Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

08.03.2017 | Dzień Św. Patryka, "Społecznościowy" sezon jeździecki i więcej!

1612

Komentarz

  • kolejne 5godzin liczy się od skutecznego usuniecia psikusa (bo czasami trzeba szukać kilka razy)

  • w moim sojuszu kolega 4 razy pod rzad trafial psikusa za 5 razem 1500 zlotka dostal

  • Dziękuje za odpowiedzi :) takie mieliśmy podejrzenia  ;)
  • alaska01 (PL1)alaska01 (PL1) PL1 Posty: 227
    zaczarowana28 (PL1) powiedział(a):
    Złota też jeszcze nie miałam w garnku, ale event trwa 10 dni, to mam nadzieję, że każdemu się w końcu trafi :)

    Duży + za podział rankingu na poziomy, w końcu GGS pomyślało i dało możliwość większej grupie graczy otrzymania nagród :)

    Ogólnie cały event jest MEGA :) Premię dla tego, kto go wymyślił :wink:
    to prawda , ewent jest mega fajny , i  bardzo duży plus za podział graczy pod względem poziomów
    ale czy taki sam podział istnieje w odniesieniu do punktów wioskowego  zadowolenia ?
     kapeluszy leprechauna musimy zebrać dużo ....zbyt dużo jak na mały sojusz i wygląda to tak jakby analogicznego podziału nie było
    czy moglibyście Kochani - Demono , Havao  dopytać czy tak jest w istocie ? czy tak ma właśnie być ?
    bo skoro jest jeden podział to chyba powinien być i drugi bo sprawiedliwe to chyba nie jest, aby mały sojusz   musiał zebrać tyle samo  wypadajek wioskowych co duże sojusze
    no sorki :/

  • Akrobatka (PL1)Akrobatka (PL1) PL1 Posty: 69
    Tylko dlaczego ja mam już tylko 8 dni do końca psikusów Patryka? Jeszcze kilka godzin temu było 9? Może nie zauważam mijających dni, siedząc przed komputerem?:P
  • Gdzie mam szukać te złote kończyny??
  • Viola71 (PL1) powiedział(a):
    Gdzie mam szukać te złote kończyny??
    Złote koniczynki wypadają z pól podczas zbiorów (na głównej farmie, smakoszu i kwiatowej).
  • neferetka (PL1)neferetka (PL1) PL1 Posty: 538
    Prezent na mejlu słoneczniki i karma z wodorostów z okazji Patryka.
  • felo105 (PL1)felo105 (PL1) PL1 Posty: 21
    na których farmach znajdujecie leprechauna?

  • neferetka (PL1) powiedział(a):
    Prezent na mejlu słoneczniki i karma z wodorostów z okazji Patryka.

    Dzieki za info :)

    felo105 (PL1) powiedział(a):
    na których farmach znajdujecie leprechauna?
    Krasnoludka znajdziesz w obrebie tej  samej farmy ,na ktorej dostalas od niego psikusa :)

  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    edytowano 11.03.2017
    janina60 (PL1) powiedział(a):
         A to Leprechauny ,robią też prezenty ? nie tylko psikusy
    Chyba że coś poknociłam :)

     
    Jak w Garnku wylosuje się smakołyk, to to jest właśnie smakołyk :)
    Dostajemy go na losowy obiekt, daje 100% więcej produkcji :)
  • felo105 (PL1)felo105 (PL1) PL1 Posty: 21
    Może ktoś wie ile trwa psikus, ile mamy czasu na znalezienie krasnala

  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    edytowano 11.03.2017
    felo105 (PL1) powiedział(a):
    Może ktoś wie ile trwa psikus, ile mamy czasu na znalezienie krasnala

    edytuje, bo bzzzzzdury napisałam :)
    Post edited by zaczarowana28 (PL1) on
  • felo105 (PL1)felo105 (PL1) PL1 Posty: 21
    dzięki sprawdzę
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    edytowano 11.03.2017
    felo105 (PL1) powiedział(a):
    dzięki sprawdzę
    Przepraszam, wprowadziłam Cie w błąd, ten zegarek wskazuje czas do końca produkcji..
    Więc chyba po prostu psikus wisi, aż nie zbierzemy produkcji lub znajdziemy skrzata.
    Jednak nawet jak nie zauważyłam psikusa i zebrałam go z pola zanim znalazłam skrzata, to skrzat siedział w krzakach :)

  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    edytowano 11.03.2017
    Hiyoona (PL1) powiedział(a):
    Nie widzę nigdzie licznika czasu dla tego eventu... Nie ma go czy ja źle patrzę? ;)
    Czy ktoś wie do kiedy ten event ma trwać?
    Jak najedziesz myszką na eventowy namiot to się pokazuje przybliżony czas :) pewnie ostatniego dnia włączy się zegar, jak w silosie ;)




    ps. przy okazji to się pochwalę........ na początku to pomyślałam, że jestem chyba najbardziej pechową osobą na świecie, nie dość, że wielu się złoto trafiało, a mi same szmakołyki, to  teraz po znalezieniu skrzata miałam 4x pod rząd psikusa... hehe ale w 5 garnku było 1200 złota <3 mój los się nareszcie odwrócił <3 dziękuję bardzo skrzatowi, który w końcu się zlitował nad pechowcem <3:wink:
    czas.png 119.9K
  • alaska01 (PL1)alaska01 (PL1) PL1 Posty: 227
    to prawda , ewent jest mega fajny , i  bardzo duży plus za podział graczy pod względem poziomów
    ale czy taki sam podział istnieje w odniesieniu do punktów wioskowego  zadowolenia ?
     kapeluszy leprechauna musimy zebrać dużo ....zbyt dużo jak na mały sojusz i wygląda to tak jakby analogicznego podziału nie było
    czy moglibyście Kochani - Demono , Havao  dopytać czy tak jest w istocie ? czy tak ma właśnie być ?
    bo skoro jest jeden podział to chyba powinien być i drugi bo sprawiedliwe to chyba nie jest, aby mały sojusz   musiał zebrać tyle samo  wypadajek wioskowych co duże sojusze
    no sorki :/

    podbije pytanie :)

  • Psotna Farmerka (PL1)Psotna Farmerka (PL1) PL1 Posty: 2,602
    edytowano 11.03.2017
    Zadam może głupie pytanie - gdzie wy widzicie jakieś przedziały? I drugie pytanie - gdzie widzicie, że macie dużo kapeluszy do zebrania? Bo u nas kapelusze i koniczynki pojawiają się stopniowo, więc nie wiemy ile ich trzeba finalnie zebrać. Czy wy widzicie coś czego ja nie mogę dojrzeć?

    A swoją drogą niezłe miejsce sobie krasnal znalazł ;)



    Wczoraj jak wieczorem wlazłam na farmę i dopytywałam sojuszników o co dokładnie chodzi z eventem i gdzie szukać tych małych kurdupli, mieli ze mnie niezły ubaw, bo nazwę mają nie wiem czemu taką "nieprzyjazną" dla polskiego języka. Nieco mi się pomyliło i napisałam Lepreduchy ;) No co? Każdemu się może pomylić... co w tym jest takiego śmiesznego... hę? A one dostały prawie czkawki ze śmiechu :p
    Dobrze chociaż, że po kilku smakołykach wreszcie się trafiło 400 złotka :) Czyżby rekompensata za straty moralne i przygnębienie psychiczne? ^^

    Post edited by Psotna Farmerka (PL1) on
  • felo105 (PL1)felo105 (PL1) PL1 Posty: 21
    to ja mam jeszcze jedno pytanie Ile zwykle znajdujecie tych kurdupli po psikusie?

  • felo105 (PL1)felo105 (PL1) PL1 Posty: 21
    niekoniecznie bo raz znalazłem jednego a drugi raz dwóch. W jednym była nagroda a w drugim odwołanie psikusa. 
  • alaska01 (PL1)alaska01 (PL1) PL1 Posty: 227
    Psotna Farmerka (PL1) powiedział(a):
    Zadam może głupie pytanie - gdzie wy widzicie jakieś przedziały? I drugie pytanie - gdzie widzicie, że macie dużo kapeluszy do zebrania? Bo u nas kapelusze i koniczynki pojawiają się stopniowo, więc nie wiemy ile ich trzeba finalnie zebrać. Czy wy widzicie coś czego ja nie mogę dojrzeć?

    A swoją drogą niezłe miejsce sobie krasnal znalazł ;)



    Wczoraj jak wieczorem wlazłam na farmę i dopytywałam sojuszników o co dokładnie chodzi z eventem i gdzie szukać tych małych kurdupli, mieli ze mnie niezły ubaw, bo nazwę mają nie wiem czemu taką "nieprzyjazną" dla polskiego języka. Nieco mi się pomyliło i napisałam Lepreduchy ;) No co? Każdemu się może pomylić... co w tym jest takiego śmiesznego... hę? A one dostały prawie czkawki ze śmiechu :p
    Dobrze chociaż, że po kilku smakołykach wreszcie się trafiło 400 złotka :) Czyżby rekompensata za straty moralne i przygnębienie psychiczne? ^^

    my tez nie wiemy ile finalnie trzeba zebrać koniczynek czy kapeluszy - zapewne tyle ile zdołamy , widzimy natomiast ile musimy mieć aby zdobyć kolejny punkt  wioskowego zadowolenia, -bo głównie te zadowolenie w zasadzie najbardziej się liczy , nie można go zwiekszyć u dekoratorki - kontaktowałam się w tej sprawie z szefem sojuszu dwukrotnie większego niż nasz i już wiem ze różnicy i podziału na grupy mniejszych i większych sojuszy w tym wypadku nie ma , wniosek jest wiec taki ze  każdy członek naszego sojuszu musiałby  pracować za dwóch aby mieć możliwość zbudowania dekoracji o zbliżonym poziomie zadowolenia wioskowego
    oto jego odpowiedz z wczoraj - zacytuje bo nie zdradza żadnej tajemnicy

    "My mamy 11 punktów zadowolenia i 138 190, kolejny poziom jest od 139 812"

    my osiągnelismy ten zakres dzisiaj  - w tej chwili mamy 130 500 i 11 punktów zadowolenia a do następnego mamy dokładnie ten sam limit czyli 139 812

    podkreslam - jesteśmy dwukrotnie mniejszym sojuszem


  • RONALDOO (PL1)RONALDOO (PL1) PL1 Posty: 15
    Witam
    Czy Ktoś miał coś takiego?
    Dostałem psikusa - znalazłem zielonego ludzika i w garnku drugi psikus. Problem polega na tym, że psikus jest na domek (ten gdzie mieszkają pracownicy), zielonej mgły na nim brak, leprechauna na farmie też:(((
    W tym momencie nie można nic zrobić- produkcji w domku przecież nie ma

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik