Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

05.04.2017 | Wielkanocne poszukiwania, oraz zmiana nagród w MS

168

Komentarz

  • glamurka (PL1) powiedział(a):
    spróbuję, niby to głupie żeby tak się przejmowac 1 jajkiem ale denerwuje mnie to, że nie moge go znaleźć, na lupie przeleciałam już 3 razy 

    Ja cały dzień latam i szukam jednego jajka i nie mogę znaleźć. Kilka razy czyściłem przeglądarkę i ciasteczka. Powiększałem stopniowo  i nic... Po prostu jaja ze mnie zrobili, a tak lubiłem ten event.







  • petra (PL1)petra (PL1) PL1 Posty: 87
    Nefretka - jesteś wielka jednak pomogło jeszcze raz dzięki



  • Swiniarz moze podasz sposob na tak duze powiekszenie. Pozdrawiam
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022

    Janinko jak zawsze duży buziak za komentarz <3

    Dla mnie to wygląda tak...GGS kontra Gracze ... show musi trwać :p

  • petra (PL1) powiedział(a):
    Nefretka - jesteś wielka jednak pomogło jeszcze raz dzięki




    Dziękuję i ja... jajko znalezione ! Chociaż kilka razy tam zaglądałem i nic nie było, a teraz jakby łabędź zniósł jajko i wrócił do stawu :-)
  • kris258 (INT1) powiedział(a):
    kris258 (INT1) powiedział(a):
    Może komuś się przyda... 
    a teraz test dla spostrzegawczych - znajdź na tym screenie drugą pisankę... przyjrzycie się...


    Rzeczywiście poziom trudności zmniejszony.... jajka duże, widoczne w całości, absolutnie żadnego kamuflażu, bo kolory jaskrawe, od razu się rzucają w oczy, w ogóle nie zlewają sie z tłem...
    Za jedno muszę GGS pochwalić. Za co? Za poczucie humoru :D
    Oślepłam już do tego stopnia, że nie widziałam, nie tylko 2 pisanki ale nawet tej strzałki czerwonej nie zauważyłam  :D
  • DemonaDemona Posty: 2,160
    Witajcie,

    poczytałam Wasze komentarze i przekazałam feedback na temat nowego eventu wielkanocnego do naszego Zespołu. Przekazałam także zapytanie o ceny za sprzedaż produktów z Waszych farm, a w szczególności karm i nawozów klientom na targu. Czy coś się w tym względzie zmieniło i nie wkradł się tam przypadkiem jakiś błąd.
    Zapytam również czy coś zmieniło się w limitach punktów reputacji, potrzebnych do zdobycia nagród za wysiłek.

    Pozdrawiam,
    Demona
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    edytowano 09.04.2017
    Tak te jaja, to jakieś jaja :)
    nawet nie moge ich wypatrzeć wszystkich jak sobie padnę tło i mam całe zielone :)

    ale tak chciałam jeszcze dodać swoje przemyślenia na temat nowych nagród za wysiłek w Mistrzostwach.
    Nie podoba mi się to, że w nagrodach jest aż tyle psikusów, ja nie lubię nikogo psuć, wolę pomagać :)
    Składam tu podanie i 3 zdjęcia, aby te psikusy zastąpić pomocnikami, albo innymi nagrodami :)
    Nie wiem jak na Waszym serwerze, ale na moim (nk.pl) psucie nie jest jakieś popularne, zdarza się sporadycznie, jakoś wolimy sobie pomagać <3..... :)
  • neferetka (PL1)neferetka (PL1) PL1 Posty: 538
    petra (PL1) powiedział(a):
    Nefretka - jesteś wielka jednak pomogło jeszcze raz dzięki

    Bardzo się cieszę, że pomogłam :smiley:
  • Piotr Mazurek (PL1)Piotr Mazurek (PL1) PL1 Posty: 5,847
    janina60 (PL1) powiedział(a):
    zaczarowana28 (PL1) powiedział(a):
    Tak te jaja, to jakieś jaja :)
    nawet nie moge ich wypatrzeć wszystkich jak sobie padnę tło i mam całe zielone :)

    ale tak chciałam jeszcze dodać swoje przemyślenia na temat nowych nagród za wysiłek w Mistrzostwach.
    Nie podoba mi się to, że w nagrodach jest aż tyle psikusów, ja nie lubię nikogo psuć, wolę pomagać :)
    Składam tu podanie i 3 zdjęcia, aby te psikusy zastąpić pomocnikami, albo innymi nagrodami :)
    Nie wiem jak na Waszym serwerze, ale na moim (nk.pl) psucie nie jest jakieś popularne, zdarza się sporadycznie, jakoś wolimy sobie pomagać <3..... :)
    Zdecydowanie wole prezenty , niż psikusy ,właśnie otrzymałam prezent od swojej rywalki w misjach.
    Magda dzięki i to się chwali :)
    to logiczne Janiko bardzo lubię pomagać , a mistrzostwa traktuję jako miłą rywalizację .

    Magda
  • neferetka (PL1)neferetka (PL1) PL1 Posty: 538
    Ja też wolę prezenty. Psikusy kiedyś dostałam jak dokupiłam zł do szarańczy... Leżały i leżały, aż w końcu sojusznicy się zlitowali i jak nie kolidowało za bardzo ze zbiorami wzięli je na siebie - zawsze to punkt karmy. Ale jak dla mnie mogłoby tych psikusów w ogóle nie być.
  • Nie powiem, gdzie sobie możecie włożyć nagrodę za zbieranie pisanek. To kolejne wyciąganie złota. Zrobiłam sobie dziś zrzutę z ekranu na powiększeniu i zapisałam. Przeglądałam na 3 kompach na 3 przeglądarkach, jajek nie było. Jak zapłaciłam złotem to nagle znalazło się tam, gdzie go w ogóle nie było!!! Do bani z taką zabawą!!! Tylko niesmak zostaje!!!
  • Yolanda.l (PL1)Yolanda.l (PL1) PL1 Posty: 69
    MASAKRA z tymi jajkami :-(  :-1: lepiej dac sobie spokoj ,bo to nierealne ,a cena za jedno jajko 290 zlota to naprawde duuuzooo :-)  Szkoda , gratulacje dla pomyslodawcow ,tak pieknie zniechecaja do gry BRAWO WY .Moze poprosze o rekompensate za zniszczenie oczu i zwrot  kasy za krople.bo oczy naprawde bola od tego szukania .jak tak ma byc dalej to ja DZIEKUJE 
  • 111User1 (PL1)111User1 (PL1) PL1 Posty: 132
    edytowano 10.04.2017
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Nie wiem co jest ale  zmniejszyły mi się dochody ze sklepów na kwiatowej i na smakoszu . Prośba o sprawdzenie czy tylko ja tak mam czy to znowu zmiana ukryta? 
  • Świniarz (PL1)Świniarz (PL1) PL1 Posty: 550
    edytowano 10.04.2017
    pynia (PL1) powiedział(a):
    Swiniarz moze podasz sposob na tak duze powiekszenie. Pozdrawiam
    Używam przeglądarki Opera. W lewym górnym rogu jest "Menu", a w nim powiększanie obrazu (do pińcet procent). W Edge w prawym górnym są trzy kropki - po kliknięciu otwiera Ci się menu i od razu widać opcję powiększania. W fajerfoksie w tym samy miejscu trzy kreski... 

    A co do szukania - podobno na obiektach funkcyjnych miało jaj nie być...

    Post edited by Świniarz (PL1) on
  • 111User1 (PL1)111User1 (PL1) PL1 Posty: 132
    kris258 (INT1) powiedział(a):
    111User1 (PL1) powiedział(a):
    nie wiem czy już było, smakosz:


    To mi bardziej przypomina Marsa z konikami, ale ok ;)
    ups :) faktycznie Mars, zmęczenie materiału nastąpiło :)
  • edytowano 10.04.2017
    Poprawcie mnie jeśli się mylę, zaglądając rano do namiotu wyświetlało czas do końca kilka godzin, teraz wlazłam- widzę jeden dzień, ile w końcu do zakończenia tego cyrku popularnie zwanego mistrzostwami?
    Omamy wzrokowe mam czy jak? czy mi się błędy wyświetlania z trawki,( co jest niesłychanie pomocne, bo mam komplet jajec), przeniosły do namiotu?
  • glamurka (PL1)glamurka (PL1) PL1 Posty: 74
    Ja dziś bez problemu odnalazłam wszystkie, bez wpatrywania się w monitor, na luzie, trwało to kilka minut, także chyba coś się zmieniło na lepsze :)
  • macius1970 (PL1)macius1970 (PL1) Posty: 559
    edytowano 10.04.2017
    Świniarz (PL1) powiedział(a):

    Używam przeglądarki Opera. W lewym górnym rogu jest "Menu", a w nim powiększanie obrazu (do pińcet procent). W Edge w prawym górnym są trzy kropki - po kliknięciu otwiera Ci się menu i od razu widać opcję powiększania. W fajerfoksie w tym samy miejscu trzy kreski... 

             Postępuje dokładnie tak samo na chrome, znajdując zdecydowaną większość a gdy jest problem dokładam funkcje :lupa-widok-dokuj(150-250 procent),uciążliwe bo dużo przesuwania kursorem ale za pierwszym przeszukaniem jak dotąd, znajduje wszystkie. Porównując rozmiar jaj z poprzednich lat wydaje się że faktycznie są ciut większe lecz ukrycie ich w sposób taki że widoczna jest tylko część obiektu oraz wtapiając je w tło(zauważcie że po kliknięciu takiego wtopionego w tło jajka robi się ono jaskrawo zielone czy wyraźnie niebieskie,ciekawe prawda?)programiści sprawili nam koszmar a że są też mistrzostwa to już katastrofa!!!
                                   
                                                                   Pozdrawiam wszystkich serdecznie :)



  • Bruttona (PL1)Bruttona (PL1) PL1 Posty: 116
    To co sie wyprawia - przechodzi ludzkie pojecie !!!!!!!!!!!! Po aktualizacji dostaje misje: swinki . Podganiam zlotem, zbieram, nastepne nastawiam na wodorostach i co ?????  Po 3 min. wyskakuje nowa misja - brukiew. Swinki oczywiscie przepadly a z nimi zloto i wodorosty........... To sa kpiny w zywe oczy....................   Minimum czego oczekuje od BF to rekompensata i to porzadna !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Nuka (PL1)Nuka (PL1) PL1 Posty: 575
    xPiotorux (INT1) powiedział(a):
    Havao powiedział(a):
    xPiotorux (INT1) powiedział(a):
    Nagrody Rankingowe
    Drzewa sojusznicze będą przysługiwały zwycięskim sojuszom 15 dni, a nie tak jak wcześniej 30 dni (zwycięzcy mieli zawsze przewagę w porównaniu do innych sojuszy) 
    Liga złota
    TOP5 sojuszy będzie mogło wybrać spośród nagród Elegancką zagrodę dla kaczek (według poziomu trudności, tak jak wcześniej). 
    Sojusz TOP1 będzie mógł również wybrać dekorację Trofeum Solidarności (z zadowoleniem wioskowym 15,20, lub 30 w zależności od poziomu trudności). 

    Rozumiem ze dla sojuszu top 1 będzie nadal do wyboru sojuszniczy sad itp tak?

    Witam,
    Tak, reszta nagród pozostaje bez zmian, po prostu będzie jedna nagroda więcej do wyboru.

    Dzieki za odp. Bardzo dobrze ze sad nie zniknął, bo mnie kaczki i reszta mało interesują, ale sadów muszę jeszcze trochę zdobyć :D.

    candy90 (PL1) powiedział(a):
    Jako sojusz ciężko pracowaliśmy na kaczanie które były dostępne tylko za 1 miejsce
    kosztowało nas to bardzo dużo złota i pracy - uważam że zmiana jest dla nas krzywdząca - pokazuje że nasza dotychczasowa praca była bez sensu a finanse i czas zostały przez ostatnio rok zmarnowane
    Brawo GGS 
    Sorry, ale u mnie na serwerze również jesteśmy sojuszem który od dawna wygrywa każde mistrzostwa i jakoś wcale mnie to nie boli, ze będą kaczki również dla innych sojuszy. Pamiętaj ze wszystko się w grach zmienia, to co kiedyś było cenne teraz jest mało znaczące, wiec w końcu nastały zmiany w MS, wiec co w tym takiego dziwnego ?.  Podając przykład to pół roku temu można było za złoto kupić baloniki w kwotach ponad 600 tys złota, a teraz można je zdobyć o wiele łatwiej i już nie wspomnę o wydarzeniu na święta, gdzie większość graczy się w nich obłowiła :).  Oczywiście ze każda zmiana nie musi się podobać, ale być zazdrosnym ze teraz i słabsze sojusze maja szanse na kaczki jest moim zdaniem przesadzone, :). Inaczej tego nazwać nie potrafię, bo nie jestem w stanie zrozumieć jak można w ten sposób do tego podchodzić i żałować innym nagród. 

    Pozdrawiam i życzę mniej chciwości :).


    W zupełności się z Tobą zgadzam. Pozdrawiam  :)
  • Nuka (PL1)Nuka (PL1) PL1 Posty: 575
    candy90 (PL1) powiedział(a):
    Jako sojusz ciężko pracowaliśmy na kaczanie które były dostępne tylko za 1 miejsce
    kosztowało nas to bardzo dużo złota i pracy - uważam że zmiana jest dla nas krzywdząca - pokazuje że nasza dotychczasowa praca była bez sensu a finanse i czas zostały przez ostatnio rok zmarnowane
    Brawo GGS 
    To, co napisałeś tylko potwierdza, że jakiś czas temu w dyskusji o "kaczkach" to ja miałam rację.  :)
    Pozdrawiam.
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022

    Zacytuje Linde: nie chce mi się o jajkach gadać...bo to złe GGS jest... :D

    ponowie pytanie: gdzie to Trofeum Solidarności ???

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik