Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

Ponowne otwarcie serwera testowego!

DemonaDemona Posty: 2,160
Cześć Farmerzy!

Zajrzyjcie do Oficjalnych Ogłoszeń, zapoznajcie się z nowościami jakie dla Was przygotowaliśmy i skomentujcie je w tym wątku!

Miłego dnia!
Wasz Zespół Big Farm
«1311

Komentarz

  • farm boy (PL1)farm boy (PL1) PL1 Posty: 15,161
    Tylko jedno pytanie czy skoro znowu będzie serwer testowy to ponownie szykujecie mega aktualizację z jeszcze większą ilością błędów >:)
  • nie mogę wejść na serwer testowy, widnieje tylko polska i internacjonalny :(
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    Po takiej operacji jak ostatnia aktualka, rozumiem że historia się powtórzy. Zostaniemy zaproszeni na tester żeby pooglądać genialne pomysły GGS, po czym zostaną one wprowadzone do gry i GGS oczekiwać będzie niekończących się braw, za dbanie o nasze dobre samopoczucie.
  • W ogloszeniu jest napisane ze gdy zostaną otwarte serwery testowe to sie dowiemy cos o gosciu wiec jeszcze byc nie moga skoro mamy tu pisac swoje pomysly :))

    I farm boy - podejrzewam ze na testowej teraz beda testowane kolejne nowosci ktore sa w planach - ten pan z ogloszenia, dodatkowe rzeczy dla sojuszy, dla koni itd :)
  • Z tego co wiem dalej są problemy po tej aktualizacji, ale jestem ciekawa nowych pomysłów. Może będą owce, koniki może nowe nasiona, liczę też na nowe eventy- bo te już są nudne. Czekam na wypróbowanie nowości i liczę że gra będzie coraz ciekawsza.
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    edytowano 07.10.2016
    Gość to Homar, starszy brat naszego Omara :wink:

    A co do serwera testowego, jak dadzą na start każdemu złoto, dolce, skrócony czas rozbudowy, to się może pobawię i potestuję, bo tak to mi szkoda czasu :/ żeby jeszcze błędy i uwagi  zgłoszone przez graczy na serwerze testowym były naprawiane/ulepszane przed wrzuceniem na główne serwery, ale praktyka ostatniej aktualizacji pokazała, że całe to nasze testowanie trochę bez sensu, skoro błedy nie zostały wyeleminowane.
    Czy coś wiadomo na temat nagród za testowanie??? czy ulegną poprawie???? bo jak to ma być nadal kilka dolców, parę sztuk złota i 2 nasiona różyczek to ja tak tanio nie cenię swojej pracy  B) 

    ps. choć nie , ten gość to brat Architekta nie Omara :]
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022

    Po co to testowanie, skoro nie mamy na nic żadnego wpływu ?

    I jeszcze napisze to, co chciałam od dawna napisać w sprawie testera. Kiedy doczytałam OO bardzo mnie zdziwiła uczciwość GGS, że tacy mili i uprzedzają Graczy, żeby bacznie inwestowali bo nagle może wszystko zniknąć. Jak widać nic nie zniknęło a wręcz zostały nasze dokonania zapisanie. Jako że moje doświadczenia w grze nauczyły mnie być przenikliwym obserwatorem, dziś wiem że właśnie taki był plan GGS...nie inwestując nie można było dokopać się do zmienionej kwiatowej, tym samym zobaczyć "niespodziankę", która myślę wielu Graczom otworzyła oczy.


  • Kamil63 (PL1)Kamil63 (PL1) PL1 Posty: 39
    W wieży dekoracji masz dekora za pomoc na serwerze testowym. Chyba ostatni poziom. Wygląda na jakiegoś Hansa ten gościu :)
    Wiadomo może coś o dokładniejszym terminie otwarcia serwera?
    Fajnie by było gdybyśmy znali chociaż datę to nie próbowalibyśmy się logować co kilka minut :)

  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    edytowano 07.10.2016
    Będzie "Kurzy Krzak" na powitanie testera ? pytałam 03.10. 2016 !
  • DemonaDemona Posty: 2,160
    Kamil63 (PL1) powiedział(a):
    W wieży dekoracji masz dekora za pomoc na serwerze testowym. Chyba ostatni poziom. Wygląda na jakiegoś Hansa ten gościu :)
    Wiadomo może coś o dokładniejszym terminie otwarcia serwera?
    Fajnie by było gdybyśmy znali chociaż datę to nie próbowalibyśmy się logować co kilka minut :)

    Witajcie,

    serwer testowy będzie otwarty ponownie wkrótce. To była tylko zapowiedź. Gdy nadejdzie ten czas, zostaniecie o tym poinformowani. Nie ma potrzeby, abyście wciąż sprawdzali, czy już można się zalogować.
    malwina-m (PL1) powiedział(a):
    Będzie "Kurzy Krzak" na powitanie testera ? pytałam 03.10. 2016 !
    Malwinko,

    nie jestem przekonana, że wszystkie nagrody są dla każdego, jedni służą pomocą na naszym serwerze testowym poprzez odnajdywanie i raportowanie błędów bardziej, niż inni.
    Jakie nagrody będziemy dostawać, to okaże się już niebawem. Jedno jest pewne, warto się postarać, a na pewno nasze wysiłki w ulepszaniu Big Farm zostaną docenione.
    Asia07 powiedział(a):

    Nagrody za Waszą pomoc

    Gracze pomagający nam na serwerze testowym będą otrzymywać co pewien czas nagrody! Nagrody te będą, rzecz jasna, powiązane z Twoim głównym kontem, toteż będą Twoje na zawsze. :) Niektóre nagrody będą przyznawane wszystkim Graczom na serwerze testowym, podczas gdy inne będą dostępne wyłącznie dla Graczy, którzy będą aktywnie pomagać w naszej pracy, wysyłając nam raporty o błędach. Więcej szczegółów wkrótce. 



    Aby móc otrzymywać nagrody na Twoje główne konto, musisz zarejestrować się na serwerze testowym za pomocą tego samego adresu e-mail, co w przypadku zwykłego serwera gry!


    Pozdrawiam,
    Demona
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    Ok przyjęłam do wiadomości Demonko, że są równi i równiejsi.
  • zapewne czas na ryby:) wielka fala dlugi kij :)Noe bedzie nim:)
    postarajcie sie o niekomplikowanie ludziom gry:)
  • DemonaDemona Posty: 2,160
    malwina-m (PL1) powiedział(a):
    Ok przyjęłam do wiadomości Demonko, że są równi i równiejsi.
    Malwinko,

    jedni pomagają bardziej, drudzy mniej. Czy wszyscy za swoją pracę zawodową dostają takie same pieniążki, każdy zajmuje takie samo stanowisko? Jedni są bardziej zaangażowani, widzą więcej, drudzy mniej. To chyba normalne, że wynagradza się za coś, a nie za nic. Prawda?
    Poza tym wyraźnie zostało przedstawione, że nagrody dostawać będą wszyscy, którzy posiadają konto na serwerze testowym i na nim pracują. Niektóre będą przyznawane za szczególną pomoc.
    Twoja wypowiedź jest dużą nadinterpretacją. Prosiłabym jednak, abyś czasami przestała ziać aż takim chłodem ;)

    Pozdrawiam,
    Demona
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022

    To nie jest chłód Demonko, to są fakty...ale zastosuje się do Twojego życzenia.

  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    A gdzie można raportować  błędy???? czy Forum Serwera Testowego będzie już działać, jak serwer ponownie zostanie reaktywowany? CZy tutaj na Forum się raportuje? bo chyba nie poprzez ten "!" - podziel się opinią - ktoś to w ogóle czyta? :]

  • DemonaDemona Posty: 2,160
    edytowano 07.10.2016
    Witaj zaczarowana,

    po włączeniu serwera testowego forum powinno ponownie działać i prosilibyśmy o zgłaszanie błędów przede wszystkim tam. Jednakże możecie też pisać o błędach, usterkach i problemach pojawiających na serwerze testowym na naszym forum, w tym wątku.
    Chodzi o to, żeby nie mieszać zgłoszeń i informacji dotyczących normalnej rozgrywki na głównych serwerach, z błędami pojawiającymi się na serwerze testowym.

    Pozdrawiam,
    Demona
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    Demona powiedział(a):
    Witaj zaczarowana,

    po włączeniu serwera testowego forum powinno ponownie działać i prosilibyśmy o zgłaszanie błędów przede wszystkim tam. Jednakże możecie też pisać o błędach, usterkach i problemach pojawiających na serwerze testowym na naszym forum, w tym wątku.
    Chodzi o to, żeby nie mieszać zgłoszeń i informacji dotyczących normalnej rozgrywki na głównych serwerach, z błędami pojawiającymi się na serwerze testowym.

    Pozdrawiam,
    Demona
    ok, tylko ostatnio próbowałam się zalogować na tym Forum Serwera Testowego i nie dało rady, inni gracze z mojego testowego sojuszu pisali, że tamto forum nie działa... dlatego zapytałam :)
    Ale jak będzie można się tam zalogować tym razem to ok  B)
  • Basia777 (PL1)Basia777 (PL1) PL1 Posty: 375
    ..Właśnie czytam o tej farmie testowej , ale nikt nie napisał czy dekoracje dostaliśmy ? czy dopiero będziecie
    dodawać je jak ruszy farma testowa ?
  •  Dawno ,dawno temu,w ubogiej chatce nad brzegiem morza mieszkal biedny rybak :)

    Z checia sie wybiore na serwer testowy polowic zlote rybki ;)

    Homar swietne imie ;) jak dla mnie zaczarowana trafila w 10!


  • Basia777 (PL1) powiedział(a):
    ..Właśnie czytam o tej farmie testowej , ale nikt nie napisał czy dekoracje dostaliśmy ? czy dopiero będziecie
    dodawać je jak ruszy farma testowa ?
    Ale o jakie dekoracje Ci chodzi Basiu? Bo chyba się nieco pogubiłam ;)

    Też stawiam na rybaka Homara :) Świetne imię. Obstawiam też, że będzie w grze jakiś superowy kuter rybacki, który będzie krążył pomiędzy farmą główną i kwiatową, nie mogę tylko wpaść na pomysł w jakim celu... Macie jakiś pomysł... hę?
  • Basia777 (PL1)Basia777 (PL1) PL1 Posty: 375
    edytowano 08.10.2016
    ..Chodzi mi o dekorację za farmę testową? , która miała być  , ale nie jestem pewna czy
    nie została na farmie testowej ?....może już zapomniałam o niej ? , jeśli tak to- Przepraszam - :wink:;)
    Post edited by Demona on
  • DemonaDemona Posty: 2,160
    Basia777 (PL1) powiedział(a):
    ..Chodzi mi o dekorację za farmę testową? , która miała być  , ale nie jestem pewna czy
    nie została na farmie testowej ?....może już zapomniałam o niej ? , jeśli tak to- Przepraszam - :wink:;)
    Witaj Basiu,

    możesz napisać o jaką dekorację z farmy testowej Ci chodzi? Tam były normalne dekoracje, które mogliśmy zakupić podczas rozgrywki lub wygrać w eventach. Jeśli piszesz o dekoracji, która zaprezentowana jest w zapowiedzi serwera testowego, nie mam wiedzy czy ktokolwiek z Graczy już ją otrzymał.

    Pozdrawiam,
    Demona
  • Basia777 (PL1)Basia777 (PL1) PL1 Posty: 375
    edytowano 10.10.2016
    Demona właśnie o tą nagrodę mi chodzi która jest w zapowiedzi ( coś co wygląda jak klonik ..? ) z drzewkami ..?

    ...Może ten kuter będzie tym razem nam rozwoził dary? , które my będziemy mogli komuś podarować - komuś
    komu są potrzebne ..? ..albo taki handel ..wymienny ..? . Zobaczymy co to będzie po otwarciu testowej ?

    Demona/
    Proszę używać opcji "edytuj post".

    Post edited by Basia777 (PL1) on
  • alemania4 (PL1)alemania4 (PL1) PL1 Posty: 91
    Czy serwer testowy już działa ?
    Pytam, bo nie modę na niego wejść, nie mam opcji testowego przy fladze, a poprzednio miałam.

  • zaba3 (PL1)zaba3 (PL1) PL1 Posty: 10
    A KIEDY BEDZIE WLACZONY TEN SERWER TESTOWY 
  • tez jestem ciekawa kiedy będzie aktywny
  • farm boy (PL1)farm boy (PL1) PL1 Posty: 15,161
    skoro Demona wspomina w OO ze będzie ponownie otwarty to już niedługo max tydzień ;)
  • oki to czekamy i zobaczymy

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik