Strona główna Polish Sugestie, pochwały i krytyka

Kontakt z supportem

Świniarz (PL1)Świniarz (PL1) PL1 Posty: 550
edytowano 17.11.2016 w Sugestie, pochwały i krytyka
Usiłowałęm dziś skontaktować się z supportem. W sumie nie musiałem tego robić, ale chodzi o sprawę, która może dotyczyć wielu graczy. Otóż na nieaktywnego w grze maila otrzymałem od jakiegoś <****> (albo był to automat) obraźliwego majla, bo widocznie na forum wciąż można mojego starego użytkownika odnaleźć. Facet wprawdzie nie jest w stanie mnie obrazić, bo za słabo się starał (treści nie przytoczę - w każdym bądź razie słowa "bastard" czy zwrot "black hairy ass" należały do pieszczotliwych), ale podejrzewam, że gostek wysłał to także innym. Niestety - po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego pokazał się komunikat z przeprosinami (po angielsku!!!) i żebym próbował dalej. Po czwartej próbie - sory, ale więcej nie będę...
Post edited by Demona on

Komentarz

  • Gaja68 (PL1)Gaja68 (PL1) PL1 Posty: 299
     Tu trafiłeś w sedno !! Support nie reaguje na nasze prośby i zgłaszane błędy, :'( Czuję się ignorowana i inni też  bo wysłałam kilka próśb a oprócz standardowej notki o przyjęciu nie doczekałam się żadnej  odpowiedzi a pierwsza była we wrześniu !!
  • DemonaDemona Posty: 2,160
    Witaj Świniarz,

    mam rozumieć, że te obraźliwe treści dostałeś na PW w grze, tak? Rzeczywiście w takim przypadku należy zgłosić Gracza, który nas obraża do supportu, używając do tego formularza. Nie mam pojęcia dlaczego w Twoim przypadku nie udało się tego zrobić. Może trafiłeś akurat na jakiś problem techniczny na serwerze forum. Możesz spróbować zrobić zgłoszenie ponownie, albo prześlij do mnie na PW na forum screen listu, który otrzymałeś, a przekażę go naszemu Zespołowi.

    Pozdrawiam,
    Demona
  • traper3 (PL1)traper3 (PL1) PL1 Posty: 11
    edytowano 14.12.2016
    Ja mam problem z grą swoją bardzo proszę o pomoc nie bardzo wiem na jaki dział mam napisac to co dzieje się na mojej grze gdyż wysłałem 2 razy maila do supportu i dostałem odpowiedz ze mam stara przeglądarke i moze dlatego problem wystepuje a jaki jest juz pisze, nie moge wybudowac na farmie traper3 z piwnicy dekoracji na farmie głownej nie moge ulepszyc budynkó na poziomie architekt jak jest dostępny i kolezanka z mojego sojuszu weszla na moja gre bo podałem jej dane i u niej jest to samo co u mnie na grze to z tego wynika ze problem nie lezy po stronie mojego komputeraz bo na kazdym innym wystepuje ten sam problem, zrobiłem juz 4 raz zgłoszenie ale nie pojdzie ciagle wywietla komunikat na czerwono error przepraszamy prosimy sprobowac ponownie pozniej a ja juz nie bede zglaszal tego bo sie duzo opisze a zgloszenie io tak nie pojdzie. bardzo prosze o pomoc, farma traper3 farmy sa rozbudowane szybciej ale nie da sie grac bo np zrobie event i wygram dekoracje i mam miejsce a nie moge jej zamiescic na farmie bo nie dostepna jest dla mnie ta mozliwosc no to po co grac w cos czego nie moge ani ulepszyc ani cos zmienic bo jest błąd po stronie gry.
    Wiem, ze udostepnianie hasła komus innemu jest zabronione ale to  była jedyna mozliwośc żeby sprawdzic czy u niej ten sam problem występuje i tak jest wiec z supportu niech mi nie pisza ze to problem mojego kompa bo jak widac jest to problem techniczny gry. Jesli mają mi zablokować konto a niech zablokują po co grac w cos co nie mozna nic zrobić ani zbudowac ani ulepszyc ani cos zmienic dodac to niech blokują mnie juz ręce opadają i mam dość jestem zmęczony.
    Post edited by traper3 (PL1) on
  • Ja też bardzo proszę o pomoc,bezskutecznie pisałam do suportu-wiesza mi sie wszystko na f.kwiatowej,nie ma zadnego odzewu,wiem ze to gra ale ludzi trzeba traktować powaznie
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    Na angielskim Forum pojawiła się dziś informacja:
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/en/discussion/comment/3361450/#Comment_3361450

    Tak w luźnym tłumaczeniu, bo angielskim władam słabo :) chodzi o to, że błąd podczas wysyłania zgłoszenia do supportu, może być spowodowany dodawaniem do zgłoszenia załączników = np .screenów

    więc Gracze proszeni są o nie dodawanie podczas wysyłania zgłoszenia -  przy wypełnianiu formularza kontaktowego - załączników, a wysłanie ich dopiero w odpowiedzi na e-mail jaki otrzymamy od supportu z potwierdzeniem otrzymania zgłoszenia i numerem tickietu.

    Może ta informacja będzie dla kogoś przydatna :)


  • Świniarz (PL1)Świniarz (PL1) PL1 Posty: 550
    Myślę, że trzeba o tym poinformować przede wszystkim Zespół... ;)
  • Dziękuje.Jak widać tylko gracze coś podpowioedzą i czytają nasze posty

  • ja czekam na odpowiedz od nich juz ok tygodnia
  • a aaaaa to ja myslalam ze to ja czekam dlugo
  • ymm.. ja też miałam zgłoszenie jakiś czas temu to ponad miesiąc czekałam... rozumiem że np mają dużo zgłoszeń czy coś ale bez przesady... 
  • edytowano 21.02.2017
    a ja dalej czekam a wyslalam juz dawno ale wysle dzisiaj jeszcze raz
    dokladnie 13,02 wyslalam
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    Witam -tak z czystej ciekawosci spytac chcialam support tej gry to tylko z nazwy istnieje ,czy zaczniecie dodawac graczom malymi literkami,ze na rozpatrzenie zgloszenia nalezy czekac kilka miesiecy?

    Niezmiernie milo by bylo gdybym doczekala sie odpowiedzi od moderatora w sprawie zglaszanego problemu.Chyba ze mam problem poruszyc na forum żeby sie nim Ktokolwiek zajal.
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    Ja o żadnym nadużyciu nie pisałam :) zwłaszcza ze strony Moderatorów,tylko co może poczekać to sobie może ja tam mogę czekać i kilka miesięcy na odpowiedz z supportu,jeśli idzie o małą ważna sprawę,ale jeśli sprawa wymaga jakiejkolwiek szybkiej interwencji to naprawdę wypadałoby by ze support się tym zajął.
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    edytowano 04.04.2017
     Ja nawet nie zauważyłam jak mi post tam ten post oznaczono,no nie wiem czego tam nadużyłam  :D ale widać to nadużycie znikło skoro go już nie ma  :) dziękuje  pięknie za wyjaśnienie :p



    Post edited by sylwiazelazna (PL1) on

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik