Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

29.06.2016 | Upalne, letnie weekendy...

Asia07Asia07 Posty: 2,493
Cześć Farmerzy! 

Zajrzyjcie do Oficjalnych Ogłoszeń, bo... nowa aktualizacja już tam na Was czeka, by się z nią zapoznać :) 

Pozdrawiam
Post edited by Asia07 on
«1

Komentarz

  • Żeby mnie zatrzymać przy kompie w letnie upalne weekendy, GGs musi bardziej się postarać  :p
  • farm boy (PL1)farm boy (PL1) PL1 Posty: 15,161
    Może niech latem zamiast wprowadzać nowości, zajmijcie się usuwaniem błędów w grze bo każda nowość to kolejny błąd a nie zabawa, i pytanie ile będą kosztować te wszystkie super nowości na lato, pewnie jak wszystkie ostatnie tyle że kolejna grupa ludzi ucieknie z gry >:)
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022

    Rozumiem Asiu że cały czas pracujecie nad naszymi postulatami z ankiety a te bajery weekendowe mają na chwile odciągnąć nasze myśli od nich ? W końcu po 2 latach od uruchomienia wydarzenia "wyspa" pojawi się możliwość podwójnego budowania, mam nadzieje że nas to nie zrujnuje, ta opcja powinna być od dawna, ponieważ wszystko co chcemy podnosić poza farmą nie może wpływać na farmowe działania, szczególnie że zdziercę serwujecie nam wyjątkowo rzadko :p

    I mam pytanie co do "wyspy"- proponuje nocnych vikingów :D czy ceny ziemi dalej są z cichaczem wprowadzonej podwyżki :p czy takie jakie były pierwotnie ???

  • ja mam pytanie natury technicznej :    niemieckie forum podaje date 29.06.2016   jako dzień aktualizacji   u nas jest data 28.06.   Która jest właściwa ?:smile:
  • DemonaDemona Posty: 2,160
    edytowano 27.06.2016
    Promyczek (PL1) powiedział(a):
    ja mam pytanie natury technicznej :    niemieckie forum podaje date 29.06.2016   jako dzień aktualizacji   u nas jest data 28.06.   Która jest właściwa ?:smile:
    Witajcie,

    muszę przyznać, że to bardzo dobre pytanie :) Rozmawiałam dziś z Asią i mówiła, że aktualizacja na BF będzie jutro, czyli 28 czerwca. Jednak, żeby nie narobić jeszcze większego zamieszania poszperałam również po innych forach i okazuje się, że albo CM Latten był bardziej zakręcony, albo reszta świata, bo podał taką samą datę także na forum angielskim. Zaś na francuskim jest tak samo jak u nas.
    Myślę, że jutro rano Asia rozwieje nasze wątpliwości, zostawię jej wiadomość, żeby potwierdziła datę aktualizacji.

    Pozdrawiam serdecznie,
    Demona
  • Asia07Asia07 Posty: 2,493
    Dzień dobry! 


    Aktualizacja, o której mowa została przesunięta z planowanej na dziś, na jutro. Wstępnie, w kalendarzu wydarzeń była zaplanowana na dzisiaj, jednak Zespół zmienił plany z powodów wewnętrznej organizacji i nie zaktualizowano kalendarza wydarzań. Stąd nieporozumienie. Aktualizacja odbędzie się jutro. 

    Pozdrawiam
  • alaska01 (PL1)alaska01 (PL1) PL1 Posty: 227
    Widzieliście kiedyś aktualizację w trakcie kupowania PR  lub godzinnego wzmocnienia za 17,5 tyś złota?  bo ja sobie nie przypominam B)
  • o takie zmiany postulowali gracze w ankietach??
    widocznie...
  • makao (PL1)makao (PL1) PL1 Posty: 507
    To gdzie to dodatkowe pole do kupienia bo jakoś nie widzę
  • makao (PL1) powiedział(a):
    To gdzie to dodatkowe pole do kupienia bo jakoś nie widzę
    Jeżeli chodzi Ci o dodatkowe pole budowy to w OO jest informacja, że będzie dostępne razem z farmami czasowymi. Na razie żadnej farmy czasowej nie ma to i pola brak :)

  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022

    56 tysięcy złota ??? za odblokowanie telewizorka...

  • Kamil63 (PL1)Kamil63 (PL1) PL1 Posty: 39
    nic tylko brać :)
  • werdakub (PL1)werdakub (PL1) PL1 Posty: 97
    To teraz pytanie odnośnie uroczej wiejskiej obory która jest do kupienia u kupca muszelek.
    Jest to nakładka tylko i wyłącznie na tropikalną oborę?
  • xVeronkax (PL1)xVeronkax (PL1) PL1 Posty: 175
    malwina-m (PL1) powiedział(a):

    56 tysięcy złota ??? za odblokowanie telewizorka...

    Ciekawe tylko czy to jest na stałe czy tylko na czas farmy, bo ja nie wyobrażam sobie kupienia tego jeden raz, a co dopiero kilka ...
  • edytowano 30.06.2016
    56 tysięcy złota za coś tymczasowego? I to jest ta rewelacyjna aktualizacja, na którą się od wczoraj cieszyliśmy? Chyba wrócę na <***>, jest o wiele tańsza...

    Demona/
    Nie reklamujemy na forum Big Farm obcych produkcji.
    Post edited by Demona on
  • AdalrunaAdalruna Guest Posty: 163
    edytowano 30.06.2016
    werdakub (PL1) powiedział(a):
    To teraz pytanie odnośnie uroczej wiejskiej obory która jest do kupienia u kupca muszelek.
    Jest to nakładka tylko i wyłącznie na tropikalną oborę?

    Witaj werdakub,
    Urocza wiejska obora jest jak najbardziej zamiennikiem wyglądu obory na Głównej farmie.
    Pozdrawiam, Adalruna
    Post edited by Demona on
  • Asia07Asia07 Posty: 2,493
    edytowano 30.06.2016
    Adalruna powiedział(a):
    Witaj werdakub,
    Urocza wiejska obora jest jak najbardziej zamiennikiem wyglądu obory na Głównej farmie.
    Pozdrawiam, Adalruna
    Adalrunko, przepraszam!

    Tak, zgadza się! Pytałaś o to przed sekundką i tak dokładnie odpowiedziałam. Okazuje się, że ta odpowiedź jest niestety połowicznie prawdziwa. Przepraszam za wprowadzenie w błąd. 

    Owszem, fasada, o której mowa jest przeznaczona do obory na głównej farmie, ale TEJ OBORY, którą otrzymujecie z farmy tropikalnej. Nie można jej nałożyć na zwykłą oborę na farmie głównej. Najpierw należy zdobyć tę tropikalną wersję budynku, by zmienić jej wygląd dzięki wspomnianej fasadzie. 

    Wyprzedzając pytania Graczy i komentarze, których się spodziewam, feedback w tej sprawie już zanotowany do przekazania na jutrzejszym meetingu. Również uważam, że obiekt powinien być przynajmniej lepiej oznaczony w grze, jakie jest jego dokładne przeznaczenie, jeśli nie można go połączyć z każdą oborą. 


    Uff... odkręcone :) Miłego dnia!
  • Asia07Asia07 Posty: 2,493
    edytowano 30.06.2016
    xVeronkax (PL1) powiedział(a):
    malwina-m (PL1) powiedział(a):

    56 tysięcy złota ??? za odblokowanie telewizorka...

    Ciekawe tylko czy to jest na stałe czy tylko na czas farmy, bo ja nie wyobrażam sobie kupienia tego jeden raz, a co dopiero kilka ...
    Witam serdecznie "telewizorek", oficjalnie nazwany drugim slotem budowy, będzie obowiązywał wyłącznie na czas trwania farmy tymczasowej, przy czym cena zakupu będzie spadać wraz z upływem czasu, ponieważ z każdym dniem, mniej z niego można skorzystać. Aby uniknąć nieporozumień: po zakończeniu farmy wykupione pole budowy przepada.

    Tak, domyślam się, co powiecie za sekundkę, ale pamiętajmy proszę o tym, że to dodatek do wydarzenia, skorzysta ten, kto będzie chciał lub mógł skorzystać. Wykupienie tej opcji nie jest jednak warunkiem ukończenia eventu. ;)
  • Serio się robi ciekawie... Naprawdę bomba. Ankiety, fora, ludzie walczą o ulepszenia, usprawnienia, a okazuje się, że owszem, pojawia się, ale ceny kosmiczne. Wychodzi na to, że jak powchodzą te z trudem wywalczone udogodnienia, to nikt z tego korzystał nie będzie, bo nie będzie ludzi stać to raz, a i tak wszystko będzie na zasadzie bulenia za to samo co chwilę, tak, żeby było zabawniej. I pomyśleć, że ja głupia kiedy przenosiłam się tutaj z innej gierki sądziłam, że tu jeszcze aż tak się twórcy gry nie sprzedali stawiając na zarobek już, teraz i tutaj, a nie na jakie takie nastroje graczy, żeby to pociągnąć przez kolejne lata. Tak, wiem, że gra musi zarobić, wiem też, że ludziom nigdy na 100 % nie dogodzisz, ale pasuje znaleźć jakiś złoty środek zamiast walić ludziom po łbie "otwieraj portfel to dostaniesz". Dlaczego twórcy gier nie biorą sobie do serca tego, co stało się z wieloma tytułami kiedy mikropłatności okazały się drogą do wszystkiego, pogłębiały drastycznie różnice między graczami czy wręcz blokowały dostęp do wielu rzeczy, tak naprawdę uniemożliwiając graczom niepłacącym lub wkładającym w grę niewielkie sumy, grę na jakim takim poziomi? I tak, wiem, że nikt grać mi nie każe, a w ogóle to jest możliwość usunięcia konta, jak mi nie pasuje, ale sądzę, że jeśli firma zacznie stosować taką politykę (co już mi na forum podczas czytania wpadło w oczy), to coraz więcej graczy zacznie się stosować do tego zalecenia. A prawda taka, że nie ma graczy, nie ma gry... ale kto by tam się tym przejmował.
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022

    Mylisz się Asiu, niezależność budowania na wyspie i na farmach jest warunkiem ukończenia eventu i tak jak napisałam 3 dni temu, ta opcja powinna być dostępna od samego początku wprowadzenia wydarzenia "wyspa"!

    Za dolary...jeśli już musicie wyciągać od nas kasę.

    A poza tym chciałam Cię uprzejmie prosić o to, by w OO była wyczerpująca informacja, co będzie TYLKO za złoto w nowościach wprowadzanych do gry.

  • Magdalena2407 (PL1) powiedział(a):
    56 tysięcy złota za coś tymczasowego? I to jest ta rewelacyjna aktualizacja, na którą się od wczoraj cieszyliśmy? Chyba wrócę na <***>, jest o wiele tańsza...

    Demona/
    Nie reklamujemy na forum Big Farm obcych produkcji.
    Przykro mi, niczego nie chciałam reklamować.
    Jednak w <...> płaci się niewygórowany, 30-dniowy abonament i reszta zależy od polotu i dostępnego czasu gracza, a tu... no, niestety, pogoda jest dla bogaczy, co szczególnie widać przy okazji mistrzostw i w rankingach. Główne nagrody i pierwsze miejsca są dla tych, co sypnęli złotymi monetami. A ten poniekąd świetny pomysł z drugim oknem budowy na farmie tymczasowej to już nie są złote monety, to cała sztaba.
     
    No, cóż, twórcy i decydenci pokazali nam "pyszne lody"... niestety przez szybę.
  • xVeronkax (PL1)xVeronkax (PL1) PL1 Posty: 175
    Asia07 powiedział(a):
    xVeronkax (PL1) powiedział(a):
    malwina-m (PL1) powiedział(a):

    56 tysięcy złota ??? za odblokowanie telewizorka...

    Ciekawe tylko czy to jest na stałe czy tylko na czas farmy, bo ja nie wyobrażam sobie kupienia tego jeden raz, a co dopiero kilka ...
    Witam serdecznie "telewizorek", oficjalnie nazwany drugim slotem budowy, będzie obowiązywał wyłącznie na czas trwania farmy tymczasowej, przy czym cena zakupu będzie spadać wraz z upływem czasu, ponieważ z każdym dniem, mniej z niego można skorzystać. Aby uniknąć nieporozumień: po zakończeniu farmy wykupione pole budowy przepada.

    Tak, domyślam się, co powiecie za sekundkę, ale pamiętajmy proszę o tym, że to dodatek do wydarzenia, skorzysta ten, kto będzie chciał lub mógł skorzystać. Wykupienie tej opcji nie jest jednak warunkiem ukończenia eventu. ;)
    No chyba Wam się już całkiem w głowach poprzewracało, kto o zdrowych zmysłach wyda raz na dwa miesiące 56 tys. złota na coś co będzie dostępne tylko przez miesiąc? Jak już miałabym wydać złoto, to wolałabym zainwestować w książki czy powiększenie farmy, które będę miała na stałe i będę miała z tego jakiś pożytek....

    Zastanówcie się proszę nad tym, bo ta gra pomału staje się dramatem a nie przyjemnością

    Pozdrawiam


  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022

    tak Asiu...faktycznie spada :p z 56 tysięcy złota zrobiło się 55 tysięcy :D fantastico !

    Ale mnie to ganz egal :D wyspy zaliczyłam a kupowanie gry mnie nie interesuje, nie muszę mieć szlaczków na farmach z zielonych czy innych kurników, latawców czy obór, chlewów, kaczuszek, osiołków itd. z bajerami :p nie jara mnie to, za to mogę Ci powiedzieć ile się zbiera 7700 biletów do projektu "miejscowa przyroda", który ma 4,5 dnia na realizacje.

  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627

    ech...

    Każda aktualizacja wprowadza niespodzianki dla graczy. A to zmiana wyglądu w evencie jest dla obory z wyspy, a to najwyższa nagroda w mistrzostwach jest do czegoś , czego  sojusz nie posiada (sad sojuszniczy) itd. w tle jest zawsze wyciągnięcie realnych pieniędzy i tłumaczenia że nie trzeba przecież z tego korzystać, żeby ukończyć dane wydarzenie.

    Może ktoś w GGS poszedłby wreszcie porozum do głowy i zamiast owijać w bawełnę jasno i klarownie komunikował się z graczami.

    56 tys złota za dodatek do wyspy coś dla szaleńców... albo mających dużo pieniędzy (dobrze że nie moich:))

    I tak nie liczę na żadną zmianę ...



  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    Chyba jednak powinni na polskich serwerach dostosować ceny do polskich realiów, za około 100 złotych polskich telewizorek na miesiąc... :(( przy zarobkach w granicach 2000 mam tu władowane już kilka setek, ale na głownej farmie, to się kiedyś zwraca np. wieża ciśnień, czy książki. Za taką cenę mam super grę na zawsze i mogę sobie grać ile chcę, chociażby wiedźmina, albo Totalwara... czy co kto tam lubi, napewno jakaś emulacja farmy też się znajdzie... jedyny minus mozę być brak prawdziwych graczy obok, ale mozę nie koniecznie?
  • Co do ceny za dodatkowe pole budowy to myślę, że GGS się przeliczyło. Nigdy nie robiłam budowy wyspy za złoto, ale są gracze, którzy robią to w jeden dzień, przypuszczam, że 56 tys im na to wystarczy, to po co mają kupować dodatkowe pole? :smile:

    Natomiast weekendowe przyśpieszenie treningów bardzo, bardzo mi się podoba :) Postulowałam w ankiecie, żeby w jakiś sposób zoptymalizować treningi, ponieważ ostatnie zmiany dotyczące koników zwiększyły możliwe poziomy koni, ale nie wprowadzono przy tym żadnej zmiany w treningach. I proszę, pojawiło się ulepszenie :smile:
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    A fajerwerki to miały być czy dopiero będą ?
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    Fajerwerki maja byc podczas mistrzostw w trakcie trwania bonusu pkt. reputacji-informacje w oficjalnych ogłoszeniach.



  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022

    Sylwia w OO jest wyraźnie powiedziane że fajerwerki będą w każdy weekend, więc jak to się ma do mistrzostw ?

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik