Strona główna Polish Problemy techniczne i błędy

gra zacina

sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
edytowano 17.12.2016 w Problemy techniczne i błędy
Witam od ostatnich poprawek gra zacina,muli i się zawiesza-ciasteczka poczyszczone,aktualizacje zrobione wiec to nie wina ustawień laptopa,bo takie problemy ma spora grupa graczy.Wprowadzacie poprawki ,które jedno naprawią a drugie zepsują,zmiana przeglądarki też nic nie daje.To naprawdę ciężko wprowadzać aktualizacje i nowości jak nie ma ms skoro już nie potrafi się wprowadzić aktualizacji która czegoś nie zepsuje?(pytanie retoryczne)



Tak przy okazji,to gdyby Ktoś szukał zagrody dla kaczek( poziom rozbudowy 9 ) to ostatnio była widziana na mojej farmie wczoraj w godzinach wieczornych ;) 

I jak widać na obrazku wcięło mi pracowników z farmy,tak że gdyby Ktoś gdzieś widział bez celu szwendających się ludzi to proszę o kontakt ;)


Pomijam fakt,że wklejenie tego owocnie zakończyło się po jakiejś 10 próbie..........
Post edited by sylwiazelazna (PL1) on

Komentarz

  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    Tak z czystej ciekawości chciałabym wiedzieć,kiedy szanowny zespół ma zamiar się wziąć za naprawę płynności gry??? czy może czeka na specjalne zaproszenie.Gra od wczorajszej wieczornej aktualizacji tak zacina,że część graczy ma poważnie utrudnione granie - klikając jedno pole piąty raz rzędu,cierpliwość może się skończyć nawet świętemu,,,,,,,,,,,,,wiec pytam kiedy to będzie naprawione w tym roku szanowny zespół się wyrobi czy może jednak nie da rady?
  • Nie mogę nic zrobić na moich farmach. Po każdym kliknięciu pokazuje się komunikat, : obiekt obecnie zajęty. nie mogę wziąć udziału w mistrzostwach sojuszu!
  • petra (PL1)petra (PL1) PL1 Posty: 87
    \z tymi z\zacięciami męczę się od pół roku kursor staje w miejscu i nic się nie da zrobić ratuje tylko reset!!!
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    petra (PL1) powiedział(a):
    \z tymi z\zacięciami męczę się od pół roku kursor staje w miejscu i nic się nie da zrobić ratuje tylko reset!!!
    Petra a może spróbuj uruchomić grę w innej przeglądarce?
    Nie wiem w jakiej grasz, ale kiedyś pisali, że są problemy z przeglądarką FireFox.
    Ja gram w Chromie i wszystko działa bardzo płynnie.
  • Gosienia (PL1)Gosienia (PL1) Posty: 6
    edytowano 11.01.2017
    nie mogę nic zrobic na farmie kwiatowej

    wszystko się zacina,pisałam do suportu i nic,moze ktoś cos podpowie
    Post edited by Demona on
  • czy ktoś z obsługi czyta te posty,bo gra robi sie żenująca jak cały czs sie zacina

  • renata24 (PL1)renata24 (PL1) Posty: 2
    edytowano 15.01.2017
    Też mam tam takie zdanie, nikt nie czyta tych postów .Również i mi sie gra zacina ,jakaś porażka ,kończy sie odświeżaniem lub restem. Zróbcie coś, bo zaczyna to być denerwujace.Laptop po czyszczeniu przez serwis.
    Zdaża sie że zwierzęta są po za ogrodzeniem 
  • zaczarowana28 (PL1) powiedział(a):
    petra (PL1) powiedział(a):
    \z tymi z\zacięciami męczę się od pół roku kursor staje w miejscu i nic się nie da zrobić ratuje tylko reset!!!
    Petra a może spróbuj uruchomić grę w innej przeglądarce?
    Nie wiem w jakiej grasz, ale kiedyś pisali, że są problemy z przeglądarką FireFox.
    Ja gram w Chromie i wszystko działa bardzo płynnie.
    Ja gram na Chrome i też tak jest ,grałam na firefoxie i też tak jest , także przeglądarka nie ma raczej nic do tego .
  • DemonaDemona Posty: 2,160
    edytowano 15.01.2017
    Witajcie,

    potwierdzam, że od pewnego czasu zdarzają się problemy z działaniem gry na przeglądarce Firefox, więc zalecamy korzystanie z innych przeglądarek.
    Nie zawsze problemy z przebiegiem rozgrywki mają swoje podłoże w przeglądarce, ale bardzo często z jakością przesyłu danych, czyli internetem, oraz ze sprzętem komputerowym, który może mieć wpływ na jakość gry.
    Jedyne co mogę Wam jeszcze poradzić, to wykonać czynności opisane poniżej, są to zalecenia wysyłane najczęściej standardowo przez nasz support, gdyż zazwyczaj pomagają one w rozwiązaniu usterek: 
     
    • Jako pierwsze sprawdź, czy masz zainstalowaną najnowszą wersję Adobe Flash Player'a. Jeśli nie, znajdziesz najnowszą wersję pod adresem: http://get.adobe.com/pl/flashplayer/.
    • Następnie sprawdź czy na Twoim komputerze zainstalowana jest najnowsza wersja przeglądarki internetowej.
    • Włącz przeglądarkę oraz usuń pamięć podręczną i ciasteczka. Zazwyczaj da się to zrobić przechodząc do opcji Twojej przeglądarki i wybierając historię.
    • Na koniec zresetuj historię Flash. Można to uczynić korzystając ze strony pomocy programu Flash Player: http://www.macromedia.com/support/do...manager07.html, klikając na „Usuń wszystkie”. Po wszystkim należy zrestartować przeglądarkę.
    Jeśli wszystkie te zabiegi nie rozwiążą Waszego problemu, polecam kontakt z naszym Zespołem Wsparcia Technicznego i dokładne opisanie sytuacji, jeśli to możliwe z dołączonymi screenami z gry. Link znajduje się pod numerkiem 3 w mojej sygnaturce.

    P.S. Zapomniałam dodać, że wedle ostatnich informacji uzyskanych od Zespołu, niektórzy z Was zgłaszali problemy z wysyłaniem formularza zgłoszeniowego do supportu. Przyczyną może być dodawanie załączników podczas wysyłania zgłoszenia, takich jak np. screeny, zdjęcia. Dlatego jeśli ktoś z Was napotka na problemy podczas wysyłania zgłoszenia, proszę o nie załączanie screenów, ale poczekanie na automatyczną odpowiedź z numerem ticketa i dopiero odpisanie na nią dołączając swoje zdjęcia. Mam nadzieję, że to przejściowe problemy i wkrótce nie będą występować.

    Pozdrawiam serdecznie,
    Demona
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    edytowano 16.01.2017
    A mi właśnie teraz zaczęła wywalać połaczenie. zbiorę kilka i przestaje, apotem wywala  :((  czyżby przez te mistrzostwa? ale wczoraj nic nie było, dopiero dzisiaj wieczorem :(


    i już działa normalnie :)
    Post edited by jola62 (PL1) on
  • petra (PL1)petra (PL1) PL1 Posty: 87

    często się to pojawia co to jest????

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik