Strona główna Polish Pytania ogólne Big Farm

Tryb planowania

sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
edytowano 09.02.2018 w Pytania ogólne Big Farm
Jak w tytule,kiedy będzie przywrócony do gry tryb planowania????????czy możemy o tej opcji w grze zapomnieć-jako gracza jakoś niespecjalnie mnie interesuje fakt,że ggs wprowadziło aktualizację która w trybie planowania,"zjada" ozdoby -minęło sporo czasu od kiedy ta opcja została z powodu błędu zabrana.

Miło by było dostać odpowiedz na zadane w tym roku jeszcze ;)

Pytałam jakiś czas temu dlaczego ozdoby z wioskowym zadowoleniem bez przerwy się budują po schowaniu ich do magazynu??????- nie obrażę się jeśli doczekam odpowiedzi.
Post edited by Jiper on
«1

Komentarz

  • Cześć :) Sądze że to żeby ograniczyć kombinowanie z zadowoleniem wioski np:budując coś w wiosce wystawiasz wszystkie dekory z podwójnym zadowoleniem(zmniejsza się zadowolenie twoich farm),kończysz budowe w wiosce ,chowasz je i wstawiasz te najlepsze dekory jakie posiadasz . Przez opcje odbudowy takie zachowanie jest mocno utrudnione :( Takie są moje przypuszczenia ale..... Pozdrawiam serdecznie :D  
  • alaska01 (PL1)alaska01 (PL1) PL1 Posty: 227
    macius1970 (PL1) powiedział(a):
    Cześć :) Sądze że to żeby ograniczyć kombinowanie z zadowoleniem wioski np:budując coś w wiosce wystawiasz wszystkie dekory z podwójnym zadowoleniem(zmniejsza się zadowolenie twoich farm),kończysz budowe w wiosce ,chowasz je i wstawiasz te najlepsze dekory jakie posiadasz . Przez opcje odbudowy takie zachowanie jest mocno utrudnione :( Takie są moje przypuszczenia ale..... Pozdrawiam serdecznie :D  
    oj chyba nikomu nie chciało by się tego robić , w wiosce trwa również produkcja wiec zadowolenie jest potrzebne cały czas B)
  • Krupcia (PL1) powiedział(a):
    oj chyba nikomu nie chciało by się tego robić , w wiosce trwa również produkcja wiec zadowolenie jest potrzebne cały czas B)
    Na początku praktycznie wszystko potrzebne do budowy będzie pochodziło z głównej farmy więc koszty budowy i produkcji w wiosce  sojuszu spadną na nią,tak zrozumiałem z testserwera ale.......pewnie się myle.Zadowolenie potrzebne jest w chwili rozpoczęcia budowy lub produkcji wtedy pobierana jest kasa,potem może być nawet +1000 procent.Pozdrawiam :)
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022

    Dlaczego z głównej farmy Maciuś ? Koszt budowy wioski będzie pochodzić z Twojego konta dolarowego...po czym na 3 farmach możesz siać rośliny brzegowe.

    To że dekorki po schowaniu trzeba ponownie budować, to kolejka niedoróbka :p

    A na powrót trybu planowania również czekam, ponieważ był to bardzo dobry pomysł...i tu mam na myśli--> korzyść dla Graczy, wprawdzie długo go wymyślano ale w końcu wymyślono ;) więc miło będzie, jak się go najszybciej jak tylko można naprawi i wprowadzi z powrotem do gry. 


  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    Trzeba ponaglać, może niechcący wprowadzą z powrotem... bo coraz trudniej coś przestawić...
  • malwina-m (PL1) powiedział(a):

    Dlaczego z głównej farmy Maciuś ? Koszt budowy wioski będzie pochodzić z Twojego konta dolarowego...po czym na 3 farmach możesz siać rośliny brzegowe.

    To że dekorki po schowaniu trzeba ponownie budować, to kolejka niedoróbka :p

    A na powrót trybu planowania również czekam, ponieważ był to bardzo dobry pomysł...i tu mam na myśli--> korzyść dla Graczy, wprawdzie długo go wymyślano ale w końcu wymyślono ;) więc miło będzie, jak się go najszybciej jak tylko można naprawi i wprowadzi z powrotem do gry. 


    Co do "dlaczego z głównej farmy Maciuś?" to raczej na niej jest najwięcej pól a po za tym najłatwiej na niej niwelować "sankcje" wynikające z siewu roślin brzegowych.Ale oczywiście każdy będzie siał gdzie zechce ale ogólnie chodziło mi o to że produkty do budowy wioski sojuszu będą pochodzić ze starych farm :)
    Również czekam na powrót"trybu planowania" po remoncie oczywiście :D  Pozdrawiam :)
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    edytowano 07.01.2017
    Maciuś...ja taka pytaczka ;) jestem...co masz na myśli pisząc...że najłatwiej na głównej niwelować kary ? właśnie główną robi się najwięcej wydarzeń...choćby np. teraz bałwanki :D
  • Mam na myśli polne kwiaty,darmowe,aby przeczekać sankcje po roślinach brzegowych.Ale dobrze już,na pewno się myle,wydawało mi się tylko że dlatego trzeba odbudowywać dekoracje żeby nie kombinować.Mój błąd :(.Po TestSerwerze wydawało mi się to dość logiczne ale....wioska pokaże.   .Pozdrawiam serdecznie :)
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    macius1970 (PL1) powiedział(a):
    Mam na myśli polne kwiaty,darmowe,aby przeczekać sankcje po roślinach brzegowych.Ale dobrze już,na pewno się myle,wydawało mi się tylko że dlatego trzeba odbudowywać dekoracje żeby nie kombinować.Mój błąd :(.Po TestSerwerze wydawało mi się to dość logiczne ale....wioska pokaże.   .Pozdrawiam serdecznie :)
    A mi się wydaje dokładnie tak jak Tobie, że chcą nam utrudnić,  aby nie kombinować z zadowoleniem.
    No ale oby tak nie było i był to jakiś błąd :)
    Pozdrawiam ;)
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    Maciuś zakumałam ;) Twój tok myślenia...o utrudnianiu...bo utrudnianie nam gry jest w nią wpisane :'( tylko że dekorek z podwójnym zadowoleniem, to mamy na razie mało...a wśród moich nie ma żadnej, która ma większe zadowolenie wioski niż farm, toteż nie ma powodu by ją chować. Zresztą ani myślę pozbywać się dekorek ulubionych. Ale wszystko będzie jasne ;) albo jeszcze bardziej ciemne, jak romantyczną wieś sielankową nam wprowadzą do gry.
  • macius1970 (PL1)macius1970 (PL1) Posty: 559
    edytowano 08.01.2017
    Bez trybu odbudowy wymiana trwała by dwie minuty :)
    Post edited by macius1970 (PL1) on
  • makao (PL1)makao (PL1) PL1 Posty: 507
    sylwiazelazna (PL1) powiedział(a):
    Jak w tytule,kiedy będzie przywrócony do gry tryb planowania????????czy możemy o tej opcji w grze zapomnieć-jako gracza jakoś niespecjalnie mnie interesuje fakt,że ggs wprowadziło aktualizację która w trybie planowania,"zjada" ozdoby -minęło sporo czasu od kiedy ta opcja została z powodu błędu zabrana.

    Miło by było dostać odpowiedz na zadane w tym roku jeszcze ;)

    Pytałam jakiś czas temu dlaczego ozdoby z wioskowym zadowoleniem bez przerwy się budują po schowaniu ich do magazynu??????- nie obrażę się jeśli doczekam odpowiedzi.

     Luty już ma się ku końcowi a trybu planowania jak nie było, tak nie ma. Kiedy więc zostanie przywrócony?

  • GGS !!!! Błagaam oddajcie tryb planowania :( 
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    edytowano 21.02.2017

    Hiyoona - odpowiem Ci, miałam zawsze sporo dekorek, więc chowałam i przestawiałam, żeby mieć świeży, inny układ...natomiast Ci Gracze,  u których były tylko obiekty produkcji nie mieli ruchu. Dlatego tryb planowania nas tak bardzo ucieszył, bo był w tej zależności od GGS, taką naszą wolnością.

    Więc i ja się dołączam do pytania: kiedy wróci na swoje miejsce ???

    Post edited by malwina-m (PL1) on
  • DemonaDemona Posty: 2,160
    makao (PL1) powiedział(a):

     Luty już ma się ku końcowi a trybu planowania jak nie było, tak nie ma. Kiedy więc zostanie przywrócony?

    Witajcie,

    niedawno pytałam Zespół BF kiedy tryb planowania zostanie przywrócony i otrzymałam odpowiedź, że prace nad nim wciąż trwają. Powróci do gry, gdy Zespół będzie miał pewność, że nie będzie powodował żadnych błędów i problemów. Oczywiście poinformujemy Was o tym w OO lub w innym miejscu forum, gdy ten moment nastąpi.

    Pozdrawiam,
    Demona
  • Demona powiedział(a):
    makao (PL1) powiedział(a):

     Luty już ma się ku końcowi a trybu planowania jak nie było, tak nie ma. Kiedy więc zostanie przywrócony?

    Witajcie,

    niedawno pytałam Zespół BF kiedy tryb planowania zostanie przywrócony i otrzymałam odpowiedź, że prace nad nim wciąż trwają. Powróci do gry, gdy Zespół będzie miał pewność, że nie będzie powodował żadnych błędów i problemów. Oczywiście poinformujemy Was o tym w OO lub w innym miejscu forum, gdy ten moment nastąpi.

    Pozdrawiam,
    Demona
    czyli tryb powróci tylko nie wiadomo kiedy tak ?? a doszły mnie słuchy że raczej już nie wróci.. dziękuję Demona za info :) 
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    edytowano 21.02.2017
    Demonko moja droga...witaj...ja naprawdę nie chcę uchodzić za "czepliwą" ale jak czytam, ja niespotykanie spokojny i szczęśliwy człowiek kobiecy, odpowiedź którą otrzymałaś w sprawie trybu planowania, to mam wrażenie że się wszystkie scyzoryki świata otwierają :D Ja się pytam...co takiego jest w tym trybie planowania, że GGS tak mocno i długo i dokładnie nad nim pracuje?...bo wiele - sorry "gniotów" poszło i jakoś się GGS konsekwencjami niezadowolenia Graczy wcale nie przejmowało a tu nagle taka troska :p o renomę żeby dobrze było i dobrze wypaść.
    Post edited by malwina-m (PL1) on
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    Ja też nie wiem, bo u mnie dla przykładu wszytko hulało jak należy, i nie mogę zrozumieć, dlaczego u jednych coś działa, a u innych nie działa. Jesli jest coś źle, powinno nie działać u każdego gracza, a jeśli dobrze to też u wszystkich :) a moze gramy na różnych wersjach czy jak?
  • Mimet (PL1)Mimet (PL1) PL1 Posty: 24

    I ja się dołączam do pytania: kiedy tryb planowania wróci na swoje miejsce ???
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    i trzeba co chwilę, pisać, i pytać, cisnąć, chociaż wiem, ze papier(forum) cierpliwy i wszystko przyjmie...
  • Jakk (PL1)Jakk (PL1) PL1 Posty: 223
    Witam, ponawiam prośbę o przywrócenie trybu planowania, co by nie umknęło...
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    POPIERAM Z CAŁEJ SIŁY. GŁOŚNIEJ SIĘ NIE DA :((
  • xVeronkax (PL1)xVeronkax (PL1) PL1 Posty: 175
    ponawiam pytanie, co z trybem planowania?? kiedy zostanie przywrócony do gry ???? 
    Przecież Big Farm bez trybu planowania to tak jak rolnik bez ręki lub bez nogi.... :( 
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    Czekamy i pytamy, pytamy i dalej czekamy, dalej pytamy i znów czekamy i znów pytamy: CO SIĘ DZIEJE Z TRYBEM PLANOWANIA ?
  • Eva (PL1)Eva (PL1) PL1 Posty: 0
    Witam wsztstkich,
    Czy ktos mi podpowie w jaki sposób mogę przenieść z farmy inwentarz aby uporządkować farmę?

  • farm boy (PL1)farm boy (PL1) PL1 Posty: 15,161
    Kiedyś był tryb planowania ale go popsuli i skasowali z gry, więc teraz zostaje tylko schować ozdoby do pudełka (z tym, że uważaj bo te z zadowoleniem wioskowym trzeba długo odbudowywać)
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    farm boy (PL1) powiedział(a):
    Kiedyś był tryb planowania ale go popsuli i skasowali z gry, więc teraz zostaje tylko schować ozdoby do pudełka (z tym, że uważaj bo te z zadowoleniem wioskowym trzeba długo odbudowywać)
    niestety, inaczej się nie da; zapewne tryb planowania zachwiał balansem gry:)
    jak sobie d=farmy porządkowałem, to mnie bez trybu skręcało, strasznie się uchetać trzeba

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik