim Kris to tylko forum gry internetowej. :)

    Nighthunter i po co to robisz? Sama latasz po wątkach i wtrącasz swoje trzy grosze zupełnie niepotrzebnie, potem skomląc, że zawsze jesteś "ty ta winna". Rozumiem wchodzenie bez wazeliny i słodzenie sobie nawzajem w TWA jest wskazane, ale czy trzeba aż tak? Czy aż tak do bólu, by skumac się z kilkoma osobami z forum z wiadomych względów?  :)


  • Nighthunter (PL1)Nighthunter (PL1) PL1 Posty: 2,277
    ~~Mona~~ (INT1) powiedział(a):

    Nighthunter i po co to robisz? Sama latasz po wątkach i wtrącasz swoje trzy grosze zupełnie niepotrzebnie, potem skomląc, że zawsze jesteś "ty ta winna". Rozumiem wchodzenie bez wazeliny i słodzenie sobie nawzajem w TWA jest wskazane, ale czy trzeba aż tak? Czy aż tak do bólu, by skumac się z kilkoma osobami z forum z wiadomych względów?  :)


    Natalia a przypomnieć Ci moze kilka istotnych faktow dotyczących mojej obecności tutaj na tym forum ??? 

    Ciekawa jestem kto Ci to powiedział .... ale mniejsza o to . 
  • ~~Mona~~ (INT1)~~Mona~~ (INT1) INT1 Posty: 994
    Nighthunter (PL1) powiedział(a):
    ~~Mona~~ (INT1) powiedział(a):

    Nighthunter i po co to robisz? Sama latasz po wątkach i wtrącasz swoje trzy grosze zupełnie niepotrzebnie, potem skomląc, że zawsze jesteś "ty ta winna". Rozumiem wchodzenie bez wazeliny i słodzenie sobie nawzajem w TWA jest wskazane, ale czy trzeba aż tak? Czy aż tak do bólu, by skumac się z kilkoma osobami z forum z wiadomych względów?  :)


    Natalia a przypomnieć Ci moze kilka istotnych faktow dotyczących mojej obecności tutaj na tym forum ??? 

    Ciekawa jestem kto Ci to powiedział .... ale mniejsza o to . 
    Twoja obecność tutaj na forum?
    Wiem dobrze skąd wynika, sama Cię wołałam na GG, byś otworzyła tutaj studnio, więc nie wiem do czego zmierzasz? 
    Nie rozumiem tylko dlaczego postanowiłaś robić to co robisz? Już piszę, czyli wchodzić w tyłek niektórym tutaj osobom, a w moim wątku mieć pretensje do gracza, który zwrócił się o sygnę do mnie, bo zmienił zdanie kto ma realizować mu zamówienie.
    Sorry za mały off-top.  :p
  • Nighthunter (PL1)Nighthunter (PL1) PL1 Posty: 2,277
    ~~Mona~~ (INT1) powiedział(a):
    Twoja obecność tutaj na forum?
    Wiem dobrze skąd wynika, sama Cię wołałam na GG, byś otworzyła tutaj studnio, więc nie wiem do czego zmierzasz? 
    Nie rozumiem tylko dlaczego postanowiłaś robić to co robisz? Już piszę, czyli wchodzić w tyłek niektórym tutaj osobom, a w moim wątku mieć pretensje do gracza, który zwrócił się o sygnę do mnie, bo zmienił zdanie kto ma realizować mu zamówienie.
    Sorry za mały off-top.  :p
    To,że Ty  sie nie odzywasz na forum nie znaczy,że ja mam zrobić to samo,bo mnie tu zaprosilaś i nie Ty smiesz mowić o kulturze na forum jak sama na mnie wyskakujesz z takimi oskarżeniami . 

    Tak więc dopóki jestem na tym forum nie bedziesz nikogo obrażac a juz tym bardziej nie bedziesz mi mówić gdzie i z kim mam rozmawiać 
  • ~~Mona~~ (INT1)~~Mona~~ (INT1) INT1 Posty: 994
    edytowano 15.04.2017
    Nighthunter (PL1) powiedział(a):
    ~~Mona~~ (INT1) powiedział(a):
    Twoja obecność tutaj na forum?
    Wiem dobrze skąd wynika, sama Cię wołałam na GG, byś otworzyła tutaj studnio, więc nie wiem do czego zmierzasz? 
    Nie rozumiem tylko dlaczego postanowiłaś robić to co robisz? Już piszę, czyli wchodzić w tyłek niektórym tutaj osobom, a w moim wątku mieć pretensje do gracza, który zwrócił się o sygnę do mnie, bo zmienił zdanie kto ma realizować mu zamówienie.
    Sorry za mały off-top.  :p
    To,że Ty  sie nie odzywasz na forum nie znaczy,że ja mam zrobić to samo,bo mnie tu zaprosilaś i nie Ty smiesz mowić o kulturze na forum jak sama na mnie wyskakujesz z takimi oskarżeniami . 

    Tak więc dopóki jestem na tym forum nie bedziesz nikogo obrażac a juz tym bardziej nie bedziesz mi mówić gdzie i z kim mam rozmawiać 
    Zupełnie się nie rozumiemy, raczej jesteśmy z innych światów.  :D
    Przepraszam, ale w jakich wątkach ty się tak udzielasz, skoro piszesz, że ja się nie odzywam na forum? 
    Uważasz za odzywanie się na forum te wątki do spamowania? To słodzenie sobie tam nawzajem, no sorry, ale ja nie będę prowadzić takich "dyskusji" w liczeniu czy wołaniu siebie, gdzie zadomowiła się tam grupa osób, dzięki którym wiele graczy na forum nie ma chęci się wypowiadać już gdziekolwiek. 
    Zresztą ja ci towarzystwa nie wybieram, twoja sprawa. :)
  • Często wchodzę na forum i jeśli jestem w stanie to służę rada, pomocą itp, ale czytając co niektórych wiadomości to mam was serdecznie dość. Niestety ale każdy post tutaj nie związany z polami jest spamem ( co niektóre i gorzej) w tym również ten który pisze w tej chwili, jednak jak mus to mus. 
    Zacznę od tego ze bywałem na wielu forach, ale z takim zachowaniem i to grupowym nie miałem jeszcze doczynienia, wiec brawo dla was.
    Niestety może tego nie widzicie, bo jesteście zaślepieni strzelaniem sobie "Lubie to" za samo napisanie kto będzie następny, a to już o czymś świadczy. Jednak wielu graczy przez was przestaje wchodzić na forum, bo są po prostu waszym zachowaniem zniesmaczeni, przyznam ze od jakiegoś czasu i ja już o tym myślę i to tylko dzięki wam.
    Doskonale rozumiem ze nie wolno nikogo obrażać, tworzyć tak zwanych "czarnych list" itp, ale no kurcze nie wiem jak można do was trafić, żebyście sobie w końcu zdali sprawę ze niszczycie te forum. 

    Również i ja trafiłem na wielbiciela/wielbicielkę, który/a pewnie nawet nie czytając moich wpisów wstawia mi od razu "lol" co u nas powinno zostać zmienione na "nie lubię tego" bo tak właśnie się przyjęło. Niestety nie jest to fajne, wiedząc ze większość moich wpisów ma na celu pomoc innym. Pewnie jakby nie to ze są na tym forum również gracze, dla których mam ochotę wejść i poświecić swój czas na pomoc, to już by mnie tutaj nie było. Zastanawiam się tylko jak długo będą tacy gracze przy takiej atmosferze.

    Bardzo proszę moderatorów( jak już wrócą ze świąt i skończą się szokować tym co zastali) aby znaleźli na to jakieś rozwiązanie, bo za jakiś czas taka sytuacja znowu będzie miała miejsce.





  • XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) PL1 Posty: 2,305
    Właściwie też mam tego dość. Czasami też nie wchodzę długo na forum. Wyszukiwanie informacji czasami jest utrudnione. Dany wątek jest przepełniony postami na kilka stron nie zbytnio się chcę przeczesywać tego wszystkiego. Wrogość ludzi do sytuacji gdy ktoś pyta o te samo zagadnienie co kilka postów inna osoba pytała i jest już odpowiedź jest dla mnie nie smaczna. Jeśli nawet nadużywa tego. To co za za bezczelność i odpowiedź innych osób typu" kłania się lektura" "pisało to kilka postów niżej" lub inne tego typu teksty bardziej nie miłe. Jeśli komuś nie odpowiadają zagubione owieczki niech lepiej się nie wypowiadają.
    Zdarzyło mi się tak że sama pytałam, szczerze zazwyczaj szukam sama informacji ale czasami człowiek chce uzyskać je jak najszybciej. Miła dla mnie sytuacja, zadałam pytanie. A wiadomość uzyskałam na priv w grze, szczególna pomoc i właśnie chodziło o zablokowane pola. Miły gest.
    Jesteśmy tutaj wspólnotą pomagajmy sobie, inni tutaj siedzą codziennie inni wchodzą raz na jakiś czas.
    Jeśli już jesteście aktywnymi Graczami na forum pomagajcie tym mniej aktywnym a nie egoistyczne podejście. Co za kraj, brak kultury, człowiek zamiast uszlachetniać się, cofa się.
  • Gdy zbieram z pól kapustę z dodatkowym produktem z aktualizacji to automatycznie sprzedaje mi taką ilość kapusty jaka powinna być sprzedana dodatkowego produktu np. drewna świerkowego z przepełnionego magazynu kapusty, a potem jeszcze chce mi sprzedawać ten dodatkowy produkt w ilości zgodnej ze zbiorem tego produktu i czynność tą można powtarzać bez końca, bez względu na to czy przez te działania pozbyło już się wszystkich produktów tego typu. W takiej sytuacji da się jedynie ręcznie opróżnić magazyn z zbiorów takich jak np. kapusta kukurydza pszenica itp. i wszystko działa ale znacznie utrudnia grę. Jeśli pomogłem w wyjaśnieniu to mi miło.

    pniak0658
Ta dyskusja została zamknięta.