Strona główna Polish Sugestie, pochwały i krytyka

Dodatkowa informacja z farm stałych


Wszyscy znamy te wskaźniki
Mam propozycje aby oprócz czasu do zakończenia zbioru dodać dodatkową informacje o oczekującym kliencie na targu aby nie tracić 20% za zadowolenie a w przy stadninie o możliwości rzucenia wyzwania (12 jednostek paliwa w baku)

Oznaczenie to mogło by wyglądać np jako osobne podświetlenie logo farmy
Co o tym sądzicie

Komentarz

  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    Przecież ten wykrzyknik pokazuje, jak klienci stoją przy targu :smiley:
    Fakt brakuje powiadomień ze stadniny..

    Ale no jakiś nawał znaczków itp to też mi się za bardzo nie podoba, już ten wiecznie sterczący wykrzyknik mnie denerwuje :smiley: 

    Jakby to było takie delikatne to ok :smiley:
  • farm boy (PL1)farm boy (PL1) PL1 Posty: 15,161
    chodzi oto że jak masz misję to siedzisz przeważnie na głównej a odkąd targ jest podzielony na 3 części ludziki z innych farm tracą zadowolenie czekając aż ich obsłużysz bo nie wiesz że w ogóle tam są
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    Ja wiem o co Ci chodzi, ale ten wykrzyknik na mapie świata, to właśnie pokazuje jak klienci stoją, albo jak się zmienia oferta u Omara no w sumie wszystko ;)
  • farm boy (PL1)farm boy (PL1) PL1 Posty: 15,161
    A on w ogóle gaśnie bo u mnie zawsze świeci
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    edytowano 25.10.2016
    farm boy (PL1) powiedział(a):
    A on w ogóle gaśnie bo u mnie zawsze świeci
    Tak, jak powciskasz wszystkie namioty z eventów i obsłużysz wszystkich klientów.
    Ale jak tylko przypałęta się nowy klient, albo w tych namiotach eventowych coś się zmieni/ np. Oferta u Omara, to się znowu pojawia/, więc w sumie ciągle prawie sterczy ten wykrzyknik... i mnie denerwuje :smiley:
    w zasadzie, to chyba większość przestała zwracać na niego uwagę ;)
    Chciaż nie jak Omar jest to ciągle jest wykrzyknik, bo Omar ma wiecznie wykrzyknik nad głową to i na mapie świata się pojawia :)
  • Piotr Mazurek (PL1)Piotr Mazurek (PL1) PL1 Posty: 5,847
    farm boy (PL1) powiedział(a):

    Wszyscy znamy te wskaźniki
    Mam propozycje aby oprócz czasu do zakończenia zbioru dodać dodatkową informacje o oczekującym kliencie na targu aby nie tracić 20% za zadowolenie a w przy stadninie o możliwości rzucenia wyzwania (12 jednostek paliwa w baku)

    Oznaczenie to mogło by wyglądać np jako osobne podświetlenie logo farmy
    Co o tym sądzicie

    U mnie zawsze świeci :) ale to chyba taki gadżet hahaha
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022

    Wielkie przegięcie z tym targiem ! Rozdzielenie i po co? Na razie tylko graficzne, bo kontrakty są nadal mieszane i nielogiczne. Zupełnie nie odpowiadają temu co farma może wyprodukować. Czyli jak zawsze, rozbabrane i nie skończone :p A sąsiedzi powinni przychodzić, kiedy wchodzę na farmę, ani myślę otwierać 5 zakładek, żeby widzieć co się dzieje w całym farmowym świecie. Na grę jest określony czas albo go nie ma.

  • Gaja68 (PL1)Gaja68 (PL1) PL1 Posty: 299
    Też zastanawiałam się po co ten wykrzyknik bo stale jest od aktualizacji, non stop  nie gaśnie nigdy  i  już mam go dosyć  :#
  • Poprzednio mieliśmy wszystko w jednym miejscu,wiedzieliśmy co się dzieje,a teraz....jedna wielka porażka,ręce opadają :( cała przyjemność z gry zanika powoli ale systematycznie

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik