Strona główna Polish Oficjalne Ogłoszenia

Brak dostępu do Farmy Smakosza

Witajcie Farmerzy, 

w ostatnich dniach George ewidentnie musiał podczas prac ogrodowych uszkodzić jakieś ważne kable, w wyniku czego stabilność i płynność gry zostały mocno zachwiane. TUTAJ znajdziecie odnośnik do kompensaty za Mistrzostwa Sojuszu, z którymi wystąpił problem, ale to niestety nie wszystko, z czym Zespół Big Farm musi się obecnie zmierzyć. 


Z pewnością nie umknęło Waszej uwadze, że wiele osób boryka się z problemem dostępu do Farmy Smakosza. Pozwólcie, że w tym wątku, nasz Zespół Forum będzie Was trzymać na bieżąco w sprawie postępów działań w zakresie korzystania z Farmy Smakosza.

Zespół Big Farm aktualnie zbiera dane na temat czynności wykonywanych w grze przed wystąpieniem błędu u Graczy, którzy tę sytuację zgłaszają. Mówiąc wprost: szukamy punktów wspólnych, żeby odnaleźć przyczynę usterki, a następnie ją wyeliminować.

Na szczęście, u znacznej części Graczy, czyszczenie pamięci podręcznej przeglądarki i tzw. "ciasteczek" pomogło w dostępie do farmy. Niestety, zdajemy sobie sprawę, że nie u wszystkich i Ci, u których to nie przyniosło efektu, proszeni są o kontakt z naszym Zespołem Wsparcia Technicznego oraz możliwie dokładny opis zaistniałej sytuacji przed wystąpieniem problemu. Jeśli możliwe, wzbogaćcie proszę swoje zgłoszenia do nas o zrzuty ekranu dokumentujące usterkę, a nasz Zespół Wsparcia Technicznego wszystko to przekaże w Waszym imieniu do Zespołu zajmującego się analizą błędów gry.

Gdy tylko będziemy mieć nowe informacje na ten temat, spodziewajcie się ich proszę na naszym forum w tym wątku, będą się tutaj pojawiać. 


Najmocniej przepraszam w imieniu Zespołu gry za wszelkie niedogodności związane z zaistniałą sytuacją. 

- Asia

Komentarz

  • Asia07Asia07 Posty: 2,492
    UWAGA: Prace konserwacyjne już za nami. Tym razem działania nie wymagały przerwy w dostępie do gry. Zespół Big Farm sugeruje wyczyszczenie cookies i pamięci podręcznej przeglądarki, a dostęp do żadnej z farm nie powinien stanowić problemu.


    Jeśli od tej pory, po wykonaniu powyższych działań, ktokolwiek ma problem z dostępem do którejkolwiek z farm proszony jest o niezwłoczny kontakt z naszym Zespołem Wsparcia Technicznego.  

    Pozdrawiam
    - Asia
Sign In to comment.