Strona główna Polish Problemy techniczne i błędy

Problem z wczytywaniem farmy smakosza

jurul1 (PL1)jurul1 (PL1) Posty: 2
edytowano 25.11.2016 w Problemy techniczne i błędy
farma smakosza. Z żadnej pozycji nie mogę na nią wejść, a akurat mam misję na zbiór nawozów
Post edited by Demona on
«136

Komentarz

  • kpiny sobie robią z graczy znowu po przerwie błędy na smakosza nie można wejść
  • mam misje z jajami ,a na smakosza nie mogę się dostać mam tej gry powyżej  dziurek nosa!!!!!!
  • zgadzam się z przedmówcą w 100% !!! nie da się już normalnie tutaj grać :(
  • zbojkotujmy gre nie grajmy przez tydzien to jest lekcewazenie graczy
  • shashua (PL1)shashua (PL1) PL1 Posty: 11
    wprowadzanie aktualizacji podczas mistrzostw sojuszniczych to świństwo-nie zaliczone misje, kto nam odda wpłaconą kasę za ulepszenia? to ma być uczciwa rywalizacja? ludzie po nocach nie śpią, poświęcają czas i kasę, dlaczego macie ich gdzieś?
  • święta prawda ale złoto kupić to żadnych problemów nie ma 
  • ja już straciłam kilka misji bardzo mnie wkurzyli
  • U mnie tak samo, ładuje się w nieskończoność.
  • JOLANT8 (PL1)JOLANT8 (PL1) PL1 Posty: 12
    Witam. Nie wiem co się dzieje, ale nie potrafię wejśc na farmę smakosza. Przed południem było ok, a teraz ani drgnie. Muszę za każdym razem się zalogowac od nowa żeby wrócic na inne farmy. Proszę coś z tym zrobic. Dziękuję. Pozdrawiam. 
  • Daria42 (PL1)Daria42 (PL1) PL1 Posty: 69
    tez tak mam

  • Od 4 godzin próbuje wejść na farmę smakosza i nie tylko na tą, Pomału cierpliwość mi się kończy.
  • jestem bardzo zła straciła 4ry dni zeby wygrac i na koniec nie moge  weisc na smakosza  , bo nie potafja   poprawic tego co zepsuli było dobrze  podczas mistrzostw takie zagrania  ,,  to ma byc gra  na komputerz czy na traktorze ,  kto mi zwroci złoto  kto zwrocimi punkty i czs nieudzcnicy ???? a moze jeszce wam dopłacic  co??? 
  • żenada  i szarpanie nerwów a nie relaks i  jak to szanowna p.  Anna  pisze  w ramach rozrywki ,, jakiej  ??  rozrywki z granatem ?? czy rozrywki szarpania nerwów ??????
  • mikoczes (PL1)mikoczes (PL1) PL1 Posty: 69
    Potwierdzam brak możliwości wejścia na smakosza :(
  • Również nie mogę wejść na smakosza. Nie mogę przez to wykonać projektu sojuszu. A czas płynie. Brawo :/
  • mam to somo i sie denerwoje
  • Ala31 (PL1)Ala31 (PL1) PL1 Posty: 53
    U mnie tez nie działa:(( Za czorta nie mozna na nią wejść
  • też tak mam brak wejścia na smakosza
  • bb66bb (PL1)bb66bb (PL1) PL1 Posty: 128
    mój smakosz tez nie działa :(((
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    edytowano 23.11.2016
    U  mnie się naprawił po wyczyszczeniu historii w przegladarce, w pamięci flash , 
    znaczy o tu:
     http://www.macromedia.com/support/documentation/pl/flashplayer/help/settings_manager07.html

    wyłączeniu kompa, pójściu na spacer z psem, wróceniu, włączeniu kompa.. i się naprawiło.. no cud  o:)

    Polecam w/w zestaw naprawczy w całości lub w części / jak ktoś nie ma psa, może sobie darować tą część / :)

  • Elza79 (PL1)Elza79 (PL1) PL1 Posty: 169
    edytowano 23.11.2016
    Na smakosza nie można wejść ani z mapy ani z innej farmy .Gra się zawiesza na zielonym tle i nie pomaga ponowne logowanie.

    czyszczenie pamięci i ciasteczek też nie pomogło :(
    Post edited by Elza79 (PL1) on
  • bibi12 (PL1)bibi12 (PL1) PL1 Posty: 23
    też nie mogę wejść na smakosza od co najmniej 4 godzin. Chyba będzie coś w zamian tym bardziej że kończą się mistrzostwa a jajek kaczych nie mogliśmy zebrać.Pozdrawiam
  • Halina88 (PL1)Halina88 (PL1) PL1 Posty: 37
    Mam to samo i czyszczenie ciasteczek też nie pomogło :(

  • Widzę, że nie jestem jedyna, która ma ten problem, akurat miałam zebranie jajek do misji i mogłam więcej ich zebrać dzięki kaczym jajkom. Jestem zła i sfrustrowana, mam nadzieje że szybko to naprawią. 
  • Wyczyśćcie sobie historie przeglądania całkowicie do zera, po czym odpalcie na nowo przeglądarkę i grę. Mi sie udało naprawić dzięki temu. 
  • Mimet (PL1)Mimet (PL1) PL1 Posty: 24
    Również nie mogę wejść na farmę smakosza. Mistrzostwa się skończyły i nic nie dało staranie się o wykonanie misji.
  • czyszczenie historii nic nie dało, same straty, farma smakosza nie działa mi już 2-gi dzień

  • kaśka13 (PL1)kaśka13 (PL1) PL1 Posty: 30
    u mnie również nie działa i to jest wkurzające
  • Nie potrafię się dostać do smakosza. Mam go zablokowany i nie potrafię nic zrobić.
  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    nie mogę wejśc na drugą farmę proszę to naprawić jak to jest możliwe najszybciej  bo nie można grac

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik