Strona główna Polish Pytania ogólne Big Farm

radośc budowania

Pytanie mam i miło by było gdybym doczekała się odpowiedzi-mianowicie po zbudowaniu piernikowej chatki,schowałam ją do piwnicy żeby zrobić małe przemeblowanie,wyciągam a tu zonk  ;) chatkę trzeba budować od nowa.... zbudowałam ją jeszcze raz i znowu do piwnicy schowałam,no i znowu cza budować........wychodzi na to,że za każdym razem jak ją schowam to muszę budować od nowa -to taka magia świat ;) celowe działanie czy może jednak błąd ?????????

Komentarz

  • macius1970 (PL1)macius1970 (PL1) Posty: 559
    edytowano 26.12.2016
    Cześć :) Sprawdź inne nowe dekoracje bo ja mam takich kilka.Już o tym pisałem przy okazji wagoników a i ta ostatnia od renifera ma to samo  :( Pozdrawiam!
  • farm boy (PL1)farm boy (PL1) PL1 Posty: 15,161
    Pewnie dlatego że to dekoracje z podwójnym zadowoleniem
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    Z wagonikami od mikołaja jest to samo,to niekończąca się radość budowania ;) a w piątym rozdziale gracze dostaną tory do tych wagoników ;):D ewentualnie paliwo -żarcik oczywiście o:)
  • farm boy (PL1)farm boy (PL1) PL1 Posty: 15,161
    w piątym rozdziale lokomotywa z hamulcem żeby się nie stoczyły z farmy  :D
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    Żeby GGS podsypało ten śnieg piaskiem to by hamulce nie były potrzebne,ale widać funduszy brakło na piasek nie starczyło........ :D
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    Obawiam się, iż to nie jest żaden błąd, ale celowe działanie.
    Mamy teraz nową kategorię dekoracji z podwójnym zadowoleniem, zwykłym i dla wioski sojuszu.
    A że to zadowolenie zwykłe, jest na tyle badziewne, że pewnie mało kto by trzymał takie deko na farmie, więc Twórcy wprowadzili ten czas odbudowy.
    Ma to pewnie na celu przeciwdziałanie temu, aby jak zostanie uruchomiona wioska sojuszu, nie móc szybko obniżyć sobie na niej kosztów produkcji przy nastawianiu budowy samym tylko wyjęciem dekoracji z magazynu..
    I tu się kłania ten magiczny czas odbudowy, bo nie ma łatwo. :)


  • Marta.A (PL1)Marta.A (PL1) Posty: 7
    edytowano 11.01.2017
    To samo u mnie sie stało schowałam dekoracje "Big Farm na lodzie'' teraz musze budować ją ponownie
    choć znajduje sie w magazynie lokalnym niestety ulebszam brameczke i  Dupa z dekoracji do rana.

    PS. Sylwiazelazna spodobał mi się tytuł tego postu tak fajnie brzmi :)
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    Podbijam zadane pytanie w tym wątku odnośnie budujących się wciąż ozdób mających zadowolenie wioskowe-skoro zadaje pytani,to oczekuje odpowiedzi i fajnie by było jej doczekać,nie dość,ze CM już wcale na forum nie ma, to moderatorzy odpowiadają na zadane pytania od święta :/

    Od razu przy okazji ponawiam pytanie o tryb planowania,kiedy będzie przywrócony do gry??????-również pytałam i też zero odpowiedzi w tym temacie.


    ps.Marta.A -poniosła mnie wyobraznia przy zakładaniu wątku ;)
  • Karolineczka7 (PL1)Karolineczka7 (PL1) PL1 Posty: 519
    edytowano 13.01.2017
    mam pytanko odnośnie tych dwuzadowoleniowych dekoracji bo jeśli je trzeba za każdym razem budować od nowa to można je przestawiać pomiędzy wioskami? (czyli nie są przypisane, jak zwykłe dekorki, na stałe do wioski w której się je postawiło?)
  • Farmerka~ (PL1)Farmerka~ (PL1) PL1 Posty: 2,313
    edytowano 13.01.2017
    Karolineczka7 (PL1) powiedział(a):
    mam pytanko odnośnie tych dwuzadowoleniowych dekoracji bo jeśli je trzeba za każdym razem budować od nowa to można je przestawiać pomiędzy wioskami? (czyli nie są przypisane, jak zwykłe dekorki, na stałe do wioski w której się je postawiło?)


    Niestety nie, lądują one do magazynu lokalnego a nie piwnicy, więc możemy ją odbudować tylko na tej samej farmie.
    Post edited by Farmerka~ (PL1) on
  • no to nie widzę sensu ich ciągłego odbudowywania ale gdzieś będzie trzeba je powciskać dla dobra SojWioski o ile ta w ogóle wystartuje :D
  • DemonaDemona Posty: 2,160
    edytowano 14.01.2017
    Witajcie,

    w kwestii nowych dekoracji z podwójnym zadowoleniem i koniecznością ich ponownego odbudowywania po schowaniu i wyciągnięciu z magazynu lokalnego, dostałam informację, że taka była intencja Zespołu. Asia obiecała na najbliższym spotkaniu Zespołu Big Farm dopytać o uzasadnienie tej decyzji.

    W sprawie trybu planowania, na dzień dzisiejszy Zespół nie rozwiązał jeszcze do końca tej kwestii i prace nad nim dalej trwają. Programiści chcą mieć pewność, że gdy ponownie wróci do gry, nie będzie przysparzał problemów. Asia również o tę sprawę obiecała jeszcze dokładniej dopytać na spotkaniu Zespołu.

    Gdy będziemy w posiadaniu nowych informacji w obu tematach, zaraz Was powiadomimy.

    Dobrej nocy,
    Demona
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    Dziękuję pięknie za odpowiedz :)
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    Jestem bardzo ciekawa odpowiedzi w sprawie "intencji"...szczególnie że od 2017 mamy wyspę non stop...więc kiedy telewizorek zajęty wyspowym budowaniem...to klon telewizorka czeka na złoty pstryk :D

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik