Strona główna Polish Sugestie, pochwały i krytyka

Mistrzostwa sojusznicze co dwa tygodnie.......???

Pytanie mam odnośnie czestotliwości ostatnich mistrzostw,że tak spytam z ciekawości to Komuś w GGS letnie upały zaszkodziły.Dawać mistrzostwa w odstepstwie dwutygodniowym....Kogoś tam w firmie lekko poniosło-grzecznie mówiac.
Po ostatnich mistrzostwach dobrze kurz nie opadł a tu nastepne,jagby tak tam w firmie niezauważyli to jest okres wakacyjny sezon urlopowy,....
Tak oczywiście ja doskonale wiem nie musze nikt mnie nie zmusza i etc,ale osobiście uważam,że takie praktyki raczej zniechecaja graczy do grania aniżeli mobilizuja.Podczas mistrzostw trzeba poświecic sporo czasu i czesto też pieniedzy(tu kłania sie indywidualny wybór każdego gracza czy robi misje z pomoca złota czy też nie)rozumiem przysiaśc raz na dwa miesiace,półtora ale teraz to gruba przesada.......

Pytanie mam na które chciałabym dostać odpowiedz teraz fundowanie graczom mistrzostw w odstepach mniej wiecej dwutygodniowych stanie sie norma i tradycją czy jest to takie letnie przesilenie?No w sumie to po co przerwe robic niecałe dwa tygodnie to stanowczo za długo co tydzień niech beda,po co sie tak patyczkować.........


«134

Komentarz

  • Kolao (PL1)Kolao (PL1) PL1 Posty: 49
    Właśnie weszłam na forum by zabrać głos w tej sprawie. Ja też uważam, że MS co dwa tygodnie, a co gorsza przed świętami to przegięcie. Kilkakrotnie pisałam, by usprawnili podlewanie drzewek. Bez echa. Ale wymyślanie projektów na wyciągnięcie kasy- to moment. Gra zaczyna być męcząca i wkurzająca. Miała być rozrywką. Powoli mam jej dość. Pozdrawiam twórców.

  • Basia777 (PL1)Basia777 (PL1) PL1 Posty: 375
                    Szok!! nie do wieżenie tego jeszcze nie było ! mistrzostwa po dwóch tygodniach!!! ..? :(
    Czy aby komuś się coś nie pomyliło .? Zaczyna się robić nieciekawie , farma zamiast dawać satysfakcję i
    odpoczynek ...zamienia się kierat ..:( . GGS daje nam do zrozumienia że liczy się tylko kasa dla nich ,a
    nie My gracze :(

  • farm boy (PL1)farm boy (PL1) PL1 Posty: 15,161
    Niestety już raz były takie mistrzostwa i chyba w ostatniej edycji znowu sypneły się złotówki na zakup złota bo GGS znowu postanowiło kuć żelazo puki gorące >:)
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022

    Jestem już totalnie zmęczona powtarzaniem w kółko tego samego prawie w każdym wątku, zastanawiam po co to pseudo forum, po co zachęcanie do dyskusji, szczególnie do zadawania pytań, skoro prawie się na te pytania nie odpowiada.

    GGS pragnie abyśmy się naiwnie cieszyli z gry jak dzieci, żeby radowała nas niezmiennie cudna grafika i to że ślicznie dojrzewają jabłuszka w sadach a konik trenując uroczo macha kopytkami. Ale swoje pieniądze mamy ładować jak dorośli. Ale to nie tak...nie ma nic za darmo ! za darmo umarło już dawno, jeśli w ogóle kiedykolwiek żyło :p

    Nowe mistrzostwa są beznadziejne i NIESPRAWIEDLIWE. Dalej GGS nie uporało się z misjami, by każdy Gracz miał równe szanse, kiedy w nich uczestniczy.

    A te badziewne nagrody powodują że nie tylko letnie weekendy...ale już wszystkie dni należy spędzać, robiąc cokolwiek, byle z daleka od gry.




  • Joy1 (PL1)Joy1 (PL1) PL1 Posty: 251
    edytowano 11.07.2016
    Proponuję zmienić nazwę wydarzenia ,które rozpocznie się za kilkanaście godzin z "Mistrzostwa Sojusznicze" na "Strzyżenie baranów".Nie znam mistrzostw w których można kupić wynik,więc skoro GGS dopuszcza a wręcz namawia do zakupu pkt reputacji(wydawanie prime) to z góry zakłada,że to coś z prawdziwą rywalizacją nie ma nic wspólnego.Rozumiem ,że firma musi w jakiś sposób zarabiać.Ale można zrobić to jawnie ,wprowadzając np miesięczny abonament.Wtedy nikt nie będzie czuł się jak baran,którego co chwilę ktoś strzyże.No ale wtedy gra nie byłaby "darmowa" jak się pięknie reklamuje.Nie wiem jak inni ale ja lubię sama decydować na co wydaję swoje pieniądze.A na pewno nie wydam ich w owczym pędzie,zaślepiona wizją otrzymania jakiegoś krzaka,który i tak po kilkunastu dniach zostanie mi odebrany.Podsumowując jeśli są barany to niech się strzygą i chętnie pooglądam jak pędzą pod nożyczki.Ja poczekam na prawdziwe zawody do czego namawiam równiez i innych świadomych graczy
    Post edited by Joy1 (PL1) on
  • mse (PL1)mse (PL1) PL1 Posty: 144
    edytowano 06.10.2016
    MS raz w miesiącu to wystarczy - nie częściej!
    Jak dla mnie, powinny być raz na kwartał.


    Post edited by Demona on
  • DemonaDemona Posty: 2,160
    edytowano 11.07.2016
    Joy1 (PL1) powiedział(a):
    Proponuję zmienić nazwę wydarzenia ,które rozpocznie się za kilkanaście godzin z "Mistrzostwa Sojusznicze" na "Strzyżenie baranów".Nie znam mistrzostw w których można kupić wynik,więc skoro GGS dopuszcza a wręcz namawia do zakupu pkt reputacji(wydawanie prime) to z góry zakłada,że to coś z prawdziwą rywalizacją nie ma nic wspólnego.Rozumiem ,że firma musi w jakiś sposób zarabiać.Ale można zrobić to jawnie ,wprowadzając np miesięczny abonament.Wtedy nikt nie będzie czuł się jak baran,którego co chwilę ktoś strzyże.No ale wtedy gra nie byłaby "darmowa" jak się pięknie reklamuje.Nie wiem jak inni ale ja lubię sama decydować na co wydaję swoje pieniądze.A na pewno nie wydam ich w owczym pędzie,zaślepiona wizją otrzymania jakiegoś krzaka,który i tak po kilkunastu dniach zostanie mi odebrany.Podsumowując jeśli są barany to niech się strzygą i chętnie pooglądam jak pędzą pod nożyczki.Ja poczekam na prawdziwe zawody do czego namawiam równiez i innych świadomych graczy
    Witam,

    radziłabym przy dokonywaniu wpisów na naszym forum bardziej dobierać słowa, aby nikogo nie obrażać. Nazywanie Graczy w Big Farm "Baranami" jest grubo nie na miejscu. Każdy sam obiera strategię, którą posługuje się w grze i jeśli gra oferuje opcje premium, które dany Gracz ma ochotę zakupić, ma do tego pełne prawo, bez insynuacji ze strony innych Graczy, że jest "Baranem".
    Ostrzegam, że podobne zachowanie na forum nie będzie tolerowane!

    Pozdrawiam,
    Demona
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    Tak z czysto ludzkiej ciekawości spytac tylko chciałam czy w ggs Kogos główka boli???troche przesadzaja z tymi ms rzucajac je co dwa tygodnie.Niedawno była aktualizacja,pomijam fakt,że z masa naprawde frustrujacych błędów.Wprowadzono nowy poziom u architekta i możliwośc zakupu pól,ok to jest w porzadku ale to wszystko kosztuja jagby tak w GGS zapomnieli,to graczom dolary z nieba nie leca.Architekt kosztuje majatek a na raty jakos nie chce robic,z workiem dolarow też nie przychodzi.Po czym super,ze jest mozliwośc zakupu obrazkow do kolekcji za dolary,ale to tez kosztuje.Wzmocnienia na ms też sa drogie nawet bardzo drogie.
    Kiedy,My gracze mamy nazbierac tych dolarow potrzebnych na to wszystko?(pytanie retoryczne).No i zapomniałabym jest przecież jeszcze wyspa.
    Po za tym,ms sojusznicze dawane z tak czestotliwościa naprawde zniechecaja do brania w nich udziału,spora cześc graczy.

    Ja oczywiście wiem doskonale,że nie musze w tym wszystkim brac udziału i,że od razu wszystkiego naraz robic też nie trzeba.
  • Basia777 (PL1)Basia777 (PL1) PL1 Posty: 375
    ...To nie jest miłe że nikt nas nie słucha :( mistrzostwa co dwa tygodnie ...? to nie fer wobec nas -graczy !!
    ..I jak to się mówi " każdy sobie rzepkę skrobie " ..tylko czyim kosztem ..???
  • pieniążki są potrzebne przecież w GGS :))) 
    rozpaczliwe ich szukanie , 
    gdyby firma pieknie stała to każdy by miał piekną oferte na złoto 
    a nie petardy i słoneczniki Van Goga czy jakiegoś innego :))) 
    dodatkowo 0 promocji indywidualnych 
    nie wspomne ze 100% dla sojuszu ze skrzynką już nie widziałem 3 miesiące lub wiecej :))
    GGS schodzi na Psy , co widać że mamy bude na każdej farmie :)) ( bez urazy dla nikogo )
    a może gracze o to prosili w Ankietach ?:)) 


  • SłodkaMałaKicia (PL1)SłodkaMałaKicia (PL1) PL1 Posty: 2,168
    edytowano 29.09.2016
    Basia777 (PL1) powiedział(a):
    ...To nie jest miłe że nikt nas nie słucha :( mistrzostwa co dwa tygodnie ...? to nie fer wobec nas -graczy !!
    Dokładnie... to nie jest miłe ze nikt nie chce nas słuchać.. MS co 2 tyg to naprawdę przesada.. poziomy powyżej 100 poziomu nie dają rady odkuć się po ostatnich a co mówić takie niższe poziomy jak mój..
    sylwiazelazna (PL1) powiedział(a):
    przesadzaja z tymi ms rzucajac je co dwa tygodnie.Niedawno była aktualizacja,pomijam fakt,że z masa naprawde frustrujacych błędów.Wprowadzono nowy poziom u architekta i możliwośc zakupu pól,ok to jest w porzadku ale to wszystko kosztuja jagby tak w GGS zapomnieli,to graczom dolary z nieba nie leca.Architekt kosztuje majatek a na raty jakos nie chce robic,z workiem dolarow też nie przychodzi.Po czym super,ze jest mozliwośc zakupu obrazkow do kolekcji za dolary,ale to tez kosztuje.Wzmocnienia na ms też sa drogie nawet bardzo drogie.
    Kiedy,My gracze mamy nazbierac tych dolarow potrzebnych na to wszystko?(pytanie retoryczne).No i zapomniałabym jest przecież jeszcze wyspa.
    Po za tym,ms sojusznicze dawane z tak czestotliwościa naprawde zniechecaja do brania w nich udziału,spora cześc graczy.

    Popieram Sylwię.. Dolary nie lecą z nieba.. nikt ich nam za darmo nie daje.. Nie dość że ciężko nazbierać dolary na rozbudowę farmy a tu masę innych rzeczy dorzucają..architekt jest mega drogi.. Na dodatek dekoracje schowane do schowka zaginęły.. I nikt ich nie oddał.. Najpierw trzeba się naciulać przy zdobyciu dekoracji a później je zabierają.. To jest porażka co się tutaj dzieje.. Dla GGS liczy się tylko nasza kasa.. Po tylu skargach powinni coś z tym wszystkim zrobić..
    Masakra..aż odechciewa się grać.. A przecież gra miała sprawiać frajdę..

    Była ankieta..i co z tego ? pic na wodę.. nic się nie zmieniło na lepsze..

  • Nie podoba mi sie  wizja mistrzostw w tak krotkich odstepach czasu,ale kogo to obchodzi z rzadzacych ta gra :(
    Juz dawno zapomniałam , ze gram dla przyjemnosci
  • DemonaDemona Posty: 2,160
    edytowano 29.09.2016
    Witajcie,

    czytam Wasze opinie na temat Mistrzostw Sojuszniczych i przekażę je Zespołowi Big Farm jako feedback. Dziękuję w imieniu Zespołu za Wasze komentarze.

    Pozdrawiam,
    Demona
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    Tylko niech sobie na tym spotkaniu wezma te opinie graczy do serca i fajnie by było zeby to było jak najszybciej,nie za poł roku albo i dłużej,bo coraz wiecej graczy zniecheca sie do gry,.Ms ok fajna zabawa o ile nie daja ich z tak czestotliwoscia,że nie sposob nazbierac dolarow, nasion gmo itp. przy jednoczesnym natłoku wydarzen wymagajacych bardzo duzych ilości tych dolarow,Czesto w wielu przypadkach zabawa zmienia sie w obowiazek i mase graczy tym zniecheca.Odpływ graczy z gry mówi sam za siebie i ms miedzy innymi też sa czesto przyczyna rezygnacji z gry,ile czasu gracze prosza o odpowiedniejszy dobor podczas misji,jak gracz z np 54 lwl ma wygrac z graczem z czolowki?no może jak kupi złoto,ale to wymuszanie na graczu kupna tego złota nie zachecanie,do jego kupna,a miedzy zachecaniem a wymuszaniem jest zasadnicza roznica.Po za tym dlaczego gracz decydujacy sie na gre bez złota ma wiecznie obrywac podczas mistrzostw, bo tak mu dobieraja konkurencje.to tez zniecheca do brania udzialu w ms.

    I jeszcze jedno dlaczego gracz kupujacy systematycznie złoto,niedostaje ofert prime,150% czy 200%,w taki sposob ggs zacheca gracza do dluższego pozostania w grze.Ja takie oferty miałam jak grac zaczynalam,Troche to dawno było temu :D .Lestera też u mnie nie ma.Tylko niech mi nikt nie mowi o losowości bo ona tu w tym przypadku jak i wielu innych wcale nie ma miejsca.Zwyczajnie ggs wychodzi z załozenia,że gracz ktory kupuje złoto i tak je kupi,myle sie?niesadze.Takie oferty miewaja gracze poczatkujacy,grajacy bez złota albo kupujacy je sporadycznie, jeszcze nie slyszalam zeby graczowi ktory kupuje zloto systematycznie choc raz w miesiacu taka ofarte dali.
  • Basia777 (PL1)Basia777 (PL1) PL1 Posty: 375
    edytowano 29.09.2016
    candy90 (BR1) powiedział(a):
    pieniążki są potrzebne przecież w GGS :))) 
    rozpaczliwe ich szukanie , 
    gdyby firma pieknie stała to każdy by miał piekną oferte na złoto 
    a nie petardy i słoneczniki Van Goga czy jakiegoś innego :))) 
    dodatkowo 0 promocji indywidualnych 
    nie wspomne ze 100% dla sojuszu ze skrzynką już nie widziałem 3 miesiące lub wiecej :))
    GGS schodzi na Psy , co widać że mamy bude na każdej farmie :)) ( bez urazy dla nikogo )
    a może gracze o to prosili w Ankietach?:))

    Zgadzam się z Tobą Candy90 i uważam że GGS naprawdę nas nie słucha ...bo sprawa mistrzostw wraca jak bumerang ..co dwa tygodnie , GGS zamiast nam życie umilać postanowiło raczej je nam na zniechęcić ..?

    Demona/
    Poprawa cytatu.
    Post edited by Demona on
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    Także wychodzę z założenia, że co za dużo, to nie zdrowo :)
    Jak Mistrzostwa są rzadziej, to jednak w końcu każdy na nie czeka, jak wystartują podchodzi się do nich z dużym zapałem i entuzjazmem (przynajmniej tak jest u mnie w sojuszu). 
    A jak są za często, to każdy na widok zegara pisze -- "o nieeeee znowu Mistrzostwa" - więc efekt jest taki, że je po prostu "olejemy" i tyle, tym bardziej, że nagrody wciąż takie same, więc nawet tutaj nie ma żadnej motywacji i zachęty, aby się w nie angażować.
    Więc tak jak co którąś wyspę sobie odpuszczam, bo mi się po prostu nie chce robić od początku tego i samego w kółko, tak i będzie w końcu z Mistrzostwami, jeżeli będzie się je nam fundować za często.
    Być może mniejsze sojusze, które wcześniej nie miały szans na nagrody, będą miały w takim przypadku większe możliwości powalczenia o nie, jak część Graczy odpuści, ale na dłuższą metę  odbije się to czkawką na portfelu GGS tak jak jest z wyspami tymczasowymi - multum graczy już w ogóle na nie nie wchodzi i zyski ze sprzedaży złota spadają :P B)  
  • michdo (PL1)michdo (PL1) PL1 Posty: 124
    Gadanie, gadaniem, BF to firma, a jak firma to nastawiona na zarabianie pieniędzy i nic to nie zmieni. Możemy pisać, narzekać itp, a polityka BF jest niezmienna.
    Masz rację Sylwia, ja prawie w ogóle nie kupuję złota i non stop dostaje oferty zakupu z 200% premią. A u lestera to mam - wydaj 5500, dostaniesz tyle samo ;) Tylko ja nie ma 5500 ;) i nie mam zamiaru kupować.
  • michdo (PL1)michdo (PL1) PL1 Posty: 124
    I jeszcze jedno - po zmianach bardzo łatwo jest stracić złoto - np nastawianie kaczek jest ustawione na kole tam gdzie jest przyspieszenie produkcji. W ten sposób straciłam 320 szt złota. Gra bardzo zamula komp i myśląc, że nastawiamy kaczki, przyspieszamy złotem już nastawione ;(
  • a ja kupuje złoto i nie pamiętam kiedy dostałem jakieś 50 % ... 
    ale nie chcą moich pieniędzy to nie dostaną :)
    wiekszość ludzi na całym świecie kupuje wszystko na promocjach i te promocje przyciągają
    dobry klient to zadowolony klient , wiekszość firm daje karty lojalnościowe i tak dalej
    tu za lojalnosc nie dostaje sie nawet 10% na zakup złota - paradoks :)
    musze sprobowac zagrac w inna gry i zobaczyc czy jest też tak samo 
    moze świat on-line jest inny od rzeczywistego  i nagradza się tylko tych co nie kupują 
  • SłodkaMałaKicia (PL1)SłodkaMałaKicia (PL1) PL1 Posty: 2,168
    edytowano 29.09.2016
    michdo (PL1) powiedział(a):
    Masz rację Sylwia, ja prawie w ogóle nie kupuję złota i non stop dostaje oferty zakupu z 200% premią. A u lestera to mam - wydaj 5500, dostaniesz tyle samo ;) Tylko ja nie ma 5500 ;) i nie mam zamiaru kupować.
    Tak dokładnie tak ! Ja też nie kupuję bo mnie na to nie stać.. i u Lestera dostaję takie małe oferty jak michdo..
    sylwiazelazna (PL1) powiedział(a):
    ile czasu gracze prosza o odpowiedniejszy dobor podczas misji,jak gracz z np 54 lwl ma wygrac z graczem z czolowki?no może jak kupi złoto,ale to wymuszanie na graczu kupna tego złota nie zachecanie,do jego kupna,a miedzy zachecaniem a wymuszaniem jest zasadnicza roznica.Po za tym dlaczego gracz decydujacy sie na gre bez złota ma wiecznie obrywac podczas mistrzostw, bo tak mu dobieraja konkurencje.to tez zniecheca do brania udzialu w ms.

    Własnie.. ja nie kupując złota bardzo konkretnie obrywam podczas ms..ciągle 5-6  miejsce..mimo że nie mam aż tak słabej farmy..ale jak mi dobiera 2-setne poziomy to o czym my rozmawiamy ? Staram się jak mogę a na koniec i tak w rankingu na szarym końcu.. bo co ? bo nie kupuje złota..to jest trochę nie fer w stosunku do tych co nie mają tyle kasy żeby móc sobie kupić złoto w grze..mam tyle ile nazbieram ze złotniczek czy z licencji które w sumie zdobywam dzięki mojemu sojuszowi bo sama nigdy bym nie dała rady...
  • michdo (PL1)michdo (PL1) PL1 Posty: 124
    Candy, tak jak poprzednicy napisali - kupujesz tzn, że bedziesz kupowac to po co Ci premia ;) Dostaniesz mniej to znowu kupisz:) I o to im chodzi. Ja nie kupuję więc mnie zachęcają i dostaję ciągle 200% premii.

  • wiem że to tak działa , w poprzednim układzie wiedziałem że miesięczna przerwa w zakupach i dostane 100% , poprostu polityka firmy jest trochę kiepska , czasem się ograniczam i jak nie mam złota to poprostu nie szaleje bo wiem że musze nie kupić przez jakiś czas by dostać oferte , 
    gdybym takie oferty dostawał cześćiej pewnie kupował bym częściej 
    dyskutowalismy na ten temat w sojuszu i większosc ma podobne zdanie do mnie
    a GGS nie ładnie że dzieli graczy , jedni coś dostają a inni nie 
    tak jak z ozdobami teraz tez nie dostał każdy do wyboru , a co by stracili na tym by kazdy dostał po te dwie dekoracje ? a tak tracą non stop - Twarz 
  • el1 (PL1)el1 (PL1) PL1 Posty: 7
    to jest oczywista oczywistość, że i tak BG zrobi, co zamierza.Możemy protestować, prosić, przekonywać..., a rezultat? jak zwykle żaden. niby grzecznie przyjmują do wiadomości, niby starają się spełniać oczekiwania, umilać, ale ja mam poczucie, że to tylko wyuczone frazesy.
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022

    Po tylu żalach, prośbach, propozycjach [to wszystko jest na forum] i ankiecie, o której cicho sza :p doszłam do wniosku, że NIKT nas nie słucha. Nawet jeśli przyjąć, że coś z tego co piszemy dotarło do GGS, to i tak nadziało się na mur obojętności, bo to czego byśmy oczekiwali w żaden sposób nie odpowiada planom, pomysłom i scenariuszowi jaki GGS ma dla tej gry. Dlaczego tak jest ? Pewnie wiele osób zadaje sobie to pytanie. Dotarło do mnie w końcu to, co napisała kiedyś CM Asia, że jak się nie podoba to nie musimy mieć. Prawda, prawie nic już mi się nie podoba, toteż zdecydowanie ograniczyłam czas na grę. Dla mnie strata żadna, to tylko jedna z moich rozrywek. I z MS jest tak samo...nie dość że panuje w nich dyskryminacja i Graczy i sojuszy, to nagrody, które z każdym razem powinny być lepsze, powtarzają się już któryś raz. Ogólnie dno jest cały czas. A czy za często czy za rzadko...nie wiem, mało mnie to już obchodzi...może czas stworzyć nowe wydarzenia, gdzie będzie prawdziwa rywalizacja sojuszy na podobnych poziomach...bez używania szalonych ilości złota.

      

  • farmermac (PL1)farmermac (PL1) PL1 Posty: 68
    Jeszcze dobrze nie ochłonęliśmy po zmianach i wtopce z farmą kwiatową , a serwuje nam się kolejnego stresa. Tak, uważam jak moi przedmówcy, iż dawanie MS z taką częstotliwościa zakrawa na kpinę z graczy. Zal mi tylko Naszych moderatorów, którzy muszą czytać te nasze komentarze i przekazywać je do zespołu GGS. Tylko, że to nic nie daje, czasami się zastanawiam, po kiego czorta to forum istnieje, skoro i tak z naszym zdaniem nikt się nie liczy.
    Czy nie lepiej je zlikwidować i skończyć tą mistyfikację. Już kiedyś pisałem, że chyba czas pożegnać się z tą grą i dochodzę do wniosku, że sposób postępowania z Graczami przez zespół GGS utwierdza mnie w tym przekonaniu.
    Ten dzień jest coraz bliżej!!!
  • mamba luz (PL1)mamba luz (PL1) PL1 Posty: 17
    Widać że ekipa Big Farm chce zrobić z nas niewolników do wyrobu gotówki ,czego kolejne MS są dowodem.
    Zapomnieli tylko że dobry niewolnik to zadowolony niewolnik.
    MS powinny być wydarzeniem, a obecnie to już prawie jak misja tyle,że bardziej wyczerpująca, co odbiera całą radość z gry.

  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    edytowano 30.09.2016
    A ja uważam że długo nie ochłoniemy po "cudownej aktualce"... na pewno większość Graczy nie kupiła całości ziemi [bo koszt tego zakupu to dobrze ponad miliard dolarów] nie postawiła nowych obiektów produkcji, bo to kolejne miliony dolarów. Godzina rozpoczęcia MS wkurza jak wszystko inne.
  • Daria42 (PL1)Daria42 (PL1) PL1 Posty: 69
    Pazerność GGS jest ogromna , ale nie przywiążecie nas do kompów jak w goodgame empire(kumaci wiedza o co chodzi) MS niech robią nawet co tydzień to MY GRACZE powinniśmy zmienić podejście i przejść obojętnie obok tego chorego wydarzenia :)
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    Samo wydarzenie ms jest fajne,przynajmniej ja osobiscie je lubie.Ale poglad na ten temat stanowczo sie zmienia jak daja je w tak krotkich odstepach czasowych,przy jednoczesnym wprowadzniu aktualizacji i wydarzen zwiazanych w wydatkami masy mln dolarow.Po za tym w tak krotkim odstepie czasowm miedzy kolejnymi mistrzostwami wiekszosc graczy nie jest w stanie sie do kolejnych w jakikolwiek sposob przygotowac.Owszem można to wydarzenie olac mowiac dosłownie,ale to nie jest takie proste jak sie jest w sojuszu,gdzie walcza Wszyscy sojusznicy,no niewyobrazam sobie nic nie robic jak reszta sojuszu bierze w nich udział.Po drugie masa mniejszych sojuszy z powodu strasznie duzych ilosci wymaganych pkt rp, nie bierze w nich udziału,bo takie sojusze nie sa  zwyczajnie w stanie zdobyc wymaganych pkt,a to raczej czyni to wydarzenie malo atrakcyjnym dla mniejszych sojuszy ktorych jest znacznie wiecej.A nagrody tez jakos specjalnie nie powalaja,dobor graczy podaczas misji tez wielu graczy zniecheca.Gracze o tym czesto wspominali i wspominaja a ggs i tak ma to gdzies.

    Bo gdyby bylo inaczej dawno wprowadziliby zmiany o ktorych gracze tu na forum nie raz wspominali,po za informacja od moderatora,ze Nasze uwagi zostana przekazane wyżej w tym temacie jak i wielu innych nie zmienia sie nic.Ale rozwalic kwiatowa graczom potrafili bardzo szybko i wcale żesmy o to nie prosili.

  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    edytowano 30.09.2016

    Sylwia...każdy sojusz ma swoje oczekiwania co do MS albo i nie ma żadnych.

    Walczy się o 1 miejsce w MS, walczy się o utrzymanie w 10 ligi, walczy się o pozostanie w lidze, której się jest, walczy się tylko o nagrody za wysiłek...albo robi się misje, żeby mieć w sojuszu 1 miejsce i zgarnąć wodorosty, albo się w tym czasie wcale nie robi misji, czyli nie bierze udziału MS. Wszystko zależy od tego jak się w środku sojusz dogada. Można wyjść z sojuszu na czas mistrzostw, bo przecież nikt Cię nie może zmusić żebyś misje trzaskała. Można sojusz zmienić. Każdy Gracz ma prawo grać tak, jak mu się podoba grać. Kompromisy też mają granice.

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik