Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

22.11.2016 | Nowy kalendarz adwentowy! - Dyskusja

146

Komentarz

  • Zastanawiam się kiedy będzie koniec z fuszerkami aktualizacji......nic nie naprawiają tylko niszczą jeszcze to co działało. Obecnie nie ma możliwości wejść na farmę smakosza......była i znikła..została tylko zielona trawa.
    Ciekawe kto pokryje straty jakie ponoszą gracze, nie mając możliwości wejść na smakosza. Trwają jeszcze misje i jest event........powoli gra zaczyna być irytująca...!!!
  • Smrodek (PL1)Smrodek (PL1) PL1 Posty: 135
    edytowano 23.11.2016
    Proponuję  twórcom  gry  zamknąć na jakiś czas  grę ( kilka dni ) i w końcu  doprowadzić ją do porządku.  Bo co raz więcej usterek i błędów się wkrada  a do tego  jeszcze serwery  padają.  I tak  przecież obecnie nie da się w ogóle grać.
    Ja nawet nie chcę myśleć co będzie się działo po dodaniu kolejnych nowości i otwarciu  wydarzeń świątecznych.... ;)B)
  • przed chwilą chyba znowu  były wprowadzane jakieś zmiany na serwerze, bo farma chwilę nie działała., a teraz nie uruchamia się druga farma - farma smakosza

  • Nie działa mi farma samkosza.... i nie mam kupca PR bo koło to mało by kupować sobie pkt bez pracy.
  • makao (PL1)makao (PL1) PL1 Posty: 507
    edytowano 23.11.2016
    candy90 (BR1) powiedział(a):
    Nie działa mi farma samkosza.... i nie mam kupca PR bo koło to mało by kupować sobie pkt bez pracy.




    Nie działa, ale za to śnieg wszędzie leży nie wiadomo po jakiego grzyba napadało tylko na farmie głównej. 



    Post edited by makao (PL1) on
  • nie wszędzie  ,
    przy rurach ciepłowniczych i na marsie go nie ma :))) 

    Śnieg ładny , mi sie podoba :)
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    No tak a tyle już razy pisałem, żeby zmiany najpierw solidnie testować na tym nieszczęsnym serwerze testowym, ale kogo to obchodzi. Niektóre sojusze walczą do końca a bez smakosza, który jest głównym dostarczycielem jajek oraz nawozu to jednak misje inaczej wyglądają. Może a ramach aktualizacji warto przewietrzyć dział informatyków, bo ci obecni nie dają rady. tylko czekam, aż ktoś radośnie oznajmi że to wina graczy bo nie czyszczą jakiś tam ciasteczek, nie wiedzą że to gra strategiczna itp. bzdury.
    Zaślepienie wyciąganiem kasy na drugi plan zrzuciło przyjemność z gry, bo jak tu grać gdzie wszystko się sypie po kolei?

    W moich stronach mówi się w takiej sytuacji, że szlag trafił w babcine gęsi...:)
  • Świniarz (PL1)Świniarz (PL1) PL1 Posty: 550
    A może zamiast listu gończego za błędami (bo sens tego jak widać jest zerowy) konkurs na nową pracę dla programistów? ;) 
  • dalej nie wiem poco te 100 żeby kupic??
  • Naprawcie tą farme smakosza bo jaj nie będę gonił złotem małych kurników Prosze.
  • farm boy (PL1)farm boy (PL1) PL1 Posty: 15,161
    tak się dzieje gdy misja kończy się jak gdyby była odłożona na półkę wystarczy się wylogować i zalogować ponownie u mnie pomaga tylko trzeba włączyć wyszukiwanie misji
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    farm boy (PL1) powiedział(a):
    tak się dzieje gdy misja kończy się jak gdyby była odłożona na półkę wystarczy się wylogować i zalogować ponownie u mnie pomaga tylko trzeba włączyć wyszukiwanie misji
    tak wiem o tym, tylko na serwerze na którym gram (nk.pl), każde przelogowanie, odświeżenie strony to konieczność obejrzenia cholernej 30 sekundowej reklamy i żadne adblocki na to nie działają, więc kurna nie będę się przelogowywać, wolę poczekać aż naprawią, bo tych reklam nie zniesę  o:) wiec GGS nie spać, naprawiać  :p
  • jadwigau (PL1)jadwigau (PL1) PL1 Posty: 22
    mam dosyć gry bubla, jak była sknocona tak jest dalej to samo, na misje nie mogę już patrzeć, wyloguj się zaloguj się , jeszcze raz wyloguj sie bo otwiera sie testowa, wybierz, zaloguj się , testową wywala i tak w kółko, rzygać się chce, kończę grę, za testową też nic nie dostałam, poświęcałam tam sporo czasu level 69, tu nikt nie szanuje graczy, życzę wszystkim wszelkiej pomyślności zarówno graczom jak i twórcom bubla.
  • Witam.

    Gra się zacina długo trwa zbieranie a nic nie powiem o tym że niemożna przejść na farmę smakosza jest zielone tło i nic niemożna zebrać. Co się dzieje.
  • Witam.

    Gra się zacina długo trwa zbieranie a nic nie powiem o tym że niemożna przejść na farmę smakosza jest zielone tło i nic niemożna zebrać. Co się dzieje.
  • Kasia686 (PL1)Kasia686 (PL1) PL1 Posty: 44
    HAVAO czy zadanie codziennie z rybakiem bedzie wkolo to samo? czy wprowadzicie inne codziennie? 
  • Tadeusz22 (PL1)Tadeusz22 (PL1) PL1 Posty: 17
    Co bedzie z farma smakosza brak jakiejkolwiek reakcji a nie dziala od wczorajszej aktualizacji mija juz 12godzin
  • makao (PL1)makao (PL1) PL1 Posty: 507

    W dalszym ciągu nie wiadomo kiedy będzie można wejść na Smakosza, a bez tej farmy gra nie ma sensu.

  • Na kilka miesiecy odpuściłam sobie zabawę....wróciłam bo pojawił się rybak i to mnie zaciekawiło ale... widzę, że nic się nie zmieniło... aktualizacje psujące wszystko, zdawkowe wypowiedzi "zarządzających"(?) jak tu się bawić skoro jedna z farm wisi sobie gdzieś w kosmosie i nijak nie mozna na nią wejść?
  • Smakosz jak nie działał, tak nie działa...Gratulacje dla Tych, którzy podjęli kolejny raz decyzje o przeprowadzeniu aktualizacji w newralgicznym momencie, czyli podczas Mistrzostw. Jak widać, forum jest tylko po to żeby było, ponieważ na załączonym obrazku widać, że nikt nie bierze pod uwagę naszych sugestii. Cóż z tego, że w ramach rekompensaty dostaliśmy premię w postaci dodatkowych punktów reputacji, skoro smakosz zablokowany, a misje wieszały się... Może ta gra polega w chwili obecnej na wyloguj-zaloguj, nie siej i zbieraj... Tłumaczenia Demony i innych są już irytujące, bo ileż razy można czytać, że wystarczy się przelogować, wyczyścić ciasteczka, albo że tego typu błędy technicznie się zdarzają w każdej grze. Może czas najwyższy podejść do sprawy poważnie, skoro zarabia się na tej grze. Twórcy jakby nie zdawali sobie sprawy ze skali problemu. A może zdają sobie sprawę, ale sytuacja tak ich przerosła, że nawet konkretnych informacji nie umieją udzielić. Gram niemal od początku, różne rzeczy tutaj przechodziłam, ale czegoś takiego jeszcze nie było. Każda kolejna aktualizacja wprowadza coraz większe zamieszanie i chaos. Może czas zatrudnić fachowców w swojej dziedzinie... Albo przestać rozdrabniać się na serwer testowy i główny skoro od momentu jego wprowadzenia ten główny zaczyna się sypać... Tym bardziej, że za moment świąteczne nowości, które mogą wysadzić grę w kosmos - tam gdzie pewnie jest obecnie smakosz...

    Czekam na kilka nasiona, certyfikatów i kropel wody w ramach rekompensaty...

    No i może kolejną flagę do kolekcji...

  • po tej całej aktualizacji nie mam wogole dostępu do farmy smakosza nic nie moge na niej zrobic

    na pozostale farmy mogę wchodzic

  • wiadomo  coś o smakoszu? bo to już nawet zabawne nie jest... Totalna porażka
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    edi0 (PL1) powiedział(a):
    wiadomo  coś o smakoszu? bo to już nawet zabawne nie jest... Totalna porażka
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/comment/3299101/#Comment_3299101


    Tutaj jest informacja, powinno już działać normalnie, trzeba wyczyścić historię w przeglądarce.
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    Ale nie działa, i to obojętnie z jakiej przeglądarki próbuję wejść :((
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    jola62 (PL1) powiedział(a):
    Ale nie działa, i to obojętnie z jakiej przeglądarki próbuję wejść :((
    a czyściłaś te ciasteczka?, u mnie w sojuszu poczyściliśmy i działa...

    Jak nie zadziała, to trzeba pisać do supportu, zgodnie z tym co napisała  CM Asia w Ogłoszeniu.
  • Tadeusz22 (PL1)Tadeusz22 (PL1) PL1 Posty: 17
    Ktos tu robi w balona graczy FARMA SMAKOSZA NIE DZIAŁA zadne czyszczenie ciasteczek nic nie daje.
  • Smrodek (PL1)Smrodek (PL1) PL1 Posty: 135
    edytowano 24.11.2016
    Przykro mi,  ale u mnie  nie działa  żadne czyszczenie...,  baaa nawet   ponowna instalacja  przeglądarki  z uprzednim  usunięciem  jej  plików z files.  W miejscu  farmy smakosza widnieje ten sam   dobrze mi już znany  obrazek  zielonego tła  z wiecznym  ładowaniem  się....

    Ojj....  niedobrze się dzieje...

    Wysłałem raport do  supportu.  Hehh...,  a teraz  czekanie...    nie wiadomo  ile   czasu..  :/

    Aaa  i  jeszcze jedno:  u  mnie w sojuszu  też  sporo  osób  może  wchodzić  na smakosza  cały czas.  Nie wystąpił u nich  żaden  błąd.  Także to nie u wszystkich  występuje..

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik