Strona główna Polish Problemy techniczne i błędy

Problemy z zacinaniem gry po ostatniej aktualizacji

sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
edytowano 23.11.2016 w Problemy techniczne i błędy
Witam 

Szanowny zespół wprowadził w dzisiejszych godzinach wieczornych aktualizcje-szkoda tylko,że przy okazji tej aktualizacji popsuliście juz prawie wszystko:

nie da sie siac jak juz to z opóznieniem
nie da sie nic zbierać z obiektow i i budynków produkcyjnych
okno budowy nie dziala
czat szwankuje
odkladanie misji tak samo szwankuje,po odlozeniu trzeba na nowo sie logowac inaczej misji nie znajdzie(misje ogólnie całkowicie szwankuja)
wysylanie wiadomosci na pw tez szwankuje,dziala z opóznieniem

No trzeba przyznac postaral sie szanowny zespół juz chyba wiecej sie popsuc przy jednej aktualizacji nie dało-kiedy te bledy zostana naprawione za tydzien,dwa a  moze samo sie naprawi........pogratulowac tylko mozna.


Post edited by Demona on
«1

Komentarz

  • wczytuje się że można usnąć, 

    zbieram, niby się zbiera dochodzi do 100% i za chwile znowu jest że jest wyprodukowane i można tak zbierać w nieskończoność tylko nic nie przybywa w magazynie
    jeszcze niedawno pomagało przeładowanie gry a teraz już nic nie pomaga masakra
    czas ucieka mam gwizdki za koło i misje i co i d... żo problemów
  • gandalf66 (PL1)gandalf66 (PL1) PL1 Posty: 65
    masakra trwają MS a tu taki niewypał::(:(:(zresztą jak zawsze...............jest aktualka to i są problemy:((
    nic nie można zrobić,stara misja wisi,nie można odłożyć na półke i wylosować następnej:(((nic zasiać ani zebrać:(((chyba chcecie zlikwidować tą gre skoro takie numery robicie,poprostu grać się odechciewa:(((
  • krystyn237 (PL1)krystyn237 (PL1) PL1 Posty: 431
    Jaka to aktualizacja ??? zepsuwaczka ???od godziny nie mgę się zalogować, i to w czasie mistrzostw !!!
    Ch (wała) twórcom, co jeszcze nam zaoferujecie ?
    mwwwd, to taki skrót, kto go rozszyfruje ma u mnie plus.
    pozdrawiam tfurcuf gry, i tych co to aktualizację uskuteczniają )))
    20:28 Komentarz

  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Ech...a czy kogoś to jeszcze dziwi? Ja mam teraz traktor, ze znowu coś poprawiają, aż się boję, a może psa wreszcie w kota zmienią? byłby wreszcie jakiś pożytek z tych aktualizacji:)
  • Gilinaa (PL1)Gilinaa (PL1) PL1 Posty: 7
    po ostatniej aktualizacji  jest fatalnie   nie mogę przejsc na inną farmę nie  mogę nic zebrac  ani  włączyc  nie mam misji
  • jest masakra nie idzie wogóle gra nic nie można zebrać ani misji zrobić porażka
  • przerwy techniczne psują działanie farmy ewentu nie można skończyć to skandal
  • Także uważam, że to porażka totalna z tym, że winić Demonę lub Havao nie można. Oni są w takiej samej sytuacji, jak my i jeszcze teraz muszą wysłuchiwać naszych protestów. Demona, Havao, nie bierzcie tego osobiście do siebie, bo współczuję Wam tego w jakiej sytuacji przed graczami postawili Was ludzie, kompletnie nieodpowiedzialni.. Wy tu nie zawiniliście. Natomiast Tym, którzy tak namieszali w grze, należą się ostre słowa krytyki. Być może potrzeba tam zmienić kogoś kto decyduje się na aktualizację, nie przewidując jej skutków. Pora przeprowadzania aktualizacji tez jest zacna. Mistrzostwa trwają, Niech oni lepiej sobie podarują wioskę sojuszniczą na głównym serwerze, bo gra całkiem padnie. Czas na zmiany w składzie technicznym BF - pora zatrudnić kogoś, kto się na tym zna. Poza tym, te przerwy techniczne, które występują od czasu do czasu, powinny być zapowiadane wcześniej, a nie na minute przed wyłączeniem serwera. 

    Pozdrawiam 

    Sandra
  • Nuka (PL1)Nuka (PL1) PL1 Posty: 575
    Chyba czas na rezygnację z gry. Po każdej aktualizacji jest gorzej.
  • Ala31 (PL1)Ala31 (PL1) PL1 Posty: 53
    Ale masakra! Ani posiać, ani zebrać! W trakcie Mistrzostw, kiedy przez parę dni walczylismy o jak najlepsze pozycje:(( Do bani z takimi aktualizacjami - coraz gorzej to wygląda:((
  • to już przesada tak dosłownie przez te wasze przerwy farmy wogule nie działają mam tego dość teraz moja farma znikla nie dziala a w moim sojuszu nie działają aż dwie farmy i to ma być ta poprawa gry , dopiero godzinę temu pochwalilem i się pospieszylem bo od tygodnia mam blokowane farmy a teraz wogole nie dziala i to nie tylko moja poprostu nie będę wogule grać bo szkoda moich nerwów poprostu to co robią ostatnio to farma jest do niczego więc nic tylko zrezygnuję z tej gry a poszukam sobie gry porządnej takiej ktora ędzie działać jak powinna to tyle 
  • krystyn237 (PL1)krystyn237 (PL1) PL1 Posty: 431
    Nic dodać, nic ująć tfu, tfurcy gry,gdzie oni są ????.
    Przez wasze aktualizacje, połowa mojego sojuszu odeszła w siną dal,
    dalej róbcie swoje, powodzenia życzę
    nie chcę się wyrażać, i tak wiecie czego Wam życzę +
  • Abalis (PL1)Abalis (PL1) PL1 Posty: 25
    Co za szajs ...nie mogę zebrać niczego straciłem przez wasze błędy szanse na 1 miejsce w sojuszu ?              Czekam co z tym zrobicie ?
  • Porażka na maksa... nic nie idzie zrobić ,grę trzeba resetować praktycznie po każdym ruchu....Zaczynam mieć dość tej gry ,zacina się praktycznie wszystko ,nawet misji nie mogę włączyć :(
  •  Teraz nawet logowanie jest niemożliwe Na klawiszu login wiatrak się kręci. I słusznie, bo nasza walka o normalność to walka z wiatrakami właśnie. Wchodzę tu, żeby przeczytać komunikat o tym co się dzieje i kiedy zostanie przywrócona możliwość grania. I....nic.  Mistrzowie totalnej destrukcji i dezinformacji. A kalendarz adwentowy przy tym, co się dzieje, to Pikus. Mały Pikuś!
  • mmajunia (PL1)mmajunia (PL1) PL1 Posty: 264
    Porażka. Nie mogę zrobić żadnej misji (ani posiać, ani zebrać), ostatnia zakończyła się zaszczytnym wynikiem - 8 certyfikatów (!), na punkty już nie śmiałam spojrzeć :P Nie zaczynam następnej, a przecież trwają mistrzostwa. Ciekawa jestem co się stanie, gdy wprowadzicie ciekawostki dotyczące wioski, bo jak na razie zwykła, mała aktualizacja was przerosła i wprowadziła naprawdę spore zamieszanie w grze.

    Ok, niby każdy uczy się na własnych błędach, ale tu gracze wydają realną gotówkę, wasze błędy narażają ich na straty, które nie zostaną zrekompensowane.

    I po co został uruchomiony serwer testowy? Nie jestem w stanie tego zrozumieć. To tam powinno się sprawdzać i eliminować błędy. Aż do skutku. Ale nie. Gdzie wam się tak spieszy? Do tego, by coraz więcej graczy odchodziło?
  • Czy wszyscy mają okropne lagi? I wyskakujące błędy?!
  • Ala31 (PL1)Ala31 (PL1) PL1 Posty: 53
    Tak, od paru godzin męka na Farmie
  • Totalna porażka,kupiłam na kwiatowej poletko za złoto i nie mogę zburzyć krzaków.Za każdym razem mi wyskakuje komunikat,że pole budynku jest niedostępne,a złotko odliczyło.Robiłam misję ze świnkami i musiałam po kilka razy klikać,żeby je zebrać,Po zakończeniu misji została mi ramka,pusta co prawda ale zawsze.Na ramce widnieje czas 06:00:00.Nawet przelogowanie nic nie dało,ramka jest.Ciasteczka też czyściłam.Dlaczego aktualizacje zamiast poprawić komfort gry to go pogarszają.I jaki sens ma organizowanie mistrzostw sojuszniczych,jak jest problem z wykonywaniem misji.
  • Abalis (PL1)Abalis (PL1) PL1 Posty: 25
    Cz ktoś to w ogóle czyta...? I zamierza coś z tymi błędami  zrobić...? Nadal misje się nie załączają, problem z logowaniem, w stawie podwójna ilość ryb ,których nie mogę złowić. Katorga, szkoda czasu na tą grę!
  • XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) PL1 Posty: 2,305
    Masakra tak muli, taka zawiecha jak nigdy, kapustę sieje na jednym polu z 3 razy zanim ona zaskoczy to po 2 minutach. Szlag trafia. 
  • Od wczoraj gra stała się koszmarna. Karmienie kruków czyli logowanie trwa pół godziny. Zebranie plonów jest niemożliwe. Wyskakują komunikaty o błędach. Przechodzenie na inną farmę ćwiczy cierpliwość. Konie nie mogą trenować pomimo wolnych wybiegów, bo wyskakuje wiadomość, że inny koń już tam trenuje (ktoś inny  trenuje u mnie swojego konika ? ). Problemy można wymieniać w nieskończoność. Po poprzedniej aktualizacji gra zamulała na Firefoxie. Teraz nie działa na żadnej przeglądarce. Czy jest szansa na normalną grę ???
  • myślałam ,że chociaż przez noc coś się poprawi ,ale skąd dalej jest to samo co wczoraj ,a o misjach możemy zapomnieć  po 10 razy coś siejesz i nic czy zagrody pozbierać i to w ms gdzie poszło tyle dolarów i złota ,żeby mieć dobra pozycje poprostu totalna porażka.
  • Kolao (PL1)Kolao (PL1) PL1 Posty: 49
    Od wczoraj zacina się gra, trzeba trochę czekać by coś zebrać lub posiać. Z tego co wiem zacina się nie tylko mi. A pro po siania. Dlaczego nie mogę użyć np. ostatniej karmy lub nasion. Wskakuje pomarańczowe okienko o braku odpowiedniej ilości. Czy tak jest gra ustawiona? Ale wcześniej było dobrze.
  • XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) PL1 Posty: 2,305
    Nie Ty jeden/jedna masz z tym problem jak widzisz. Trzeba raczej poczekać na bugfix lub coś w tym stylu.

    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/139103/22-11-2016-nowy-kalendarz-adwentowy-dyskusja#latest

    Nie wiem po co utworzyłeś/aś nowy wątek skoro dyskusja na ten temat się już znajduję.
  • wiosenka66 (PL1)wiosenka66 (PL1) PL1 Posty: 477
    Co dzieje się z grą? Zacina się, zrywa, nic nie można zrobić. Misje przerywane w połowie, zrywanie gry przy każdym podlanym drzewku czy zbiorze. Nic nie pomaga zmiana przeglądarek i czyszczenie. Czy Twórcy gry tego nie widzą, nikt tego nie pilnuje???
    Skandal. Tylko kasę potraficie brać.
  • el1 (PL1)el1 (PL1) PL1 Posty: 7
    nie można siać, zbierać..., a na tym właśnie polega gra.
  • petra (PL1)petra (PL1) PL1 Posty: 87
    naprawcie to nie da się nic zrobić od wczorajszego wieczoru może małe przepraszam od admin. :s

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik