Strona główna Polish Problemy techniczne i błędy

logowanie do gry

witam
Poraz kolejny proszę o pomoc w zalogowaniu się do gry. Ciągle mnie wyrzuca i dzieje się to już od kilku dni
«1

Komentarz

  • Mam podobny problem od dzisiaj wtyczka aktualna a on woła o wtyczkę
  • petra (PL1)petra (PL1) PL1 Posty: 87
    To samo wtyczka aktualna a nie można wejść do gry
  • AmazingMarzena3 (PL1)AmazingMarzena3 (PL1) PL1 Posty: 257
    edytowano 03.04.2017
    I świetnie grrr..nie zrobię silosu a niewiele mi zostało. I czy to nie dziwne,że ostatnio zawsze coś dzieje się z grą jak jest ewent?
    Zaczyna sie odechiewac grania, dodam,że inna gra przeglądarkowa działa bez zarzutu :(
  • Trzy różne przeglądarki, wtyczka świeżo zaktualizowana, gra nie działa....co jest przyczyną?
  • Przyczyna musi być jakaś ze strony GGS bo ja tak samo próbowałam na 3 różnych przeglądarkach i nic, wyczyściłam historię , ciasteczka itd nic nie daje. Nie wiem kto mi to zrekompensuje , ale juz po silosie:D
  • Miałam przed pracą zebrać zbiory, włączyć produkcję - pół dnia straty:( Nie wspomnę już o turnieju koników i evencie tygodniowym. A lejek powinien być przedłużony o ten czas, bo strata jest niewymierna. 
  • Barby72 (PL1)Barby72 (PL1) PL1 Posty: 4
    Również mam problem z dostępem do gry, wszystko zaktualizowane, kilka różnych przeglądarek, a silos leci... Chyba się rodzi nowa tradycja. Do ostatniej nagrody brakowało śladowej ilości, ciekawe, kto to później zrekompensuje?
  • Mirka64 (PL1)Mirka64 (PL1) PL1 Posty: 117
    Witam.
    Też mam problem z wtyczką.
  • konso71 (PL1)konso71 (PL1) Posty: 2
    edytowano 03.04.2017
    Masakra i muł dno i bąbelki
  • Czyszczenie ciasteczek i historii przeglądarki nic nie daje, więc to musi być znowu wina GGS:( Przykro tylko mi bo chciałam skończyć silos i wreszcie zdobyć licencje:(  Mojej pracy w to włożonej i czasu  nikt nie zwróci . Odechciewa się gry .................
  • Mimet (PL1)Mimet (PL1) PL1 Posty: 24
    Witam , mam ten sam problem. Aktualna wtyczka , a nie mogę się zalogować.
  • Magdalena2407 (PL1) powiedział(a):
    Miałam przed pracą zebrać zbiory, włączyć produkcję - pół dnia straty:( Nie wspomnę już o turnieju koników i evencie tygodniowym. A lejek powinien być przedłużony o ten czas, bo strata jest niewymierna. 
    W zupełności się z Tobą zgadzam , to są żarty z graczy!!!! ....niestety mało trafione i uderzające w użytkowników gry:(
  • jjjjjj (PL1)jjjjjj (PL1) PL1 Posty: 973
    U mnie tez nic nie działa
  • masakra z tą grą ostatnio, może to taka taktyka albo regularne działanie na wzór eventu.
  • Wywala do wtyczki co ten god game wyprawia tylko kasę doją dobrze.....
  • _Dafne_ (PL1)_Dafne_ (PL1) PL1 Posty: 56
    I znowu nie mozna wejsc do gry?Co tym razem?Nie ma nawet na tym forum kompetentnej osoby zeby nas poinformowa?.Ludzie tyle realnj kasy w ta gre laduja ze nalezaloby sie jakas informacja,co i jak z ta gra.
  • dlaczego znów nie działa ta gra ? może pomylono ją z serwerem testowym ? dlaczego jest w niej tyle błędów ?
  • kochani moderatorzy może by tak dać jakąś odpowiedź graczom dlaczego gra znów nie działa?!Obudzicie się dopiero w godzinach wieczornych jak ostatnio?!Co raz gorzej z tą grą u Was.
  • Corka moja weszla na gre na tablecie, na komputerze nie moze. O co tu chodzi ? Co jest ze na komputerze nie loguje ?? Moze ktos w koncu ocknie sie i odpowie na zadawane pytanie ??????
  • ania7356 (PL1)ania7356 (PL1) PL1 Posty: 30
    co znowu się dzieje z tą gra chyba czas przestać grac w nią szkoda nerwów :(
  • martaola1 (PL1)martaola1 (PL1) Guest Posty: 191
    Na Naszej Klasie mogłam wejść na grę bez problemu a tu nie ..... Masakra
  • Laluna2 (PL1)Laluna2 (PL1) PL1 Posty: 26
    Mam ten sam problem.
  • i lipa znow gra nie dziala i tak co pare dni kiedy ktos cos wie bedzie dostepna gra?

  • martaola1 (PL1)martaola1 (PL1) Guest Posty: 191
    Właśnie zalogowałam się do gry - zobaczcie czy też możecie.

  • ania7356 (PL1)ania7356 (PL1) PL1 Posty: 30
    i czas pracy przy silosie pójdzie na marne to kpina jakaś :(
  • Abalis (PL1)Abalis (PL1) PL1 Posty: 25
    Witam tych wszystkich ,którzy nie mogą się zalogować do gry. Problem powstał  około godz. 6.00 rano mamy
    za chwilkę 8.30. i nadal żadnych wiadomości...Żenada.
  • _Dafne_ (PL1)_Dafne_ (PL1) PL1 Posty: 56
    Juz mozna sie zalogowac:)
  • No poszło :)
  • Abalis (PL1)Abalis (PL1) PL1 Posty: 25
    Ja także  weszłam już do gry. Może i u Was już działa...

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik