Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

08.03.2017 | Dzień Św. Patryka, "Społecznościowy" sezon jeździecki i więcej!

212

Komentarz

  • Witam.

    Mam pytanie odnośnie farm tymczasowych. Jeżeli czas trwania wydarzenia zostanie skrócony o 20%,z 30 do 24 dni, to czy czas i koszt budowy obiektów na tych farmach też zostaną pomniejszone o te 20%???

  • Piotr Mazurek (PL1)Piotr Mazurek (PL1) PL1 Posty: 5,847
    7742ps (PL1) powiedział(a):

    Witam.

    Mam pytanie odnośnie farm tymczasowych. Jeżeli czas trwania wydarzenia zostanie skrócony o 20%,z 30 do 24 dni, to czy czas i koszt budowy obiektów na tych farmach też zostaną pomniejszone o te 20%???

    To bardzo istotne pytanie też bym chciała wiedzieć  :D
  • Hej :) . Mam pytanie  jak dostać  nie  na  cukrową farmę ?   Pokazało się  zadanie  odwiedzenia wyspy  jednak  nie  ma tej możliwości .  Są  dwie   zimowa i  wyspiarska ( w tej chwili  niedostępne)   a  cukrowej  nie mogę  lub nie  umiem odnaleźć . :)
  • Mapa główna, lewy dolny narożnik.
  • Swonco (PL1) powiedział(a):
    Mapa główna, lewy dolny narożnik.
    Dzięki   :D   ja na wyspach  szukałam    ;)
  • po wczorajszej aktualizacji już musieliście nawet ukrócić wypadanie narzędzi z pełnego załadowanego silosa u mnie wypadało 5 a z kompostownika 3 a po aktualizacji pełny silos i kompostownik daje po 1 narzędziu kolejna zmiana wprowadzona po cichaczu czy kolejny błąd po aktualizacji ???
  • LukaszManager4 (PL1) powiedział(a):
    po wczorajszej aktualizacji już musieliście nawet ukrócić wypadanie narzędzi z pełnego załadowanego silosa u mnie wypadało 5 a z kompostownika 3 a po aktualizacji pełny silos i kompostownik daje po 1 narzędziu kolejna zmiana wprowadzona po cichaczu czy kolejny błąd po aktualizacji ???
    Również dzisiaj to zauważyłem, przez chwile myślałem ze ta 1 przy zebraniu 600 nawozu była do czegoś innego, jednak w inwentarzu zostałem oświecony. Dziwny zbieg okoliczności żeby to był błąd, bo dlaczego akurat w takim okresie, ale obym się mylił. Prosiłbym moderatora o dopytanie w tej sprawie ggs, bo my chcieliśmy żeby oni nam zwiększyli i dodali do innych obiektów wypadanie narzędzi, a nie prawie całkiem zmniejszyli :D..
  • xPiotorux (INT1) powiedział(a):
    LukaszManager4 (PL1) powiedział(a):
    po wczorajszej aktualizacji już musieliście nawet ukrócić wypadanie narzędzi z pełnego załadowanego silosa u mnie wypadało 5 a z kompostownika 3 a po aktualizacji pełny silos i kompostownik daje po 1 narzędziu kolejna zmiana wprowadzona po cichaczu czy kolejny błąd po aktualizacji ???
    Również dzisiaj to zauważyłem, przez chwile myślałem ze ta 1 przy zebraniu 600 nawozu była do czegoś innego, jednak w inwentarzu zostałem oświecony. Dziwny zbieg okoliczności żeby to był błąd, bo dlaczego akurat w takim okresie, ale obym się mylił. Prosiłbym moderatora o dopytanie w tej sprawie ggs, bo my chcieliśmy żeby oni nam zwiększyli i dodali do innych obiektów wypadanie narzędzi, a nie prawie całkiem zmniejszyli :D..
    Dokładnie z tym samym problemem tutaj dzisiaj zajrzałam, cały sojusz od rana o tym trąbi, wszystkim to "odkrycie" zdecydowanie zepsuło humory.
    Bardzo bym prosiła o jakąś odpowiedź "Z GÓRY" w tej sprawie :)
  • martaola1 (PL1)martaola1 (PL1) Guest Posty: 191
    Bardzo proszę Moderatorów o zgłoszenie do osób decyzyjnych w grze problemu z wypadaniem skrzynek z narzędziami.
    Silos załadowany na maksa - w czasie zbierania nawozu po ponad pół doby trwającej produkcji wypadła mi 1 słownie JEDNA skrzynka.
    Zazwyczaj było to kilka sztuk, ale nigdy nie jedna sztuka !
    Kolejny zbiór z kompostownika - po prawie 10h produkcji - wypadła 1 sztuka !
    Z kilkunastu obórek jakie mam na farmie w czasie zbiorów nie wypadła ANI JEDNA skrzynka co już zakrawa na kpinę.
    Dodatkowo mimo, że dzisiaj siedzę sporo na grze z chlewików i kurników pomimo regularnych zbiorów nie wypadła żadna skrzynka co wcześniej NIGDY nie miało miejsca.
    Pytanie - czy to błąd po aktualizacji czy celowo przykręcono śrubkę z wypadaniem skrzynek ?
  • Witam. Mam ten sam problem ze skrzynkami z narzędziami. Z pełnego zbioru kompostownika nie wypadła mi ani jedna skrzynka. Do czasu aktualizacji takie zdarzenie nie miało miejsca. Czy mamy nie włączać silosa i kompostownika do czasu naprawy błędu? Czy też tak ma być i ilość została zmniejszona?
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    edytowano 09.03.2017
    Według mnie to nie jest żaden błąd z tymi skrzyniami z narzędziami, tylko działanie zamierzone. Jak zwykle. Może po tych wpisach to naprawią. Zobaczymy sprawdziłem faktycznie wypada po jednej skrzyni. Pewnie uznano, że balans gry by się zachwiał, jakby tych skrzyni było tyle co dotychczas. Znowu chodzi o to, żeby złoto wydać.
    Mam czas, nawet rok będę zbierał a nie kupię
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    Mi także z pełnego silosu wypadła 1 skrzynka..

    Przed aktualizacją także tak miałam, nawet pytałam kilka postów wcześniej czy to normalne i czy się opłaca silos nastawiać na full. Ale później  jednak wypadało już po kilka sztuk od 2-5...
    Ale jak widać.. skoro u tylu osób dziś wypadła tylko 1 sztuka, to nie może być kwestia szczęścia czy nieszczęścia , tylko chyba coś grzebali przy częstotliwości wypadania skrzynek ?  :|
    Do dzisiaj też nie otrzymałam odpowiedzi, dlaczego ukradkiem zabrano skrzynki z nagród za wysiłek w Mistrzostwach Sojuszy.......
    Eh ciągle tylko pod górkę robią biednemu rulnikowi  :p
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    edytowano 09.03.2017

    ...a potem czytam :p że jestem wiecznie niezadowolona...a kto jest z Graczy zadowolony że nie wylatują mu skrzynki z narzędziami?  tylko ten kto temat załatwia zlotem albo ten co z garażu nie korzysta...jakimś dziwnym trafem akurat teraz, kiedy wypatrujemy "młotków" jak cudu, nic nam nie wylatuje ! i nieważne który mamy poziom obiektów i ile nas to kosztowało i czasu i pieniędzy [wirtualnych i realnych] Przypomnę fakt, że gdyby chcieć korzystać z garażu, tak jak garaż oferuje, nie będzie to możliwe, gdy notorycznie brakuje właśnie skrzynek narzędziowych...i nie sądzę że jest to błąd :p bo jakoś zawsze tak, że utrudnienie dla Graczy się pojawia wtedy, gdy GGS ofiarowuje wyczekane. 


  • bb66bb (PL1)bb66bb (PL1) PL1 Posty: 128
    Niestety podpisuję się pod ogólnym oburzeniem co do drastycznego zmniejszenia wypadających skrzynek. Nie dość ze ze zwierząt prawie nic nie leci, to jeszcze to co było pewniakiem zabrali. U mnie z kompostu dziś zero a z silosa  AŻ  1,  naprawdę to się nazywa frontem do gracza, brawo GGS !
  • Kasia686 (PL1)Kasia686 (PL1) PL1 Posty: 44
    HAVAO dlaczego po wczorajszej aktualizacji narzedzia wypadaja strasznie marnie lub wogole?  przenoszenie deko mozliwe kiedys,a nowe eventy tygodniowe?
  • cały dzień i zero odzewu może łaskawie moderator by się pojawił jak  chwalą ggs to 5 minut i już jest i ciesze się ze wam się podoba a jak idzie w druga stronę to lepiej się nie pokazywać ponarzekają z 2 dni i temat ucichnie ciekawi mnie co powiecie tym razem jako gracze i moderatorzy tez się wam podoba aktualizacja robiona po cichu 
  • jadwiga2901 (PL1)jadwiga2901 (PL1) PL1 Posty: 88
    edytowano 09.03.2017
    A tak na spokojnie to bardzo mnie to ciekawi czy Ktoś raczy odpowiedzieć nam graczom na nasze pytania co się stało z wypadaniem skrzynek?????
  • mi skrzynka tylko z kurnika wypada, nigdzie indziej
  • no z kurnika jakby po staremu ale z silosu tylko 1! oj będzie ciężko zbudować wszystkie nowe maszyny nie mówiąc o ich aktywacjach

    ciekawe jakie inne "miłe niespodzianki" wprowadziło GGS przy okazji tej aktualizacji? - oczywiście poza zabraniem kurnika irlandzkiego bo ten podobno wróci w innym wydarzeniu (oby nie za złoto)
  • Piotr Mazurek (PL1)Piotr Mazurek (PL1) PL1 Posty: 5,847
    Oj  to ja mam szczęście bo Mi wypadły z załadowanego po brzegi silosa 2 skrzynki
    .A ta w temacie zabrali kurnik wypada mnie skrzynek , ale na pewno dostaliśmy coś w zamian tylko ja jeszcze nie wiem co ? niestety 

    Miłego wieczoru Magda

    Ps i ja nie narzekam jak by coś 
  • mmajunia (PL1)mmajunia (PL1) PL1 Posty: 264
    U mnie problem dotyczy silosu i kompostownika. Skrzynek wypada drastycznie mniej. Proszę o ustosunkowanie się do mojej skargi (i do skarg w komentarzach wyżej). Nikt nas nie uprzedzał o tej zmianie. Dlaczego po aktualizacji tak się zaczęło dziać? Błąd? Gracze to momentalnie wychwycili, odpowiedzi brak. Poczekam, ale niesmak jest.
  • neferetka (PL1)neferetka (PL1) PL1 Posty: 538
    edytowano 09.03.2017
    U mnie też liczba skrzynek z silosa i kompostownika spadła do jednego lub zera :( dobrze, że przed "dobrą zmianą" rozbudowałam widłaka... 

    P.S. Ale nie narzekam tak samo jak Magda :) tylko informuję i dopytuję jak reszta :)


  • Ja to się przynajmniej pocieszam tym ze nie tylko u nas brak odzewu. Znalazłem chwile to sobie poczytałem angielskie, niemieckie forum i na żadnym z nich gracze do tej pory nie otrzymali odpowiedzi :D. Chyba nasze ggs próbuje przemilczeć temat, bo nie wieże żeby nie było tam dzisiaj osób, które powinny coś moderatorom albo CM(chodź nie u nas) przekazać :).

    Bardzo cieszyłem się z nowych maszyn i nawet jeśli zostanie takie beznadziejne zdobywanie narzędzi, to i tak za jakiś czas rozwinę te maszyny. Problem będzie dopiero później, bo po co mi tyle maszyn do aktywacji, jak przy takim dropieniu będę mógł co najwyżej aktywować jedna dziennie. Nie wydaje mi się żeby to miało mi sprawiać frajdę, wiec na ta chwile jestem bardzo rozczarowany taka zmiana.
  • DemonaDemona Posty: 2,160
    Witajcie,

    mam dla Was oficjalne stanowisko Zespołu Big Farm dotyczące narzędzi potrzebnych do rozbudowy i aktywacji niektórych opcji maszyn w garażu.

    Musieliśmy z re-balansować ilość wypadających narzędzi z silosu i kompostownika. Została ona dopasowana do realiów porównywalnych z pozostałymi budynkami na farmie. Pozytywna informacja to taka, że ceny zakupu narzędzi zostały zredukowane z 990 do 390 złota. Musieliśmy dostosować ilość wypadających narzędzi do nowej sytuacji w grze.

    Feedback dotyczący wypadania skrzynek został już przekazany do odpowiedniego działu, ale ponowne zmiany jeśli nastąpią - nie mogą zostać wprowadzone przed dokładnym przeanalizowaniem obecnej sytuacji i wpływu zmniejszenia częstotliwości wypadania narzędzi na poziom rozgrywki. Zdajemy sobie sprawę z tego, że Gracze są niezadowoleni (jest to zrozumiałe). Będziemy przyglądać się temu tematowi.

    Pozdrawiam,
    Demona
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    Zrobiłam wyliczenie potrzebnych skrzynek narzędziowych do 4 starych maszyn, gdybyśmy chcieli je używać całą dobę potrzebujemy 98 sztuk...podzielmy na pół...czyli 12 godzin pracuje dla nas garaż, potrzebujemy 49 sztuk...a gdzie aktywacja nowych dwóch, amfibii i wózka ??? ile średnio wylatuje codziennie ???
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Demona powiedział(a):
    Witajcie,

    mam dla Was oficjalne stanowisko Zespołu Big Farm dotyczące narzędzi potrzebnych do rozbudowy i aktywacji niektórych opcji maszyn w garażu.

    Musieliśmy z re-balansować ilość wypadających narzędzi z silosu i kompostownika. Została ona dopasowana do realiów porównywalnych z pozostałymi budynkami na farmie. Pozytywna informacja to taka, że ceny zakupu narzędzi zostały zredukowane z 990 do 390 złota. Musieliśmy dostosować ilość wypadających narzędzi do nowej sytuacji w grze.

    Feedback dotyczący wypadania skrzynek został już przekazany do odpowiedniego działu, ale ponowne zmiany jeśli nastąpią - nie mogą zostać wprowadzone przed dokładnym przeanalizowaniem obecnej sytuacji i wpływu zmniejszenia częstotliwości wypadania narzędzi na poziom rozgrywki. Zdajemy sobie sprawę z tego, że Gracze są niezadowoleni (jest to zrozumiałe). Będziemy przyglądać się temu tematowi.

    Pozdrawiam,
    Demona
    No i moje przypuszczenia sprawdziły się w 100%- A nie można było uczciwie od razu (przed aktualizacją) tak napisać? A potem dziwicie się, że niektórzy  bluzgają...eeeech:(.
    Tu mi kaktus wyrośnie, jak poprzednie ilości narzędzi zostaną przywrócone. Ta informacja o obniżce cen narzędzi to chyba lekko cyniczna jest i trąci szyderstwem. Jak zwykle kończy się na próbie łupienia graczy. Pozdrawiam przyjaciele...
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022

    Ja bym prosiła z polskiego na nasze, bo nie kumam za diabła tego oficjalnego stanowiska :D

    Wyraźnie pokazałam że od kiedy dostaliśmy garaż ZAWSZE WYLATYWALO ZA MAŁO SKRZYNEK NARZĘDZIOWYCH !

    A teraz dowiadujemy się że mamy dodatkowe 4 maszyny, miejsce na 500 i co ? możemy sobie je kupić [dokupić] hahaha za złoto... :D:D:D

  • martaola1 (PL1)martaola1 (PL1) Guest Posty: 191
    Demona powiedział(a):
    Witajcie,



     Pozytywna informacja to taka, że ceny zakupu narzędzi zostały zredukowane z 990 do 390 złota. Musieliśmy dostosować ilość wypadających narzędzi do nowej sytuacji w grze.

    Pozdrawiam,
    Demona
    Pozytywną wiadomością będzie to, aby dział balansu został z re-balansowany.
    Ta wiadomość to wręcz pogarda dla graczy, którzy jeszcze tu grają.
    W buty sobie włóżcie obniżkę i oby ggs się nie przeliczyło z tą cudowną obniżką.
    Łaskawcy psia mać - obniżyli cenę zakupu za złoto.
    Poczułam się tak po tej wiadomości nie jak by mi ktoś napluł w twarz ale wręcz puścił na nią soczystego pawia.
    Skoro tak zrobił to i ja mu odpuszczam pawia na zakupy złota.
    Szczyt dziadostwa i tyle.
  • Z tą altaną w kole fortuny też dowalili jak dzik w sosnę...
    Po 3 pełnych obrotach mam w magazynie 6 altan ogrodowych...
    Zmiany wprowadza się chyba po to żeby było lepiej, mogli chociaż w to pole wrzucić 3 różne dekoracje, byłoby ciekawiej, byłaby jakaś różnorodność...

    Ale powrót hamaka bardzo mnie ucieszył :) Podobno poprzednio też był do wykręcenia pomimo, że graficznie nie było tego widać, ale mi na około 700 obrotów nigdy się nie trafiło, więc nie wiem ile w tym prawdy

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik