Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

12.04.2017 | Wioska Sojuszu, Wioskowa Liga, Końska Łąka i Podróżnik Yarnacle

221

Komentarz

  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    edytowano 12.04.2017
    Nie wiem po co testy, jak błędy z serwera testowego mamy teraz na swoich farmach.
    Pola stoją i nie można zebrać jak za mało miejsca w magazynie na rośliny brzegowe.
    PORAŻKA!!! ale to mało powiedziane.
    Wielu sojusznikom gra tak zamula, że nie da się grać, zabierajcie to badziewie z powrotem skąd przyszło!

    Poza tym na wiosce nie jest aktywny Kapitan/Statek, dalej nie wiem jakie zyski będą z tej wioski??? 
    Czy ktoś to w końcu nam naświetli??? i aby to było prosto , zwięźle i na temat, bo instrukcji na 50 stron czytać nie będę...

    Ps. jeszcze dodam , że co chwilę pada wtyczka Flasha i gra się zawiesza.
    Chyba wioska zajmuje już tyle pamięci, że nawet Flash nie wyrabia.
    a gra działa z szybkością muchy w smole, nawet przy najmniejszym poziomie grafiki i wyłączonych animacjach.
    Post edited by zaczarowana28 (PL1) on
  • xPiotorux (INT1)xPiotorux (INT1) Posty: 2,872
    edytowano 12.04.2017
    Widocznie się przyzwyczaili, ze nie ważne jaki bubel wprowadza to znajda się gracze którzy zaczną wydawać walutę premium. Ida święta, wiec widocznie kasy im mało i będą nam to wciskać na główne serwery. Bo niestety, nie rozumiem dlaczego robią to na chama razem z błędami o których doskonale wiedza. 

    P.s Widzę ze ktoś się zlitował i jednak przesunęli aktualizacje, co nie zmienia faktu ze jeśli w końcu nie wezmą się za naprawę błędów, to i tak dostaniemy bubla z tymi samymi problemami tylko troszkę później:).
    Post edited by xPiotorux (INT1) on
  • candy90 (PL1)candy90 (PL1) PL1 Posty: 354
    edytowano 12.04.2017
    z Forum Angielskiego 

    Aktualizacja jest zawieszone. Nowa ETA zostać ogłoszone

    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/en/discussion/comment/3477216/#Comment_3477216
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    No to fajnie , że  Wam zawiesili.. a my na nk sie musimy użerać z tymi bublami. ach szkoda słów..


  • pablo30 (PL1)pablo30 (PL1) PL1 Posty: 47
    Co to znaczy
  • Basia777 (PL1)Basia777 (PL1) PL1 Posty: 375
    ...To chyba najgorszy pomysł na jaki mogli wpaść twórcy gry ..rośliny brzegowe ..i ta reszta ..miałam 
    nadzieję że do tego nie dojdzie i nie wejdzie to na serwery główne ...Jak widać nie mamy 
    wpływu na to co się dzieje w grze .. :( . Wolałabym 4- farmę zobaczyć ..niż coś co nikogo nie cieszy 
    i nikomu nie daje żadnej satysfakcji ... :persevere:.A reszta ..zostaje milczeniem ... :(:( 
  • pilka2 (PL1)pilka2 (PL1) PL1 Posty: 251
    obiecanki -cacanki gdzie te nowosci:))))
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    edytowano 12.04.2017
    janina60 (PL1) powiedział(a):
    Orany czyli te same błędy co na testowej ,tam tych błedów nie usunęli i badziewie wgrywają na stałe farmy. Strach się bać !!!

    Niestety Janinko zafundowali nam ten sam badziew co na testerze, błędów nie usunęli.. 
    Myśleli, że się same usuną czy jak??  eh

    Coś ciągle naprawiają i psują... i naprawiają... oby naprawili zanim trafi na wszystkie serwery, bo gra przy tak mulącej się farmie nie ma sensu.

    a tak btw
    My na nk zawsze króliki doświadczalne, 10 przerw technicznych co chwilę coś nie działa się zawiesza.
    Jakieś rekompensaty dostaniemy???? za straty moralne :P
    bo denerwujące te ciągłe przerwy techniczne.... a event w toku przecież , projekty w sojuszu itp 

    A po przerwie technicznej , super oferta na zakup złota, ,,, żenada..... 
    a pola dalej zablokowane, nie da się zebrać roślin brzegowych..  :s
  • jjjjjj (PL1)jjjjjj (PL1) PL1 Posty: 973
    Za 20 min aktualizacja u nas  :s
  • wiosenka66 (PL1)wiosenka66 (PL1) PL1 Posty: 477
    No to BEZMÓZGOWCE działają!!!
    Ślepi, głusi i głupi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • wiosenka66 (PL1)wiosenka66 (PL1) PL1 Posty: 477
    Chciwość Im resztę rozumu zjadła
    :((
  • jjjjjj (PL1)jjjjjj (PL1) PL1 Posty: 973
    Niestety, teraz zamiast normalnie grac bedziemy sie z błedami męczyć  :/
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    O tyle dobrze, że pola się chwilowo u mnie naprawiły..
    to może u Was tego błędu nie zaserwują .. no oby.... 
  • pablo30 (PL1)pablo30 (PL1) PL1 Posty: 47
    Właśnie aktualizację wgrywają .

  • jjjjjj (PL1)jjjjjj (PL1) PL1 Posty: 973
    U mnie tez juz zawieszone jedno :/
  • kaki0021 (PL1)kaki0021 (PL1) PL1 Posty: 137
    U mnie nic nie działa na tej Wiosce:-(
  • aginexx (PL1)aginexx (PL1) PL1 Posty: 272
    ;) ja mam zawieszone wszystkie pola. super. ;)
  • joasia50 (PL1)joasia50 (PL1) PL1 Posty: 109
    hejka, a ja nie mogę posiać żadnych roślin brzegowych , kasa jest /wioskowe dolary/ ale pokazuje mi że nie ma możliwości 
    błedy naprawcie !
    czyszczenie przeglądarki tj. ciasteczek historii i flasch player nie pomogło !
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    edytowano 12.04.2017
    joasia50 (PL1) powiedział(a):
    hejka, a ja nie mogę posiać żadnych roślin brzegowych , kasa jest /wioskowe dolary/ ale pokazuje mi że nie ma możliwości 
    błedy naprawcie !
    czyszczenie przeglądarki tj. ciasteczek historii i flasch player nie pomogło !
    roślin brzegowych nie można siać na zwykłych kwiatach i lucernie
    może o to biega..?
    próbowałaś na kukurydzy np :)
  • aginexx (PL1)aginexx (PL1) PL1 Posty: 272
    jeszcze znioslabym te zmiany gdyby wszystko dzialalo
  • aginexx (PL1) powiedział(a):
    ;) ja mam zawieszone wszystkie pola. super. ;)
    Mi pomogło sprzedanie przez zarządzanie farma plonów z pól. Przykładowo sialem brukiew i póki miałem pełny magazyn nie mogłem nic zebrać, a jak go sprzedałem to i pola mi się odblokowały na których były nasiona brzegowe.
  • jjjjjj (PL1)jjjjjj (PL1) PL1 Posty: 973
    U mnie dziala odświezanie jak sie pole zablokuje. Potem problem znika
  • aginexx (PL1)aginexx (PL1) PL1 Posty: 272
    xPiotorux (INT1) powiedział(a):
    aginexx (PL1) powiedział(a):
    ;) ja mam zawieszone wszystkie pola. super. ;)
    Mi pomogło sprzedanie przez zarządzanie farma plonów z pól. Przykładowo sialem brukiew i póki miałem pełny magazyn nie mogłem nic zebrać, a jak go sprzedałem to i pola mi się odblokowały na których były nasiona brzegowe.
    dziekuje za podpowiedz. faktycznie zadzialalo
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    edytowano 12.04.2017

    Mam serdeczną prośbę - proszę przekazać do GGS...niech na wszystkie fora gry...przyjdzie w końcu ktoś kompetentny i przeczyta ze zrozumieniem, czy firma, która się szczyciła, że jest wiodącym producentem gier, powinna za swoją wybrakowaną "pracę" otrzymywać takie komentarze ? Noż ile można NAS Graczy zarzucać takim tałatajstwem, wyrobami z wiecznymi usterkami !!!

    Kota nie ma komu zrobić :p obiekty - jak napisał Dogberry - dano nam na odczepnego...żebyśmy ryli po ziemi i dolce zbierali...tematu złota nie tykam :p teraz w gazetce widać, że niebawem stanę się właścicielem floty, jak mogę wybrać, to chcę flotę wojenną :p:D

    Już w naszym bogatym języku polskim brakuje określeń, choć przychodzi mi na myśl upadek moralny.

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik