Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

19.07.2016 | możliwość wyboru nagród i dalsze zmiany w grze

Z przyjemnością otwieram dyskusję do najnowszej aktualizacji gry. Chcecie poznać szczegóły zmian? Zapraszam do oficjalnych ogłoszeń


Pozdrawiam
«1

Komentarz

  • Favierro (PL1)Favierro (PL1) Posty: 397
    edytowano 18.07.2016
    Wybieranie nagród - może być fajną sprawą, a może być kompletną klapą. 
    Podejrzewam, że do wyboru będą nowe fasady dla różnych budynków z danego zestawu, a dekoracje będą dwie (te które są na przemian).

    Domki - nic specjalnego, tym bardziej, że ich wygląd nie zmienia się wraz z poziomem budynku.

    A optymalizacja gry na słabszych komputerach jest tragiczna (jak kiedyś próbowałem wejść na grę z komputera rodziców to myślałem, że coś mnie trafi :D), więc każdy ruch w stronę lepszego działania gry jest jak najbardziej na miejscu.

    Zatem, czekam na aktualizację :)  
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022

    No szczegółów to ja tam w OO nie widzę, jak zawsze ogólniki :p Przypomina mi to...czekajcie a będzie Wam dane...przyleci ufo, zobaczymy co z sobą będzie miało...

    A przy okazji Asiu, "niebawem" to jaki termin oznacza ??? bo wiesz, my przychodzimy do gry codziennie...

  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627

    Możliwość wyboru będzie taka:

    Kiepskie nagrody za dolary

    fajne? za złoto czyli za pieniądze.

    No i dodatkowe ukryte niespodzianki po aktualizacji, o których na razie pies z kulawa nogą nie wspomina...

  • taka polityka, żeby nic nie zapowiadać dokładnie i wtedy coby się nie stało to było zaplanowane :D

    jedynie mnie cieszy zapowiedź ułatwienia rozplanowania osad ale zobaczymy co z tego wyjdzie...
  • Przepraszam najmocniej...ale chyba coś sknocone jest z rozdzielczością...(1920x1080)
    Po aktualizacji budynki są strasznie duże i nie można zmniejszyć widoku by za jednym rzutem oka ogarnąć całość, jak było do tej pory :(
  • U mnie można, wszystko da się zmniejszyć i powiększyć. Przeczyść się, usuń ciasteczka i przeloguj itp. itd. Raczej powinno pomóc, jak nie, sprawdź na innej przeglądarce i sprzęcie. Gdy dalej nie będzie poprawy i wszędzie będzie źle, pisz do supportu.
  • Przepraszam ponownie...faktycznie bład był u mnie...z winy mego kompa...Już wszystko w porządku.. Dziekuję Psotna !! :)
  • Cieszę się, że mogłam pomóc i wsio już w poriadku :p
  • Pojawił się event UFO, a sposób wyboru nagrody przebiegł u mnie tak samo jak do tej pory. Czy zmiany nie zostały jednak wprowadzone, czy czegoś nie zrozumiałam :s
  • u mnie też wybór nagrody "po staremu."   rozumiem że aktualizacja nie przebiegła po myśli twórców.....
  • Favierro (PL1)Favierro (PL1) Posty: 397
    edytowano 20.07.2016
    U mnie dokładnie tak jak powyżej. Nic się nie zmieniło. Wybrałem poziom trudności i rozpoczął się event :disappointed:

    Druga sprawa.. Doszły mnie przed chwilą słuchy, że dziś o 2 w nocy pojawił się architekt. Fakt, nie było go dość długo bo ostatnio pojawił się przy starcie wyspy, a wyspa pomału się kończy, więc fajnie byłoby z niego skorzystać jak najowocniej.

    Ja mam takie pytanie, dla kogo ten architekt się pojawia? Bo raczej nie dla Polaków. Czy my żyjemy w amerykańskiej strefie czasu? 
    Macie głupią wymówkę, że gra jest globalna i różne eventy (jak np. bez pracy nie ma kołaczy - gdzie czas się również bardzo liczy, a event startuje o 4:00!!!!) startują o różnych porach, żeby wszyscy mieli wygodnie.
    Tak trudno przeprogramować serwer polski żeby działał w innej strefie czasowej niż ten amerykański i eventy zaczynały się o polskich porach, kiedy ludzie siedzą na komputerze a nie śpią? 
    Zaczyna mnie to mocno denerwować!
  • Basia777 (PL1)Basia777 (PL1) PL1 Posty: 375
    ..Ewent UFO się pojawił , ale nagrody wogule się zmieniły ...czy tak ma być ..?
    Więc po co była ta aktualizacja ? ..miał być wybór? , którego nie ma jest to samo co było .:( :(:(
  • fajna gra

  • Torian (PL1)Torian (PL1) PL1 Posty: 86
    Favierro, może GGS już się tak zachłanne zrobiło, że różnymi, niezrozumiałymi dla większości grających, zabiegami chce wykurzyć graczy i mieć grę tylko dla siebie :p


    Ps.: O problemach z logowaniem na forum to już się nawet mówić nie chce :p
  • czyli zapowiedzi szumne i znowu klapa... w sumie to norma więc nie ma co się dziwić :D
  • dokładnie... tez czekałam na owa zapowiedziana mozliwosc wyboru... ale się oczywiście nie doczekałam;/
  • Favierro (PL1)Favierro (PL1) Posty: 397
    edytowano 20.07.2016
    Niestety nasza CM Asia chyba pracuje równolegle z architektem (czyli o 2 w nocy :D) bo do tej pory nie doczekaliśmy oficjalnego polskiego wytłumaczenia co do niewypału eventu.

    Pozwolę sobie wkleić wypowiedź CM z angielskiego forum:
    "Hey everyone, 

    I just got information that we accidentally started the old UFO event, not the new one -.- So, if we won't restart the event (which is unlikely, since people obviously already started to work for it), there won't be selectable rewards this time.

    There's not much I can tell you guys except that I'm very sorry, and I hope you'll accept my sincere apologies in the name of the whole game team. We messed this one up 

    ADDITION: As things look, we will upload a fix tody that should at least add the selectable rewards to the camping event as well, which is scheduled for next week."

    W skrócie: Zespół włączył stary event ufo zamiast nowego. Ze względu na to, że część ludzi robi już stary event, to nie wyłączą go i nie włączą tego nowego. Jak zwykle mówią, że bardzo im przykro i przepraszają w imieniu całego zespołu za to, że są niezorganizowani jak zawsze.  
    Dodają, że wkrótce będzie update wprowadzający możliwość wyboru nagród do kolejnego eventu, który ruszy w przyszłym tygodniu.


    ..... brak słów
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    edytowano 20.07.2016

    Logiczne że Gracze zaczęli ufo, w końcu większość na ten event czekała, by się przekonać jakie to będą obiecane nam cudowności :p Że ktoś sknocił sprawę, to normalka, coraz więcej jest knotów :p

    A zdzierca przylazł o 1 w nocy, jako ze wcześniej pojawił się kantor, można się było spodziewać...należy tu napisać, że to wszystko co GGS nam serwuje jest nie pierwszy raz i nie wierze w tak zwany "błąd ludzki" i nie potrzebuje żadnego "przepraszamy - za tydzień poprawimy" ! 

    Post edited by malwina-m (PL1) on
  • Czy ktoś jeszcze ma problem z zerowaniem czasu na farmach? Przed aktualizacją po dojściu do 0 pole podświetlało się na zielono a teraz dochodzi do 0:00:00 i często nie jestem w stanie wyłapać że na innych farmach coś się skończyło
  • DemonaDemona Posty: 2,160
    edytowano 20.07.2016
    carzyca (PL1) powiedział(a):
    Czy ktoś jeszcze ma problem z zerowaniem czasu na farmach? Przed aktualizacją po dojściu do 0 pole podświetlało się na zielono a teraz dochodzi do 0:00:00 i często nie jestem w stanie wyłapać że na innych farmach coś się skończyło
    Witam,

    ten błąd został już zgłoszony do Zespołu Big Farm i mam nadzieję, że zostanie szybko wyeliminowany.

    Pozdrawiam serdecznie,
    Demona
  • Piotr Mazurek (PL1)Piotr Mazurek (PL1) PL1 Posty: 5,847
    sylwian0402 (PL1) powiedział(a):
    dokładnie... tez czekałam na owa zapowiedziana mozliwosc wyboru... ale się oczywiście nie doczekałam;/
    Dokładnie ja tez myślałam że będzie wybór,ale cóż jak zwykle zapowiedzi i na tym koniec :'(  
  • Asia07Asia07 Posty: 2,493
    Favierro (PL1) powiedział(a):
    Wybieranie nagród - może być fajną sprawą, a może być kompletną klapą. 
    Podejrzewam, że do wyboru będą nowe fasady dla różnych budynków z danego zestawu, a dekoracje będą dwie (te które są na przemian).

    Domki - nic specjalnego, tym bardziej, że ich wygląd nie zmienia się wraz z poziomem budynku.

    A optymalizacja gry na słabszych komputerach jest tragiczna (jak kiedyś próbowałem wejść na grę z komputera rodziców to myślałem, że coś mnie trafi :D), więc każdy ruch w stronę lepszego działania gry jest jak najbardziej na miejscu.

    Zatem, czekam na aktualizację :)  
    Witam serdecznie! 

    Mopżliwość wyboru nagród powinna towarzyszyć już obecnemu wydarzeniu, jednak w wyniku błędu nie została aktywowana w prawidłowy sposób. W związaku z tym, Zespół planuje przeprowadzić prace konserwacyjne i najprawdopodobniej dla obecnie trwających wydarzeń nie będzie tej opcji aktywnej, ale od przyszłych powinna się pojawić. 


    Pozdrawiam i życzę spokojnego wieczoru! 
  • Witam. Czy tylko u mnie po aktualizacjach pojawił się kłopot z doczytywaniem tła? Widać go ledwie kawałek. Czyszczenie ciach itp. nic nie pomogło niestety.

  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022

    Nie tylko :D

    Najlepszy był zegar wyspowy pokazujący 0 kukurydzy :p

    Co to znaczy "od przyszłych powinna się pojawić" ? to co miała na celu wczorajsza aktualka ???

  • DemonaDemona Posty: 2,160
    Witajcie ponownie,

    SimiXD nie zaobserwowałam u siebie na farmie problemów z wczytywaniem tła, być może jest to spowodowane chwilowymi problemami z łączem internetowym lub słabszymi parametrami sprzętu. Spróbuj jeśli to możliwe zalogować się na grę na innej przeglądarce lub/i na innym sprzęcie i sprawdzić czy problem będzie dalej występował. Jeśli tak, zrób zgłoszenie do supportu.
    Malwinko, czasami wydaje mi się, że na niektóre Twoje posty nie ma sensu odpowiadać, albowiem odpowiedź doskonale znasz, ba, wcześniej pojawiła się nawet w tym wątku.
    malwina-m (PL1) powiedział(a):

    Co to znaczy "od przyszłych powinna się pojawić" ? to co miała na celu wczorajsza aktualka ???

    Znaczy to dokładnie tyle, że w wyniku błędu zostało włączone stare wydarzenie UFO bez możliwości wyboru nagród, ale już przyszłe wydarzenie (event) powinien tę możliwość posiadać zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami. Nie zawsze wszystko idzie zgodnie z planem i niestety tym razem aktualizacja nie do końca się udała, za co Zespół Big Farm może jedynie przeprosić.

    Pozdrawiam i życzę spokojnego wieczoru,
    Demona
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    Oczywiście Demonko :D moje pytania są czysto retoryczne :D
  • gram w bf już co najmniej 3lata i takie sytuacje to codzienność... po co tak zapowiadac za każdym razem wszem i wobec taka klape?? bo to na pewno kolejny raz klapa... z tymi bledami i aktualizacjami...
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627

    No nie spodziewałem się cudów i miałem rację...

    Wybór po aktualizacji mamy jak w ruskiej restauracji: jest kaszanka i można jeść albo nie:)

    Po raz kolejny wielka klapa- a może to tak jak z tymi podwyżkami w sejmie: zorientowali się że dali za dużo i w ostatniej chwili olano graczy koncertowo

  • wiosenka66 (PL1)wiosenka66 (PL1) PL1 Posty: 477
    Jawna kpina z graczy. Że też Wy nigdy nie mylicie się z korzyścią dla nas tylko dla Was.
    Nie zadowala mnie tłumaczenie się błędem, nam one nigdy nie są wybaczane. Nie zaczynała bym tego Eventu, skusiły mnie nowości. Ciągle nas oszukujecie!!!
    Najważniejsze, przestać Wam ufać!!
    I dlaczego na wyspiarskiej farmie wyświetla mi się zbiór kukurydzy a nie pomarańcz lub fistaszków?
    Czy każda aktualizacja musi zawierać błędy? Dopracujcie ją wcześniej a potem się bawcie
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627
    Aktualizacja była dopracowana, ale korzyści dla graczy zbyt duże więc trzeba dokonać poprawek błędów:)

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik