Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

Wyprawa na Ryby - aktualizacja na serwerze testowym

13»

Komentarz

  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    edytowano 24.10.2016
    Hiyoona (PL1) powiedział(a):


    To chyba zalicza po wydaniu dolarów ale chyba... Bo ja kupiłam za dolary i było ok. :)

    Witaj,

    niestety ani za dolary, ani za złoto u mnie nie zaliczyło :(
    Kupiłam nawet po 1 z każdego innego wabika/ na wypadek jakby był błąd w opisie zadania - i niestety nic z tego, zadanie dalej nie zaliczone ...  :|

    Ps. Jeszcze chciałam dopytać, czy ktoś mi może wytłumaczy o co chodzi z tymi wiadrami??
    ostatnio wykupiłam każde do 5 poziomu, a dziś wszystkie mają 0 poziom, wtf???
    Czy one także się zużywają jak żyłki, haczyki itp???
    Jak tak to po co w ogóle są???

    Post edited by zaczarowana28 (PL1) on
  • Piotr Mazurek (PL1)Piotr Mazurek (PL1) PL1 Posty: 5,847
    zaczarowana28 (PL1) powiedział(a):
    Hiyoona (PL1) powiedział(a):


    To chyba zalicza po wydaniu dolarów ale chyba... Bo ja kupiłam za dolary i było ok. :)

    Witaj,

    niestety ani za dolary, ani za złoto u mnie nie zaliczyło :(
    Kupiłam nawet po 1 z każdego innego wabika/ na wypadek jakby był błąd w opisie zadania - i niestety nic z tego, zadanie dalej nie zaliczone ...  :|

    Ps. Jeszcze chciałam dopytać, czy ktoś mi wytłumaczy o co chodzi z tymi wiadrami??
    ostatnio wykupiłam każde do 5 poziomu, a dziś wszystkie mają 0 poziom, wtf???
    Czy one także się zużywają jak żyłki, haczyki itp???
    Jak tak to po co w ogóle są???

    Tak też się zużywają z moich obserwacji wyjcie na ryby jedno wiadro  
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    Hiyoona (PL1) powiedział(a): 
    Sprawdziłam właśnie i u mnie nic nie znika - jak miałam ulepszone wiaderka tak mam. :)
    u mnie się wyzerowały... 

    Kurna szkoda, że te opisy wszystkiego takie marne.. bo tylko kasiurę w błoto wyrzuciłam,, bo niepotrzebne mi było tyle wiaderek :D a sobie postanowiłam wykupić wszystkie, bo myślałam, że na stałe już będę miała większy limit na zmieszczenie tych wszystkich rybich kilogramów :)
    a jak to tylko na jakiś czas.. to hmm nie ma sensu wykupować wszystkich, no chyba, że na jakieś wieloryby będziemy polować  :o
  • Piotr Mazurek (PL1)Piotr Mazurek (PL1) PL1 Posty: 5,847
    Hiyoona (PL1) powiedział(a):
    Sprawdziłam właśnie i u mnie nic nie znika - jak miałam ulepszone wiaderka tak mam. :)
    To ja już nie wiem o co chodzi po każdym łowieniu znikało mi wiaderko może to czary przed Halloween 
  • Hania22222 (PL1)Hania22222 (PL1) PL1 Posty: 166
    U mnie też zadanie z wabikiem - nie zalicza
  • Rano wstałem i znów poszedłem na ryby. To jakaś obsesja.

    Wybrałem się na łowisko dostępne z kwiatowej, bo tylko tam mam szanse złowić lufary - mam wykonać zadanie, które przewiduje bym je przekazał. Jak będę miał szczęście to będą tam pływać takie ryby. Jak nie, będą pływać same tunki. Wyglądają tak samo i nie sposób ich rozpoznać. Chcę lufara łapię tunka, choć nie mam w swoim wyposażeniu przynęty na niego.

    Zaczynam łowienie, obok mnie skrzynka, rozmiar średni, wyposażona w osiągalny dla mnie, a potrzebny sprzęt.

    Klikam na rybę. Wędka jest zarzucana, ale niestety na jej końcu nie ma żyłki - choć jest w skrzynce. Tak jest w 9 na 10 przypadków. Ponowne kliknięcie na rybę prawie zawsze nie pozwala powtórnie zarzucić wędki.

    Opuszczam łowisko i ponownie na nie wracam, klikam na rybę itd....

    Przez ostatnie trzy dni udało mi się złowić - tzn. znalazły się w wiadrze - 2 lufary i 3-4 tunki. W tym czasie straciłem ileś żyłek i haczyków, które ciągle musiałem uzupełniać, bo jak już wędka miała na końcu żyłkę i ryba się złapała to nie byłem w stanie jej wyciągnąć. Ćwiczyłem, ćwiczyłem, a one ciągle się zrywały. O dziwo zużywały się haczyki i żyłka, a przynęty na lufary już nie (na tunka przynęty w skrzynce nie miałem , a na tym łowisku innych ryb nie było). Dobre i to, choć mało logiczne, ale czy ja wiem, w realu nigdy nie byłem na rybach.

    Ale w grze postanowiłem nabyć nowe umiejętności, wydając na łowienie prawie całą zarobioną w rolnictwie kasę.

    Na innych łowiskach - dostępnych z farmy głównej czy smakosza sytuacja z zarzucaniem wędki bez żyłki oraz szczęście w łowieniu miałem takie samo. Wprawdzie nie szukałem tam lufarów, bo żadna z pływających ryb w stawie czy rzece ich nie przypominały, ale wprawiałęm się w wędkarstwie, licząc że pochwycę karpia lub bassa (zna ktoś taką rybę?) - na moje oko, takie własnie tam pływały.

    A może ja się do tego wędkarstwa nie nadaję, tym bardziej, że wcale mnie nie uspokaja, wprost przeciwnie ...... trafia.

    A tak naprawdę, to ta nowa atrakcja w grze (jak na razie na testowej, ale już niedługo wszyscy inni będą mogli ćwiczyć się w nowych umiejętnościach) to jeden wielki knot. W tym nawet złoto nie pomoże.

    Jak długo takie "śmieszności" GGS będzie nam serwował?

    Czy mają zamiar naprawić te błędy?

    Ma ktoś z Was podobne do moich, wędkarskie doświadczenia?

  • Ja mam takie same wędkarskie doświadczenia a nawet gorsze.

    Tak jak Ty rzucam pustą wędką na łowiskach stałych, ale też jak kupię łódkę wypłynę na łowisko i tak nie mogę nic złowić bo wędka nie ma żyłki choć żyłkę mam, więc tracę tylko pieniądze na zakup łódki.

    Szczerze mówiąc wędkować się odechciewa.

  • makao (PL1)makao (PL1) PL1 Posty: 507
    farmermuniek4 (PL1) powiedział(a):

    Rano wstałem i znów poszedłem na ryby. To jakaś obsesja.

    Wybrałem się na łowisko dostępne z kwiatowej, bo tylko tam mam szanse złowić lufary - mam wykonać zadanie, które przewiduje bym je przekazał. Jak będę miał szczęście to będą tam pływać takie ryby. Jak nie, będą pływać same tunki. Wyglądają tak samo i nie sposób ich rozpoznać. Chcę lufara łapię tunka, choć nie mam w swoim wyposażeniu przynęty na niego.

    (...)

    Ma ktoś z Was podobne do moich, wędkarskie doświadczenia?


    Tunki mają jasną płetwę a lufary ciemną.
  • tajka (PL1)tajka (PL1) PL1 Posty: 66
    farmermuniek4 (PL1) powiedział(a):



    Przez ostatnie trzy dni udało mi się złowić - tzn. znalazły się w wiadrze - 2 lufary i 3-4 tunki. W tym czasie straciłem ileś żyłek i haczyków, które ciągle musiałem uzupełniać, bo jak już wędka miała na końcu żyłkę i ryba się złapała to nie byłem w stanie jej wyciągnąć. Ćwiczyłem, ćwiczyłem, a one ciągle się zrywały. O dziwo zużywały się haczyki i żyłka, a przynęty na lufary już nie (na tunka przynęty w skrzynce nie miałem , a na tym łowisku innych ryb nie było). Dobre i to, choć mało logiczne, ale czy ja wiem, w realu nigdy nie byłem na rybach.



    Jeżeli ciągle zrywa Ci się żyłka i nie możesz wyciągnąć ryby-sprawdź czy na pewno masz kupiony kołowrotek. Pozdrawiam
  • Pomocy cały  czas pęka żyłka dlaczego? Co zrobić aby wyciągnąć rybę?

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik