Strona główna Polish Konkursy

BIG FARM QUIZ!

HavaoHavao Guest Posty: 963




Czołem Farmerzy! Nadszedł czas na kolejny konkurs!

Tym razem przygotowaliśmy dla Was 10 pytań dotyczących rozgrywki w BigFarm. Aby odpowiedzieć na wszystkie poprawnie, musicie przypomnieć sobie kilka dość istotnych szczegółów, oraz poszukać odpowiedzi na niektóre pytania bezpośrednio w Grze. 

MamY nadzieję, że zabawa Wam się spodoba i wkrótce zorganizujemy kolejne edycje Big Farm Quizu.

Zatem wytężcie umysły i do dzieła!
PS. Przed wysłaniem odpowiedzi proszę zapoznać się z regulaminem konkursu ;)



1. Ile obrotów koła fortuny należy wykonać, aby zdobyć obrót specjalny?

2. Za jaką cenę można kupić u Omara 1x licencję na wydobycie złota?

3. Jakiego koloru włosy ma przywódca wioski wikińskiej - Nils Nordson? 

4. Jakich zwierząt poszukuje w swoim wydarzeniu Eva Apple? 

5. Ile punktów należy uzyskać w wydarzeniu "Bez pracy nie ma kołaczy" aby zdobyć wszystkie 30 nagród?

6. Na którym piętrze wieży dekoracji można znaleźć "Jajeczne harce" ?

7. Jakiego koloru samochodem jeździ Greta Greensmith?

8. Ile podków dostaje się w bonusie za kompletne załadowanie statku?

9. Ile łabędzi pływa w stawiku w wiosce sojuszu?

10. Jakiego koloru płaszcz przeciwdeszczowy nosi Oleg Fisher?



1. Konkurs trwa od 1 marca 2017 do 4 marca 2017 do godz. 23:59.
2. Rozstrzygnięcie zabawy i wylosowanie Zwycięzców odbędzie się we wtorek, 7 marca 2017 roku.
3. Nagrody będą przypisane do kont Zwycięzców w przeciągu najbliższych dni po ogłoszeniu wyników.
4. Swoje odpowiedzi wysyłajcie do mnie w prywatnej wiadomości.
5. Aby odpowiedź była zaliczona, w jednej wiadomości należy podać pełne rozwiązanie (10 odpowiedzi).
6. Liczy się pierwsza wysłana do mnie wiadomość. Zastrzegamy sobie prawo usuwania wiadomości niespełniających założonych kryteriów. Tym samym wiadomości niespełniające wymagań, będą wykluczane z losowania nagród.




Spośród Graczy, którzy prawidłowo odpowiedzą na wszystkie 10 pytań, zostanie wybranych drogą losowania 10 Zwycięzców, którzy w nagrodę otrzymają po 2000 złotych monet.



Powodzenia!
Wasza Załoga Forum

Komentarz

  • HavaoHavao Guest Posty: 963
    edytowano 07.03.2017
    Cześć Farmerzy!

    Nadszedł czas na rozwiązanie i ogłoszenie wyników naszego BigFarmowego Quizu!

    Dziękuję za tak liczny udział w konkursie, bowiem dotarło do mnie aż 58 odpowiedzi, z czego 48 było poprawnych :)

    Najpierw przedstawię wam poprawne odpowiedzi na zadane wcześniej pytania. Oto one:

    1. Ile obrotów koła fortuny należy wykonać, aby zdobyć obrót specjalny?
    Aby zdobyć obrót specjalny należy zakręcić kołem 8 razy.

    2. Za jaką cenę można kupić u Omara 1x licencję na wydobycie złota?
    Cena jednej licencji na wydobycie złota u Omara wynosi 1500 złotych monet.

    3. Jakiego koloru włosy ma przywódca wioski wikińskiej - Nils Nordson? 
    Nils jest blondynem. 

    4. Jakich zwierząt poszukuje w swoim wydarzeniu Eva Apple? 
    Eva poszukuje pszczół.

    5. Ile punktów należy uzyskać w wydarzeniu "Bez pracy nie ma kołaczy" aby zdobyć wszystkie 30 nagród?
    W celu zdobycia wszystkich nagród w wydarzeniu należy zebrać 1 200 000 punktów. 

    6. Na którym piętrze wieży dekoracji można znaleźć "Jajeczne harce" ?
    Dekoracja znajduje się na 29 piętrze wieży.

    7. Jakiego koloru samochodem jeździ Greta Greensmith?
    Greta początkowo jeździła czerwonym autem, jednak po pewnym czasie przemalowano je na kolor fioletowy - zatem to jest poprawna odpowiedź.

    8. Ile podków dostaje się w bonusie za kompletne załadowanie statku?
    Przy załadowaniu statku 6 produktami, Gracz dostaje bonus w wysokości 215 podków + dolary.

    9. Ile łabędzi pływa w stawiku w wiosce sojuszu?
    Po stawie pływają dwa łabędzie.

    10. Jakiego koloru płaszcz przeciwdeszczowy nosi Oleg Fisher?
    Płaszcz Olega ma kolor żółty.

    Teraz pora na losowanie Zwycięzców!
    Każdy Gracz, który wysłał do mnie odpowiedzi na pytania, dostał odpowiedź zwrotną o poprawności (lub niepoprawności) odpowiedzi. Nicki 48 Graczy (którzy prawidłowo odpowiedzieli na pytania) zostały umieszczone w randomizerze. Pełnej listy niestety nie jestem w stanie wkleić gdyż jest ona zbyt długa i ciężko byłoby zrobić printscreen ekranu, aby zmieścić wszystkie osoby. Zatem umieszczam listę 10 Zwycięzców: 

    Serdecznie gratuluję wszystkim Zwycięzcom, którzy w ciągu najbliższych kilku dni otrzymają na swoje konto w Grze po 2000 złota.
    Gdy złoto zostanie dopisane do Waszych kont, powiadomię Was o tym w poście na forum.

    Jeszcze raz dziękuję wszystkim za zabawę i za tak liczny udział w konkursie :)
    Już wkrótce przygotujemy dla Was kolejny konkurs!
    Wątek otwieram, więc jeśli ktoś ma ochotę napisać kilka słów na temat konkursu, lub pogratulować Zwycięzcom to ma taką możliwość :)

    Pozdrawiam serdecznie,
    Havao

    edit: otworzenie wątku
  • sylciafi (PL1)sylciafi (PL1) PL1 Posty: 320
      Gratuluję zwycięzcom :) i czekam na  kolejny konkurs ;)
  • Gratki dla zwyciezcow ;)
  • No tym razem się nie udało ale koleżanka z sojuszu wygrała JUPIII  :D Gratuluję wszystkim i czekam również na kolejny konkurs.  ;)
  • Deedee (PL1)Deedee (PL1) PL1 Posty: 53
    gratulacje dla zwyciezcow !!!! pozdrawiam 
  • Gratulacje dla zwycięzców  :)
    Czekam na następny konkurs  <3
  • Dziękuje i gratulacje dla zwycięzców. He he Havao nawet doczekałeś się od kogoś lola za inicjatywę i zrobienie konkursu. Niektórzy nawet o walutę w grze potrafią być zazdrośni, jednym słowem szacunek.
  • edytowano 07.03.2017
    Tym razem udało się :D , dziękuję i gratuluję zwycięzcom :)
  • neferetka (PL1)neferetka (PL1) PL1 Posty: 538
    To był pierwszy konkurs w którym brałam udział, bo spodobała mi się formuła. Wygrać się nie udało, ale chętnie wezmę udział w podobnych. Pozdrawiam :)
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    Gratulacje dla szczęściarzy :):):)

    i też się już nie mogę doczekać następnego konkursu  :)o:)
  • HavaoHavao Guest Posty: 963
    Witajcie Farmerzy!

    Złoto powinno być już na kontach Zwycięzców!

    Skoro spodobał Wam się nasz Quiz o Big Farm, pomyślimy o kolejnej edycji już wkrótce :)

    Pozdrawiam,
    Havao
Ta dyskusja została zamknięta.