Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

22.11.2016 | Nowy kalendarz adwentowy! - Dyskusja

136

Komentarz

  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    edytowano 23.11.2016
    Śniegu nasypało... tylko już w tamtym roku pisaliśmy, że na obszarze samej farmy za dużo tej bieli, razi po oczach, w otoczeniu farmy jednak tego śniegu dali gdzieniegdzie, a tu po całości...
    Może trochę piasku na ten śnieg posypać ? bo wiecie tu chodzi o bezpieczeństwo naszych pracowników i przepisy BHP, będą łamać  nogi na tym śniegu  :p
  • miki1948 (PL1)miki1948 (PL1) PL1 Posty: 440
    edytowano 23.11.2016
    Dziękuję za informacje .Zaraz inaczej się gra i praca idzie sprawniej
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    Kris :D jeszcze coś na rozweselenie poproszę...jako że to gra o kapuście ;) masz u mnie Uśmiech Kapusty B) za Marsa !
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    edytowano 23.11.2016
    kris258 (INT1) powiedział(a):
    Haha do twarzy Ci z tym usmiechem :D.

    zobaczcie jaka dopracowana jest ta gra

    Wziąłem horyzont z zeszłoego roku. I zobaczcie. Między sniegiem farmowym a sniegiem na horyzoncie jest goly padek z zieloną trawką... No ja rozumiem, że pogoda bywa niesprawiedliwa, ale bez przesady...
    Tam pewnie idzie rura z ciepłowni :)
    Na Marsie nie ma wody, to i nie ma śniegu... ale te nasze konie to widocznie jacyś kosmitowie  B)
    Ale ta kwiatowa to prawdziwa zagwostka :)
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    Zaczarowana :D NASA ogłosiła że jednak na Marsie jest woda ! A Twoja rura jest rewelacyjna B) też masz Uśmiech Kapusty...bo co nam innego zostaje...tylko się śmiać z niedoróbek...ale kiedyś spakujemy swoje zabawki i zrobimy pa pa pa BF. 
  • DemonaDemona Posty: 2,160
    rafalski177 (PL1) powiedział(a):
    Havao powiedział(a):
    Dzień dobry Farmerzy,

    Dostaliśmy informację od Zespołu, że błędy z zacinaniem się Gry nie były spowodowane ostatnią aktualizacją, a wadliwym działaniem serwera z którego pobierane są dane. Wszystkie europejskie kraje zostały dotknięte trudnościami, jednak teraz wszystko powinno wrócić już do normy. 

    Pozdrawiam,
    Havao


    I według ciebie wszystko jest już OK?  Co wy robicie z graczy "Baranów"  wstyd aby odpisywać w ten sposób na zgłaszane problemy! Może to jest wina graczy , że w tą grę jeszcze grają zacznijcie myśleć nad prezentami za wasze nieudolne działania a nie zawsze spychacie winę na cokolwiek innego a nie na wasze nieudolne aktualizacje,Wstyd zachowujecie się jak niektóre partie w naszym kraju wszyscy są winni ale nie Wy!
    Witam,

    wszystko można napisać kulturalnie i nie wyzywając Graczy od "baranów". Havao napisał konkretnie i w jak najbardziej profesjonalnym stylu, który jak widać innym jest obcy.
    W OO zamieściłam dla Was ogłoszenie w związku z problemami z wydajnością gry, które miały miejsce od wczorajszego wieczoru:
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/139307/23-11-2016-problemy-z-wydajnościa-gry-i-rekompensata

    Pozdrawiam serdecznie,
    Demona

  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    Demonko moja droga witaj...miło że dostaliśmy dopalacze...jednak gra dalej działa nieprawidłowo...mam nadzieję że personel techniczny GSS dwoi się i troi, żeby w końcu choć jeden dzień był bez naszych uwag.
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    edytowano 23.11.2016
    hmm rekompensatą są podwojenie PR no ok to ze względu na przerwę w Mistrzostwach, ale co z osobami , które nie pokończyły eventu, bo nie było można się zalogować, siać, zbierać?? 
    Eh te rekompensaty rodem z GGS :disappointed:
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    była na nk przed chwilą przerwa techniczna.... i po niej.... się znowu popsuło, jak przechodzę między farmami to za każdym razem zawiesza się gra  :s nosz kurde mol   , a już chciałam od Krisa brać te jego dopalacze, no ale jak grać :p
  • xPiotorux (INT1)xPiotorux (INT1) Posty: 2,872
    edytowano 23.11.2016
    zaczarowana28 (PL1) powiedział(a):
    była na nk przed chwilą przerwa techniczna.... i po niej.... się znowu popsuło, jak przechodzę między farmami to za każdym razem zawiesza się gra  :s nosz kurde mol   , a już chciałam od Krisa brać te jego dopalacze, no ale jak grać :p
    Teraz jest tez u nas, wiec już wiem czego się spodziewać :D.

    P:S Mozna wiedzieć dlaczego postępy w grze zostały cofnięte a gra i tak działa jakby chciała a nie mogła?.

    P:S 2 Cale ggs mimo wiecznie powstających błędów dodają nowość do zarabiania złota taka jak "Blyskawiczne wyprzedarze". A co tam ze ludzie maja problemy ważne żeby mieli gdzie wydawać złotko hehe :D
  • olimpia43 (PL1)olimpia43 (PL1) PL1 Posty: 62
    Cały dzien generalnie jest stracony .Wciąz zawieszenia gry , tracenie połaczenia .Przed chwila była przerwa techniczna i apiat to samo , muli ,zawiesza sie ..ech.... ide sobie melise zaparzę...
  • Piotr Mazurek (PL1)Piotr Mazurek (PL1) PL1 Posty: 5,847
    xPiotorux (INT1) powiedział(a):
    zaczarowana28 (PL1) powiedział(a):
    była na nk przed chwilą przerwa techniczna.... i po niej.... się znowu popsuło, jak przechodzę między farmami to za każdym razem zawiesza się gra  :s nosz kurde mol   , a już chciałam od Krisa brać te jego dopalacze, no ale jak grać :p
    Teraz jest tez u nas, wiec już wiem czego się spodziewać :D.

    P:S Mozna wiedzieć dlaczego postępy w grze zostały cofnięte a gra i tak działa jakby chciała a nie mogła?.
    No cóż moi drodzy cofniecie postępu w grze nic nie dało , a przecież miało pomóc. Jak zwykle coś nie wyszło, a gra cały czas się zawiesza wiem olśniło mnie to wina śniegu i tej rury =, a może i jednego i drugiego.  :D
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    a w jakim znaczeniu zostały cofnięte postępy w grze?? mi tam chyba nic nie cofnęło? ale nie wiem, może jestem mało spostrzegawcza :smile:
  • Piotr Mazurek (PL1)Piotr Mazurek (PL1) PL1 Posty: 5,847
    zaczarowana28 (PL1) powiedział(a):
    a w jakim znaczeniu zostały cofnięte postępy w grze?? mi tam chyba nic nie cofnęło? ale nie wiem, może jestem mało spostrzegawcza :smile:
    Zaczarowana to chyba chodzi o panel sterowania i ustawiana tak myślę, ale ja jestem blondynką więc może chodzi o coś innego haha.
  • joasia50 (PL1)joasia50 (PL1) PL1 Posty: 109
    będą mieli nauczkę żeby nie robić aktualizacji w czasie mistrzostw
    ale niech to ......  jak wogóle misje robić jak nie można przejść na smakosza !!!!!
  • zaczarowana28 (PL1) powiedział(a):
    a w jakim znaczeniu zostały cofnięte postępy w grze?? mi tam chyba nic nie cofnęło? ale nie wiem, może jestem mało spostrzegawcza :smile:
    Ja zauważyłem bo jakoś do 30 min przed przerwa przekazałem jabłka itp. Przy ponownym wejściu nie miałem nic przekazanego i wszystkie sady jak i resztę na farmach gotowe do zebrania :).
  • magdasm27 (PL1) powiedział(a):
    ja tez tak mam nie mogę misja wybrać a jak już mam i zbiore plony to mi za raz misja znika i nie dostaje pkt i nie wiem ktore miejsce zajelam i problem z logowaniem tez jest nie idzie sie zalogowac 

  • no niestety jest problem z logowaniem sie 
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    xPiotorux (INT1) powiedział(a):
    zaczarowana28 (PL1) powiedział(a):
    a w jakim znaczeniu zostały cofnięte postępy w grze?? mi tam chyba nic nie cofnęło? ale nie wiem, może jestem mało spostrzegawcza :smile:
    Ja zauważyłem bo jakoś do 30 min przed przerwa przekazałem jabłka itp. Przy ponownym wejściu nie miałem nic przekazanego i wszystkie sady jak i resztę na farmach gotowe do zebrania :).
    aaaaaaaaaaaaaaa , myślałam że coś gorszego haha   >:)  
     o:) 
  • Tadeusz22 (PL1)Tadeusz22 (PL1) PL1 Posty: 17
    Była aktualizacja a teraz nie działa Farma smakosza
  • xPiotorux (INT1)xPiotorux (INT1) Posty: 2,872
    edytowano 23.11.2016
    zaczarowana28 (PL1) powiedział(a):
    xPiotorux (INT1) powiedział(a):
    aaaaaaaaaaaaaaa , myślałam że coś gorszego haha   >:)  
     o:) 
    Niby nic strasznego, ale jestem ciekaw czy o tym informowali, bo jednak nie ważne ile wstecz to jest stracony czas gracza :).
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    edytowano 23.11.2016
    xPiotorux (INT1) powiedział(a):
    zaczarowana28 (PL1) powiedział(a):
    xPiotorux (INT1) powiedział(a):
    aaaaaaaaaaaaaaa , myślałam że coś gorszego haha   >:)  
     o:) 
    Niby nic strasznego, ale jestem ciekaw czy o tym informowali, bo jednak nie ważne ile wstecz to jest stracony czas gracza :).
    Dostaniemy kolejną rekompensatę  :D
    Która bardzo przydaje się na takich misjach..

  • zaczarowana28 (PL1) powiedział(a):
    xPiotorux (INT1) powiedział(a):
    Dostaniemy kolejną rekompensatę  :D
    Hehehehe już to widzę :D. Teraz to są zapatrzeni w stan konta czy od początku na nowości zarabiają tyle ile planowali :D
  • znowu?nie działa jak należy oddajcie kase za wzmocnienia albo  wynagrodzcie w licencjach lub zlotniczkach 100%wzmocnienie dla kogo??/

  • no teraz to już kąpletna klapa po tej aktualizacji nie mogę wogule wejść na farme z kaczkami to jakaś paranoja misje się zawieszają jak chcę odłożyć  co tu jest grane ? zamiast być lepiej to jest coraz gorzej , jak mam misję ukończyć jak na farmę nie mogę wejść :((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((
  • Demonko,wybacza ale po co mi ta rekompensata,skoro my juz mistrzostwa ukonczylismy,bo gramy tylko do tego by zdobyc wszystkie nagrody???Problem jest tez tego typu ,ze wielu ma pd z kola fortuny a wczoraj niestety i dzisiaj byly takie jazdy,ze ano niestety jestesmy w plecy!

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik