Strona główna Polish Problemy techniczne i błędy

List gończy - Wspólne poszukiwanie najbardziej uporczywych błędów

1514

Komentarz

  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    edytowano 02.01.2017
    Zaczęły się Mistrzostwa, a na nk tak wygląda gra/ ekran poniżej, nie ładuje się okno gry/
     - nie wiem czy to tylko u nas czy na wszystkich serwerach?
    Czy są jakieś prace techniczne?



    Ps. naprawili  :]


    Post edited by zaczarowana28 (PL1) on
  • Brak premii w postaci 215 podków za załadowany statek. Od wczoraj nie dolicza mi premii za załadowany ładunek.
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    edytowano 08.01.2017

    Ponieważ wioska na horyzoncie a nią pewnie kolejne komplikacje w grze, wymienię to co na dziś zauważam:

    1. statek nie działa...lub działa wyrywkowo...klikać trzeba na przystań 2. dalej występuje błąd wyświetlania czytelni i garażu. 3. w rybkach - wiadro i skrzynka nie pokazują prawidłowej ilości 4. wieża po awarii dalej nie pokazuje dekoracji, które się miało lub ma na farmach. Są to usterki z zeszłego roku, jesienne że tak napisze...może czas coś z tym zrobić.

    I czekamy na wyjaśnienie zadowolenia wagonów, gdyż jest obecnie zaniżone i dodatkowo wagony nie posiadają oprócz jednego i lokomotywy zadowolenia wioskowego. Dlaczego te podwójne dekoracje trzeba ciągle od nowa budować ?

    A jeszcze dodam że po szale z jabłkami, od pewnego czasu kontrakty zawierają histeryczne ilości świń, nijak to się ma do posiadanych chlewów na farmie...więc może kontraktom należy przyjrzeć i je ulogicznić, skoro to gra biznesowo-ekonomiczna :D

    A jeszcze taka sprawa z sygnałem...dlaczego barka wydaje dźwięk syreny statku ? i kiedy pies wróci do swojego poprzedniego głosu ?

    O komunikatach w typie: error jakiś tam :p nie wspominam, bo powinno ich nie być.

  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    edytowano 08.01.2017

    Janinko moja miła...tego że nikt nas nie słucha wiemy od dawna...odczuwalne jest, że wymaga się od nas zachwytów pomysłami twórców, natomiast NASZYCH nikt nie bierze na poważnie i wcale nie wierzę że tak cały świat się zachwyca NOWOŚCIAMI BF :p Zapewne są Gracze...złoci Gracze, których jara złota rywalizacja...ale skoro mamy w tej grze złoto, jako formę zarabiania przez GGS pieniędzy, to to akceptujemy, że ktoś nas złotem przebije. Ale na pewno większość chce sobie klikać spokojnie, na niekoniecznie szybkich obrotach...raczej celebrować grę niż zdobyć szczyt, zatknąć swą flagę i co dalej ? Dlatego od dawna prosimy o urozmaicenie naszej gry...rozwinięcie tego co już jest...zwiększenie naszych zysków...skoro tak drastycznie wzrosły koszty...

    Napiszę po Krisowemu... Ziemia Graczy do GGS...obudźcie się !!!

  • nie mogę grać na farmie kwiatowej,wystepują same błędy piszłam do suportu i nie ma odzewu
  • Joy1 (PL1)Joy1 (PL1) PL1 Posty: 251
    Po wczorajszej aktualizacji zniknęła możliwość wysłania Olega na ośmiogodzinny trening,tylko nie wiem czy to jest błąd.Może to celowe działanie GGS po to abyśmy trening złotem przyspieszali?Havao coś Ci o tym wiadomo?
  • Modernizacje powinny być na wszystkich 3 farmach a nie tylko jedna i się czeka ,częste nie naliczanie ,a produkcja idzie ,w licencjach dajemy złoto by dostać złoto jak ma być 4 to niech tak będzie ,a w sumie mamy tylko 2 tyś płaćmy dolarami nie złotem za wykopanie z licencją 
  • amelka58 (PL1)amelka58 (PL1) PL1 Posty: 48
    Najbardziej uporczywym dla mnie błędem jest brak wglądu w pakowanie towarów. Nie wiem ile mam pkt i co następne do pakowania. Dzieje się tak zawsze jak kończy się pakowanie. Nie wiem czy to złośliwe?:)
  • Nie przeskakują nagrody w namiocie z mistrzostw , u wszystkich pokazuje 1 nagrodę ,co się dzieje????
  • ela2kos (PL1)ela2kos (PL1) PL1 Posty: 28
    U mnie dokładnie tak samo. Praktycznie nie wiem o jaką nagrodę walczymy. Cały czas stoi na pierwszej nagrodzie.
  • Farmerka~ (PL1)Farmerka~ (PL1) PL1 Posty: 2,313
    Demona Posty: 1,922
    malwina-m (PL1) powiedział(a):

    halo GGS...

    W namiocie nie odhaczają się zdobyte nagrody i nie widać reputacji zdobytych poziomów i tych do zdobycia. Gratulacje p za przygotowanie MS.

    Witam ponownie,

    błąd został już zgłoszony Zespołowi BF.

    Dobrej nocy,
    Demona



    Tak więc pozostaje nam uzbroić się w cierpliwość i czekać aż coś z tym zrobią, ponieważ jak zwykle dali nam bubla.
  • Tom44 (PL1)Tom44 (PL1) PL1 Posty: 15
    Gdy włacza się wzmocnienie i fajerwerki przy " Chiński Nowy Rok" w dwóch miejscach są różne czasy trwania fajerwerków .  na jednym czas zaczyna się od 30 minut, na drugim od 15.big farm bład.docx
  • Nina14 (PL1)Nina14 (PL1) PL1 Posty: 28
    Tom44 (PL1) powiedział(a):
    Gdy włacza się wzmocnienie i fajerwerki przy " Chiński Nowy Rok" w dwóch miejscach są różne czasy trwania fajerwerków .  na jednym czas zaczyna się od 30 minut, na drugim od 15.big farm bład.docx
    od czasu do czasu u mnie taki błąd tez się pojawia. Nie przy kazdym wzmocnieniu, ale jest.
  • DemonaDemona Posty: 2,160
    Tom44 (PL1) powiedział(a):
    Gdy włacza się wzmocnienie i fajerwerki przy " Chiński Nowy Rok" w dwóch miejscach są różne czasy trwania fajerwerków .  na jednym czas zaczyna się od 30 minut, na drugim od 15.big farm bład.docx
    Witaj,

    jest to błąd wyświetlania i pojawia się u niektórych Graczy, pomaga na niego przelogowanie do gry. Mam nadzieję, że zostanie wyeliminowany wraz z najbliższą aktualizacją.

    Pozdrawiam,
    Demona
  • mam pytanie  jak uzyskać wodorosty  z poławiania ryb one są potrzebne do labolatorium farmy  czy to błąd i przeoczenie ??????
  • Farmerka~ (PL1)Farmerka~ (PL1) PL1 Posty: 2,313
    milka blues (PL1) powiedział(a):
    mam pytanie  jak uzyskać wodorosty  z poławiania ryb one są potrzebne do labolatorium farmy  czy to błąd i przeoczenie ??????


    Ta funkcja nie jest jeszcze dostępna w grze.
  • to dlaczego katalizatorów jest tyle a wodorostów nie ma  przecież wodorosty są potrzebne przed katalizatorami w labolatorium 
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    Bo na początku powstania laba, miały być inne wodorosty...z czego GGS się szybko wycofało :p po czym wymyślili katalizatory...a potem nadszedł cudowny czas łowienia rybek...niedokończony oczywiście...
  • Mam taki oto błąd:
    Chowam dekorację do lokalnego magazynu, gdy chcę wyjąć włącza się tryb budowania tak jakbym to robiła z piwnicy.
  • Nie odwiedzałam farmy zorzy polarnej a uruchomiła mi się. Czy to parszywa zmiana czy błąd? 
  • Dlaczego farma tymczasowa- wyspa zorzy polarnej aktywowała się mimo, że jej nie odwiedzałam? Wczoraj wśród aktywnych farm był znaczek wyspy. Dzisiaj już go nie ma, ale statek nadal żąda owoców (malin, jeżyn itp)
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    edytowano 13.02.2017
    Zauważyłam , że nie dolicza do magazynu prezentów , które sprzedaje grubas przy targu.
    Kupiłam od niego punkty karmy, ucieszyłam się, bo akurat brakowało mi 1 sztuki, aby wymienić je na koniczynkę, ale gdy próbowałam to zrobić, wyskakiwał komunikat, że "Brak wystarczającej ilości złota", pomimo tego, iż pokazywało mi, iż mam 3 pkt karmy w magazynie i tyle kosztuje mała koniczynka.
    Po odświeżeniu strony w magazynie były już 2 pkt karmy a nie 3, więc zniknął ten który kupiłam od gościa spod targu.
    Przed chwilą miałam podobną sytuację z kroplami wody, kupiłam od grubasa przy targu 10 sztuk, niby do magazynu doliczyło, uruchomić jednak produkcji w szkółce nie mogłam, bo wyskakiwał error, po odświeżeniu strony przepadła woda kupiona od grubasa.. :(
    Więc grubas przy targu to oszukista, sprzedaje niewidzialne prezenty  :/

    Na dole screen po kupieniu wody, wyskakujący error i po odświeżeniu strony (ubyło 10 sztuk wody kupionej przy targu )

  • DemonaDemona Posty: 2,160
    frotka (PL1) powiedział(a):
    Dlaczego farma tymczasowa- wyspa zorzy polarnej aktywowała się mimo, że jej nie odwiedzałam? Wczoraj wśród aktywnych farm był znaczek wyspy. Dzisiaj już go nie ma, ale statek nadal żąda owoców (malin, jeżyn itp)
    Witam,

    w takim przypadku proszę skontaktować się z supportem, sprawa będzie rozpatrywana w trybie indywidualnym. Po ostatnich zmianach dodatkowe skrzynie na statku, a także wyspa, odblokowywane będą po ukończeniu zadania, które polega na wymianie dolarów na walutę farmy tymczasowej.
    zaczarowana28 (PL1) powiedział(a):
    Zauważyłam , że nie dolicza do magazynu prezentów , które sprzedaje grubas przy targu.
    (...)
    Dziękuję za opisanie tego błędu, u mnie niestety do tej pory nie zaobserwowałam podobnej sytuacji, jednak nie jest wykluczone, że po prostu nie byłam akurat w posiadaniu brzegowej ilości przedmiotów, które chciałam wykorzystać do włączenia opisywanych przez Ciebie funkcji w grze.
    Jeśli ktoś jeszcze z Was zauważył ten błąd w grze, proszę o wpisanie się tutaj, abym mogła określić skalę problemu.

    Pozdrawiam,
    Demona

  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    Ja bardzo często daje zarobić grubasowi targowemu ;) często tak jest, że nie wiem czy zabrało mi kasę i dołożyło jego ofertę czy nie.
  • DemonaDemona Posty: 2,160
    malwina-m (PL1) powiedział(a):
    Ja bardzo często daje zarobić grubasowi targowemu ;) często tak jest, że nie wiem czy zabrało mi kasę i dołożyło jego ofertę czy nie.
    Witaj Malwinko,

    zgłosiłam ten błąd naszemu Zespołowi, niemniej proszę Was abyście się dokładniej przyjrzeli Grubasowi i napisali mi tutaj, czy ktoś zauważył podobne problemy z niedopisywaniem zakupionych produktów do magazynu i wyskakiwaniem informacji o błędzie, którą zamieściła zaczarowana28.

    Pozdrawiam,
    Demona
  • Piotr Mazurek (PL1)Piotr Mazurek (PL1) PL1 Posty: 5,847
    Demona powiedział(a):
    malwina-m (PL1) powiedział(a):
    Ja bardzo często daje zarobić grubasowi targowemu ;) często tak jest, że nie wiem czy zabrało mi kasę i dołożyło jego ofertę czy nie.
    Witaj Malwinko,

    zgłosiłam ten błąd naszemu Zespołowi, niemniej proszę Was abyście się dokładniej przyjrzeli Grubasowi i napisali mi tutaj, czy ktoś zauważył podobne problemy z niedopisywaniem zakupionych produktów do magazynu i wyskakiwaniem informacji o błędzie, którą zamieściła zaczarowana28.

    Pozdrawiam,
    Demona
    Tak to bardzo częsty błąd wyskakuje mi również error i nie wiem czy dopisało czy nie 

    Magda
  • DemonaDemona Posty: 2,160
    Piotr Mazurek (PL1) powiedział(a):
    Tak to bardzo częsty błąd wyskakuje mi również error i nie wiem czy dopisało czy nie 

    Magda
    Bardzo prosiłabym sprawdzać, czy dopisało, czy nie. To ważna informacja.
  • Piotr Mazurek (PL1)Piotr Mazurek (PL1) PL1 Posty: 5,847
    Demona powiedział(a):
    Piotr Mazurek (PL1) powiedział(a):
    Tak to bardzo częsty błąd wyskakuje mi również error i nie wiem czy dopisało czy nie 

    Magda
    Bardzo prosiłabym sprawdzać, czy dopisało, czy nie. To ważna informacja.
    Sprawdziłam nie dopisało. 

    Pozdrawiam Magda

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik