Strona główna Polish Problemy techniczne i błędy

Święto ciężkiej pracy

Witam
Ten event zasługuje na miano nie tylko ciężkiej pracy, ale też i mocno tajemniczej odkąd nie mogę go otworzyć i zobaczyć jakich produktów trzeba będzie dostarczyć w następnej kolejności. W takim układzie diabli wzięli wszelkie nagrody, tylko ciekawe czy ktoś zrekompensuje straty jakie poniosłam , gdyż trochę zainwestowałam w ten event z nadzieją na jego ukończenie. Czasami strasznie rozczarowują wszelkiego rodzaju błędy, które niweczą starania a twórcy gry mają w nosie takie tam sobie niedogodności. Ważne że kasa płynie, a reszta jakoś się ułoży.
Ciekawa jestem czy ktoś ma jeszcze taki problem z tym eventem, czy jestem osamotniona.

  Pozdrawiam
           krzys81

Komentarz

  • DemonaDemona Posty: 2,160
    Witaj,

    nie zaobserwowałam u siebie podobnych błędów, moi sojusznicy również na nic takiego się nie skarżą. Proponuję wykonać czynności opisane poniżej, są to zalecenia wysyłane najczęściej standardowo przez nasz support, gdyż zazwyczaj pomagają one w rozwiązaniu usterek: 
     
    • Jako pierwsze sprawdź, czy masz zainstalowaną najnowszą wersję Adobe Flash Player'a. Jeśli nie, znajdziesz najnowszą wersję pod adresem: http://get.adobe.com/pl/flashplayer/.
    • Następnie sprawdź czy na Twoim komputerze zainstalowana jest najnowsza wersja przeglądarki internetowej.
    • Włącz przeglądarkę oraz usuń pamięć podręczną i ciasteczka. Zazwyczaj da się to zrobić przechodząc do opcji Twojej przeglądarki i wybierając historię.
    • Na koniec zresetuj historię Flash. Można to uczynić korzystając ze strony pomocy programu Flash Player: http://www.macromedia.com/support/do...manager07.html, klikając na „Usuń wszystkie”. Po wszystkim należy zrestartować przeglądarkę.
    Jeśli wszystkie te zabiegi nie rozwiążą Twojego problemu, polecam kontakt z naszym Zespołem Wsparcia Technicznego i dokładne opisanie sytuacji, najlepiej z dołączonymi screenami z gry. Link znajduje się pod numerkiem 3 w mojej sygnaturce.

    Pozdrawiam serdecznie,
    Demona
  • Dziękuję za poradę, ale gram nie od wczoraj i doskonale wiem co należy robić w przypadku wystąpienia błędów. Rozumiem że piszecie to wszystkim zgłaszającym jakieś usterki. A z działem wsparcia to raczej kontaktować się nie będę, bo zanim nastąpi jakaś reakcja to będzie po evencie. a ponieważ jak na razie nikt więcej nie zgłasza takiego problemu to o jakiejś rekompensacie tylko marzyć pozostało. Mogę tylko zapewnić że jest to błąd gry a nie mojej przeglądarki czy programów.
       Dziękuję za zainteresowanie się problemem
         Pozdrawiam
               krzys81
  • Psotna Farmerka (PL1)Psotna Farmerka (PL1) PL1 Posty: 2,602
    edytowano 10.10.2016
    Ciekawy masz ten błąd ;) A może zamieściłabyś screena abyśmy też mogli zobaczyć jak to wygląda. Jak błąd będzie namacalny, to może i GGS coś z tym zrobi ?
  • DemonaDemona Posty: 2,160
    Witam,

    jeśli to możliwe, poproszę o zrzut ekranu z tym błędem. Posłuży nam do opisania błędu i wyeliminowania go w przyszłości.

    Pozdrawiam,
    Demona
  • Ja kiedyś też miałam taki błąd. Pomogło zamknięcie gry i ponowne otworzenie.

    Zrzutu się nie da zrobić bo wygląda to tak, że po kliknięciu na lej nic się nie otwiera.

  • Czy ktoś jest w stanie wytłumaczyć jak są naliczane punkty w tym wydarzeniu? Już kilka razy miałem podobną sytuacje - mam X punktów, gracz pode mną ma X-1000, po 2-3 minutach sprawdzam sytuacje, i nade mną pojawią się gracz z wynikiem X+2000-3000! I gdyby jeszcze te punkty dalej rosły, to bym zrozumiał - ot, ktoś odpalił lej na 10/s i pruje jak rakieta. Ale nie - wynik przez kolejne minuty pozostaje bez zmian. 
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    Swonco (PL1) powiedział(a):
    Czy ktoś jest w stanie wytłumaczyć jak są naliczane punkty w tym wydarzeniu? Już kilka razy miałem podobną sytuacje - mam X punktów, gracz pode mną ma X-1000, po 2-3 minutach sprawdzam sytuacje, i nade mną pojawią się gracz z wynikiem X+2000-3000! I gdyby jeszcze te punkty dalej rosły, to bym zrozumiał - ot, ktoś odpalił lej na 10/s i pruje jak rakieta. Ale nie - wynik przez kolejne minuty pozostaje bez zmian. 
    Ja już kilka razy miałam sytuację, że miałam 10 pkt na sekudnę a Gracz pode mną mnie wyprzedził.
    i też się zastanawiałam jakim cudem, bo przecież więcej niż 10 pkt mieć nie można???
    Nie wiem czy to coś z tym rankingiem jest nie tak, choć go odświeżałam co chwilę... czy co... ale jak to wytłumaczyć?
  • Piotr Mazurek (PL1)Piotr Mazurek (PL1) PL1 Posty: 5,847
    zaczarowana28 (PL1) powiedział(a):
    Swonco (PL1) powiedział(a):
    Czy ktoś jest w stanie wytłumaczyć jak są naliczane punkty w tym wydarzeniu? Już kilka razy miałem podobną sytuacje - mam X punktów, gracz pode mną ma X-1000, po 2-3 minutach sprawdzam sytuacje, i nade mną pojawią się gracz z wynikiem X+2000-3000! I gdyby jeszcze te punkty dalej rosły, to bym zrozumiał - ot, ktoś odpalił lej na 10/s i pruje jak rakieta. Ale nie - wynik przez kolejne minuty pozostaje bez zmian. 
    Ja już kilka razy miałam sytuację, że miałam 10 pkt na sekudnę a Gracz pode mną mnie wyprzedził.
    i też się zastanawiałam jakim cudem, bo przecież więcej niż 10 pkt mieć nie można???
    Nie wiem czy to coś z tym rankingiem jest nie tak, choć go odświeżałam co chwilę... czy co... ale jak to wytłumaczyć?
    Kiedyś ktoś o tym pisał , ale Mnie też to dziwi może to magiczny balans gry.

    Magda
  • ranking sie nie zmienia i nagrody tez takie same sa caly czas ;)

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik