Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

22.11.2016 | Nowy kalendarz adwentowy! - Dyskusja

Hej Farmerzy!

Tutaj możecie wyrazić swoją opinię na temat nadchodzących nowości, o których możecie przeczytać w tym miejscu >KLIK<

Pozdrawiam,
Havao
«136

Komentarz

  • Witam , 
    Czy możemy się spodziewać w tym roku ewentu mikołajowego ??
    Oddawanie produktów przez 4 tyg.
    następnie przez 2 tyg zbieranie śnieżek :)
    W nagrodę był lodowy zamek o zadowoleniu w zależności od oddanych produktów :)


    P.s.  Oferta na obrazki które praktycznie nie wypadają ... można się spodziewać czy już dość tego dobrego ?:))) 
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    Dobre pytanie Rafał ! jestem za 6 tygodniową zabawą...tylko dekoracja mogłaby być inna...
  • Piotr Mazurek (PL1)Piotr Mazurek (PL1) PL1 Posty: 5,847
    malwina-m (PL1) powiedział(a):
    Dobre pytanie Rafał ! jestem za 6 tygodniową zabawą...tylko dekoracja mogłaby być inna...)
     Malwinko przecież GGS chce dla nas farmerów jak najlepiej wiec myślę że i nagrody i dekoracja będzie adekwatna do wysiłku. A tak na serio  nagrody będą równie powalające jak w mistrzostwach sojuszniczych.

    Magda

    Ps: trzeba wiedzieć co jest ważne w grze dla nas, a co dla GGS.
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    edytowano 22.11.2016

    Magdusia :D nie ma to jak mieć poczucie humoru...nieodzowne w tej grze bo inaczej osiwiejemy z rozpaczy ;) Na pewno z tym co dla NAS Graczy ważne, GGS nie ma nic wspólnego.

    PS. teraz ja napisze - sygnaturka powoduje że ma się kosmate myśli...zmysłowa bardzo...  


  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    edytowano 22.11.2016
    Muszę pochwalić dzisiejszą aktualizację.
    Dzienne zadania na ryby,zadania na rozbudowę farmy, i na koniach też coś się pojawiło, no w końcu coś pożytecznego ! <3

  • zaczarowana a te dzienne zadania na ryby i zadania na rozbudowe farmy to na testowej farmie sie pojawily ?
  • farm boy (PL1)farm boy (PL1) PL1 Posty: 15,161
    poczekaj chwile zaczarowana gra na innym serwerze u nas na końcu - teraz aktualizują 
  • HavaoHavao Guest Posty: 963
    Witajcie Farmerzy! 

    Przy okazji tej aktualizacji chcielibyśmy przedstawić Wam stanowisko w najważniejszych sprawach toczących się obecnie w Grze:

    Nagrody w Mistrzostwach Sojuszniczych
    Zdajemy sobie sprawę, że to ważny dla Was temat, a zwłaszcza usunięcie nasion złotniczków, licencji na wydobycie złota, oraz nagrody za pierwsze miejsce sojuszu. Przekazaliśmy kilka wskazówek Zespołowi dotyczące tego tematu i wkrótce, w jednej z przyszłych aktualizacji możemy spodziewać się ponownego opracowania nagród w Mistrzostwach Sojuszy. Gdy tylko poznamy więcej szczegółów, będziemy Was informować na bieżąco. Na chwilę obecną jednak, bardzo mało prawdopodobnym jest, że nasiona złotniczków i licencje na wydobycie złota będą z powrotem do zdobycia, a przynajmniej nie w taki sam sposób jak poprzednio.

    Odblokowane skrzynie na statku
    Problem został rozwiązany przez zmianę zachowania się tego procesu. Od teraz dodatkowe skrzynie odblokowywane będą po ukończeniu zadania, które polega na wymianie dolarów na walutę farmy tymczasowej. Zablokowanie skrzyń dla osób które przez przypadek odwiedziły farmę tymczasową jest technicznie niewykonalne, jedyną możliwością byłoby zablokowanie slotów wszystkim Graczom, jednak ta procedura ma wiele zalet i wad, które musimy dokładnie rozważyć. Zespół wciąż pracuje nad tym tematem.

    Więcej informacji w menu pierścieniowym
    Żądaliście tego wiele razy, zatem opcja ta zostanie wdrożona ponownie w jednej z przyszłych aktualizacji.

    Błąd niepoprawnego rozmieszczania budynków i dekoracji
    Ten problem zostanie rozwiązany w dzisiejszej aktualizacji. Zmiany wprowadzone na serwerze testowym dały pozytywne rezultaty i od tamtej pory błąd nie pojawił się, zatem to bardzo dobry znak!

    Błąd niespójności w kosztach produktów
    Podobnie jak wyżej, problem powinien zostać rozwiązany wraz z dzisiejszą aktualizacją.

    Wasz Zespół Big Farm.
  • jej :D pełen nadziei jestem :)a Havao jest nadzieja na powrót w niedalekiej przyszłości trybu planowania?
  • HavaoHavao Guest Posty: 963
    Mtuszek (PL1) powiedział(a):
    jej :D pełen nadziei jestem :)a Havao jest nadzieja na powrót w niedalekiej przyszłości trybu planowania?
    Witam Mtuszek,
    Na chwilę obecną nie mamy żadnej informacji na temat przywrócenia trybu planowania. Jednak został on tymczasowo wyłączony, więc z założenia powinien zostać przywrócony, gdy tylko Zespół zdiagnozuje przyczynę powstawania błędów z nim związanych.
    Dopytam Zespół o to, czy wiadomo coś więcej na temat przywrócenia trybu planowania do Gry i gdy się czegoś dowiem, dam znać.

    Pozdrawiam serdecznie,
    Havao
  • i co z aktualizacja ??? była już??? u mnie na farmie pojawilo się jedynie nowe zadanie dzienne i dostałam pkt doświadczenia za powiększanie farm
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    magdasm27 (PL1) powiedział(a):
    i co z aktualizacja ??? była już??? u mnie na farmie pojawilo się jedynie nowe zadanie dzienne i dostałam pkt doświadczenia za powiększanie farm
    tak była, kalendarz adwentowy wystartuje dopiero 1 grudnia
  • Zaczarowana dzięki za informacje.  To po co pisali że będzie dzisiaj aktualizacja skoro trzeba czekać tyle dni do kalendarza???
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    magdasm27 (PL1) powiedział(a):
    Zaczarowana dzięki za informacje.  To po co pisali że będzie dzisiaj aktualizacja skoro trzeba czekać tyle dni do kalendarza???
    Może chcieli nas nastawić psychicznie hehe
    ale pewnie dlatego, że już dziś wrzucili ten kalendarz na serwer razem z tymi zadaniami i naprawą błędów..
    abyśmy nie czekali na naprawy itp :) A sam kalendarz uruchomią 1 grudnia.. (bo chyba wtedy zaczyna się otwieranie adwentowych kalendarzy :)   z tego co pamiętam , za stara jestem na te okienka już :D
  • HavaoHavao Guest Posty: 963
    magdasm27 (PL1) powiedział(a):
    Zaczarowana dzięki za informacje.  To po co pisali że będzie dzisiaj aktualizacja skoro trzeba czekać tyle dni do kalendarza???
    Witam,
    Aktualizacja wprowadziła do gry wydarzenia świąteczne, które ruszą 1 grudnia, podobnie jak w zeszłym roku, zgodnie z tradycją kalendarza adwentowego, co było wyraźnie zaznaczone w Oficjalnych Ogłoszeniach. 
    Eventy wprowadzane do Gry nie muszą wystartować zaraz po wgraniu ich na serwery w aktualizacji. 

    Pozdrawiam,
    Havao
  • mam aktualnie problemy z połączeniem się z serwerem, były też problemy ze zbieraniem i sianiem, ktoś jeszcze coś takiego odczuł?
  • 111User1 (PL1)111User1 (PL1) PL1 Posty: 132
    edytowano 22.11.2016
    mam podobnie, wywala mnie z gry, zawiesza misje itp., nie wiem czy aktualizacja w trakcie mistrzostw to był dobry pomysł :(
  • farm boy (PL1)farm boy (PL1) PL1 Posty: 15,161
    standardowo jedno podobno naprawiają żeby zepsuć resztę
  • martaola1 (PL1)martaola1 (PL1) Guest Posty: 191
    Mtuszek (PL1) powiedział(a):
    mam aktualnie problemy z połączeniem się z serwerem, były też problemy ze zbieraniem i sianiem, ktoś jeszcze coś takiego odczuł?
    Od około 10 - 15 minut mam identyczny problem.
    Obiekt z którego chcę zebrać produkt ulega tzw. zamrożeniu i nie można nic zrobić.
    Gra strasznie długo się wczytuje w czasie przechodzenia z jednej farmy na drugą - nie jest to wina mojego internetu, gdyż ten ma iście kosmiczną prędkość.
    Po wyczyszczeniu ciasteczek i ponownej próbie zalogowania się do gry mam zielone tło z napisem " jestem miły dla kruków " i nic dalej się od kilku minut nie dzieje ...
  • joasia50 (PL1)joasia50 (PL1) PL1 Posty: 109
    ja wogóle nie mogę wejść do gry, nie ładuje jej
  • Mtuszek (PL1) powiedział(a):
    mam aktualnie problemy z połączeniem się z serwerem, były też problemy ze zbieraniem i sianiem, ktoś jeszcze coś takiego odczuł?
    Nie jesteś sam, ale jakby nie było problemów po aktualizacji to pomyślałbym ze gram w inna grę:).
  • po najnowszej aktualizacji cała farma się zawiesza. nie ma możliwości zbierania czegokolwiek z niej chyba że odczekamy co najmniej 30 sekund po kliknięciu czegokolwiek lub ponownie uruchomimy grę.
  • Świniarz (PL1)Świniarz (PL1) PL1 Posty: 550
    A może by tak zamiast nowego kalendarza nowi programiści? 
  • joasia50 (PL1)joasia50 (PL1) PL1 Posty: 109
    miałam uruchomioną misję z mlekiem , i co teraz, odszkodowanie będzie ? ;-)))
  • jadwigau (PL1)jadwigau (PL1) PL1 Posty: 22
    u mnie też nic nie można robić, farma zdechła, masakra
  • Na normalnym serwerze mistrzostwa, a testowym silos a grać się nie da
  • Oczywiście jak zawsze... Gra strasznie muli i nie mogę zebrać produktów ;/
  • kiedy to naprawią ? ;/ 
  • farm boy (PL1)farm boy (PL1) PL1 Posty: 15,161
    dopiero popsuli to zajmie im trochę czasu zwłaszcza że poszli spać
  • a to przynajmniej nie jestem sama ;pp bo juz sie wystraszylam ze u mnie nie dziala hahah czyli wszystko w normie ;))

    naprawia jak sie mistrzostwa skoncza hahah !pozdrawiam wszystkich uzbrojonych w cierpliwosc ;) przyda sie!

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik