Strona główna Polish Konkursy

Pomysł na... konkurs

Asia07Asia07 Posty: 2,493
edytowano 06.04.2016 w Konkursy
Macie ochotę na psotę? :) Liczę na propozycje zabaw forumowych. Wątek powiązany z TYM tematem! 

Pamiętajcie! Nie ma złych pomysłów, są tylko ewentualnie niewłaściwie zrealizowane. Damy sobie jeszcze jedną szansę na wspólną zabawę? Liczę na Was. 


Udanego dnia!
Asia.

«1

Komentarz

  • Bawcie się sami po tym co nam zafundowaliście z ms
  • Asia07Asia07 Posty: 2,493
    edytowano 07.04.2016
    markopolo111 (PL1) powiedział(a):
    Bawcie się sami po tym co nam zafundowaliście z ms
    Cześć markopolo

    Jesteś w błędzie, ponieważ osobiście nie odpowiadam za sytuację w grze a zajmuję się forum. Proponuję zorganizowanie zabawy na forum, przy okazji której możecie wygrać złoto lub inne drobiazgi w grze. Na grę nie mam wpływu, na forum, owszem. Do Was należy decyzja, czy macie na to ochotę, czy nie. 


    Pozdrawiam i życzę miłego dnia! :) 
  • Gloriana (PL1)Gloriana (PL1) Posty: 1,204
    Asiu czy jest jakiś termin składania pomysłów, bo zastanawiam się nad czymś ale po pierwsze nie wiem czy to się uda zrealizować, a po drugie jeszcze szczegóły się nie skrystalizowały. W każdym razie coś mi się kołacze po głowie, ale nie wiem czy się zmieszczę w czasie (wiesz jak jest praca dom, życie...).
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    Asia07 powiedział(a):
    markopolo111 (PL1) powiedział(a):
    Bawcie się sami po tym co nam zafundowaliście z ms
    Cześć markopolo! e 

    Jesteś w błędzie, ponieważ osobiście nie odpowiadam za sytuację w grze a zajmuję się forum. Proponuję zorganizowanie zabawy na forum, przy okazji której możecie wygrać złoto lub inne drobiazgi w grze. Na grę nie mam wpływu, na forum, owszem. Do Was należy decyzja, czy macie na to ochotę, czy nie. 


    Pozdrawiam i życzę miłego dnia! :) 
    Widocznie niezadowolenie graczy przełożyło się już na całokształt  :|

    Mimo wszystko zapodam swój pomysł na konkurs, może znajdą się jacyś chętni, aby jeszcze się trochę pobawić :)

    Więc proponuję konkurs na Miss i Mistera PGR-u :)

    Mogłoby to polegać np. na tym, iż kandydaci na Miss i Mistera robią post z prezentacją - w której wstawiają zdjęcie, rysunek np. jakiejś śmiesznej postaci kojarzącej się z tematyką tej gry - czyli jakieś rolniczki, rolnika itp -  Dodatkowo Twórcy wymyślają 3 pytania na które kandydaci w prezentacji udzielają odpowiedzi - typu dlaczego jesteś najlepszym rolnikiem  we wsi itp, co byś zrobił jakbyś został sołtysem, itp.  - tutaj jest pole do popisu dla Organizatora Konkursu jakie to mogą być pytania.

    Prezentacja , która dostanie jak najwięcej "Lubię To"  wygrywa - jedna Miss i jeden Mister / jak będzie więcej nagród to wice Miss i  wice Mister ::)
    A żeby zachęcić graczy do konkursu dodatkowo może być wylosowana nagroda spośród wszystkich osób zgłaszających kandydatury :)


  • Asia07Asia07 Posty: 2,493
    edytowano 07.04.2016
    zaczarowana28 (PL1) powiedział(a):
    Asia07 powiedział(a):
    markopolo111 (PL1) powiedział(a):
    Bawcie się sami po tym co nam zafundowaliście z ms
    Cześć markopolo! e 

    Jesteś w błędzie, ponieważ osobiście nie odpowiadam za sytuację w grze a zajmuję się forum. Proponuję zorganizowanie zabawy na forum, przy okazji której możecie wygrać złoto lub inne drobiazgi w grze. Na grę nie mam wpływu, na forum, owszem. Do Was należy decyzja, czy macie na to ochotę, czy nie. 


    Pozdrawiam i życzę miłego dnia! :) 
    Widocznie niezadowolenie graczy przełożyło się już na całokształt  :|

    Mimo wszystko zapodam swój pomysł na konkurs, może znajdą się jacyś chętni, aby jeszcze się trochę pobawić :)

    Więc proponuję konkurs na Miss i Mistera PGR-u :)

    Mogłoby to polegać np. na tym, iż kandydaci na Miss i Mistera robią post z prezentacją - w której wstawiają zdjęcie, rysunek np. jakiejś śmiesznej postaci kojarzącej się z tematyką tej gry - czyli jakieś rolniczki, rolnika itp -  Dodatkowo Twórcy wymyślają 3 pytania na które kandydaci w prezentacji udzielają odpowiedzi - typu dlaczego jesteś najlepszym rolnikiem  we wsi itp, co byś zrobił jakbyś został sołtysem, itp.  - tutaj jest pole do popisu dla Organizatora Konkursu jakie to mogą być pytania.

    Prezentacja , która dostanie jak najwięcej "Lubię To"  wygrywa - jedna Miss i jeden Mister / jak będzie więcej nagród to wice Miss i  wice Mister ::)
    A żeby zachęcić graczy do konkursu dodatkowo może być wylosowana nagroda spośród wszystkich osób zgłaszających kandydatury :)


    Świetnie! Pierwsze koty za płoty! Dziękuję Ci ślicznie. Najtrudniej zrobić pierwszy krok. Nie mogę poprawić błędów w grze (dopiero by się działo, jakbym się miała dosiąść do Zespołu, który się  tym zajmuje i miała bugi eliminować ;) ), ale mogę starać się poprawić nastroje na forum i zależy mi na tym, by tak właśnie było.

    Liczę na dalsze propozycje. Im bardziej szalone i zwariowane, tym lepiej. Warto zaproponować coś, czego jeszcze nie było. Mówi się, że co dwie głowy, to nie jedna... Ja liczę na to, że tutaj tych kreatywnych duszyczek jest jednak więcej i się przekonają, by zaproponować swój pomysł. 


    Gloriana (PL1) powiedział(a):
    Asiu czy jest jakiś termin składania pomysłów, bo zastanawiam się nad czymś ale po pierwsze nie wiem czy to się uda zrealizować, a po drugie jeszcze szczegóły się nie skrystalizowały. W każdym razie coś mi się kołacze po głowie, ale nie wiem czy się zmieszczę w czasie (wiesz jak jest praca dom, życie...).

    Nie uważam, że potrzeba wyznaczania terminu. Jeśli coś fajnego nasuwa Ci się na myśl, śmiało proponować, dopracować. Jeśli nie na już, to na przyszłość na pewno się przyda. Nie musimy wybierać tylko jednego pomysłu na zabawę forumową. Można realizować różne propozycje jedna po drugiej, by coś się działo. Ja jestem jak najbardziej "za". Uważam, że jeśli pomysł wyjdzie od Was, będzie Wam bliższy i chętniej się w to zaangażujecie i będzie po prostu ciekawiej. Nie chcę niczego narzucać i nikogo w kreatywności ograniczać. Dajcie upust fantazji i liczę na fajne pomysły. 

    Pozdrawiam,
    Asia.
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    zaczarowana28 (PL1) powiedział(a):
    Asia07 powiedział(a):
    markopolo111 (PL1) powiedział(a):
    Bawcie się sami po tym co nam zafundowaliście z ms
    Cześć markopolo! e 

    Jesteś w błędzie, ponieważ osobiście nie odpowiadam za sytuację w grze a zajmuję się forum. Proponuję zorganizowanie zabawy na forum, przy okazji której możecie wygrać złoto lub inne drobiazgi w grze. Na grę nie mam wpływu, na forum, owszem. Do Was należy decyzja, czy macie na to ochotę, czy nie. 


    Pozdrawiam i życzę miłego dnia! :) 
    Widocznie niezadowolenie graczy przełożyło się już na całokształt  :|

    Mimo wszystko zapodam swój pomysł na konkurs, może znajdą się jacyś chętni, aby jeszcze się trochę pobawić :)

    Więc proponuję konkurs na Miss i Mistera PGR-u :)

    Mogłoby to polegać np. na tym, iż kandydaci na Miss i Mistera robią post z prezentacją - w której wstawiają zdjęcie, rysunek np. jakiejś śmiesznej postaci kojarzącej się z tematyką tej gry - czyli jakieś rolniczki, rolnika itp -  Dodatkowo Twórcy wymyślają 3 pytania na które kandydaci w prezentacji udzielają odpowiedzi - typu dlaczego jesteś najlepszym rolnikiem  we wsi itp, co byś zrobił jakbyś został sołtysem, itp.  - tutaj jest pole do popisu dla Organizatora Konkursu jakie to mogą być pytania.

    Prezentacja , która dostanie jak najwięcej "Lubię To"  wygrywa - jedna Miss i jeden Mister / jak będzie więcej nagród to wice Miss i  wice Mister ::)
    A żeby zachęcić graczy do konkursu dodatkowo może być wylosowana nagroda spośród wszystkich osób zgłaszających kandydatury :)


    Podoba mi sie ta propozycja  :p (uch chcialam edytowac tylko post zaczarowanej a wlazly oba :s)
  • Psotna Farmerka (PL1)Psotna Farmerka (PL1) PL1 Posty: 2,602
    edytowano 07.04.2016
    Bardzo podoba mi się idea konkursu zaproponowanego przez Zaczarowaną :)

  • farm boy (PL1)farm boy (PL1) PL1 Posty: 15,161
    edytowano 08.04.2016
    Jeśli chodzi o złoto za konkurs na forum to proponuje powtórzyć pomysł z zabłąkanymi konikami Demony tylko w innej wersji 
    Proponuje żeby z okazji zbliżających się majowych świąt ukryć 50 flag  polskich i unii europejskiej, a każdy użytkownik forum mógłby za znalezienie 1 z nich dostać od 200-500 szt złota, a żeby zabawa była ciekawsza dla większej liczby użytkowników proponuje ograniczyć do 1 nagrody dla 1 gracza
    Post edited by farm boy (PL1) on
  • Asia07Asia07 Posty: 2,493
    edytowano 08.04.2016
    farm boy (PL1) powiedział(a):
    Jeśli chodzi o złoto za konkurs na forum to proponuje powtórzyć pomysł z zabłąkanymi konikami Demony tylko w innej wersji 
    Proponuje żeby z okazji zbliżających się majowych świąt ukryć 50 flag  polskich i unii europejskiej, a każdy użytkownik forum mógłby za znalezienie 1 z nich dostać od 200-500 szt złota, a żeby zabawa była ciekawsza dla większej liczby użytkowników proponuje ograniczyć do 1 nagrody dla 1 gracza
    Jeśli lubicie konkursy z ukrywaniem elementów na forum do poszukiwania, jak najbardziej również ten typ zabaw może być częściej realizowany. Nie mam nic przeciw! Ta propozycja pokazuje najbardziej, jak się można mylić, gdyż przyznaję, że uważałam, iż najmniej lubicie szperać po forum w poszukiwaniu ukrytych elementów. 

    P.S. Może przez weekend uda się zebrać jeszcze kilka pomysłów i pierwsze z nich wprowadzić na forum już w przyszłym tygodniu. :) Dziękuję Wam za każdy jeden pomysł i każdą sugestię zabaw forumowych! 


    Pozdrawiam! 
    Asia.
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    Ja nie lubie szperac,ale jak jest co szukac to poszperam,koniki szukalam szukalam i sie nie douszakalam :p


    Mi cos przyszlo do głowy mianowicie; zalozyciel konkursu podaje po 5 czasownikow,rzeczownikow i przymiotnikow,a zadaniem osob bioracych udział jest wymyslenie krótkiej zabawnej historyjki z udziałem tych wyrazów,(może byc ustalony limit wyrazow,co by ksiażki nie powstawały  :p )utrudnieniem moze byc zapodany temat w ktorym ta historyjke trzeba napisac,lub podane np 3 tematy do wyboru,wygrywa gracz majacy najwiecej klikniec Lubie to badz Lol(1gracz 1 historyjke zamieszcza)
  • Gloriana (PL1)Gloriana (PL1) Posty: 1,204
    Mój pomysł to pomysł raczej na zabawę dłuższą niż na jednorazowy konkurs z nagrodami, więc nie wiem czy warto o tym wspominać ;)
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    edytowano 13.04.2016
    Gloriana (PL1) powiedział(a):
    Mój pomysł to pomysł raczej na zabawę dłuższą niż na jednorazowy konkurs z nagrodami, więc nie wiem czy warto o tym wspominać ;)
    No to dawaj to tutaj im wiecej propozycji i pomyslow tym lepiej   :p

    ps mial byc konkurs i nie ma konkursu :s
    Post edited by sylwiazelazna (PL1) on
  • Asia07Asia07 Posty: 2,493
    edytowano 19.04.2016
    Gloriana (PL1) powiedział(a):
    Mój pomysł to pomysł raczej na zabawę dłuższą niż na jednorazowy konkurs z nagrodami, więc nie wiem czy warto o tym wspominać ;)
    Jak najbardziej warto. Nie ma złych pomysłów. Jeśli coś przychodzi Ci na myśl, śmiało zaproponuj. Może inni Gracze uzupełnią sugestię (jeśli byłaby niepełna) i powstanie fajny projekt. To nie muszą być weekendowe zabawy. Mogą być zdecydowanie dłuższe. Uważam, że kilka propozycji już padło, więc może warto z nich coś wybrać. A jeśli pojawią się następne, tylko lepiej, będzie kolejna okazja do zabawy. 


    Mam nadzieję, że Zaczarowana nie weźmie mi tego za złe, ale jej pomysł w tym wątku cieszył się chwilowo największym zainteresowaniem, dlatego, nie ma co czekać. Dobre pomysły trzeba realizować w miarę możliwości. Pierwszy konkurs w oparciu o Wasze sugestie znajdziecie TUTAJ. Zapraszam do uczestnictw i do kontaktu ze mną, jeśli coś - Waszym zdaniem - powinno wyglądać inaczej.  

    Asia. 
    Post edited by Asia07 on
  • DemonaDemona Posty: 2,160
    edytowano 05.09.2016
    Witajcie :)

    Postanowiłam odświeżyć wątek i spytać Was ponownie jakiego typu zabawy na forum podobały Wam się najbardziej, a także w jakich najchętniej wzięlibyście udział.
    Jeśli ktoś z Was ma pomysły na nowe zabawy na forum, zapraszam Was bardzo serdecznie do opisania ich tutaj, a może przypadną do gustu innym Graczom i zorganizujemy je wedle Waszego pomysłu.
    Chcę w niedługim czasie zaprosić Was do wspólnej zabawy na forum, czekam więc na Wasze propozycje z niecierpliwością.

    Pozdrawiam ciepło,
    Demona
  • witaj :)

    proszę a oto moja podpowiedź   osobiście uwielbiam puzzle :-D.  Na naszym forum już kiedyś był konkurs na układanie puzzli na czas / na najmniejszą liczbę ruchów. Korzystaliśmy wtedy ze stronki www.ipuzzle.pl. Jeżeli nikomu nie przeszkadza to możemy powtórzyć zabawę.


  • DemonaDemona Posty: 2,160
    Dziękuję Promyczku za Twoją propozycję :)

    To bardzo fajny pomysł, bo i ja lubię układać puzzle. Postaram się z niego skorzystać przy okazji organizowania zabaw na forum i poszukać jakiegoś obrazka, który będzie dla Was nie tylko zabawą, ale także wyzwaniem :)

    Pozdrawiam,
    Demona
  • temat odświeżony to może doczekamy się jakiegoś konkursu/zabawy?
  • Piotr Mazurek (PL1)Piotr Mazurek (PL1) PL1 Posty: 5,847
    kris258 (INT1) powiedział(a):
    Pomysł na jesień - znajdowanie ukrytych grzybków/liści na forum ;)
    Super pomysł Kris :)
  • DemonaDemona Posty: 2,160
    kris258 (INT1) powiedział(a):
    Pomysł na jesień - znajdowanie ukrytych grzybków/liści na forum ;)
    Witaj Kris,

    to bardzo fajny pomysł :) Widzę, że jednak lubicie poszukiwania na forum, postaram się więc coś dla Was wymyślić.

    Pozdrawiam ciepło,
    Demona
  • Zamiast  grzybków  niech poukrywają takie takie stosiki  np. po  10 tys Au  z 10 każdego dnia to by zachęciło wszystkich a nie  smieszne obrazki z 40   zadowoleniem .Żenada
  • DemonaDemona Posty: 2,160
    Broda551User (PL1) powiedział(a):
    Zamiast  grzybków  niech poukrywają takie takie stosiki  np. po  10 tys Au  z 10 każdego dnia to by zachęciło wszystkich a nie  smieszne obrazki z 40   zadowoleniem .Żenada
    Witaj,

    nie bardzo rozumiem o czym piszesz, ale to pewnie wynika z nieznajomości przez Ciebie zasad poprzednich zabaw na forum, o podobnej konstrukcji. Kto znajdzie obrazek pierwszy, dostaje złoto. Proste i nieskomplikowane, a cieszyło się sporym zainteresowaniem. Obrazki na forum nie dają żadnego zadowolenia ;)
    Zawsze warto dawać rozsądne propozycje, ale w umieszczanie na forum po 10 obrazków dziennie, każdy wart 10 000 złota, chyba sam nie wierzysz.

    Pozdrawiam,
    Demona
  • DemonaDemona Posty: 2,160
    Witajcie,

    serdecznie Was zapraszam do udziału w nowej zabawie na forum. Więcej informacji znajdziecie w OO:
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/135221/atak-zwariowanych-wiewiorek

    Pozdrawiam ciepło,
    Demona

  • DemonaDemona Posty: 2,160
    kris258 (INT1) powiedział(a):
    Idealnie czas zabawy zostal zmieszczony na czas mojej nieobecności ;) 
    Witaj Kris,

    czas zabawy rozłożony był w czasie na dłużej. To tylko dzięki tak niesamowitym Forumowiczom i ekspresowemu tempu, zabawa dobiegła końca. Ale nie martw się, już myślimy nad kolejną zabawą :)

    Pozdrawiam ciepło,
    Demona
  • Witam,mam pewien pomysł związany z moim zamiłowaniem do planowania.Może konkurs na najpiękniejszą farme.Zgłaszać można by siebie lub innego gracza,głosować poprzez "lubię to" lub inaczej.Raz w tygodniu miesiącu Asia lub moderatorzy mogliby ufundować jakąś fają nagrode( :D:D>:):D:D ).Pozdrawiam. 
Ta dyskusja została zamknięta.