Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

Ponowne otwarcie serwera testowego!

1911»

Komentarz

  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    edytowano 07.04.2017
    Ja już straciłam nadzieje na Lestera, wydałam 10 mln złota

    i oczywiście jak nic mi nie zostało, Pan Lester zawitał  :D

    <foch>  :p



    Post edited by zaczarowana28 (PL1) on
  • Doris40 (PL1)Doris40 (PL1) PL1 Posty: 159
    Moim zdaniem cała ta wioska sojuszu z dodatkiem w postaci kolejnej stadniny czy też łąki jest jednym wielkim niewypałem. Tylko koszty generuje a żadnych większych zysków nie widać. Dodatkowo poczytałam sobie o tej nowej postaci na forum angielskim - bo u nas jeszcze nie ma informacji - i to też nie napawa mnie radością. Po co kolejny gość przypływający łodzią do wioski sojuszu to zupełnie nie rozumiem... ale jeżeli nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze. Facet będzie proponował tzw. wymianę barterową czyli za produkty z wioski, które robią się godzinami z siewów obniżających plony na farmach głównych (!) będzie nam proponował swoje produkty. Jeszcze raz zapytam po co? Oczywiście jest to w przypadku BF pytaniem retorycznym. Obawiam się, że szumnie zapowiadana dodatkowa stała farma to nic więcej jak funkcjonująca wioska sojuszu, a ponieważ słowa krytyki w jej kierunku płynące od osób pracujących na serwerze testowym nie trafiają do BF to wejdzie ona na serwery główne czy tego chcemy czy nie. Aż mi się odechciewa  czekać na te ich nowości, bo na testowym nic mnie dotychczas nie zachwyciło. 
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    edytowano 07.04.2017
    Doris myślę podobnie, cała ta wioska  i końska łąka to dla mnie jeden wielki niewypał.
    Jak trafi na główne serwery to będę ze wszystkich sił namawiać sojuszników, aby nawet tam nie zaglądali bo szkoda czasu i pieniędzy. Nic mnie w niej nie przekonuje, nic.
    Nawet jak pojawią się jakieś zyski - to za skomplikowane to dla mnie cała ta wioska.. i chyba sobie po prostu daruję.,,, ze stałych farm zarabia się prosto i przyjemnie.. tutaj to jakieś nieporozumienie.   :/

  • ela2kos (PL1)ela2kos (PL1) PL1 Posty: 28
    Mam następny problem na testowej. Robiłam porządek na kwiatowej, schowałam dwie dekoracje (te które dostałam w prezencie) i niestety ponownie nie mogę ich ustawić. Chcąc je postawić na farmie pojawia się komunikat, że ulepsza się dom i mam go popchnąć złotem.
    Po prostu porażka >:):#
  • Ta wioska sojuszu będzie tylko generować masę błędów i denerwować ludzi bo jest skomplikowana. Nie chcę się wypowiadać w imieniu innych ale myślę, że jest mnóstwo pomysłów na urozmaicenie gry i jej uatrakcyjnienie np nowe eventy tematyczne (takie jak Czas na bajkę, UFO itp.), które ucieszyłyby sporo osób. Wciąż bez echa pozostają nasze głosy o dodatkowe widełki w Święcie ciężkiej pracy, błędy i problemy są przykrą codziennością a zmian na lepsze nie widać i do tego wciskają nam ten bubel wioskowy.
    PO CO?
    NA CO?
    KOMU???
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    edytowano 07.04.2017
    ela2kos (PL1) powiedział(a):
    Mam następny problem na testowej. Robiłam porządek na kwiatowej, schowałam dwie dekoracje (te które dostałam w prezencie) i niestety ponownie nie mogę ich ustawić. Chcąc je postawić na farmie pojawia się komunikat, że ulepsza się dom i mam go popchnąć złotem.
    Po prostu porażka >:):#
    Ozdoby, które mają podwójne zadowolenie znaczy zwykłe i wioskowe , niestety po każdym schowaniu do magazynu  i ponownym wyjęciu budują się od nowa , nie można ich po prostu postawić jak zwykłą ozdobę.
    Więc jak skończysz budować domek, to wtedy postaw ozdobę. ;)

    Przy ozdobach z podwójnym zadowoleniem zawsze jest podany czas odbudowy:

  • ela2kos (PL1)ela2kos (PL1) PL1 Posty: 28
    Ok. Dzięki. Właśnie zauważyłam, że pokazał się przy dekoracji czas na budowanie, zatem rozumiem o co chodzi. Raz jeszcze dzięki. :)

  • Doris40 (PL1)Doris40 (PL1) PL1 Posty: 159
    Niestety błąd pogania błąd na testowej. Znowu nie mogę zebrać pól na smakoszu, pomimo, że mam zero na stanie roślin brzegowych, pokazuje mi, że mam je sprzedać (!!!). Uniemożliwia to zbiory z pola całkowicie. Co zadziwiające te same rośliny brzegowe posadziłam na głównej i tam zbieram je bez problemu. Dodatkowo, przynajmniej dla mnie denerwujące jest przełażenie ciągle do wioski sojuszu żeby przekazać rośliny brzegowe zamiast je sprzedawać, a że magazyn wioskowy nie jest duży -1.200, a roślin do ulepszenia potrzeba kosmiczne ilości - np.18.000, to zebranie z jednego pola powoduje konieczność przejścia do wioski, oddania zbiorów i z powrotem na główną. Jak się ma osiem pól to jest to ogromna strata czasu. 
    Dodatkowo, powtórzę się znowu ale wioska mi się nie podoba. Dla mnie jest tylko i wyłącznie stratą czasu i pieniędzy, nic nie wnosi, generuje błędy, niezrozumienie i niezadowolenie. Mam nadzieję na odejście od jej wprowadzenia prze GGS.
    Jestem za nowymi eventami tematycznymi, wprowadzeniem kota albo innych zwierząt na farmach podstawowych. Ani wioska, ani konie, ani wyspy tymczasowe (odwiedzam tylko dwie z czterech dostępnych i to też nie zawsze) nie powodują wzrostu mojego zadowolenia z tej gry. Chcę spędzać na farmach trochę czasu codziennie i mieć możliwość ich rozwijania, a nie 24 godziny/dobę żeby spełnić oczekiwania twórców, bo przy normalnym trybie życia - praca, dom - nie ma możliwości zrobienia bez wydawania złota tych ich wszystkich "cudownych" nowości.

  • Nuka (PL1)Nuka (PL1) PL1 Posty: 575
    adusias (PL1) powiedział(a):
    Tak sobie pomyślałam, że fajnie by było gdyby konto testowe było można używać na serwerze głównym. Było by to fajne podziękowanie za testowanie gry :) Wyglądało by to tak: Każde konto testowe podczas testów przenoszone by było na serwer testowy a po ukończeniu testów przenoszone na serwer główny by mogło wspierać swój sojusz. Oczywiście z informacją, że może pójść coś nie tak i może zniknąć :)
    Bardzo fajny pomysł. Ciekawa nagroda za testowanie gry.
  • sylciafi (PL1)sylciafi (PL1) PL1 Posty: 320
    w nagrodę za testowanie wolałabym dostać  te 10 mln złota na konto główne :)
  • Doris40 (PL1)Doris40 (PL1) PL1 Posty: 159
    Czy może ktoś już obczaił o co chodzi z tą nową łodzią w sojuszniczej wiosce? Chciałam gościowi naprawić łódź ale żądał kosmicznych ilości produktów, takich na które tak dużego magazynu nie mam. A to co chciał mi dać/sprzedać (bo szczerze nie wiem o co mu chodziło) to jakaś żenada... nasiona wyspowe... 
    Efekt jest taki, że łódź odpłynęła a ja nic z tego nie mam ale może ktoś mi objaśni co powinnam zrobić?
  • klikam na budę psa i nie chce nakarmić swojego psa na farmie kwiatowej.

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik