Strona główna Polish Pytania ogólne Big Farm

Gorąca oferta

Chciałam zapytać, dlaczego "gorąca oferta" tak zdrożała. Czy tak już zostanie, czy te ceny są już na stałe?
«13

Komentarz

  • wiosenka66 (PL1)wiosenka66 (PL1) PL1 Posty: 477
    Przyznam, że teraz łatwiej mi zrezygnować z zakupu, dzięki czemu kasa zostaje w moim portfelu. Zwykle robiłam zakupy raz czy swa w miesiącu, obecna oferta jest nie do zaakceptowania. Czyżby GGS zadbał o nasze kieszenie?


  • Wiosenka a o jakiej gorącej ofercie Ty piszesz? Bo pojawia się ich sporo, i każda jest "gorąca" ;)
  • wiosenka66 (PL1)wiosenka66 (PL1) PL1 Posty: 477
    W ostatnim czasie wszystkie gorące oferty są za 350 zł, czyli - kup 180 sztuk złota, a otrzymasz......-
    dla mnie to nie do przyjęcia. Wolałam od czasu do czasu kupić coś za mniejszą kwotę, teraz całkowicie rezygnuję z zakupow
  • wiosenka66 (PL1) powiedział(a):
    W ostatnim czasie wszystkie gorące oferty są za 350 zł, czyli - kup 180 sztuk złota, a otrzymasz......-
    dla mnie to nie do przyjęcia. Wolałam od czasu do czasu kupić coś za mniejszą kwotę, teraz całkowicie rezygnuję z zakupow
    Ja mam dokładnie tak samo :)
    Kup 80 000 złota, a dostaniesz to i tamto :D 

    Skuteczny odstraszacz od głupich myśli kupowania złota 
  • bibi12 (PL1)bibi12 (PL1) PL1 Posty: 23
    ostatnio jak ktoś nie ma 350 zł to nic nie może kupić. Wiem, kasa, wynik finansowy, zysk; ale to przykre dla tych co sobie grali, coś sobie budowali
  • DemonaDemona Posty: 2,160
    Witaj,

    przenoszę Twój wpis w dogodniejsze miejsce.

    Pozdrawiam,
    Demona
  • a do tego te skrzynki są bardzo słabe 
    Mleko ... fajerwerki ... po co to komu ??
    dajcie 200% wszystkim to może wyjdziecie jeszcze z twarzą 

    przykład skrzynki z żetonami
    180 tyś złota i mamy 355 żetonów opisanych bagatela 120% PREMI !!

    jakim cudem ??!!
    jeden żeton po najdroższej ceni to 360 sztuk złota x 355( tyle żetonów w ofercie )
    to 127 000 tyś  wiec skoro 127 tyś to 120% sumy 180 tyś  to zapraszam was GGS kochany od 1 września na Matematykę dla klas 1 
    nie wspomnę już że żeotony można kupic duzo taniej kupując 50 sztuk naraz 
  • po prostu stracili już rozum do końca :))
    odrywamy się od rzeczywistości drogi Gie Gie eS-ie
    no chyba że jednak są ludzie zadowoleni ze zmian... chodź nie sądzę :))
  • wiosenka66 (PL1)wiosenka66 (PL1) PL1 Posty: 477
    Wygląda na to, że robi się to gra dla bogaczy, a Ci którzy  sobie ciułali to złotko kupując za mniejsze kwoty, są dla GGS bezwartościowi i lepiej, żeby zrezygnowali z gry. Brawo, doskonała selekcja.
     
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022

    Masz racje Wiosenka !

    Doczekałam się upragnionej ;) szarańczy, Lester za swój pobyt życzy sobie 350 tysięcy złota...nie będę tego komentować, bo nie wypada używać niecenzuralnych słów w miejscu publicznym.

    Oferty zaczynające się od: kup 180 tysięcy złota, dostaniesz żetony, humus szklarniowy, słoneczniki czy ryż są skandaliczne.

    Zastanawia mnie tylko jedno? do czego to prowadzi, bo GGS robi wszystko, żeby Gracze nabrali jeszcze większego dystansu i żeby jeszcze bardziej krytycznie oceniali dokonania firmy...która od wielu miesięcy tak naprawdę nie zaoferowała nic...oprócz możliwości w nieskończonej ilości kupowania złota !

  • Piotr Mazurek (PL1)Piotr Mazurek (PL1) PL1 Posty: 5,847
    bibi12 (PL1) powiedział(a):
    ostatnio jak ktoś nie ma 350 zł to nic nie może kupić. Wiem, kasa, wynik finansowy, zysk; ale to przykre dla tych co sobie grali, coś sobie budowali
    Witaj

    Dokładnie tak jest oferta za 180 tys złota i to tego marne nagrody za zakup. No coż jest coraz gorzej 
  • Dlaczego zmieniono gorące oferty, są teraz beznadziejne, kiedyś można było kupić np. licencje do kopalni na wydobycie złota.  Nie opłaca sie teraz kupować złota, ponieważ nie ma przy kupnie gorących ofert.
  • wiosenka66 (PL1)wiosenka66 (PL1) PL1 Posty: 477
    Wczoraj wykupiłam "gorącą ofertę" by rozpocząć zimową farmę, nie dostałam nagród dodatkowych, w postaci pola - poziom4, domu - poziom 4, karm i nawozu też nie. Zgaszałam problem w Supporcie, zero reakcji.
    Gdzie więc dopominać się o to co kupilam, czyżby kolejne oszustwo?
  • DemonaDemona Posty: 2,160
    Witaj wiosenka66,

    oczywiście, że wszystkie nasze straty i brak przyznania nagród i bonusów należy zgłaszać do supportu, jednak trzeba mieć na uwadze, że istnieje kolejka zgłoszeń. To nie tak, że dziś wysyłamy zgłoszenie i w tym samym dniu dostajemy odpowiedź i rozwiązanie swego problemu.
    Trochę cierpliwości, a na pewno niebawem dostaniesz odpowiedź od supportu.

    Pozdrawiam serdecznie,
    Demona
  • wiosenka66 (PL1)wiosenka66 (PL1) PL1 Posty: 477
    Tak, cierpliwości, tymczasem na wyspa zdąży zniknąć, dzięki.
    Nie wydawała bym kasy na tę ofertę, gdybym to wiedziała. Najlepiej niczego nie kupować bo potem z realizcją jest problem, a z reklamacją jeszcze większy
  • wiosenka66 (PL1)wiosenka66 (PL1) PL1 Posty: 477
    Rozpatrzono moją reklamację, dziękuję. Mam jednak pytanie. W ofercie jest 1 dom i pole poziom 4, otrzymałam poziom 2, dlaczego?
    Teraz jest podobna oferta, znowu oferujecie  poziom 4 tych budowli, niestety strach zaryzykować
  • HavaoHavao Guest Posty: 963
    wiosenka66 (PL1) powiedział(a):
    Rozpatrzono moją reklamację, dziękuję. Mam jednak pytanie. W ofercie jest 1 dom i pole poziom 4, otrzymałam poziom 2, dlaczego?
    Teraz jest podobna oferta, znowu oferujecie  poziom 4 tych budowli, niestety strach zaryzykować
    Spróbuj wyjaśnić to z osobą która prowadzi Twoją sprawę. W odpowiedzi na maila zawrzyj zauważony błąd i opisz dokładnie co dalej jest nie tak. 

  • wiosenka66 (PL1)wiosenka66 (PL1) PL1 Posty: 477
    Tak zrobiłam. Niestety, nie uzyskałam dalszych wyjaśnień. Albo w ofercie tkwił błąd, albo mnie oszukano, nie pierwszy raz zresztą. Pozdrawiam i życzę dobrej nocy
  • wiosenka66 (PL1)wiosenka66 (PL1) PL1 Posty: 477
    No i w dalszym ciągu brak reakcji. Czyli, ta oferta obiecująca pole na poziomie 4 i dom  również na takim poziomie, na zimowej farmie, jest zwykłym oszustwem. Człowiek, skuszony taką propozycją, wchodzi w to, a potem robi wielkie oczy, bo po wielkich prośbach i reklamacjach, otrzymuje, z wielką łaską, dom na poziomie 2 i takież pole. To się nazywa, delikatnie mówiąc, naciągactwo
  • HavaoHavao Guest Posty: 963
    wiosenka66 (PL1) powiedział(a):
    No i w dalszym ciągu brak reakcji. Czyli, ta oferta obiecująca pole na poziomie 4 i dom  również na takim poziomie, na zimowej farmie, jest zwykłym oszustwem. Człowiek, skuszony taką propozycją, wchodzi w to, a potem robi wielkie oczy, bo po wielkich prośbach i reklamacjach, otrzymuje, z wielką łaską, dom na poziomie 2 i takież pole. To się nazywa, delikatnie mówiąc, naciągactwo
    Poczekaj proszę jeszcze przez dzisiejszy dzień na odpowiedź. Support ma dużo pracy i nawet jeśli sprawa jest pilna, trzeba odczekać swoje. Jeśli do wieczora nie dostaniesz odpowiedzi napisz prosżę do mnie prywatną wiadomość z numerem sprawy, który dostałaś w mailu.

    Pozdrawiam, Havao.
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    edytowano 12.10.2016

    Mam po raz kolejny "gorącą ofertę" :D na czym polega jej gorąco to nie wiem...za to wiem, że ktoś nie potrafi liczyć :p oferta proponuje zakup 50 000 złota i dodatkowo otrzymujesz 120 żetonów podobno warte 70 000 złota...no to liczymy 120 x 360 = 43 200...no to gdzie ta specjalna nagroda ???

    Jeszcze trochę a faktycznie zamienię się w królową lodu tej gry :D 

  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    Fajny masz traktor Kris :D
  • Piotr Mazurek (PL1)Piotr Mazurek (PL1) PL1 Posty: 5,847
    edytowano 12.10.2016
    malwina-m (PL1) powiedział(a):

    Mam po raz kolejny "gorącą ofertę" :D na czym polega jej gorąco to nie wiem...za to wiem, że ktoś nie potrafi liczyć :p oferta proponuje zakup 50 000 złota i dodatkowo otrzymujesz 120 żetonów podobno warte 70 000 złota...no to liczymy 120 x 360 = 43 200...no to gdzie ta specjalna nagroda ???

    Jeszcze trochę a faktycznie zamienię się w królową lodu tej gry :D 

    Liczą, że ktoś się złapie na tą niby gorącą ofertę.

    Ja powoli się zmieniam haha. Za to moje konto w banku jest bezpieczne, :D  
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    A dlaczego ? przeca można swoje zdjęcie wstawić :D a traktor dobra rzecz ;)
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    edytowano 23.03.2017
    Zauważyłam dziś, iż potaniał u Omara pakiet mieszany:  licencja na złoto + 5 żetonów
    wcześniej było 2550 złota -   teraz 2430 złota :) więc 120  szt. złota taniej :)
    Więc czuję się pozytywnie zaskoczona i pochwała za to z mojej strony   :+1:
    .. oby więcej takich obniżek, bo ceny wielu rzeczy są w Grze kosmiczne    :p

  • neferetka (PL1)neferetka (PL1) PL1 Posty: 538
    zaczarowana28 (PL1) powiedział(a):
    Zauważyłam dziś, iż potaniał u Omara pakiet mieszany:  licencja na złoto + 5 żetonów
    wcześniej było 2550 złota -   teraz 2430 złota :) więc 120  szt. złota taniej :)
    Więc czuję się pozytywnie zaskoczona i pochwała za to z mojej strony   :+1:
    .. oby więcej takich obniżek, bo ceny wielu rzeczy są w Grze kosmiczne    :p

    A mnie wkurza, że jest to kolejna zmiana bez informacji - mimo, że korzystna... I ciekawa jestem, co poszło w górę w takim razie :/
  • neferetka (PL1) powiedział(a):
    zaczarowana28 (PL1) powiedział(a):
    Zauważyłam dziś, iż potaniał u Omara pakiet mieszany:  licencja na złoto + 5 żetonów
    wcześniej było 2550 złota -   teraz 2430 złota :) więc 120  szt. złota taniej :)
    Więc czuję się pozytywnie zaskoczona i pochwała za to z mojej strony   :+1:
    .. oby więcej takich obniżek, bo ceny wielu rzeczy są w Grze kosmiczne    :p

    A mnie wkurza, że jest to kolejna zmiana bez informacji - mimo, że korzystna... I ciekawa jestem, co poszło w górę w takim razie :/
    Mam nadzieję, że nie goła licencja  :/

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik