Strona główna Polish Pytania ogólne Big Farm Porady i Triki

Postacie z Big Farm - charakterystyka

2»

Komentarz

  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    Serdeczne podziękowania  dla Autorów !!! :)
    Wyszło przepięknie! <3

  • Dziekuje slicznie w imieniu naszej 3 ;) za mile komentarze <3<3<3
  • Gaja68 (PL1)Gaja68 (PL1) PL1 Posty: 299
    Super pomysł , Gratuluję autorkom :)<3
  • ~~Mona~~ (INT1)~~Mona~~ (INT1) INT1 Posty: 994
    Dziękuję serdecznie za miłe słowa wszystkim, za polubienia, za komentarze wzbogacone w prezenty w swoim imieniu oraz w mieniu Madzi i Piotra. ;)
    Osobiście bardzo miło mi było współpracować razem oraz poznać bliżej postacie z Big Farm. Niektóre z opisów zawierają ciekawostki, o których nie miałam pojęcia. Bardzo fajnie było robić ten album. :)
    Miło, że można było połączyć przyjemne z pożytecznym i podzielić się tym z Wami na forum. 
    :) 
  • HavaoHavao Guest Posty: 963
    Witam,

    Zrobiliście naprawdę bardzo fajny poradnik dla początkujących Graczy, dzięki któremu trochę łatwiej będzie ogarnąć całą gamę postaci i eventów z nimi związanych :)

    Postanowiliśmy przyznać po 2000 złota użytkownikom @magdalenka1978 (PL1) i @~~Mona~~ (INT1) za stworzenie poradnika, oraz użytkownikowi @xPiotorux (INT1) 1000 złota za pomoc Dziewczynom :)

    Złoto zostanie dopisane do Waszych kont w ciągu kilku najbliższych dni.

    Jeszcze raz dziękujemy i mamy nadzieję, że ilość poradników na naszym forum będzie coraz pokaźniejsza :)

    Pozdrawiam, 
    Havao
  • magdalenka1978 (PL1)magdalenka1978 (PL1) PL1 Posty: 956
    edytowano 14.03.2017

    Havao slicznie dziekujemy ;) i cieszymy sie ogromnie,ze poradnik zostal bardzo entuzjastycznie przyjety przez spolecznosc forumowa :)

  • ~~Mona~~ (INT1)~~Mona~~ (INT1) INT1 Posty: 994
    Również dziękuję Ekipie za docenienie pracy i prezent.:)
  • Piotr Mazurek (PL1)Piotr Mazurek (PL1) PL1 Posty: 5,847
    piękny album moje gratulację  :D
    Znalezione obrazy dla zapytania fajne zdjcia
  • dziekujemy :D;)
  • DemonaDemona Posty: 2,160
    Witajcie,

    również chcę pogratulować pomysłu i wykonania, bardzo fajnie się to ogląda, jest niezwykle czytelne i proste w odbiorze.
    Mam nadzieję, że na naszym forum będzie się pojawiać coraz więcej poradników, które będą pomocne w rozgrywce.

    Pozdrawiam serdecznie,
    Demona
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Czapki z głów za  tę pracę:)
  • ~~Mona~~ (INT1)~~Mona~~ (INT1) INT1 Posty: 994
    Również wielkie dzięki za wszystkie miłe komentarze, od razu się chce brać do pracy za następny poradnik. 
  • Również dziękuje za mile komentarze jak i drobna nagrodę i ciesze się ze mogłem pomoc przy tworzeniu tak przyjemnego poradnika:).
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    Wszystko co chwalenia wymaga, to CHWALĘ ! Super.
  • jmarta (PL1)jmarta (PL1) PL1 Posty: 3
    Pięknie i bardzo estetycznie to zrobione...miło popatrzeć i czytać, gratulacje :)
  • Slicznie dziekujemy :)
  • ~~Mona~~ (INT1)~~Mona~~ (INT1) INT1 Posty: 994


Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik