Strona główna Polish Problemy techniczne i błędy

Farma Wikingów

Na farmie Wikingów wystąpił poważny błąd i nie mogę wstawić tam żadnego obiektu, ciągle wyskakuje mi " błąd " kursora, a do tego samoistnie przeskakują mi niektóre obiekty z miejsca na miejsce. Zeby było weselej, to jeszcze przypinają mi się do kursora i trudno je odczepić.

Komentarz

  • Piotr Mazurek (PL1)Piotr Mazurek (PL1) PL1 Posty: 5,847
    Hiyoona (PL1) powiedział(a):
    Witam.
    Mam pytanie z innej beczki, ale też dotyczące farmy wikingów. Szczególnie jest to pytanie skierowane do zaawansowanych graczy. Czy ta farma się w ogóle opłaca? Poza tym, że można zdobyć 'fajne" dekoracje (chociaż widzę lepsze w eventach), domki (ok, one są dobre) oraz nasiona?? Ok, nasiona = pół załadunku (=ok. 30 000) + podkowy oczywiście. Ale nadal  to się chyba nawet nie wyrównuje. Mam nieodparte wrażenie, że na cukrowej mniej wydawałam. A koszty produkcji mnie dobijają... Pomimo -70%...
    A może darować sobie tą farmę aż do np. 60 poziomu, lub coś podobnego?? :(
    Witaj :)

    Powiem tak to jest farma dla graczy , którzy mają dużo dolarów. Jeśli nie trenujesz Koni i nie ładujesz statku to możesz poczekać aż będziesz miała wyższy poziom w grze. Lub robić tak jak ja jak miałam niski poziom postaw 6 pól i zbieraj sardynki lub śledzie i je sprzedawaj przez okres trwania wyspy pozwoli na uzbieranie kasy na nasiona

    Pozdrawiam Magda
  • ja mam ten sam problem i to jest denerwujace
  • Piotr Mazurek (PL1)Piotr Mazurek (PL1) PL1 Posty: 5,847
    Hiyoona (PL1) powiedział(a):
    To jest prosty, ale rewelacyjny pomysł :)
    Razem z instrukcją do eventu, którą udało mi się wyszperać na forum, może uda mi się coś wykombinować... Nie rzucać się na głęboką wodę, bo za trudno,,, ale te parę pól. Albo może coś wybuduje a potem zburzę jak zadanie będzie wykonane :)
    Dzięki za podpowiedź.
    Ciszę się ,że mogłam pomóc jak coś to pytaj chętnie coś podpowiem 

    Pozdrawiam Magda
  • witam,mam podobny problem jaki przedstawiła Klementyna ,błąd kursora,trudności w przestawianiu obiektów,a kiedy już uda się to zrobić po przelogowaniu wracają na to samo miejsce.Kupiłam kolejne pole za 3,5 mln ,co z tego kiedy stoi puste,ponieważ nie mogę nic postawić/i tu znów wyskakuje informacja =błąd kursora/i taka sytuacja utrzymuje się juz od kilku dni.Zawsze ilekroć chcę osiągnąć coś więcej na wyspie pojawiają się jakieś problemy.Magda,świetny pomysł z tymi polami.Sama produkuje kufle wikingów,zwykle tym sposobem bez problemu kończę 2 rozdziały i mogę zrobić spory zapas nasion.Pozdrawiam Dorota
  • Witam, pojawił mi się problem na farmie Wikingów. Chciałam ulepszyć pole, minął czas potrzebny na udoskonalenie, a nadal stoją rusztowania i nic nie mogę zbudować, ponieważ to wygląda tak jakby nadal trwała budowa. Proszę o pomoc :(
  • DemonaDemona Posty: 2,160
    Witaj,

    proponuję wykonać czynności opisane poniżej, są to zalecenia wysyłane najczęściej standardowo przez nasz support, gdyż zazwyczaj pomagają one w rozwiązaniu usterek: 
     
    • Jako pierwsze sprawdź, czy masz zainstalowaną najnowszą wersję Adobe Flash Player'a. Jeśli nie, znajdziesz najnowszą wersję pod adresem: http://get.adobe.com/pl/flashplayer/.
    • Następnie sprawdź czy na Twoim komputerze zainstalowana jest najnowsza wersja przeglądarki internetowej.
    • Włącz przeglądarkę oraz usuń pamięć podręczną i ciasteczka. Zazwyczaj da się to zrobić przechodząc do opcji Twojej przeglądarki i wybierając historię.
    • Na koniec zresetuj historię Flash. Można to uczynić korzystając ze strony pomocy programu Flash Player: http://www.macromedia.com/support/do...manager07.html, klikając na „Usuń wszystkie”. Po wszystkim należy zrestartować przeglądarkę.
    Jeśli wszystkie te zabiegi nie rozwiążą Twojego problemu, możliwe, że dopadł Cię błąd, z którym boryka się większa grupa Graczy. Zespół BF o nim wie i pracuje nad jego rozwiązaniem. Gdy tylko coś więcej będzie wiadomo w tej sprawie, poinformujemy Was o tym.

    Pozdrawiam serdecznie,
    Demona
  • Wciąż ten sam błąd tkwi na mojej wyspie wikingów,wygląda na to ze kupiłam pole widmo,jest ,ale nic nie mogę na nim postawic,żadne czary,mary z ciasteczkami itp nie pomagają,a czas leci,najpierw 2 dni tyły bo zniknęły wszystkie produkty ,teraz to,wygląda na to ze zostałam skutecznie zniechęcona do inwestowania w wyspy,wielkie dzięki
  • farm boy (PL1)farm boy (PL1) PL1 Posty: 15,161
    wina jest w nowym układzie gry i do puki nie wymyślą co z tym zrobić pozostaje czekać zresztą jeśli będzie jakaś aktualizacja to dopiero we wtorek jak co tydzień 
  • Wcześniej pisałem o błędzie na wyspie Wikingów, niestety ten sam błąd występuje cały czas - budowle podpinają się do kursora i trzeba klikać 2 razy, a by się odczepiły,, do tego zmieniają pozycję.
  • Po wprowadzeniu zadań codziennych, warto moim zdaniem wybudować podstawową infrastrukturę - 2 pola, basen pingwinów, młyn, silos i zagajnik. W ten sposób mamy bazę do realizowania zadań, a nagrody z nich plus sprzedaż pingwinów i tunik zwykle wystarczają na zakup wymaganej do obsłużenia statków ilości nasion. Dodatkowo nagrody dają wyspowe dolary w ilości pokrywającej większość codziennych kosztów.
  • XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) PL1 Posty: 2,305
    O co chodzi? Niby mam misję że mam odwiedzić wyspę wikingów a nie mogę się dostać.






  • Piotr Mazurek (PL1)Piotr Mazurek (PL1) PL1 Posty: 5,847
    XxasieczekxX (PL1) powiedział(a):
    O co chodzi? Niby mam misję że mam odwiedzić wyspę wikingów a nie mogę się dostać.






    Witaj :0

    Kliknij niżej tak z 5 cm masz druga wyspę ta na  obrazku  to hawajska wyspa.

    Magda 
  • XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) PL1 Posty: 2,305
    Dziękuje bardzo, nawet nie miałam pojęcia że mapę się przesuwa, wcześniej wchodziłam na wyspę przez zakładkę po prawej stronie, albo inaczej ale nie tak he

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik