Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

14.12.2016 | Wioska sojuszu i nowe nagrody w MS

136

Komentarz

  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    edytowano 16.01.2017

    halo GGS...

    W namiocie nie odhaczają się zdobyte nagrody i nie widać reputacji zdobytych poziomów i tych do zdobycia. Gratulacje :p za przygotowanie MS.

  • malwina-m (PL1) powiedział(a):

    halo GGS...

    W namiocie nie odhaczają się zdobyte nagrody i nie widać reputacji zdobytych poziomów i tych do zdobycia. Gratulacje :p za przygotowanie MS.

    Standardowo nie potrafią niczego poprawnie zrobić, chyba ze było to celowe żeby mieć problem ze sprawdzeniem o ile zmniejszyli progi w reputacji :). Jeśli w ogóle to zrobili, bo tej firmie już od bardzo dawna przestałem wierzyć.
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    Ja nie wiem Piotruś dlaczego to taka tajemnica [już od tych tajemnic firmowych to mi się niedobrze robi] żeby sojusz wiedział, ile ma reputy do zdobycia. Różnicy w ilości nagród w swojej srebrnej lidze nie widzę, było 79 i jest...ale czy zmniejszone są progi i o ile ? tego nawet najstarsi Górale nie wiedzą...z gwiazd też nie idzie nic wyczytać ;) może by tak do wróżki na wizytę się zapisać :D
  • DemonaDemona Posty: 2,160
    malwina-m (PL1) powiedział(a):

    halo GGS...

    W namiocie nie odhaczają się zdobyte nagrody i nie widać reputacji zdobytych poziomów i tych do zdobycia. Gratulacje :p za przygotowanie MS.

    Witam ponownie,

    błąd został już zgłoszony Zespołowi BF.

    Dobrej nocy,
    Demona
  • A jak się pytam jak moi sojusznicy mają grać w MS skoro mają 17 i 23 poziom a w misjach notorycznie trafiają im się tylko gracze z levelami koło 200.W taki sposób nigdy nic nie zdobędą punktów. Może jakieś poprawki w tym wypadku by się przydały?
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022

    I co słychać w sprawie reputacyjnego zgłoszenia ? zaraz 1 doba zawodów minie...a my dalej na randce w ciemno :D:D:D

    I gazetka jest nieaktualna !

  • Oczywiście ggs milczy w sprawie braku poprawnego wyświetlania reputacji przy nagrodach. Dla zainteresowanych przekaże ze jak prędzej trzeba było nabić 100 mil żeby zgarnąć wszystkie nagrody tak teraz zostało to zmniejszone do 60 mil.
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    Zaraz druga doba MS minie i dalej cisza :p
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    xPiotorux (INT1) powiedział(a):
    Oczywiście ggs milczy w sprawie braku poprawnego wyświetlania reputacji przy nagrodach. Dla zainteresowanych przekaże ze jak prędzej trzeba było nabić 100 mil żeby zgarnąć wszystkie nagrody tak teraz zostało to zmniejszone do 60 mil.
    o rany .. to my nawet przy 7 dniowych Mistrzostwach w pond 60-osobowym sojuszu nie mieliśmy nigdy 60 mln, a co dopiero teraz jak ten event jest połowę krótszy  :o   / tylko czemu punktów nie jest połowę mniej? /  :p

    No ale my się bawimy, a nie wydajemy pół wypłaty he...  
  • chyba nie ma innego tematu odnośnie wioski wiec zapytam tu...
    Wioska Sojusznicza była planowana pod koniec zeszłego roku, póżniej przeniesiono ją na "po Nowym Roku", a jeszcze dalej na poczatek tego roku... no to kwiecień chyba jest już po poczatku roku, a żadnych zapowiedzi Wioski ani widu ani słychu...
  • Piotr Mazurek (PL1)Piotr Mazurek (PL1) PL1 Posty: 5,847
    Karolineczka7 (PL1) powiedział(a):
    chyba nie ma innego tematu odnośnie wioski wiec zapytam tu...
    Wioska Sojusznicza była planowana pod koniec zeszłego roku, póżniej przeniesiono ją na "po Nowym Roku", a jeszcze dalej na poczatek tego roku... no to kwiecień chyba jest już po poczatku roku, a żadnych zapowiedzi Wioski ani widu ani słychu...
    I dzięki Bogu, że ich nie ma.

    Magda
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    W sumie to zamiast nowych elementów w grze i innych to najpierw niech naprawia te aktualne błędy,łącznie z przywróceniem trybu planowania,po którym to już raczej pozostanie tylko wspomnienie  ;) .Mi osobiście do tej wioski jakoś niespecjalnie się spieszy będzie to będzie a jak nie ma to też zle nie jest.
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022

    Ponieważ żeby uwierzyć to musze zobaczyć, usłyszeć i pomacać ;) zostaje domniemywać że jest tak, jak jesteśmy informowani. Tryb planowania...jedna z najlepszych, jeżeli nie najlepsza opcja w grze dla Graczy...ciągle jej nie ma. Dlaczego???

    Wioska ? być może z kolejną zapowiedzią aktualki, dowiemy się w końcu o zyskach sojuszowych :D bo testowaliśmy tylko kary :p też się nie palę...zawsze wszędzie pisałam że dla mnie największą przyjemnością są wszelkie wydarzenia na placu...wydarzenia dla każdego...a nie tylko dla wybranych.

  • kaki0021 (PL1)kaki0021 (PL1) PL1 Posty: 137
    Ja również ponawiam pytanie o włączenie Wioski Sojuszniczej. Jakieś konkrety? 
  • FarmerEdi (PL1)FarmerEdi (PL1) PL1 Posty: 85
    witam 
    może ktoś mi pomoże jak poprawić zadowolenie wioski sojuszniczej 

  • miki1948 (PL1)miki1948 (PL1) PL1 Posty: 440
    Co z tego że trzeba je wybudować tylko skąd je wziąć skoro nie można ich ani kupić i niema ich w ewencie te co były to marne dają zadowolenie i tak mam już na plusie i pobiera mi złoto do produkcji

  • FarmerEdi (PL1)FarmerEdi (PL1) PL1 Posty: 85
    kris 258 dziekuję za wytlumaczenie z wioską
  • candy90 (PL1)candy90 (PL1) PL1 Posty: 354
    edytowano 21.04.2017
    janina60 (PL1) powiedział(a):
    kris258 (INT1) powiedział(a):
    Bzdura, żadnego złota nie ma prawo pobierać.... no chyba, ze naprawdę ta gra aż tak zeszła na psy.

    Moim zdaniem jakieś dalsze przedmioty produkowane w manufakturach będą potrzebowały złota.
    Chyba o to złoto chodzi kris

    czy ktos wyjasni o co tu chodzi z tym złotem ?
    Prawdopodobnie chodzi o zakup badacz do ulepszenia budynku w wiosce , 
    można kupić 10 które skracają czas budowy każdy o 10% .
    Pozdrawiam.

    Edit:. miedzy innym jest własnie do badaczy , potwierdzam że są różnice w zakupie badacza przy różnym zadowoleniu.
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    edytowano 21.04.2017
    5 minut do Mistrzostw a tutaj mamy przerwę techniczną??
    czyżby znowu jakas obsuwka ze startem będzie? ;)

    ps. a nie jednak się rozmyślili, był znaczek o przerwie i szybkiej poprawce , ale zniknął.. cofam post :smiley:
  • Świniarz (PL1)Świniarz (PL1) PL1 Posty: 550
    To już taka świecka tradycja chyba...
  • haha,dobrze,ze ludzie juz wiedza,ze w konia moga zrobic...i sie wstrzymuja z misjami


Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik