Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

18.01.2017 | Chiński Nowy Rok, Nowy sezon jeździecki i inne!

Cześć Farmerzy!

W tym wątku możecie skomentować nadchodzące nowości z >> Oficjalnych Ogłoszeń <<.

Pozdrawiam,
Havao

«1315

Komentarz

  • Ewent związany z chińskim nowym rokiem który był w zeszył roku uważam za jeden z najlepszych jakie dotąd miały miejsce w świecie BF. Jeśli na prawdę nie będzie w tym wydarzeniu ukrytych zmian na gorsze i niespodzianek to również z przyjemnością postaram się zdobyć kogucika :).
  • ~~Mona~~ (INT1)~~Mona~~ (INT1) INT1 Posty: 994
    Kogucik piękny, a ten kotek za koniki to cudeńko, ach...
  • Wszystko fajnie, tylko dlaczego robicie aktuakę w trakcie mistrzostw sojuszu?
    Czy zamierzacie doliczyć ten czas, gdy nie będzie dostępu do gry z powodu tej aktualizacji?
    Zapewne wielu innych grających tu osób ma podobne pytanie do moderatorów.
  • HavaoHavao Guest Posty: 963
    YaroslawGamer (PL1) powiedział(a):
    Wszystko fajnie, tylko dlaczego robicie aktuakę w trakcie mistrzostw sojuszu?
    Czy zamierzacie doliczyć ten czas, gdy nie będzie dostępu do gry z powodu tej aktualizacji?
    Zapewne wielu innych grających tu osób ma podobne pytanie do moderatorów.
    Witam,
    Aktualizacja nie powinna zająć więcej niż pół godziny. Myślę, że jedna misja w tą czy w drugą stronę nie robi aż takiej różnicy.

    ~~Mona~~ (INT1) powiedział(a):
    Kogucik piękny, a ten kotek za koniki to cudeńko, ach...
    xPiotorux (INT1) powiedział(a):
    Ewent związany z chińskim nowym rokiem który był w zeszył roku uważam za jeden z najlepszych jakie dotąd miały miejsce w świecie BF. Jeśli na prawdę nie będzie w tym wydarzeniu ukrytych zmian na gorsze i niespodzianek to również z przyjemnością postaram się zdobyć kogucika :).
    Cieszę się, że pomysł Wam się podoba :) Ja również mam nadzieję, że event będzie ciekawy i jeszcze lepszy niż w tamtym roku.

    Pozdrawiam, Havao
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    edytowano 17.01.2017
    Fajnie Fajnie w końcu jakiś kot na farmie <3
     oby przytargał za sobą jakąś większą kocią rodzinkę  :)
    A i kogut też się przyda, kury się ucieszą  :p

    Oby tylko fajerwerki w Chiński Nowy Rok były jak najczęściej  B) bo bez nich ani rusz ;) i oby chłopaki na Twitterze, jak w tamtym roku, dawali cynka wcześniej o tych fajerwerkach :smiley:

    Ps. i oby balans gry nic nie "polepszył" w tym chińskim evencie... bo wiadomo jak to się zazwyczaj kończy :wink:

  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022

    hej Havao...czy naprawdę nie zakumałeś co miał na myśli Yarosław zadając swoje pytanie? Dobrze wiemy że nie chodzi o półgodzinną aktualkę a o konsekwencje jej wprowadzenia w postaci masy błędów, które mogą mam utrudnić zrobienie niejednej misji. Wiele razy prosiliśmy żeby w czasie mistrzostw się nic działo...a teraz jest to łatwiejsze, skoro MS mają ustalone daty pojawiania się.

    Kogut - super...mam nadzieję jak zawsze, że optymalizacja poszła w kierunku ułatwienia nam Graczom tego najlepszego wydarzenia BF a nie odwrotnym.

  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    edytowano 17.01.2017
    Optymalizacja okna Pop-up o wyłączeniu serwera
    Od teraz okno pop-up będzie informowało Was o powodzie wyłączenia serwera (aktualizacja, hotfix, nagła sytuacja wymagająca naprawy, itp.), a także wskaże czas pozostały do wyłączenia serwerów. Gdy zamkniecie wyskakującą wiadomość, w dole ekranu pojawi się nowa ikona (po kliknięciu której ponownie pojawi się wiadomość i licznik czasu). Ikona zniknie, gdy serwer zostanie wyłączony.


    .  :+1: edit bo źle zrozumiałam :D ale i tak ok ten licznik 

    Post edited by zaczarowana28 (PL1) on
  • też myślę że Ognista Małpa była najlepszym wydarzeniem w grze, a jeśli zgodnie z zapowiedzią będzie odrobinę łatwiej tym razem to już nie mogę się doczekać :) szkoda tylko że tych fajerwerków trzeba tak bardzo pilnować, a pojawiają się na tak krótko :/
    (faktycznie były gdzieś przecieki co do ich pojawialności?
  • Karolineczka7 (PL1) powiedział(a):
    też myślę że Ognista Małpa była najlepszym wydarzeniem w grze, a jeśli zgodnie z zapowiedzią będzie odrobinę łatwiej tym razem to już nie mogę się doczekać :) szkoda tylko że tych fajerwerków trzeba tak bardzo pilnować, a pojawiają się na tak krótko :/
    (faktycznie były gdzieś przecieki co do ich pojawialności?
    Tak były na ich oficjalnej stronie FB i Twitterze. 
  • Karolineczka7 (PL1)Karolineczka7 (PL1) PL1 Posty: 519
    edytowano 18.01.2017
    no i po aktualizacji nie da się znowu grać przez Gry.pl 
    ciekawe jak długo tym razem nas nie wpuści do gry...

    to może te zapowiedzi odnośnie fajerwerków będzie można odczytać w tych okienkach z Twittera na naszym forum?
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    edytowano 18.01.2017
    Karolineczka7 (PL1) powiedział(a):
    no i po aktualizacji nie da się znowu grać przez Gry.pl 
    ciekawe jak długo tym razem nas nie wpuści do gry...

    to może te zapowiedzi odnośnie fajerwerków będzie można odczytać w tych okienkach z Twittera na naszym forum?
    U nas na nk przez długi czas było białe tło, nie można było wejść do gry... a sobie kupiłam wzmacniacz na misje na 10h i prawie się skończył, bo się nie mogłam zalogować .. i jak zwykle nigdzie żadnej informacji co się dzieje.... ehhh szkoda słów....  :/

    a fakt Twiitera mamy teraz na forum, to trzeba będzie zerkać , może będą wpisy takie jak w tamtym roku - typu za 15 minut fajerwerki  B) było by miło  ;)
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Event  ognistej małpy rok temu był super:)
    żeby tylko ułatwienia nie były pozorne i znowu nie generowały  błędów, i żeby w trakcie eventu z tym kogutem znowu nie było jakichś aktualizacji nie wiadomo po co- tyle sobie życzę
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    Poddaje się złudzeniom ;) że GGS nie majstrował w bebechach koguta :D a jedynie zostały pozamieniane obrazki...bo jeśli okaże że chiński horoskop został w grze sfuszerowany...to faktycznie trzeba się będzie zastanowić na dalszym sensem gry.
  • Niby już po aktualizacji, a żadnych zmian w grze nie widzę
  • AmazingMarzena3 (PL1)AmazingMarzena3 (PL1) PL1 Posty: 257
    edytowano 19.01.2017
    :D Naprawiono licznik nagród i dostaliśmy rekompensatę w postaci bałwanków:P
    Post edited by AmazingMarzena3 (PL1) on
  • Gdzie ten licznik nagród?
    A co do bałwanka to już 3 z kolei
  • Chodziło mi o licznik nagród mistrzostw sojuszu , a poza tym zaznaczyłam to z pewną ironią:P
  • Psotna Farmerka (PL1)Psotna Farmerka (PL1) PL1 Posty: 2,602
    edytowano 20.01.2017
    Houston chyba mamy problem! Tzn. GGS chyba ma problem, a może wszyscy mamy problem...
    Bo... był i ni ma ;) Powaga! Szukałam wszędzie. Wcięło go i nima ;) A taki był piękny, kolorowy, dumny i postawny, a tu taka kicha :p
    Kogut pilnie poszukiwany! Żywy lub... no nie, nie, wiem, że tutaj może być tylko żywy :)
    Więc ktokolwiek widział, ktokolwiek coś o nim wie, niech szybko da znać GGS. Bo jak się nie znajdzie do soboty będzie klops w kompocie, albo inny kłopot. Generalnie w najgorszym wypadku Chińskiego Nowego Roku nie będzie. Aż boję się dodać, że nie będzie niczego ;)

    Panie Kogut, jeśli wybrał się Pan na zwiedzanie wieży, to doprawdy zupełnie niestosowny moment... hmmm...
    Co to będzie, co to będzie... ;)
  • Gosienia (PL1)Gosienia (PL1) Posty: 6
    edytowano 20.01.2017
    Przepraszacie za jakies niedogodnosci i co z tego.Przecież wy nie traktujecie graczy poważnie-od x czsu piszę do tego całego supportu bo mam zawieszoną farme cukrową i nic z tym nie robicie-cały czs wyskakują mi błędy.Ile to można prosić i czekać??????????????????????

    Wiem że tu nie powinnam pisać,ale może ktoś w końcu cos mi odpowie

    Post edited by Demona on
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    edytowano 20.01.2017
    Psotna Farmerka (PL1) powiedział(a):
    Houston chyba mamy problem! Tzn. GGS chyba ma problem, a może wszyscy mamy problem...
    Bo... był i ni ma ;) Powaga! Szukałam wszędzie. Wcięło go i nima ;) A taki był piękny, kolorowy, dumny i postawny, a tu taka kicha :p
    Kogut pilnie poszukiwany! Żywy lub... no nie, nie, wiem, że tutaj może być tylko żywy :)
    Więc ktokolwiek widział, ktokolwiek coś o nim wie, niech szybko da znać GGS. Bo jak się nie znajdzie do soboty będzie klops w kompocie, albo inny kłopot. Generalnie w najgorszym wypadku Chińskiego Nowego Roku nie będzie. Aż boję się dodać, że nie będzie niczego ;)

    Panie Kogut, jeśli wybrał się Pan na zwiedzanie wieży, to doprawdy zupełnie niestosowny moment... hmmm...
    Co to będzie, co to będzie... ;)
    Faktycznie Pan Chiński Kogut wyparował z wieży :)
    Pewnie jak to Kogut, nie wytrzymał i poleciał w tango buszować w Kurnikach :)
    Oby do rozpoczęcia Eventu dało się go stamtąd wydobyć.. bo nasza BiG Farma skończy jako Kurza Farma :) 

    ps. i oby po tych wojażach nie wrócił w takim stanie :)



  • Fajnie, przed chwilą zobaczyłem okienko pup-up informujące o drobnych pracach na serwerze za ok. 20 minut od teraz, dobrze że mnie informujecie o mogłem swoje misję na farmie pokończyć i wyznaczyć nowe zasiewy na czas prac na serwerze.
  • aginexx (PL1)aginexx (PL1) PL1 Posty: 272
    fakt, okienko miło mnie zaskoczyło...
    powinni jeszcze okreslić przewidywany czas prac konserwacyjnych...
  • Czy ja dobrze widzę 1 mln za losowe wzmocnienie naprawdę ? Oby mi się już o tej godzinie tylko wydawało. W tamtym roku kosztowało 100 tys i to ma być te ułatwienie?? Napisze jeszcze raz mam nadzieje ze to tylko moje zwidy.
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    edytowano 21.01.2017
    xPiotorux (INT1) powiedział(a):
    Czy ja dobrze widzę 1 mln za losowe wzmocnienie naprawdę ? Oby mi się już o tej godzinie tylko wydawało. W tamtym roku kosztowało 100 tys i to ma być te ułatwienie?? Napisze jeszcze raz mam nadzieje ze to tylko moje zwidy.
    to nas halucynacja zbiorowa dopadła??? no to chyba jakieś żarty!!! 

    W tym roku postęp uzyskiwany w wydarzeniu został zbalansowany i będzie nieco łatwiejszy niż w zeszłym roku. 

    no hmmmm , ok rano to sobie przemyślę... może będzie tego wiecej wypadać i  niech spadają z tym kołem  :|

  • Piotr Mazurek (PL1)Piotr Mazurek (PL1) PL1 Posty: 5,847
    zaczarowana28 (PL1) powiedział(a):
    xPiotorux (INT1) powiedział(a):
    Czy ja dobrze widzę 1 mln za losowe wzmocnienie naprawdę ? Oby mi się już o tej godzinie tylko wydawało. W tamtym roku kosztowało 100 tys i to ma być te ułatwienie?? Napisze jeszcze raz mam nadzieje ze to tylko moje zwidy.
    to nas halucynacja zbiorowa dopadła??? no to chyba jakieś żarty!!! 
    hej :)

    nie to nie żart też myślałam że ma zwidy. Cena wzrosła 10 krotnie to jest to ułatwienie haha.
    A tak na serio to jest już hm... nawet słów mi brakuje.

    Magda

  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    edytowano 21.01.2017
    A z tego co mi napisali sojusznicy to z każdym obrotem cena rośnie...

    No  koment..... już nie chcę koguta, a sio :expressionless:

    Szkoda... a to taki fajny event był  :(
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    edytowano 21.01.2017
    O widzę że już jesteście :D przyszłam z tym samym...MILION  za obrót ??? moje kochane GGS...zamknijcie firmę i idźcie pobierać nauki, jak wyprodukować wyśmienite dzieło i z kulturą je sprzedać, bo już wielki autor dzieł epokowych miałby trudność nazwać "oględnie" to co wyprawiacie. 
    Post edited by malwina-m (PL1) on
  • Ja mam pytanie, te ilości żetonów, które są wymagane to je mam zebrać w ciągu 14 dni? czy 1 dnia ? bo jest tam napisane czsa do kolejnego wyzwania i nie rozumiem co to znaczy
  • Mtuszek (PL1) powiedział(a):
    Ja mam pytanie, te ilości żetonów, które są wymagane to je mam zebrać w ciągu 14 dni? czy 1 dnia ? bo jest tam napisane czsa do kolejnego wyzwania i nie rozumiem co to znaczy
    Wyzwania są dzienne, trwające dobę, za ukończenie każdego dostajesz 20 nagród, w pierwszym na końcu jest dekoracja. Całe wydarzenie trwa ponad 14 dni. Dzisiaj akurat nagrody zdobywa się w wyzwaniu za wszystkie zodiaki, ale będą dni, gdzie aby zdobyć nagrody zaliczane będą tylko zodiaki określonego rodzaju.
    Tak naprawdę wyzwania są tylko dodatkiem do całego eventu.

    Z tego co się udało mi zaobserwować, fajerwerki tym razem pojawiają się tylko nad kogutem (nad domem nie). I macie rację, straszna drożyzna z tym kołem. W ogóle się nie opłaca kręcić, tym bardziej, że jak się wylosuje nawet np. 20 krotne zbiory, to wystarczy jeden zbiór z młyna i po wzmocnieniu,
    Nie zauważyłam tylko, aby cena rosła. Cały czas jest milion.
    Na szczęście podczas fajerwerków leci tak dużo zodiaków, że zaliczyłam wtedy więcej nagród niż, podczas całych wcześniejszych zbiorów.
  • Pomijając fakt tego 1 mln za wzmocnienie, to jest na pewno mniej obrazków do zebrania, wiec może nie będzie tak złe :). Przy porannym zbiorze z fajerwerkami skończyłem cale dzienne wyzwanie aktywności a to już coś;). 
    Pamiętam jak w tamtym roku najgorzej zbierało się pieska i świnkę i czasem sporo razy losowałem żeby mieć dla nich wzmocnienie. Teraz nie ma sensu na to wydawać kasy bo za drogo a i % szybciej rosną :).

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik