Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

5.07 | Letnich weekendów ciąg dalszy...

Cześć Farmerzy! 

Widzieliście najnowsze ogłoszenie w sprawie aktualizacji? Jeśli nie, najwyższa pora nadrobić zaległości. Zapraszam! 


Pozdrawiam!

Komentarz

  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    edytowano 01.07.2016

    Kochana Asiu... ile to jest "troszkę złota" ?


    Post edited by malwina-m (PL1) on
  • werdakub (PL1)werdakub (PL1) PL1 Posty: 97
    czy w tych dodatkowych nagrodach w ms dla najlepszych sojuszy znalazl sie sojuszniczy sad jabloniowy?
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022

    Zapytam żeby się utwierdzić czy dobrze myślę :D weekend z bajerami trwa w BF od piątku od godziny 12.00 do 24.00 w niedziele ?

  • malwina-m (PL1) powiedział(a):

    Kochana Asiu... ile to jest "troszkę złota" ?


    no ja myślę, że przynajmniej kilka sztuk!
    tak z 5 w porywach możemy złapać
  • farm boy (PL1)farm boy (PL1) PL1 Posty: 15,161
    edytowano 01.07.2016
    od kiedy gracie :D dla nas troszkę to 100  dla GGS kilkadziesiąt tysięcy, a ostatnio jest tylko drożej 
    Ale koniki w godzinę za połowę podków to super rozwiązanie, szkoda tylko że trening intensywny jest od 1000 podków
    Post edited by farm boy (PL1) on
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    Ponownie zoptymalizowane nagrody w oparciu o nasze sugestie ? Super ! znaczy tandeta w postaci liści, zwykłych nasion owocowych i brukwi została wyeliminowana ??? proponuje też przyjrzeć się z bliska tajemniczym skrzyniom, bo zawartość 7500 dolarów jest żałosna :p i oświecam Cię Asiu że misje wymagają poświęcenia czasu, więc logiczne jest by nagrody satysfakcjonowały. Poza tym misje wygrywają przede wszystkim Gracze, którzy mają wypasione farmy a jak takie mają, to mają zaplecze do tych farm [zapas liści na humus czy zapas wszelkich nasion, itd]
  • Moya (PL1)Moya (PL1) PL1 Posty: 68
    edytowano 08.07.2016
    Jest piątek, godzina 22 z minutami. Jak dotąd na mojej farmie widuję tylko wózek z lodami...
    Mam wrażenie, że akcja z tańszym trenowaniem koni za bardzo się ludziom spodobała, żeby ją kontynuować przez kolejny/e weekend/y...
    A może był to tylko wabik skłaniający do odpalenia wyspy?
  • Ok,
    1) Letni turyści - super! Jedyną rzecz jaką bym dodał byłoby, że nawet jak już stoją przy targowisku, to jeżeli mieli jakieś dodatkowe oznaczenie jak się na nich najedzie :)

    2)Bonus super! Szczególnie dla nie tak bogatych ludzi bo zmniejszy wpływ boosterów wykupywanych przez ludzi.

    3) Nagrody mistrzostw zostały zoptymalizowane - co to znaczy? jakie są dokładne zmiany?

    4) Czy czas mistrzostw pozostaje taki sam? (czyli tydzień)

    5) Jakie mają byc dokładnie nagrody dla sojuszy z TOP 5 i TOP 10? :)
  • Moya (PL1)Moya (PL1) PL1 Posty: 68
    Mtuszek (PL1) powiedział(a):
    [...]
    2)Bonus super! Szczególnie dla nie tak bogatych ludzi bo zmniejszy wpływ boosterów wykupywanych przez ludzi.[...]
    A skąd wiesz, że zmniejszy, jeśli wrzucają go losowo? Albo jeszcze lepiej - co, jeśli dostaną go wszyscy (u mnie w sojuszu ma go w tej chwili chyba każdy obecnie aktywny)? ;)

  • Chciałabym się dowiedzieć na czym polega lepsze wynagrodzenie za zrealizowanie zleceń klientów z innych farm. Oddałam produkty już kilku takim postaciom i wszystkie dawały największy bonus +20%, a wiec taki sam jak regularnych klientów.
  • alaska01 (PL1)alaska01 (PL1) PL1 Posty: 227
    TenshiA (PL1) powiedział(a):
    Chciałabym się dowiedzieć na czym polega lepsze wynagrodzenie za zrealizowanie zleceń klientów z innych farm. Oddałam produkty już kilku takim postaciom i wszystkie dawały największy bonus +20%, a wiec taki sam jak regularnych klientów.
    Zwykli klienci płacą za towar według stawki z magazynu plus 20% premii :) natomiast goście z wysp płaca za ten sam towar dużo więcej i oczywiście + 20%
  • Moya (PL1) powiedział(a):
    Mtuszek (PL1) powiedział(a):
    [...]
    2)Bonus super! Szczególnie dla nie tak bogatych ludzi bo zmniejszy wpływ boosterów wykupywanych przez ludzi.[...]
    A skąd wiesz, że zmniejszy, jeśli wrzucają go losowo? Albo jeszcze lepiej - co, jeśli dostaną go wszyscy (u mnie w sojuszu ma go w tej chwili chyba każdy obecnie aktywny)? ;)

    Jeżeli masz dostać 10 tyś rep i masz ze swoich bostów +70% to osoba bez boostow dostaje 10 tys a z boostami 17 tys. osoba boostujaca dostaje 70% więcej. Ale jak zwykła osoba ma +100% a ta z boostami +170% to owszem dalej ma +70% ale w stos do tej osoby bez boostów zarabia mniej. Bez dodatkowych boostów wteeedy dostajesz 20 tys a ta osoba z boostami 27 tys a wtedy osoba kupujaca dodatkowe boostery ma w stos do cb tylko 35% przewagi.
  • Krupcia (PL1) powiedział(a):
    Zwykli klienci płacą za towar według stawki z magazynu plus 20% premii :) natomiast goście z wysp płaca za ten sam towar dużo więcej i oczywiście + 20%
    Więc w ten sposób jest to liczone. Bardzo dziękuję za rozwianie wątpliwości :)
  • neferetka (PL1)neferetka (PL1) PL1 Posty: 538
    malwina-m (PL1) powiedział(a):

    Kochana Asiu... ile to jest "troszkę złota" ?


    U nas w całym sojuszu na 44 osoby złoto dostały "aż" dwie. Jedna 50 druga 100.
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    edytowano 11.07.2016
     Dzięki Nef :D Ja tam na złoto z gry nie liczę :p zwyczajnie chciałam wiedzieć, żeby nie było że się wszystkiego czepiam :D
  • Psotna Farmerka (PL1)Psotna Farmerka (PL1) PL1 Posty: 2,602
    edytowano 13.07.2016
    "Nagrody mistrzostw sojuszniczych zostały ponownie zoptymalizowane, w oparciu o opinie Społeczności Big Farm".

    Muszę przyznać, że zoptymalizowane nagrody w tym wydaniu MS podobają nam się w sojuszu o wiele bardziej niż poprzednio. Nadal co prawda jest w nich trochę absurdów, które powinny według mnie zostać zamienione innymi, lepszymi i bardziej atrakcyjniejszymi nagrodami.
    Mówię tutaj np. o przedmiotach kolekcji typu pojemnik, traktor lub kasa fiskalna, których każdy z nas ma chyba na pęczki, więc GGS, powiadam Wam... nie dokładajcie, nie dokładajcie... bo nie chcemy tego, nie przetrawimy więcej i nie zjemy... ;) Może by tak zastąpić to pracą zespołową, biletami, wizytówkami i siłą roboczą... hę? Na pewno wtedy zadowolonych będzie więcej :)
    I jeszcze ta karma premium, która przed wprowadzeniem do gry laboratorium była jakąś fajną atrakcją, ale teraz jest dla nas czymś, czego mamy pełne magazyny, a na pewno większość z nas. Więc chętnie zobaczyłabym w zamian coś innego, np. karmy super :)
    Humus też sami produkujemy, i nie mówię tutaj bynajmniej o zwykłym, który znalazł się w nagrodach diabli wiedzą po co, bo premium garaż też wypluwa :p Może w zamian więcej wodorostów byście dali?
    Na koniec zostawiłam sobie coś, co dawniej dawało mi sporo frajdy, a teraz notorycznie mnie irytuje... Tajemnicze skrzynie przestały już od jakiegoś czasu być atrakcyjną nagrodą, którą się otwierało z dreszczykiem emocji, i ciekawością co kryją w sobie... Teraz otwieram je bo są, bo je wygrywamy i przeważnie czuję jak opadają mi ręce, kiedy ze środka z cudnym dźwiękiem wypada... 7 500 $, 10 000 $, 15 000 $, karma premium, lub inne "atrakcje", których mamy w bród ;) Przecie to jest rzecz, która oferowana jest także do nabycia za złoto i uważacie, że niczego więcej nie pragniemy jak znaleźć w środku 7 500 $ ?
    Taaa...  a świstak nadal siedzi i zawija w papierki ;)
    To irytuje, zamiast sprawiać przyjemność, więc postuluję o zamianę tych nagród na inne ;) Wszak podobno, proście, a zostaniecie wysłuchani :p

    httplolcatspluploadfc47ec78-cbc7-4406-bce3-25309515d322jpg

    Mój kot też jest zdumiony tą optymalizacją i ma nadzieję, że niektóre pozycje na liście nagród, są zwykłym wypadkiem przy pracy... więc powiem tak jak Hołek do mnie woła gdy zgubię trasę... "Jesteś poza trasą, nowa będzie lepsza". GGS zmieńcie strategię, nowa będzie lepsza ;) chyba... hahaha
    Post edited by Psotna Farmerka (PL1) on
  • Psotna Farmerka (PL1) powiedział(a):
    "Nagrody mistrzostw sojuszniczych zostały ponownie zoptymalizowane, w oparciu o opinie Społeczności Big Farm".

    Muszę przyznać, że zoptymalizowane nagrody w tym wydaniu MS podobają nam się w sojuszu o wiele bardziej niż poprzednio. Nadal co prawda jest w nich trochę absurdów, które powinny według mnie zostać zamienione innymi, lepszymi i bardziej atrakcyjniejszymi nagrodami.
    Mówię tutaj np. o przedmiotach kolekcji typu pojemnik, traktor lub kasa fiskalna, których każdy z nas ma chyba na pęczki, więc GGS, powiadam Wam... nie dokładajcie, nie dokładajcie... bo nie chcemy tego, nie przetrawimy więcej i nie zjemy... ;) Może by tak zastąpić to pracą zespołową, biletami, wizytówkami i siłą roboczą... hę? Na pewno wtedy zadowolonych będzie więcej :)
    I jeszcze ta karma premium, która przed wprowadzeniem do gry laboratorium była jakąś fajną atrakcją, ale teraz jest dla nas czymś, czego mamy pełne magazyny, a na pewno większość z nas. Więc chętnie zobaczyłabym w zamian coś innego, np. farmy super :)
    Humus też sami produkujemy, i nie mówię tutaj bynajmniej o zwykłym, który znalazł się w nagrodach diabli wiedzą po co, bo premium garaż też wypluwa :p Może w zamian więcej wodorostów byście dali?
    Na koniec zostawiłam sobie coś, co dawniej dawało mi sporo frajdy, a teraz notorycznie mnie irytuje... Tajemnicze skrzynie przestały już od jakiegoś czasu być atrakcyjną nagrodą, którą się otwierało z dreszczykiem emocji, i ciekawością co kryją w sobie... Teraz otwieram je bo są, bo je wygrywamy i przeważnie czuję jak opadają mi ręce, kiedy ze środka z cudnym dźwiękiem wypada... 7 500 $, 10 000 $, 15 000 $, karma premium, lub inne "atrakcje", których mamy w bród ;) Przecie to jest rzecz, która oferowana jest także do nabycia za złoto i uważacie, że niczego więcej nie pragniemy jak znaleźć w środku 7 500 $ ?
    Taaa...  a świstak nadal siedzi i zawija w papierki ;)
    To irytuje, zamiast sprawiać przyjemność, więc postuluję o zamianę tych nagród na inne ;) Wszak podobno, proście, a zostaniecie wysłuchani :p

    httplolcatspluploadfc47ec78-cbc7-4406-bce3-25309515d322jpg

    Mój kot też jest zdumiony tą optymalizacją i ma nadzieję, że niektóre pozycje na liście nagród, są zwykłym wypadkiem przy pracy... więc powiem tak jak Hołek do mnie woła gdy zgubię trasę... "Jesteś poza trasą, nowa będzie lepsza". GGS zmieńcie strategię, nowa będzie lepsza ;) chyba... hahaha

    Potwierdzam i podpisuję się pod powyższym!
    Fajnie, że są do zdobycia nasiona złotniczka i licencja - w rozsądnych i możliwych do zdobycia pułapach. 
    Fajnie, że są róże, fiołki i słoneczniki - pomagają później przy zbieraniu przedmiotów do eventów :)
    Fajnie, że są karmy, humusy i nawozy z wodorostów i super (pomarańczowe) :)
    Fajnie, że są punkty karmy i bonusy z Psotnika i Pomocnika.
    Fajnie, że są podkowy.
    Fajnie, że jest humus szklarniowy (mimo, że można go produkować na wiele sposobów, ale zawsze się przyda)
    Fajnie, że są żetony do koła fortuny.
    Fajnie, że są tajemnicze skrzynie - chociaż ich zawartość zazwyczaj przyprawia o wielkie rozczarowanie, bo jak nie 7500$ to 10 karmy dla świń (zoptymalizujcie to jakoś żeby wypadało trochę więcej tych dolarów, albo niech z większą częstotliwością wypada coś innego i bardziej wartościowego - w końcu to 250 złota).

    Natomiast nasiona ananasa, limetki i innych nasion egzotycznych - zmieńcie na specjalne nasiona bo co z tego, że dacie nasiono ananasa z którego wypadnie 50 sztuk i nawet nie da się tym załadować ani razu statku.

    Przedmioty kolekcji też wypadałoby zmienić na te mniej popularne, bo wiader czy traktorów to każdy z nas ma po kilkanaście tysięcy... Na pewno macie statystyki czego gracze mają najwięcej, więc po co dowalać jeszcze więcej tego samego. 

    Na pewno jest lepiej niż przy pierwszej odsłonie mistrzostw gdzie do wygrania była cały czas kiszonka dla krów i mokra karma dla świń :D <- ale do tego też muszę się przyczepić, gdyż mistrzowskie koło fortuny jest beznadziejne, właśnie ze względu na te karmy. Zmieńcie ja na coś innego to wtedy atrakcyjniej będzie kręcić i wydawać w nim żetony.

    Pozdrawiam, Fav
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    edytowano 13.07.2016

    Jak to dobrze Asiu że liście wróciły do parku :p

    Optymalizujcie dalej, bo jeszcze parę rzeczy optymalizacji wymaga, przede wszystkim nietajemnicze skrzynie :D [o których pisałam 02.07 ] i kolekcja...najwyższy czas przyjrzeć się temu co z czego wypada i ile czego potrzeba...no i weźcie się w końcu za misje i za półkę, skoro już została wprowadzona, niech spełnia swoją role, dlaczego po półce jest taka sama misja a czasami nawet dwie ? przecież to bezsens...następnie, dlaczego gracze z jednego sojuszu są w misji, to kolejny bezsens...

    Ale za szczotki, buźki i licencje pochwale :D jednak drzewko końcowe można już zmienić na coś nowego :D 

  • neferetka (PL1)neferetka (PL1) PL1 Posty: 538
    A ja bym chciała, żeby sąsiedzi - goście, byli lepiej wyróżnieni, bo jak stoją już przy straganie, to ciężko ich wyróżnić w tłumie... Może inny kolor dymka?
    P.S. Czy ktoś w ten weekend dostał złoto od pana w niebieskim?
  • Jeden z moich sojuszników dostał 100 sztuk złota :)
  • neferetka (PL1)neferetka (PL1) PL1 Posty: 538
    Dzięki Psotna, bo już myślałam, że poza tamtym weekendem nie dają... U nas nikt.

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik