Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

Motyw przewodni sezonu wyścigowego!

Wątek powiązany z TYM tematem. Zapraszam do podawania sugestii dla następnego motywu przewodniego sezonu wyścigowego! :) 

Na pewno macie jakieś pomysły i możliwe, że jesteście o krok do ich wprowadzenia do gry! 

Pozdrawiam i życzę miłego dnia!

Komentarz

  • Asia07Asia07 Posty: 2,493
    edytowano 24.06.2016
    Cześć wszystkim! 

    Ponieważ z naszej Społeczności nie padła żadna propozycja dotycząca motywu przewodniego, nie zamieszczam tutaj ankiety do głosowania, jednak mimo wszystko chcę Wam przedstawić motywy, które zasugerowano w innych krajach. Jeden z nich będzie motywem przewodnim przyszłych Mistrzostw, a są to: 

    • Motyw starożytnego Egiptu/ Faraona
    • Indiańskie lato
    • Letni puchar
    • Średniowieczni rycerze
    • Podwodny świat
    • Cukierkowy świat
    • Dziki Zachód
    • Big Farm derby
    • Puchar olimpijski
    • Puchar kwiatów i motyli
    • Bieg z przeszkodami
    Pozdrawiam i życzę pogodnego weekendu! :)


  • Szkoda, że nikt nie podał swoich typów... Pewnie jest już za późno, ale ja bym chciała Puchar szalonego kocura ;) i marzą mi się zabawne awatarki różnych kociaków, trochę zwariowane, tak jak i same koty :)
    Na przykład taki... ;)


    Lub taki :)

  • Asia07Asia07 Posty: 2,493
    Puchar Szalonego Kocura? - czemu nie... Jeśli to miałoby ode mnie zależeć, jestem jak najbardziej "za". Przy następnej edycji kolekcjonowania motywów mistrzostw, chętnie to podamy. Jeśli wystarczająco dużo Graczy poprze ten pomysł, jak najbardziej trafi do gry. 

    Chętnie możecie zgłaszać dalsze sugestie w tej dziedzinie. Na te mistrzostwa jest już za późno, ale będą przecież następne i kolejne... Zapraszam. :) 


  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022

    Akurat dla mnie avatar i ozdoba na stojak są mało istotne bo wygrana turnieju końskiego jest tylko dla wybranych a nie dla śmiertelników, więc temat jaki będzie, taki będzie...

  • TenshiA (PL1)TenshiA (PL1) Posty: 302
    edytowano 08.07.2016
    Cieszę się, że nadal można dodawać swoje pomysły :) Tak więc moje propozycje to:

    • Puchar Anielskich Chórów


    • Puchar Sekretów Gejszy

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik