Strona główna Polish Problemy techniczne i błędy

Przygotowania do świąt - wagon nr 2

Pomimo tego, że ukończyłem na 100% drugi rozdział nie dostałem wagonu nr 2! Mam możliwość kupienia go tylko za złoto.

Komentarz

  • HavaoHavao Guest Posty: 963
    Witam,
    Zgłoś sprawę do Supportu i opisz dokładnie na czym polega problem. Jeśli pozostali członkowie sojuszu otrzymali nagrodę, a Ty byłeś w tym sojuszu podczas trwania drugiego rozdziału - ktoś z zespołu pomocy technicznej zweryfikuje sprawę i przyzna Ci nagrodę.

    Pozdrawiam,
    Havao
  • Cześć,
    Mimo ukończenia całej misji z wynikiem 100% (wszystkie rozdziały), otrzymałam tylko wagon nr 1, reszta do kupienia za złoto. Tak samo inni członkowie sojuszu. Podobno było tak też w zeszłym roku.

  • HavaoHavao Guest Posty: 963
    Eviljar (PL1) powiedział(a):
    Cześć,
    Mimo ukończenia całej misji z wynikiem 100% (wszystkie rozdziały), otrzymałam tylko wagon nr 1, reszta do kupienia za złoto. Tak samo inni członkowie sojuszu. Podobno było tak też w zeszłym roku.

    Witam,
    Aby ktokolwiek z Was mógł dostać nagrodę za dany rozdział - wszyscy członkowie sojuszu, którzy zaczęli zbieranie produktów musieli je ukończyć w 100%. Zatem jeśli w którymś rozdziale trafiła się osoba, która nie zebrała wystarczającej liczby produktów (wartość na liście przy jej nicku była inna niż 0% [brak udziału w danym rozdziale] lub 100% [ukończenie danego rozdziału]) cały sojusz nie dostał nagrody.
    Sprawdźcie w poprzednich rozdziałach czy aby na pewno przy każdym sojuszniku widnieje wartość 0% lub 100%. Jeśli wszyscy członkowie sojuszu ukończyli dany rozdział, a nikt z Was nie dostał nagrody, szef sojuszu, bądź też jakakolwiek inna osoba z sojuszu powinna skierować sprawę do Supportu z dokładnym opisem sytuacji i załączeniem screenów z wydarzenia.
    Jeśli stanowi to dla Was problem, proszę o kontakt w wiadomości prywatnej, a spróbuję zgłosić Waszą sprawę do Zespołu samodzielnie.

    Pozdrawiam,
    Havao
  • petra (PL1)petra (PL1) PL1 Posty: 87
    edytowano 27.12.2016
    Mam aż 6 wagoników sojusz ukończył  drugie zadanie jednak nie jest zaliczone dlaczego tak się dzieje?. W takcie gry był jakiś błąd i za to otrzymałam dodatkowy wagonik.

    Dodaję że we wszystkich zadaniach jest 100% lub zero czyli z tego co piszesz wyżej zadanie powinno być zaliczone!

    edit: łączę posty.
    ~Havao
  • HavaoHavao Guest Posty: 963
    petra (PL1) powiedział(a):
    Dodaję że we wszystkich zadaniach jest 100% lub zero czyli z tego co piszesz wyżej zadanie powinno być zaliczone!

    Mógłbym prosić o wysłanie do mnie wiadomości prywatnej z załączonym screenem z drugiego rozdziału?

    ~Havao
  • petra (PL1)petra (PL1) PL1 Posty: 87
    A jak zrobić screen z drugiego rozdziału?

  • HavaoHavao Guest Posty: 963
    1. Owtórz w grze okno z drugim rozdziałem.
    2. Następnie wyszukaj w komputerze program Narzędzie wycinanie, (Możesz to zrobić poprzez wyszukiwarkę w komputerze, lub też Start -> Akcesoria systemu -> Narzędzie wycinanie (dla Windows 10), lub też Start -> Wszystkie programy -> Akcesoria -> Narzędzie wycinanie (dla starszych Windows).
    3. Po otworzeniu się programu naciśnij "Nowy". Pulpit powinien się zabielić. Następnie zaznacz na pulpicie wszystko co ma się znaleźć na obrazku (w tym wypadku okno z drugim rozdziałem eventu), a następnie zapisz go na pulpicie klikając na dyskietkę, lub Plik -> Zapisz jako... -> wybierając przy tym miejsce docelowe zapisu jako Pulpit.
    4. Po zapisaniu obrazka załącz go do mnie w wiadomości prywatnej naciskając na przycisk zaznaczony na poniższym obrazku, a następnie Wybierz pliki...


    W razie dalszych problemów służę pomocą.
    Jeśli jednak przesłanie obrazka jest dla Ciebie zbyt trudne, spróbuj poprosić może kogoś z sojuszu, aby zrobił to ze swojego konta. 

    Havao
  • Niestety nie wszyscy członkowie sojuszu ukończyli drugi rozdział...

    Temat do zamknięcia. Sorry, za zawracanie gitary!
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    edytowano 27.12.2016
    przepraszam pomyłka :)
  • Tom44 (PL1)Tom44 (PL1) PL1 Posty: 15

    :p:# Czy przygotowania do świąt już się skończyły?

    U mnie dalej lecą płatki sniegu i nikt z sojuszu nie dostał nagrody!!!

  • Karolineczka7 (PL1)Karolineczka7 (PL1) PL1 Posty: 519
    edytowano 31.12.2016
    to pewnie tradycyjnie błąd bo u nas też śnieżynki wpadają ale przecież czas się już skończył
    (chociaz zebranie odpowiedniej ilości gwiazdek zwiększa wartość zadowolenia ale pewnie będa to później prostować, poprawiać, cofać...)

    GGS złożył tydzień temu życzenia i ma zasłużony czas na odpoczynek, a teraz gracze niech się martwią czy dalej zbierać śnieżynki, ciekawe czy jutro wystartuje Wioska sojusznicza, która niby miała wystartować jakiś czas temu ale chociaż z tym sie Twórcy opamiętali, że czas Świąt to kiepska pora na wprowadzanie rewolucji w grze
  • petra (PL1)petra (PL1) PL1 Posty: 87
    WIELKA ŚCIEMA ZŁOŻYŁEM PROTEST  JAK SIĘ OKAZAŁO OD 24.12 - 2.01.2017 SUPORT MA NAS GDZIEŚ FUNKCJONUJE W OGRANICZONYM SKŁADZIE, OGRANICZYLI SIĘ DO ZŁOŻENIA ŻYCZEŃ NOWOROCZNYCH I PA BUJAJ SIĘ CZŁOWIEKU. NIE WIEM JAK U WAS PO DRUGIM ZADANIU WIECZOREM W BOMBCE POJAWIŁ SIĘ  WAGONIK I PRZESZLIŚMY DO TRZECIEGO ZADANIA. NA DRUGI DZIEŃ WAGONIK ZNIKŁ I POJAWIŁA SIĘ KWOTA W ZŁOCIE ABY TĘ OZDÓBKĘ WYKUPIĆ NO I NASTĘPNIE POSZŁO JAK Z PŁATKA NIBY SIĘ NIC NIE STAŁO PŁAĆ ZŁOTEM ABY UKOŃCZYĆ ZADANIE CZY TO JEST FER. MYŚLĘ ŻE MIKOŁAJ TAK NIE POSTĘPUJE. PONADTO TEN ETAP MIKOŁAJA BYŁ BEZ JAKICHKOLWIEK JASNYCH ZASAD NA ZAKOŃCZENIE ETAPU INFORMACJA ŻE MOŻNA WYKUPIĆ DWIE OZDÓBKI W PROMOCYJNEJ CENIE KPINA Z GRACZY J JESZCZE RAZ KPINA.   
  • Witam ja mam problemy z pociagiem Na stanie mam lokomotywa zad.44 wiosk.21,wagon nr.1 zad.25 wios.5,      wagon nr.2 zad.29 wios.0 wag.nr. 1 zad.29 wiosk.1 wag.nr1 zad.29 wiosk.1 I tu widze problem wydaje mi sie ze nie jest to okej Pozdrawiam

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik