Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

31.01.2017 | Ankieta dla Graczy, Event Walentynkowy - Dyskusja

168

Komentarz

  • Świniarz (PL1)Świniarz (PL1) PL1 Posty: 550
    Na szczęście nie trzeba zbierać codziennie wszystkich by dostać końcową nagrodę. Wczoraj i dziś spokojnie odpuściłem po jednym. 
  • Czy naprawdę trzeba tak narzekać? Event fajny, można dostać ciekawe dekoracje dość małym nakładem pracy, a balony naprawdę można odnaleźć bez złota. Zrobiłam tak wczoraj, dzisiaj i jutro też będę tak działała. Po za tym nawet jak się jakiegoś nie znajdzie to do dekoracji potrzeba tylko 315 sztuk. Można "nie zauważyć" AŻ 35 - czyli cały dzień można odpuścić. Czy nie możecie się z czegoś cieszyć? Tylko narzekanie wam w głowach. Pozytywne nastawienie jest fajne....
  • magdalenka1978 (PL1)magdalenka1978 (PL1) PL1 Posty: 956
    edytowano 06.02.2017
    Olba (PL1) powiedział(a):
    Czy naprawdę trzeba tak narzekać? Event fajny, można dostać ciekawe dekoracje dość małym nakładem pracy, a balony naprawdę można odnaleźć bez złota. Zrobiłam tak wczoraj, dzisiaj i jutro też będę tak działała. Po za tym nawet jak się jakiegoś nie znajdzie to do dekoracji potrzeba tylko 315 sztuk. Można "nie zauważyć" AŻ 35 - czyli cały dzień można odpuścić. Czy nie możecie się z czegoś cieszyć? Tylko narzekanie wam w głowach. Pozytywne nastawienie jest fajne....


    Ale niektorzy tu juz tak maja ,ze wszystko jest ble i na nie ..i nic na to nie poradzimy ;)

    Tak wiec kochani mniej narzekania,a wiecej luzu ;) to tylko gra :D


  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    Oczywiście że zlewają się z tłem :D...dla mnie hitem jest serduszkowy balonik na czerwonym siedzeniu samochodu i kolejny balonik niebieski przypięty do sznura na bieliznę. Na tym polega zabawa żeby przechytrzyć twórców - chowaczy i znaleźć wszystkie :D Ja i mój sojusz szukamy razem i mamy śmichy-chichy ;)
  • Akrobatka (PL1)Akrobatka (PL1) PL1 Posty: 69
    Jednak może być na farmie:)

  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    To nie jest na farmie, to jest już za płotem, tylko z tej perspektywy tak wygląda.
    Idzie znaleźć wszystkie bez podpowiedzi, ale bez powiększania już kłopot. Jednak to zabawa troszkę inna od pozostałych eventów i mi się podoba. Natomiast dekoracje powinny być uzależnione od poziomu(mozę są?) bo ilość kwiatków do zebrania na głowną nagrodę jest różna.
  • U mnie na razie wygrywa różowe serduszko ukryte wewnątrz namiotu w wiosce sojuszniczej  <3 dłuuuugo go wypatrywałam  :D
  • Ania.B.1990 (PL1)Ania.B.1990 (PL1) Posty: 11
    edytowano 06.02.2017
    jola62 (PL1) powiedział(a):
    To nie jest na farmie, to jest już za płotem, tylko z tej perspektywy tak wygląda.
    Idzie znaleźć wszystkie bez podpowiedzi, ale bez powiększania już kłopot. Jednak to zabawa troszkę inna od pozostałych eventów i mi się podoba. Natomiast dekoracje powinny być uzależnione od poziomu(mozę są?) bo ilość kwiatków do zebrania na głowną nagrodę jest różna.
    Jestem ciekawa czy sa uzależnione od poziomu mam LV 33 i do zebrania prezecików  6,800
    Dekoracja 4x4 z zadowoleniem 42 z jakością dekoracji 4
    Proźba do innych o napisanie LV i jaką ktoś ma dekoracje :)
  • Dekoracja taka sama natomiast do zbioru 23 000 prezencików ale poz.  235
  • Tadeusz22 (PL1)Tadeusz22 (PL1) PL1 Posty: 17
    Mam poziom  LV 245 i do zebrania prezecików  23 000
    Dekoracja 4x4 z zadowoleniem 42 z jakością dekoracji 4
  • Piotr Mazurek (PL1)Piotr Mazurek (PL1) PL1 Posty: 5,847
    dokładnie też taka sama dekoracja do zbioru 23 ooo tys poziom 327
  • janina60 (PL1) powiedział(a):
    To teraz juz wiecie dlaczego gracze z wyższymi poziomami narzekają ,że  nagrody nie są adekwatne do włozonego wysiłku.
    Dekoracja jest jednakowa dla wszystkich

     poziom  LV 245 i do zebrania prezecików  23 000
    Dekoracja 4x4 z zadowoleniem 42 z jakością dekoracji 4

    LV 33 i do zebrania prezecików 6,800
    Dekoracja 4x4 z zadowoleniem 42 z jakością dekoracji 4

    Gracze z wyższymi poziomami nażekają mają racje balans gry tylko wziął pod uwage to że mają wiecej budynków produkcyjnych itp,itd jak bym miała tak wysoki poziom sama bym czuła nie za bardzo :)
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Nagrody są badziewne to fakt, żeby chociaż ten tańczący wieprzek był 4x4 zamiast 5x5 byłoby malinowo, i motywacja byłaby większa, a tak to dla sportu te serca zbieram i wyszukuję  gdzie się chowają:) tu zabawa jest przednia:)
  • neferetka (PL1)neferetka (PL1) PL1 Posty: 538
    Ja też bardzo lubię eventy związane z szukaniem w otoczeniu farmy. Mam prośbę do twórców tylko o to, żeby nie przerywali nam zabawy, bo osiągnięciu 315 balonów, a pozwolili zebrać wszystkie 350 :) 
    Nagrody w tym wypadku są mi kompletnie obojętne i przykro mi, że kończycie mi zabawę o 35 balonów za wcześnie, po zdobyciu dekoracji :((((

  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    edytowano 06.02.2017
    Warto sobie włączyć widok zarysu farmy w opcjach

    wtedy nie widać budynków z farmy i jak mamy jakiś balon przy płocie, to od razu zauważymy :)
  • edytowano 07.02.2017
    tez mialam w namiocie wczoraj a dzisiaj szukalam szukalam az znalazlam wsrodku zjezdzalni 

    jak zrobic takie zdiecie i wstawic. nie mam pojecia..... a one naprawde pomagaja
    Post edited by Demona on
  • Mi się takie eventy podobają, fajna dodatkowa atrakcja, jedyne na co chciałbym zwrócić uwagę to fakt, że dekoracje, które otrzymujemy mają niskie zadowolenie, wszystkie nagrody za eventy tygodniowe mają dużo większe współczynniki zadowolenia, a szkoda, bo takie dodatkowe eventy powinni według mnie mieć co najmniej podobne.
  • Założyłem nowy temat w Poradach i trickach, gdzie będę się starał pozbierać do kupy to co znaleziono. Narazie powoli dodaję to, co przez ostatnie dni pozbierałem od siebie i sojuszników. 

    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/145297/miejsca-serduszkowych-balonikow/p1?new=1

    co o tym sądzicie? Jeszcze czekam na potwierdzenie na 100% od Havao, że takie coś jest w porządku.
  • Mtuszek (PL1) powiedział(a):
    Mi się takie eventy podobają, fajna dodatkowa atrakcja, jedyne na co chciałbym zwrócić uwagę to fakt, że dekoracje, które otrzymujemy mają niskie zadowolenie, wszystkie nagrody za eventy tygodniowe mają dużo większe współczynniki zadowolenia, a szkoda, bo takie dodatkowe eventy powinni według mnie mieć co najmniej podobne.
    No racja...dekorki mają małe zadowolenie i mimo że są piękne nie stawia się ich :( moje piękności leżą w magazynie i nie mam sumienia ich rozwalić na części mimo że mają mało zadowolenia....i tak sobie leżą i czekają na cud :dizzy:

  • Okej dodałem wszystkie farmy i wsyzstko co znalazł mój sojusz oraz Wy tutaj :)

    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/145297/miejsca-serduszkowych-balonikow
  • @Mtuszek (PL1) Dzieki :) na pewno pomogłeś wielu farmerom :) Dobro zawsze wraca :) ;p hihihiii
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    edytowano 07.02.2017
    Mtuszek (PL1) powiedział(a):
    Okej dodałem wszystkie farmy i wsyzstko co znalazł mój sojusz oraz Wy tutaj :)

    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/145297/miejsca-serduszkowych-balonikow
    Mtuszek, fajne te Twoje screeny :)

    ale mam prośbę, czy dodasz do swojego wątku wszystkie screeny wrzucone tutaj w tym wątku - takie bardziej z bliska- szczegółowe,
    Jestem osobiście wzrokowcem i szybciej zapamiętam jakiś szczegół, że np balon jest w namiocie, bo mam przed oczami taki właśnie obrazek, niż całą mapkę :)
    Byłoby fajnie mieć te screeny wszystkie w jednym miejscu , bez konieczności szukania ich w całym długim wątku :)


  • zaczarowana28 (PL1) powiedział(a):
    Mtuszek (PL1) powiedział(a):
    Okej dodałem wszystkie farmy i wsyzstko co znalazł mój sojusz oraz Wy tutaj :)

    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/145297/miejsca-serduszkowych-balonikow
    Mtuszek, fajne te Twoje screeny :)

    ale mam prośbę, czy dodasz do swojego wątku wszystkie screeny wrzucone tutaj w tym wątku - takie bardziej z bliska- szczegółowe,
    Jestem osobiście wzrokowcem i szybciej zapamiętam jakiś szczegół, że np balon jest w namiocie, bo mam przed oczami taki właśnie obrazek, niż całą mapkę :)
    Byłoby fajnie mieć te screeny wszystkie w jednym miejscu , bez konieczności szukania ich w całym długim wątku :)


    Jestem za !!! Jestem za :))) !!! hihihii
  • @zaczarowana28 (PL1)
    hmm nie wiem czy mogę, bo to nie moje screeny i żeby potem nie było, że ściągam i wrzucam nie swoją własność, wiesz jak to jest ;)
  • Ale to przecież byłoby ułatwienie dla wszystkich... ss'y w jednym wątku a nie że trzeba się kopać głęboko w  wątku żeby znaleźć... moim zdaniem w twoim wątku gdzie są same ss'y bez komentarzy itd jest o wiele łatwiej..ale to tylko moje zdanie... najwyżej zapytaj Havao albo Demonkę o to :)  
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    Mtuszek (PL1) powiedział(a):
    @zaczarowana28 (PL1)
    hmm nie wiem czy mogę, bo to nie moje screeny i żeby potem nie było, że ściągam i wrzucam nie swoją własność, wiesz jak to jest ;)
    No w sumie fakt nie pomyślałam o prawach autorskich :D hi
    no nie wiem, można zapytać właścicieli czy można wykorzystać w wątku zbiorczym,  albo może przenieść  na zasadzie cytatu???? 
    Cytowanie jest chyba dozwolone z tego co mi wiadomo :)
  • Dzieki Mtuszek zrobiles naprawde kawal dobrej roboty. Ja wprawdzie przy rozjasnionym i powiekszonym ekranie w okularach i z lupa w reku daje sobie rade sama ale wiem ze ludzie z mojego sojuszu korzystaja z Twoich podpowiedzi. Dlatego w imieniu swoim i reszty sojuszu Dorusie serdecznie dziekujemy. 
  • miki1948 (PL1)miki1948 (PL1) PL1 Posty: 440
    edytowano 07.02.2017
    Dla mnie te poszukiwania baloników są chyba trudniejsze .Szukam  od rana i nie mogę znaleźć ostatniego na kwiatowej nigdy tak nie miałam ,i nie mam bladego pojęcia gdzie mogę go jeszcze szukać .do późna będę szukać aż znajdę  .No niestety u mnie to nic nie dało bo tam nic nie było a zarys działa tylko na farmie a poza nią już nie .mam wrażenie że zapomnieli dołożyć tego siódmego balonika.  No i jest siódmy a szukałam go tam przez cały czas a był na pomoście gdzie Oleg łowi swoje ryby   między słupkami .
    Post edited by miki1948 (PL1) on
  • Piotr Mazurek (PL1)Piotr Mazurek (PL1) PL1 Posty: 5,847
    miki1948 (PL1) powiedział(a):
    Dla mnie te poszukiwania baloników są chyba trudniejsze .Szukam  od rana i nie mogę znaleźć ostatniego na kwiatowej nigdy tak nie miałam ,i nie mam bladego pojęcia gdzie mogę go jeszcze szukać .do późna będę szukać aż znajdę 
    włącz widok zarysu u Mnie był za domkiem na kwiatowej pisała o tym zaczarowana.

    Magda

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik