Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

22.11.2016 | Nowy kalendarz adwentowy! - Dyskusja

15

Komentarz

  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    przecież nie gram od wczoraj, zawsze najpierw sprawdzam wszystkie możliwości u siebie, ciasteczka, inna przegladarka, reset i ponowne logowanie... nawet wchodzenie z innego przycisku, bo zmieniać farmy można na kilka sposobów... NIE działa i już, powinni ten  śnieg sprawdzić, chociaż wcześniej już był i nie było problemu... nie wierzę, by zrobione aktualizacje nie miały z tym nic wspólnego, skoro po tym się to stało?
  • Smrodek (PL1)Smrodek (PL1) PL1 Posty: 135
    Jola..   u mnie problem  z farmą smakosza pojawił się po  wczorajszej..,  kolejnej   aktualizacji 
    tuż  przed  18 - stą godziną.   Przed  tą przerwą  farma smakosza ze śniegiem    działała.
    Także nie wydaje mi się  aby  to  ten  śnieg  spowodował,  a raczej  kolejne  " wejście  GGS - su "  naprawiło  coś...,  a popsuło  farmę smakosza.
  • olimpia43 (PL1)olimpia43 (PL1) PL1 Posty: 62
    Nadal nie działa po wyczyszczeniu .Strach sie bać kolejnych aktualizacji.
  • Ludzie, czy GGS już całkiem upadło na głowę. Silos włączają jak farma smakosza nie działa.

    PORAŻKA

  • Smrodek (PL1)Smrodek (PL1) PL1 Posty: 135
    Nie wierzę...,  ja chyba  śnię....  ,   silos  włączyli   przy  niedziałającej   grze....   

    LUDZIEEEE...,  przecież   ja nie mogę korzystać  z  farmy  smakosza ..   !!!!
  • Farmerka~ (PL1)Farmerka~ (PL1) PL1 Posty: 2,313
    Mam ten sam problem, co mi po silosie jak na smakosza nie mogę wejść. Już pomijając jajka od kaczek, ale jak mniszek lub jęczmień się pojawi to zastopuje całkowicie, bo wydać złoto na pominięcie nie zamierzam. 
  • u mnie jedna osoba ma kolo fortuny na zloto u mnie dalej nie działa smakosz a za raz mam jaja
  • Havao, Demona i Asia,
    Powiem szczerze, że wtorek i środa mnie dogłębnie wkurzyły. Ten update i wszystkie późniejsze problemy. Nasz sojusz  znajdował się na piątym miejscu i trzymaliśmy tempo, by z niego nie spaść, po zmianie prawie wszyscy moi gracze mieli problemy z logowaniem, ze zbieraniem produktów itp itd. W wyniku tego od późnego wieczora do nast dnia byliśmy ponad 2 mln punktów za sojuszem, który wcześniej był za nami. Już nam się nie udało ich dogonić, tym bardziej, że potem pojawiły się kolejne problemy ze Smakoszem i gro moich graczy nie mogło na nią wchodzić. Skończyliśmy z chyba 1,2 mln straty. Pozostawia to ogromny niesmak i niechęć żeby wydać choćby jeszcze jednego złotka na przyszłe mistrzostwa, jeżeli w trakcie GGS potrafi wyrabiać takie rzeczy. Zakończyliśmy na 6-tej pozycji, nie dostaliśmy też dodatkowej nagrody.

    Zwykle staram się znajdować pozytywy i wgl. Ale to to były jakieś jaja, i odechciewa mi się grać jak o tym myślę. A podwójne doświadczenie z misji jak połowa sojuszu dalej ma problem ze zbieraniem, z ładowaniem misji, z wejściem na smakosza to przepraszam ale w d... możecie sobie wsadzić.
  • mamba luz (PL1)mamba luz (PL1) PL1 Posty: 17
    Teraz mamy ofertę specjalną,pszczoły no i silos do którego nie można zebrać mniszka,jęczmienia czy jajek bo blokuje dostęp,masakra ;( Cierpliwości coraz mniej a psujących aktualizacji coraz więcej. Mam sygnały że na niemieckim serwerze hula wszystko dobrze...czyli można,trzeba tylko chcieć,a mnie do głowy przychodzi pytanie: czy dlatego że Niemcy płacą więcej ?
  • u mnie osoby u których gra działa normalnie maja kolo fortuny na zloto a ja ze smakosz nie działa to nie mam pisala już do suportu ale cisza nic nie odp
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    wszelkie zmiany, powinni robić gdy nie ma ZADNYCH eventów i innych misji.  A gdy w czasie to czas powinien stanąć i nie płynąć... problem mimo to, zę zawsze coś posują, więc mozę lepiej niech nie ulepszają, niech zmniejszą ilość fajerwerków i ozdobników, a działanie będzie lepsze.
  • mamba luz (PL1)mamba luz (PL1) PL1 Posty: 17
    Koło"czarny piątek" podaje że można wygrać nawet 300%,ciekawe jak,skoro 200%jest najwyższe na kole :)
     a ilość wymaganego złota jest baaardzo różna,ot,jeszcze jeden gadżecik do wyciągania pieniędzy od graczy
  • farm boy (PL1)farm boy (PL1) PL1 Posty: 15,161
    im więcej razy kręcisz tym większa wartość wzmocnienia jest do wygrania
  • mi smakosz nadal nie działa po wyczyszczeniu ciasteczek, zmianie przeglądarki i wielu innych niecenzuralnych zaklęciach.... Czarnego koła tez nie miałam przyjemności uświadczyć
  • olimpia43 (PL1)olimpia43 (PL1) PL1 Posty: 62
    .Smrodek (PL1) powiedział(a):
    Nie wierzę...,  ja chyba  śnię....  ,   silos  włączyli   przy  niedziałającej   grze....   

    LUDZIEEEE...,  przecież   ja nie mogę korzystać  z  farmy  smakosza ..   !!!!
    Smrodek (PL1) powiedział(a):
    Nie wierzę...,  ja chyba  śnię....  ,   silos  włączyli   przy  niedziałającej   grze....   

    LUDZIEEEE...,  przecież   ja nie mogę korzystać  z  farmy  smakosza ..   !!!!
    To juz jest żałosne-.Havao ,Demona i Asia ,to Wy jestescie przedstawicielami naszej społecznosci w tej grze i to wy macie przekazywac nasze sugestie , reklamacje dotyczace błedow w grze w przypadku gdy obejmuja wiekszość graczy .Na jednostkowe zgłoszenia nie ma zadnej reakcji noo, czasem zdarza sie cud i wysyłaja lakoniczna odpowiedz retoryczna bo meritum w niej  i tak trudno sie tam doczytac.
  • mamba luz (PL1)mamba luz (PL1) PL1 Posty: 17
    farm boy i janina60
    mam nadzieję że macie rację,niestety nie będę miała okazji sprawdzić bo nie kupię tyle złota ile chcieliby :)
  • Tadeusz22 (PL1)Tadeusz22 (PL1) PL1 Posty: 17
    Farma SMAKOSZA DZIAŁA  po odinstalowaniu i ponownym zainstalowaniu nowszej wersji przegladarki google chrome
  • farm boy (PL1)farm boy (PL1) PL1 Posty: 15,161
    ja w ogóle nie kupuje odkąd nie nam pakietu za 4 + vat bo z automatu został zablokowany
  • Tadeusz22 (PL1) powiedział(a):
    Farma SMAKOSZA DZIAŁA  po odinstalowaniu i ponownym zainstalowaniu nowszej wersji przegladarki google chrome

    Dzięki <3<3<3<3 dzieki Tobie w końcu działa mi smakosz :) zrobiłeś więcej niż cała obsługa BF :D

  • Farmerka~ (PL1)Farmerka~ (PL1) PL1 Posty: 2,313
    Ja nic nie zrobiłam a smakosz i tak się naprawił:)
  • Smrodek (PL1)Smrodek (PL1) PL1 Posty: 135
    Chcę  poinformować  także tu,  bo  w wielu miejscach  jest temat   farmy  smakosza, że farma ta zaczęła działać  samoistnie  po godz.  20 - stej.  Nic nie robiłem.  Samo  się naprawiło.  A wcześniej mimo  czyszczenia różnych   rzeczy  oraz  instalowaniu  od nowa  przeglądarek  nie działało.  Wydaje mi się  że twórcy  ostro  działają z naprawą błędów  w końcu...,  chyba  po  godzinach  nawet ... -  i dobrze. :p
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    musieli oni, bo wrociła farma smakosza, razem z misjami dziennymi w łowieniu rybek, i rozbudową farmy :)  
  • DemonaDemona Posty: 2,160
    janina60 (PL1) powiedział(a):
    mamba luz (PL1) powiedział(a):
    Koło"czarny piątek" podaje że można wygrać nawet 300%,ciekawe jak,skoro 200%jest najwyższe na kole :)
     a ilość wymaganego złota jest baaardzo różna,ot,jeszcze jeden gadżecik do wyciągania pieniędzy od graczy
    Jest również dodatkowe kręcenie tak jak w zwykłym kole  i pewnie tam bedzie te 300%
    Witajcie,

    mam nadzieję, że większość z Was, a chciałabym aby i wszyscy, ma już dostęp do farmy smakosza. Również u mnie występował problem z dostępem, jednak kilkakrotne wyczyszczenie przeglądarki oraz usunięcie plików cookies, jak i wyłączenie i ponowne włączenie przeglądarki, następnie odświeżenie strony pomogło i gra wraz z dostępem do farmy smakosza ruszyła u mnie ponownie w granicach godziny 18:30.
    Więc jeśli ktoś z Was jeszcze boryka się z brakiem dostępu do farmy smakosza, proszę abyście dokładnie wyczyścili pamięć podręczną przeglądarki i usunęli pliki cookies - powinno pomóc.
    Jeśli jednak nie pomoże, prosimy o kontakt z działem supportu i dokładne opisanie jakie czynności wykonaliście i dołączenie jeśli to możliwe screenów z gry. W tytule zgłoszenia napiszcie "farma smakosza".

    Co do nowego złotego koła fortuny "Czarny Szczęśliwy Piątek", rzeczywiście kupując określoną ilość złota, można zakręcić "super kołem" gdzie największy bonus wynosi +300 %.



    Pozdrawiam serdecznie,
    Demona
  • magdalenka1978 (PL1)magdalenka1978 (PL1) PL1 Posty: 956
    edytowano 28.11.2016

    Tak tak kolo z czarnego piatku bylo super haha jedyny minus to taki ze chcialo bym doladowala ponad 100tys zlota ;) ja jednak chyba postoje ;))

  • czy oprócz kalendarza adwentowego, będzie jakiś event np. zbieranie śnieżynek  na dekorację czy coś takiego ?
  • Kamil63 (PL1)Kamil63 (PL1) PL1 Posty: 39
    Pszczoły, hawaje.... chyba w tym roku święta w BigFarm są zrobione pod półkulę południową :)
  • HavaoHavao Guest Posty: 963
    Veronika25 (PL1) powiedział(a):
    czy oprócz kalendarza adwentowego, będzie jakiś event np. zbieranie śnieżynek  na dekorację czy coś takiego ?
    Witam,
    Wydarzenie  "Lista życzeń Świętego Mikołaja" zostanie uruchomione 11 grudnia 2016 i każdy etap będzie trwał 4 dni (nie tak jak w tamtym roku 7 dni). 
    Jeśli chodzi o bałwanki, one też najprawdopodobniej zostaną włączone, ale dokładna data nie jest jeszcze znana.

    Pozdrawiam,
    Havao

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik