Strona główna Polish Sugestie, pochwały i krytyka

błyskawiczne oferty

Witam szanowny zespół zaserwował,graczom możliwość kupna w błyskawicznych ofertach,bardzo dużych ilości pkt reputacji,jak się ma to do graczy którzy przez całe mistrzostwa siedzą i klepią misje.Po co te ms skoro na sam koniec można kupić np 2 000 000 pkt reputacji za 179 000 szt złota  - może szanowny zespół ogłosi przetarg na ms na zasadzie Kto więcej pkt. kupi nie uzbiera to bardzo nie w porządku wobec graczy którzy w trakcie ms biorą czynny w nich udział............

Komentarz

  • Świniarz (PL1)Świniarz (PL1) PL1 Posty: 550
    Przed chwilą była flaga Turcji za 14 tysięcy złota. Już widzę te tłumy...
  • a Koło fortuny to nie kupowanie pkt. ?:))) 
    za edycje wyciągasz 3-4 mln PR za bagatela 900 żetonów 
    przynajmniej w moim przypadku tak było
    raz zagrałem dostałem 3,5 mln PR za 900 żetonów
    kół jest ile 7 czy 8 w MS  x 5 pierwszych miejsc  łatwo policzyć ile mozna na tym zarobić :))) 
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    Koło fortuny a oferty w których można kupić kilkanaście mln pkt rp. w ciągu kilkunastu minut to zasadnicza różnica,przynajmniej dla mnie.Po za tym to ,ze takie oferty innym odpowiadają,wcale nie oznacza,że i mi maja odpowiadać.
  • Dla mnie to to samo , też w kilka minut można zarobić dużą ilość pkt. PR za złoto .
    Podejrzewam że kilka osób by nie było w top 50 gdyby nie koło ale to nie moja sprawa , 
    gra daje korzystają ich złoto :))) 
  • Ja też pogratuluje błyskawicznych ofert, po prostu strzał w dziesiątkę. Po co mamy przez 5 dni klepać te misje, tyle godzin zmarnowanych, połowę punktów wykręcimy w kole, drugą kupimy sobie na końcu i po sprawie. GRATULUJE wspaniała zachęta na przyszłość.

  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    edytowano 23.11.2016
    a ja nie mam żadnych błyskawicznych ofert?? no nie wiem, możę za uboga, albo te oferty takie błyskawiczne  :D a bym się pośmiała,,, a nawet popatrzeć nie dają  :p
    ps. dajcie screena  o:)

    ps.2 sojusznicy mi napisali, że to jakaś kobita w samochodzie to ta błyskawiczna...
    no gdzie łona jest? 


    Paczę i nie widzę....
    Czemu nie ma Ciebie tu??? Krowa smutno robi mu... mu mu muuuuuuu  ;)
  • Świniarz (PL1)Świniarz (PL1) PL1 Posty: 550
    Trafiają się oferty za dolara - np. nasiona do szklarni. W szoku jestem... 
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    Czemu jesteście zbulwersowani możliwością zakupy reputy, przecież odkąd pamiętam i w starych MS i w nowych zawsze takie oferty się pojawiały. Przecież GGS nie zrezygnuje ze swoich zysków, a to że można wszystko w tej grze za złoto, zawsze będzie budzić złe emocje.
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    janina60 (PL1) powiedział(a):
    Proszę zaczarowana scren to ta pani co ma drzewko za samochodem!





    oferty zmieniaja sie co minute

    Dziękuję bardzo Janinko za pokazanie tej Pani...
    Ewidentnie Jej nie mam na farmie.
    Czyściłam ciasteczka, pamięć flash, monitor, zęby , uszy , szyję, nogi , włosy, no i dalej nie mam :(
    A za dolara bym brała... tylko Pani Błyskawiczna o mnie zapomniała :(

  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022

    Rozumiem że nowy kantor to zapowiedź Święta Dziękczynienia...bo w końcu prawidłowy opis obrazka pojawił się w gazetce...co by nie mówić bo przyswajamy sobie nowe święta, to jednak to jest mocno amerykańskie...no dobra GGS...skoro mamy świętować, to gdzie ten pieczony indyk ?  

  • Świniarz (PL1)Świniarz (PL1) PL1 Posty: 550
    Właśnie za dolara (sztuk jeden) kupiłem nasiono słonecznika, wcześniej też za dolara paczkę wodorostów. To chyba jakiś błąd... :P
  • martom (PL1)martom (PL1) Posty: 839
    edytowano 24.11.2016
    Za dolara kupuję : super spadź, super płynny nawóz, super nawóz, humus z wodorostów, nawóz z wodorostów, a także nasiona np. ryżu 10 sztuk.  Za większą ilość $ można kupić także dekoracje  i przedmioty kolekcji np. puzzle sztuk 70 :D   

    Oferty za 1 $ dość często powtarzają się :D 
  • Galileusz (PL1)Galileusz (PL1) Posty: 5
    edytowano 24.11.2016
    Ponieważ u wielu graczy te oferty w ogóle się nie pojawiają, to należy mniemać że jest to kolejna niedoróbka GGS lub świadoma zagrywka, której celu nie znamy.
    Pamiętacie jeszcze pierwszy dzień, gdy pojawiła się machina Georga? Nagrody leciały szerokim strumieniem. Ale potem GGS się opamiętał i zabrał te nagrody resetując wyniki w machinie. Z kolei, gdy pojawiła się po raz pierwszy „wyspa” cukierkowa to młyn cukrowy miał nikłą wydajność. Zmieniono to w ciągu jednego dnia i jakieś rzekome rekompensaty nawet były.
    Prawdopodobnie całe to zamieszanie jest przejściowe. Spodziewajmy się rychłych (i nic nie wartych) przeprosin od GGS oraz kolejnej „aktualizacji”. 


    Post edited by Galileusz (PL1) on
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    Mi się właśnie pojawiła ta Pani z Błyskawicznymi Ofertami yupi!! W końcu się doczekałam :)
    i bardzo mi się to podoba, wprawdzie ceny w złocie wysokie, ale za 1 dolca kupiłam super karmę i żetona za 2,9 mln dolarów :) Więc super te oferty!!! Oby stały na naszej farmie jak najdłużej!! <3
  • gandalf66 (PL1)gandalf66 (PL1) PL1 Posty: 65
    mam pytanko dlaczego jak dostaje gorące oferty to oscylują w granicach 85 tys złotka??
    jak były do kupienia do 30 tys.złotka to czasami korzystałam a teraz to moge zapomnieć o tych ofertach,bo mnie nie stać na takie zakupy:((
    a dzisiaj koło czarny piątek i do odblokowania musze wydać 105 tys.złotka!!!!!!!!!!! czy to kpina czy czarny żart???można coś z tym zrobić?prosze o odpowiedż moderatorów
    pozdrawiam:)
  • szonn (PL1)szonn (PL1) PL1 Posty: 151
    Ja na oferty za dolara narzekać nie mogę dużo super paszy , super nawozu , nawozu z wodorostów i innych pasz tylko mało było ofert  przedmiotów do projektów . Byłam bardzo zaskoczona jak zobaczyłam ile udało mi tego wszystkiego uzbierać. Zapomniałam o nasionkach do szklarni tych też było sporo. Przednia zabawa.

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik