Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

Wyprawa na Ryby - aktualizacja na serwerze testowym

Witajcie!
Tutaj możecie skomentować nowości jakie pojawiły się już na serwerze testowym, a niebawem zostaną wprowadzone na główne serwery Gry!

Zapraszam do zapoznania się z Oficjalnym Ogłoszeniem w tej sprawie.

Pozdrawiam serdecznie!
Havao
«13

Komentarz

  • alemania4 (PL1)alemania4 (PL1) PL1 Posty: 91
    Hehe, u mnie gwiazdka ma kłódeczkę
    Nie mogę wykonać zadań, aby ją odblokować, więc......kicha...


  • jadwigau (PL1)jadwigau (PL1) PL1 Posty: 22
    u mnie na gwiazdce też kłódka, może ktoś mi da piłkę żeby ją przepiłowć

  • Nie mogę połowić ryb... ktoś wie dlaczego, i co zrobić aby pobawić się w łowienie ryb
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    Niestety wszyscy mają ten błąd, trzeba czekać aż naprawią.. :)
  • aha, szkoda. bo fajnie połowić sobie rybki a tu zonk. no to znowu czekać na naprawę błędów
  • Czy ktoś naprawi ten błąd? bo co mamy testować jak nic nie można zrobić?


  • Nuka (PL1)Nuka (PL1) PL1 Posty: 575
    Na testowym mam przekazać 250kg sumów. Jak to zrobić, jak nie mogę łowić sumów? Mam inne ryby.
  • alemania4 (PL1)alemania4 (PL1) PL1 Posty: 91
    A o czym tu dyskutować skoro nie dało się przetestować tego całego łowienia
    Nie miałam możliwości wybrania się na ryby, jedyne co mogłam to wysyłać Olega na ryby po te bassy i tunki czy jak im tam.
    Jak dla mnie to jest to wielki niewypał i mam nadzieje, ze nie szybko wejdzie na farmę.

  • Ja skorzystałam z tej opcji łowienia ryb tylko raz, potem wyskakiwał błąd. Widocznie nie można za bardzo testować na serwerze testowym bo tam same błędy. Może jak się rybak pojawi na głównym serwerze to będzie można się w to pobawić
  • makao (PL1)makao (PL1) PL1 Posty: 507
    Z przykrością stwierdzam, że podanie dzisiaj informacji nie zmieniły istniejącego stanu rzeczy, więc o czym tu dyskutować.
    Udział w testowaniu utwierdził mnie w przekonaniu, że nie warto sobie zawracać głowy Olegiem, kiedy już zostanie wprowadzony do gry. Cóż, po stadninie to kolejny niewypał.

  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    Uważam, że dobrze, że można było sobie zobaczyć wcześniej tego wędkarza, przynajmniej nie doznam szoku, jak wrzucą tą aktualizację na główne serwery.
    A że nie wszystko jeszcze działa.. no cóż po to jest serwer testowy, aby wyłapać błędy, więc nikogo nie powinno dziwić kiedy się one pojawią... Mam tylko nadzieję, że Twórcy szybciej zdołają się z nimi uporać..
    Zapowiedź ujawniła kilka nowych informacji -- o tych łodziach, że będziemy pływać itp...
    Ale mi osobiście ten rybak się jednak nie podoba, to w końcu farmerska gra , a nie "Na Ryby" i całość tego pomysłu z wędkowaniem wydaje mi się za mocno rozbudowana - im prościej tym lepiej by było.
    Po testowaniu tego co dotąd udało się przetestować mogę stwierdzić, iż samouczek jest bardzo kiepsko przygotowany, brakuje opisów, bądź opisy są niejasne i ciężko się wdrożyć w całe to wędkowanie, bardziej metodą prób i błędów trzeba to robić.
    Nie podoba mi się również stosunek ilość PD rybaka jaką możemy zdobyć za pomocą $ i złota - mam nadzieję, iż zajdą poważne zmiany w tym kierunku zanim aktualizacja trafi na główne serwery, bo w chwili obecnej jak ktoś nie ma złota to chyba miesiącami albo latami będzie zdobywał PD aby odblokować Zatokę Syrenek.
    Jeżeli Twórcy nic w tym kierunku nie zrobią, raczej daruję sobie tego Rybaka na swojej farmie.

  • Basia777 (PL1)Basia777 (PL1) PL1 Posty: 375
    Nie wiem jak można myśleć o wprowadzeniu czegokolwiek  nowego jak to posiada już błąd , na testowej nie można łowić ryb -bo nie działa :( . Powinniście najpierw usunąć błędy , a dopiero później mysleć o wprowadzeniu tego na główną farmę :(:( Oj czarno to widzę :(
  • Co to za aktualizacja na serwerze testowym ? Czy ona już była, czy będzie ?
  • Chyba nie była, bo dalej nic nie działa. Ale też pewnie dzisiaj nie będzie.
  • kolejny bubel
  • XxasieczekxX (PL1)XxasieczekxX (PL1) PL1 Posty: 2,305
    Samo wprowadzenie Olega to dobry pomysł, coś innego. Ale żeby ona funkcjonowała na Naszych serwerach nie to co na testowym, będziemy się cieszyć nową aktualizacją. Zobaczymy, ale najlepiej przydało by się najpierw błędy zlikwidować zanim coś urozmaicić w grze. Ale jak chcecie więcej kłopotów i zgłoszeń no ja nie wnikam :P
  • jadwigau (PL1)jadwigau (PL1) PL1 Posty: 22
    głupi rybak łowi ryby, gwiazda nadal zamknięta na kłódkę, nic nie można zrobić, widocznie aktualizacja nieudana, dużo czasu poświęciłam na testowej,mam poziom 48,szkoda czasu  na dalsze testy, jak na razie nieudany projekt, pozdrawiam cierpliwych :)
  • Bardzo mnie dziwi wiadomość o wprowadzeniu rybaka na serwerze normalnym. Jeszcze nie zostały poprawione błędy po ostatniej dużej aktualizacji. Na serwerze testowym nie można tego wydarzenia testować bo jest błąd i nie można łowić ryb. To co się będzie działo jak ten niedopracowany rybak pojawi się na serwerze podstawowym.
  • Oleg fajna sprawa bo coś nowego będzie się działo w BF ale jak już chcą żeby coś testować to powinno być weryfikowane błędy na bieżąco i powinna być jakaś konkretna odp na błędy które zgłaszamy, A tu błędy jak były dalej są i żadnej konkretnej odp co w związku z nimi.

    Rybak nie jest dopracowany a tu się pojawia informacja że już w krótce na głownej farmie się pojawi. Skoro tu jest poważny błąd z którym sobie nie potrafią poradzić to co będzie jak się pojawi na głównej.

    Coś ten serwer testowy nie działa tym razem tak jak powinien. Tak jak by BF nas zlekceważyło i nie obchodziły ich problemy które zgłaszamy z serwera testowego.

    To po co ten serwer??? Bo jednocześnie by wprowadzili informacje że od jutra będzie rybak na głównej i jak to zawsze bywa będzie kupe błędow z tym związane.

    Serwer testowy powinien być po to żeby testowaći na bieżąco błędy poprawiać przed wejściem nowinek na głowne farmy i tam powinien hulać od razu bez żadnego problemu a nie tak ja było ostatnio że był problem z farmą kwiatową.

    Zaczynam się zastanawiać czy jest sens wchodzić na serwer testowy i go testować.

  • magdasm27 (PL1) powiedział(a):

    Oleg fajna sprawa bo coś nowego będzie się działo w BF ale jak już chcą żeby coś testować to powinno być weryfikowane błędy na bieżąco i powinna być jakaś konkretna odp na błędy które zgłaszamy, A tu błędy jak były dalej są i żadnej konkretnej odp co w związku z nimi.

    Rybak nie jest dopracowany a tu się pojawia informacja że już w krótce na głownej farmie się pojawi. Skoro tu jest poważny błąd z którym sobie nie potrafią poradzić to co będzie jak się pojawi na głównej.

    Coś ten serwer testowy nie działa tym razem tak jak powinien. Tak jak by BF nas zlekceważyło i nie obchodziły ich problemy które zgłaszamy z serwera testowego.

    To po co ten serwer??? Bo jednocześnie by wprowadzili informacje że od jutra będzie rybak na głównej i jak to zawsze bywa będzie kupe błędow z tym związane.

    Serwer testowy powinien być po to żeby testowaći na bieżąco błędy poprawiać przed wejściem nowinek na głowne farmy i tam powinien hulać od razu bez żadnego problemu a nie tak ja było ostatnio że był problem z farmą kwiatową.

    Zaczynam się zastanawiać czy jest sens wchodzić na serwer testowy i go testować.


    Prosta jest odpowiedź na to pytanie -  dodatkowa możliwość wydania realnej gotówki przez Graczy i zasilenie konta firmy ;-).
  • Trochę przerażające, że będzie wprowadzona zmiana na którą będzie można tylko popatrzeć bo nie będzie większości stać wydawać złoto. Powinno być to bardziej dopracowane...ten kto naprawdę się stara będzie zawsze górą nad tym co wyda na sms i będzie popisywać się "zatoką syrenek".

    Też mi się wydaje że szkoda czasu na serwer testowy- mogliby zachęcić do jego korzystania np dodatkowymi bonusami na głównym serwerze PL (dla danego gracza). Dla graczy testujących to byłoby bardzo zachęcające :)

    Mam rację co nie?
  • bibi12 (PL1)bibi12 (PL1) PL1 Posty: 23

    Możliwośc łowienia pojawia się jak kiedyś filmy - losowo, nie wiadomo na jakich zasadach.

    włączcie taka mozliwość np. po 30 min. gry / czas 1 misji/.

    Raz łowiłam, ale nie wiem do końca co? i jak? to trzeba potestować

  • jak testowac jak nie dziala.Na gwiazdce klodeczka i nic zrobic nie mozna.
  • witam mam problem nie mogę wejść na serwer testowy co mam zrobić ,proszę o podpowiedż
  • Piotr Mazurek (PL1)Piotr Mazurek (PL1) PL1 Posty: 5,847
    JadwigagadzinaL (PL1) powiedział(a):
    witam mam problem nie mogę wejść na serwer testowy co mam zrobić ,proszę o podpowiedż
    Pewnie znowu nie działa  :'(
  • Czekamy na Demonę, może coś napisze więcej. Bo jak na razie zero reakcji
  • Świniarz (PL1)Świniarz (PL1) PL1 Posty: 550
    Piotr Mazurek (PL1) powiedział(a):
    JadwigagadzinaL (PL1) powiedział(a):
    witam mam problem nie mogę wejść na serwer testowy co mam zrobić ,proszę o podpowiedż
    Pewnie znowu nie działa  :'(
    Niestety działa... Chociaż nie ma na nim niczego do roboty. Sadzenia kapusty ma dość na zwykłej farmie. 
  • jestem bardzo rozczarowana :( że nie mogę połowić ryb. kiedy naprawicie ten problem ? i od kiedy trafi to główną farmę ?

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik