Strona główna Polish Sugestie, pochwały i krytyka

Pomysłów kilka.

SłodkaMałaKicia (PL1)SłodkaMałaKicia (PL1) PL1 Posty: 2,168
edytowano 21.02.2017 w Sugestie, pochwały i krytyka
Tak sobie pomyślałam.. i nazbierało się kilka pomysłów :) 
1) GGS mogłoby dodać coś takiego jak czat sojuszniczy tylko że prywatny.. żeby można było rozmawiać z wybraną osobą i  nie musieć ciągle siedzieć na skrzynce a można by było poplotkować sobie z wybraną osobą i być na bierząco .. myślę że taka mała rzecz byłaby wygodniejsza dla graczy a nie zrujnowałoby balansu gry.. Dodatkowa zakładka obok czatu sojuszniczego ułatwiłaby nam życie.. z tym tylko aby dało się w każdej chwili przeskakiwać pomiędzy czatami.. 
2)żeby dało się utworzyć listę znajomych.. Mam kilka fajnych osóbek z innych sojuszy i np chciałabym móc w każdej chwili napisać i nie musieć szukać ich  za każdym razem.
3)żeby dało się np zablokować wiadomość w skrzynce żeby przypadkiem jej nie usunąć.. zdarzyło mi się kilka razy mieć coś ważnego w wiadomości ale przez pomyłkę usunęłam nie tą co chciałam bo nie była w żaden sposób oznaczona.. chociaż żeby można było np zaznaczyć wykrzyknikiem albo kropką..cokolwiek... 

edit: 4)żeby dało się przypiąć gdzieś po boku wybrane okienko np z targiem i nie tylko żeby nie trzeba było co kilka sekund skakać. włącz to wyłącz tamto,włącz tamto wyłącz to... 

Narazie chyba tyle..z tego co pamiętałam.. wiadomo że każdy pomysł można dopracować :) 

A co wy na to ? :) Dajcie znać :) Może któryś z pomysłów zostanie wprowadzony w grę :) 

Pozdrawiam 
SłodkaMałaKicia
«1345

Komentarz

  • w calosci popieram
  • xVeronkax (PL1)xVeronkax (PL1) PL1 Posty: 175
    SłodkaMałaKicia (PL1) powiedział(a):
    Tak sobie pomyślałam.. i nazbierało się kilka pomysłów :) 
    1) GGS mogłoby dodać coś takiego jak czat sojuszniczy tylko że prywatny.. żeby można było rozmawiać z wybraną osobą i  nie musieć ciągle siedzieć na skrzynce a można by było poplotkować sobie z wybraną osobą i być na bierząco .. myślę że taka mała rzecz byłaby wygodniejsza dla graczy a nie zrujnowałoby balansu gry.. Dodatkowa zakładka obok czatu sojuszniczego ułatwiłaby nam życie.. z tym tylko aby dało się w każdej chwili przeskakiwać pomiędzy czatami.. 
    2)żeby dało się utworzyć listę znajomych.. Mam kilka fajnych osóbek z innych sojuszy i np chciałabym móc w każdej chwili napisać i nie musieć szukać ich  za każdym razem.
    3)żeby dało się np zablokować wiadomość w skrzynce żeby przypadkiem jej nie usunąć.. zdarzyło mi się kilka razy mieć coś ważnego w wiadomości ale przez pomyłkę usunęłam nie tą co chciałam bo nie była w żaden sposób oznaczona.. chociaż żeby można było np zaznaczyć wykrzyknikiem albo kropką..cokolwiek... 

    edit: 4)żeby dało się przypiąć gdzieś po boku wybrane okienko np z targiem i nie tylko żeby nie trzeba było co kilka sekund skakać. włącz to wyłącz tamto,włącz tamto wyłącz to... 

    Narazie chyba tyle..z tego co pamiętałam.. wiadomo że każdy pomysł można dopracować :) 

    A co wy na to ? :) Dajcie znać :) Może któryś z pomysłów zostanie wprowadzony w grę :) 

    Pozdrawiam 
    SłodkaMałaKicia
    o to to to.... dokładnie 

    Podpisuję się pod tym obiema rękoma (rękami, ręcoma, ręcami) jak zwał tak zwał każdy wie o co chodzi :tongue:

  • HavaoHavao Guest Posty: 963
    Witam,
    Z chęcią przekażę Wasze sugestie Zespołowi do omówienia na najbliższym spotkaniu.

    Pozdrawiam,
    Havao
  • Havao powiedział(a):
    Witam,
    Z chęcią przekażę Wasze sugestie Zespołowi do omówienia na najbliższym spotkaniu.

    Pozdrawiam,
    Havao
    Dziękuję Havao w imieniu swoim i innych :)
  • Danny-1993 (PL1)Danny-1993 (PL1) PL1 Posty: 490
    fajnie byłoby wprowadzić osiągnięcia do 20 poziomu np, bo 10 poziomów to za mało już :-) 
  • Piotr Mazurek (PL1)Piotr Mazurek (PL1) PL1 Posty: 5,847
    Danny-1993 (PL1) powiedział(a):
    fajnie byłoby wprowadzić osiągnięcia do 20 poziomu np, bo 10 poziomów to za mało już :-) 
    super pomysł 
  • HavaoHavao Guest Posty: 963
    Danny-1993 (PL1) powiedział(a):
    fajnie byłoby wprowadzić osiągnięcia do 20 poziomu np, bo 10 poziomów to za mało już :-) 
    Witam,
    Pomysł jest bardzo ciekawy, z chęcią przekażę go dalej :)

    Pozdrawiam,
    Havao
  • xVeronkax (PL1)xVeronkax (PL1) PL1 Posty: 175
    Przyszedł mi do głowy pomysł dotyczący architekta, a mianowicie
    Uważam że jest on zbyt rzadko, a obiekty które można u niego ulepszyć ulepszają się kosmicznie długo.

    Dlatego moja propozycja jest taka:

    Aby był miesięczny grafik z dniem i godzinami kiedy Architekt będzie się pojawiał,
    np niech pojawia się 3 razy w miesiącu, dwa razy dziennie, weźmy miesiąc marzec 2017:

    4 marca godzina 5:00 oraz 16:00
    16 marca 10:00 oraz 19:00
    29 marca 12:00 oraz 22:00

    Wiem, że teraz są powiadomienia, że ma się pojawić Architekt, ale są one z godzinnym wyprzedzeniem, a nie zawsze mam telefon pod ręką i jestem podłączona do sieci... dlatego myślę że nie zaburzy to "balansu gry" a będzie na pewno super pomocne dla wielu graczy 

  • jjjjjj (PL1)jjjjjj (PL1) PL1 Posty: 973
    xVeronkax (PL1) powiedział(a):
    Przyszedł mi do głowy pomysł dotyczący architekta, a mianowicie
    Uważam że jest on zbyt rzadko, a obiekty które można u niego ulepszyć ulepszają się kosmicznie długo.

    Dlatego moja propozycja jest taka:

    Aby był miesięczny grafik z dniem i godzinami kiedy Architekt będzie się pojawiał,
    np niech pojawia się 3 razy w miesiącu, dwa razy dziennie, weźmy miesiąc marzec 2017:

    4 marca godzina 5:00 oraz 16:00
    16 marca 10:00 oraz 19:00
    29 marca 12:00 oraz 22:00

    Wiem, że teraz są powiadomienia, że ma się pojawić Architekt, ale są one z godzinnym wyprzedzeniem, a nie zawsze mam telefon pod ręką i jestem podłączona do sieci... dlatego myślę że nie zaburzy to "balansu gry" a będzie na pewno super pomocne dla wielu graczy 

    Super pomysł. Duzy plusik za niego. Mam nadzieje ze tak kiedyś będzie   :)
  • a dało by się zrobić jakąś formę czatu dla kierownictwa, może chociaż wysyłania listów tylko do kierownictwa? 
    już o nowych projektach sojuszowych, innych badaniach czy zadaniach naklejkowych nawet nie wspominam bo tyle razy było to wałkowane i jakoś zero odzewu

    i oczywiście popieram wcześniejsze pomysły  


  • xVeronkax (PL1) powiedział(a):
    Przyszedł mi do głowy pomysł dotyczący architekta, a mianowicie
    Uważam że jest on zbyt rzadko, a obiekty które można u niego ulepszyć ulepszają się kosmicznie długo.

    Dlatego moja propozycja jest taka:

    Aby był miesięczny grafik z dniem i godzinami kiedy Architekt będzie się pojawiał,
    np niech pojawia się 3 razy w miesiącu, dwa razy dziennie, weźmy miesiąc marzec 2017:

    4 marca godzina 5:00 oraz 16:00
    16 marca 10:00 oraz 19:00
    29 marca 12:00 oraz 22:00

    Wiem, że teraz są powiadomienia, że ma się pojawić Architekt, ale są one z godzinnym wyprzedzeniem, a nie zawsze mam telefon pod ręką i jestem podłączona do sieci... dlatego myślę że nie zaburzy to "balansu gry" a będzie na pewno super pomocne dla wielu graczy 

    Jestem za :) Skoro GGS i tak utrudnia nam grę na wszelakie sposoby to mogliby zrobić coś dla nas :D

    Karolineczka7 (PL1) powiedział(a):
    a dało by się zrobić jakąś formę czatu dla kierownictwa, może chociaż wysyłania listów tylko do kierownictwa? 
    już o nowych projektach sojuszowych, innych badaniach czy zadaniach naklejkowych nawet nie wspominam bo tyle razy było to wałkowane i jakoś zero odzewu

    i oczywiście popieram wcześniejsze pomysły  


    jestem za :) 

    O oddzielnym czacie pisałam wcześniej :) ale o tym do kierownictwa nie pomyślałam :) I tak faktycznie fajnie by było :) albo czat do którego dałoby się "zaprosić" kilka osób z sojuszu :) Albo to i to :) albo jeszcze żeby dało się wysłać wiadomość do wybranych osób :D byłoby super ;) 
    Niby ciągle nasze propozycje są przekazywane dla twórców ale zero jakiejkolwiek odpowiedzi czy pomysł ok czy nie ma na niego szans... a my jak głupi czekamy na zmiany... 
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    Już kilka lat temu, bodajże w 2015 , CM Asia pisała, że w planach jest rozbudowa czata sojuszniczego..
    Chyba na planach się niestety skończyło  :/
    Marzy mi się czat bardziej interaktywny, z emotikonami, możliwością wklejenia linku, który otwierałby się po kliknięciu ( w tej chwili czasem chcę wkleić link do forum na czata dla sojuszników z nowym Ogłoszeniem itp, a nie można, bo za dużo znaków)
    Także możliwość utworzenia pokoi z czatem, do którego można zaprosić wybrane osoby byłaby super ;)
    I po raz kolejny prośba o dodanie do czata informacji, kto uruchamia wzmocnienie PR sojuszowe, jest info kto puszcza projekty itp , dlaczego działanie o uruchomieniu wzmocnienia nie jest widoczne?
  • xVeronkax (PL1)xVeronkax (PL1) PL1 Posty: 175
    xVeronkax (PL1) powiedział(a):
    Przyszedł mi do głowy pomysł dotyczący architekta, a mianowicie
    Uważam że jest on zbyt rzadko, a obiekty które można u niego ulepszyć ulepszają się kosmicznie długo.

    Dlatego moja propozycja jest taka:

    Aby był miesięczny grafik z dniem i godzinami kiedy Architekt będzie się pojawiał,
    np niech pojawia się 3 razy w miesiącu, dwa razy dziennie, weźmy miesiąc marzec 2017:

    4 marca godzina 5:00 oraz 16:00
    16 marca 10:00 oraz 19:00
    29 marca 12:00 oraz 22:00

    Wiem, że teraz są powiadomienia, że ma się pojawić Architekt, ale są one z godzinnym wyprzedzeniem, a nie zawsze mam telefon pod ręką i jestem podłączona do sieci... dlatego myślę że nie zaburzy to "balansu gry" a będzie na pewno super pomocne dla wielu graczy 

    chyba mnie posłuchali :smiley:  bo właśnie podali info że Architekt będzie jutro o 9 rano, więc szykujcie kasiorke :tongue:

  • xVeronkax (PL1)xVeronkax (PL1) PL1 Posty: 175
    Znowu mi coś przyszło do głowy, pasek przypominający jak rybak skończy łowić gwiazdki albo ryby :smile:
     czasem zapominam o nim, a taki paseczek byłby fajnym przypomnieniem :smile:

  • Kolao (PL1)Kolao (PL1) PL1 Posty: 49
    Wykorzystam watek dla moich pomysłów i sugestii.

    1. Koszt ulepszenie pola kupionego za złoto  na 2 poziom jest niewspółmierny do poprawy ilości zbioru. Albo należałoby powiększyć ilość zborów ale normalnie, albo obniżyć znacznie koszt ulepszenia.Wzrost o 1 to chyba przesada
    2. Prosimy o ulepszenie podlewania drzewek. Ten problem już kilkakrotnie pojawił się na forum ale bez odzewu. Tylko niech to nie będzie za ogromną ilość złota
    3.W/g mnie została za bardzo obniżona ilość uzyskiwanych skrzynek narzędziowych. Skrzynek potrzeba bardzo dużo i do ulepszania maszyn i do projektów. a pozyskiwanie ich w odpowiedniej ilości  jest bardzo, ale to bardzo długie.  Wymusza to ich zakup za ogromną ilość złota a nie każdego na to stać. 
  • mse (PL1)mse (PL1) PL1 Posty: 144
    edytowano 25.04.2017
    Przydałaby się opcja "Zasiej na wszystkie pola/sady ( skrót: Zasiej wszystko) i "Nakarm wszystko" oraz być może podobne rozwiązanie dla zbiorów ( na polach i budynkach inwetarskich). Pozdrawiam.
  • mse (PL1) powiedział(a):
    Przydałaby się opcja "Zasiej na wszystkie pola/sady ( skrót: Zasiej wszystko) i "Nakarm wszystko" oraz być może podobne rozwiązanie dla zbiorów ( na polach i budynkach inwetarskich). Pozdrawiam.


     "Zasiej wszystko" i "nakarm wszystko" to od teraz moje marzenie w naszej jakże ukochanej grze :)

    Ale...ale....ale możemy tylko pomarzyć :( czegoś takiego pewnie nigdy nie dostaniemy...

  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Pamiętacie irlandzki Kurnik?
    Mistrzostwa zakończone, zaraz pewnie będzie święto ciężkiej pracy. Może zamiast nagrody za miejsca 2-5  w postaci badziewnej dekoracji czyli skrzynek warto wstawić ten kurnik

    podkręciłoby to rywalizację, bo teraz to trzeba ślęczeć nad grą, żeby nie napatoczyć się na dekorację

    Prosze moderatorów o zgłoszenie pomysłu dalej, chyba że ktoś już to proponował
  • Jakk (PL1)Jakk (PL1) PL1 Posty: 223
    Witam, chciałabym ponownie poruszyć wątek przenoszenia dekoracji pomiędzy farmami (własnymi), aby można było schować je do piwnicy a nie lokalnego magazynu. Wiem, że Havao zgłaszał chyba ten pomysł przy trybie planowania (który też jest nam bardzo potrzebny) ale chciałabym się dowiedzieć czy twórcy gry odpowiedzieli coś w tej sprawie. 
    Pozdrawiam :)
  • Zdecydowanie domagam się oddania nam trybu planowania! :D I popieram możliwość przenoszenia dekoracji między farmami. Moim marzeniem jest też żeby można było rozbudowywać coś jednocześnie na każdej farmie, ale wiem, że to zostanie tylko marzeniem.
    A to co jeszcze mi osobiście przeszkadza to Oleg i jego pomost na farmie kwiatowej. Uważam, że można by go przesunąć bardziej w lewo albo w inne miejsce, bo jest za bardzo przy krawędzi. Mi osobiście bardzo przeszkadza to umiejscowienie. Ewentualnie zebrać te wszystkie Zatoki Syrenek, pomosty i statek i wrzucić jako osobną farmę. No i oczywiście brakuje mi paska, że Oleg już wyłowił ryby.

  • xVeronkax (PL1)xVeronkax (PL1) PL1 Posty: 175
    Witam, Mam prośbę do moderatorów, Demono lub Havao, czy bylibyście na tyle uprzejmi aby zapytać zespół czy dadzą może w najbliższym czasie ofertę z nakładką na młyn, dokładnie mi chodzi o takie coś:


    Tak mi się to spodobało, a z tego co się dowiedziałam, to można było kupić taką nakładkę baaaaardzo dawno temu, czy można odświeżyć ofertę ? :) 

    Pozdrawiam
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022

    A ja przy okazji Twojego Veronka pytania o śmigło :D zapytam czy nasz zespół BF przewiduje "sukienki" w tym stylu ? na inne obiekty produkcji... bo jest super ten "transformers" :D

  • HavaoHavao Guest Posty: 963
    Witajcie,
    Dopytam Zespół o nowe nakładki w nadchodzącym tygodniu.

    ~Havao
  • xVeronkax (PL1)xVeronkax (PL1) PL1 Posty: 175
    Witajcie,
    Havao i dowiedziałeś się czegoś w sprawie tych nakładek??

    Pozdrawiam
  • A ja mam pomysł czy za top 5 w święcie ciężkiej pracy nie powinna być nagroda n.p. złotniczki?
  • Od zawsze wiadomości miały bardzo mały limit znaków... nawet przekazanie informacji z forum dla sojuszu to był problem... czy szanowne GGS mogłoby zwiększyć limity ? przecież to nie zakłóci ich balansu gry... @Havao czy mógłbyś przekazać to do zespołu ? 
  • Nie wiem czy był taki pomysł ale postanowiłem się podłączyć pod ten temat i napisać.

    Pewnie sporo osób ma w sojuszu problem z osobami które wchodzą i wychodzą z sojuszu lub nie umieją się zachować na czacie. Czy nie można by było wprowadzić czarnej listy aby osoby, które znajdują się na niej nie mogły dołączyć do sojuszu jak ten jest otwarty? Skończył by się problem z nieproszonymi osobami w sojuszu. 

    Mam nadzieje, że to nie problem i taka poprawka pojawi się w najbliższym czasie. Na pewno wiele sojuszy będzie wdzięczne za wprowadzenie takiej zmiany. 
  • Może nie tyle  czarna lista co  blokada  gracza 

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik