Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

22.11.2016 | Nowy kalendarz adwentowy! - Dyskusja

26

Komentarz

  • ja tez tak mam nie mogę misja wybrać a jak już mam i zbiore plony to mi za raz misja znika i nie dostaje pkt i nie wiem ktore miejsce zajelam i problem z logowaniem tez jest nie idzie sie zalogowac 
  • :D uff Kris jaka ulga hahah to tylko gra haha a nie net hahahaah
  • Anna0048 (PL1)Anna0048 (PL1) PL1 Posty: 2
    Nic nie działa i problemy z przechodzeniem na inne farmy. Mistrzostwa nierealne, bo nie można nic zebrać
  • mi teraz wyskoczylo prace konserwacyjne może już naprawiaja
  • HavaoHavao Guest Posty: 963
    edytowano 22.11.2016
    Czołem Cierpliwi Farmerzy,

    Nie jesteście sami w swoim oczekiwaniu na poprawę sytuacji. U mnie gra również nie działa, zacina się, chociaż z każdą chwilą mam wrażenie, że odczuwam coraz większą chęć współpracy.

    Obecnie z tego co udało nam się dowiedzieć wszystkie serwery mają problemy techniczne. Póki co nie wiemy na czym polega problem, gdyż Gra po aktualizacji działała poprawnie przez prawie 2 godziny, aż tu nagle zaczęła się zacinać.
    Mam nadzieję, że problemy same ustąpią. Jeśli nie, najprawodopodobniej będziemy musieli poczekać do jutra, aż zajmie się tym Zespół. 

    Pozdrawiam, Havao
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    edytowano 22.11.2016
    A u mnie wszystko działało,  a teraz przerwa techniczna, oby nie zepsuli.  :p
    Ale chyba jeszcze nie spią :D Ci z GS-u  :)

    o i już po przerwie technicznej :D
  • Świniarz (PL1)Świniarz (PL1) PL1 Posty: 550
    Śpią śpią, przecież H. napisał, że mają nadzieję, że problemy same ustąpią... :D
  • candy90 (BR1)candy90 (BR1) Posty: 61
    edytowano 22.11.2016
    Havao -
    a co z Ewentem Mikołajowym , będzie ??

    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/113339/lista-zyczen-swietego-mikolaja-opis-wydarzenia#latest  o to chodzi dokładnie :))) 

    śnieg na farmach ..?:))
    oferta na kolekcje za dolary... ?:)))) 

    z góry dziękuje za odpowiedz :))))) 
    Pozdrawiam serdecznie 
  • ale narobili bałaganu nic nie działa
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    No i popsuli :D misja mi stanęła :D w czasie :D
  • NAPRAWDZIC PROSZE TO CO ZOSTALO ZEPSUTE TURNIEJ JEST NIC NIE MOZNA ROBIC!

  • tradycyjnie rekompensaty porządnej nik nie otrzyma!pozdrawiam psuje
  • miki1948 (PL1)miki1948 (PL1) PL1 Posty: 440
    u mnie jak u wiekszości gra chodzi jak ślimak nim coś posieje lub zbiorę to trwa całe wieki bo wogóle nic nie rusza z miejsca wprowadzają różne nowości i obciążają grę a w sumie nic z tego nie ma .Po każdej aktualizacji coś się knoci 
  • dajcie już na luz
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    Drogi zespole tworzący BF...to naprawdę przykre że tak świadomie utrudniasz grę...wielokrotnie Gracze prosili o to, by w czasie mistrzostw nie było aktualizacji...bo przecież wiadomo że jeszcze żadna aktualizacja bez komplikacji nie przeszła...po raz kolejny widać to dzisiaj. Tak sobie dorzucę swoją cegiełkę niezadowolenia...że firma GGS jest tak zadufana w sobie, że aż mnie ta pewność przeraża, bo produkuje rzecz, która zupełnie jest nieistotna w życiu bo przecież to ani lekarstwa, ani żywność ani prąd, itd., więc powinna o Graczy dbać, a tu jest wręcz odwrotnie. Ale że już mam pewność po czytaniu od dawna forum, że nic nie trafia dalej...a jeśli nawet trafia, to nie w takiej formie, która pozwoli osiągnąć cel, przyjmuje do wiadomości że właśnie tak jak jest, tak będzie dalej.
  • masakra z tą grą. wszyscy poszli spać. część nie skończyła bajki, ciekawe czy oddacie im nagrody które mieli w zasięgu ręki. no i misje poszły się....
  • DemonaDemona Posty: 2,160
    candy90 (BR1) powiedział(a):
    Havao -
    a co z Ewentem Mikołajowym , będzie ??

    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/113339/lista-zyczen-swietego-mikolaja-opis-wydarzenia#latest  o to chodzi dokładnie :))) 

    śnieg na farmach ..?:))
    oferta na kolekcje za dolary... ?:)))) 

    z góry dziękuje za odpowiedz :))))) 
    Pozdrawiam serdecznie 
    Witam,

    jeśli Zespół Big Farm będzie miał dla Was inne świąteczne atrakcje zostaniecie o tym poinformowani w stosownym czasie i miejscu, czyli w OO. A jak na razie, na horyzoncie już niedługo kalendarz adwentowy.

    Pozdrawiam,
    Demona
  • jakoś mnie nie dziwi, ze kolejna aktualizacja więcej popsuła niż naprawiła.
    nie dziwi mnie zapowiedź kolejnych "wspaniałych" pomysłów GGS które zakończą się jak zwykle...
    nie narzekam, że coś w Mistrzostwach mi się zawiesza/znika/psuje bo wszyscy tak mają wiec jest sprawiedliwie :P

    zaczyna mi się po kilku latach odechciewać tej gry... w sumie GGS robi dobrą robotę bo może wreszcie zerwę z tym nałogiem?
  • Beti703 (PL1)Beti703 (PL1) PL1 Posty: 433
    I nadal nic nie działa, ale nie wiem co się ze mną dzieje nic a nic nie jestem tym faktem zdziwiona chyba też się zawiesiłam jak ta gra hehe :smiley:
  • Witam co znow zepsuliscie ze nic nie dziala
  • jadwigau (PL1)jadwigau (PL1) PL1 Posty: 22
      nie da się grać, tylko nerwy zszarpane, wysiane rośliny specjalne, zainwestowane złoto żeby je zebrać no i zawiesza sie gra, misja sie kończy,  zbiór  zostaje na polach, następna misja z innymi roślinami, chyba na farmach działają psotniki :(((
  • Mi gra w ogóle się nie włącza od wczoraj od 19stej :( Próbowałam na różnych przeglądarkach, usuwałam cookies, restartowałam komputer. Czekam, czekam i nie wiem kiedy się doczekam, że zacznie działać. 
  • Pokornie wyłączę grę i cierpliwie poczekam, ale uważam, że mistrzostwa sojusznicze powinny zostać unieważnione, bo to mi pachnie dywersją. Tracę cenne sekundy, zanim serwer znowu zaskoczy, a misja przechodzi koło nosa.
  • koszmar nic nie da się zrobić normalnie.bez sensu starania!!!!!!!!
  • Świniarz (PL1)Świniarz (PL1) PL1 Posty: 550
    A tym czasem na pasku twiterowym zapowiadają nowy, zimowy wygląd farm. Ciekawe co zepsuje ta aktualizacja... 
  • miki1948 (PL1)miki1948 (PL1) PL1 Posty: 440
    Tak już mam zimę na głównej i smakoszu na kwiatową jeszcze nie zawitała zima  ,zdaje się że, coś poprawili bo trochę lepiej działa można już normalnie zbierać przynajmniej ja mogę nie wiem jak reszta
  • HavaoHavao Guest Posty: 963
    Dzień dobry Farmerzy,

    Dostaliśmy informację od Zespołu, że błędy z zacinaniem się Gry nie były spowodowane ostatnią aktualizacją, a wadliwym działaniem serwera z którego pobierane są dane. Wszystkie europejskie kraje zostały dotknięte trudnościami, jednak teraz wszystko powinno wrócić już do normy. 

    Pozdrawiam,
    Havao

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik