Strona główna Polish Sugestie, pochwały i krytyka

KRYTYKA BIGFARM: Moje negatywne spostrzeżenia w grze BigFarm :(

!!!_2374614 (PL1)!!!_2374614 (PL1) PL1 Posty: 89
edytowano 02.06.2016 w Sugestie, pochwały i krytyka
Witam,

Gram raptem od 17 Maja 2016 roku i jedna w sumie najważniejsza rzecz mnie wkurza w tej grze, a mianowicie taka, że przy każdym zalogowaniu, wejściu do gry czy relogu, musimy się przeklikać przez 5-6 informacji od producenta jakie to super oferty mamy! Ponadto oferty takie pojawiają się w trakcie wykonywania rutynowych czynności na farmie, a finał jest taki, że faktycznie mnie jako nowego klienta Waszej gry skutecznie zaczynacie zniechęcać do korzystania z Waszych usług i produktów, a tym bardziej z każdym dniem mam coraz mniejszą ochotę na zakupy u tak nachalnego przedsiębiorcy i mimo, że jestem i dołączyłem do fajnego sojuszu, zastanawiam się czy warto w te grę grać, skoro co klikniecie (przenośnia) mam płacić! To naprawdę mnie bardzo zaczyna wkurzać, czy nie możecie coś z tym zrobić ? W wielu grach w których regularnie wydaję walutę nie ma czegoś takiego, jest natomiast przycisk z napisem "SKLEP" i tam się kupuje, każdy co gra wie w czym rzecz :) Tę samą sugestię podałem w ankiecie, ale w między czasie poczytałem na forum, że gra nie posiada wsparcia technicznego, co znów mnie bardzo zaskoczyło i zdołowało, sam się zastanawiam, czy jest sens dalszej gry tutaj :( Jestem aktywnie grającą osobą ze sporym bagażem doświadczeń ale czegoś takiego nie widziałem jeszcze jak gram kilkanaście lat w gry online, proszę weźcie choć ten jeden jedyny raz tę sugestię na serio, bo to odbija się na Waszej frekwencji i ogólnej ocenie tej gry w internecie, a raz straconego klienta ciężko odzyskać, a wręcz jest to nie możliwe, wiem co piszę ponieważ sam pracuję w branży handlowej :)

Pozdrawiam, LIDEMAN
Post edited by !!!_2374614 (PL1) on

Komentarz

  • AdalrunaAdalruna Guest Posty: 163
    Witaj ponownie LIDEMAN,
    Każda pochwała, krytyka i sugestia ma dla Nas znaczenie. Dzięki Waszej opinii Big Farm może się zmieniać na lepsze. Między innymi z Twojej wypowiedzi można dużo wywnioskować.
    Pozdrawiam, Adalruna
  • neferetka (PL1)neferetka (PL1) PL1 Posty: 538
    Ja ostatnio straciłam 30 tys sztuk złota, bo zbierając jajka wyskoczyła mi "super oferta" i kliknęłam przypadkiem w jakąś ozdóbkę, której nie chciałam, nie chcę i chcieć nigdy nie będę! Support mnie olewa od 1 maja... CM od 2 dni... Myślę, że to co zaproponował autor wątku wyeliminowałoby takie przypadkowe kliknięcia! Chcę być świadoma tego co kupuję - tak jak w sklepie, do którego gdy wchodzę nikt mi do koszyka nie pakuje starty niepotrzebnych produktów.
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    Od 1 maja to i tak jeszcze mało czekasz poważnie pisze,ja wyslalam zgłoszenia dobrych kilka miesiecy temu.......zero odpowiedzi jedynie te za automatu,to że supoort kuleje i praktycznie odpowiedzi sie z tego działu doczekac nie można to żadna nowośc

    Co do odpowiedzi od Naszej CM,to też bym zbytnio na nia nie liczyła

    A wprowadzenie dodatkowych opcji potwierdzajacych wydanie złota faktycznie ułatwiłoby  graczom "prace" na farmie.
  • !!!_2374614 (PL1)!!!_2374614 (PL1) PL1 Posty: 89
    edytowano 04.06.2016
    Kontynuując temat, to nie podoba mi się też to, że dekoracje są przypisane do danej farmy i nie można ich wykorzystać na każdej, tylko bez sensu trzeba kupować ciągle nowe (te same), które na poprzedniej farmie zalegają w pudełku :(

    Kolejnym minusem jest brak zakupu waluty z gry za walutę innego kraju, co dodatkowo mnie zniechęca do zakupu.

    Ostatni i najważniejszy minus to brak wsparcia technicznego w grze, co całkowicie przekreśla jakiekolwiek transakcje finansowe i bardzo się dziwię, w jaki sposób producent chce zarabiać :p

    Warto jeszcze wspomnieć, że gra nie jest zbyt dobrze przemyślana gdy zechcemy grać w nią na urządzeniu mobilnym bo z PC nikt nie jeździ :/ Tutaj należy wspomnieć o tym, że nie można przyklepać żadnej oferty na targu organicznym, bo nie ma jak dodać towarów.
  • LIDEMAN (PL1) powiedział(a):

    Kolejnym minusem jest brak zakupu waluty z gry za walutę innego kraju, co dodatkowo mnie zniechęca do zakupu.



    tutaj akurat sie mylisz - wystarczy napisac do supportu wiadomosc z prosba o zmiane waluty z PLN na ... i gotowe :smile: 

    ...tylko ze teraz support tak dziala ze musisz miec duuuzo cierpliwosci.......
  • madzia_toffikha (PL1) powiedział(a):
    LIDEMAN (PL1) powiedział(a):

    Kolejnym minusem jest brak zakupu waluty z gry za walutę innego kraju, co dodatkowo mnie zniechęca do zakupu.



    tutaj akurat sie mylisz - wystarczy napisac do supportu wiadomosc z prosba o zmiane waluty z PLN na ... i gotowe :smile: 

    ...tylko ze teraz support tak dziala ze musisz miec duuuzo cierpliwosci.......
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/comment/3018712/#Comment_3018712

    Chyba nie do końca tak jest ;)

  • wiosenka66 (PL1)wiosenka66 (PL1) PL1 Posty: 477
    Ta gra jest niesamowicie złodziejska. Ceny są tak ogromne,że niczego nie opłaca się kupować w "gorącej ofercie" gdyż i tak na niewiele starcza, Gra traci sens. Będąc na 110 poziomie, powinnam spokojne zapracować na rozwój farm. Tak było kiedyś, na początku gry. Teraz pomimo przemyślanych działań stale brak środków.
    A już z tą cukierkową wyspą całkowicie przesadzili, bajońskie ceny a efekty niemal żadne. masz niby wybór, budować pałac czy zbierać na nasiona, jedno i drugie całkowicie nieopłacalne. Wydajesz krocie i nic z tego nie masz.
    GGS strzela sobie w stopę, bo przy Tak ustawionej grze, zakup czegokolwiek, jest całkowicie bezsensu.
    To gra cwaniaków( Mam na myśli Twórców gry), którzy chcą zarabiać na naszej naiwności, licząc, że się nie połapiemy.
    Zostaje tylko jedno, grać tym co się uzbiera, powoli, kroczek za kroczkiem, bez zasilania konta nieuczciwej Firmie
  • Psotna Farmerka (PL1) powiedział(a):
    madzia_toffikha (PL1) powiedział(a):
    LIDEMAN (PL1) powiedział(a):

    Kolejnym minusem jest brak zakupu waluty z gry za walutę innego kraju, co dodatkowo mnie zniechęca do zakupu.



    tutaj akurat sie mylisz - wystarczy napisac do supportu wiadomosc z prosba o zmiane waluty z PLN na ... i gotowe :smile: 

    ...tylko ze teraz support tak dziala ze musisz miec duuuzo cierpliwosci.......
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/comment/3018712/#Comment_3018712

    Chyba nie do końca tak jest ;)

    ...no to bardzo dziwne...bo mnie nikt sie nie pytal gdzie wyjezdzam, kiedy, na jak dlugo i czy to WYJATKOWA wyjatkowosc... po prostu zmienili...


  • madzia_toffikha (PL1) powiedział(a):
    Psotna Farmerka (PL1) powiedział(a):
    madzia_toffikha (PL1) powiedział(a):
    LIDEMAN (PL1) powiedział(a):

    Kolejnym minusem jest brak zakupu waluty z gry za walutę innego kraju, co dodatkowo mnie zniechęca do zakupu.



    tutaj akurat sie mylisz - wystarczy napisac do supportu wiadomosc z prosba o zmiane waluty z PLN na ... i gotowe :smile: 

    ...tylko ze teraz support tak dziala ze musisz miec duuuzo cierpliwosci.......
    https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/comment/3018712/#Comment_3018712

    Chyba nie do końca tak jest ;)

    ...no to bardzo dziwne...bo mnie nikt sie nie pytal gdzie wyjezdzam, kiedy, na jak dlugo i czy to WYJATKOWA wyjatkowosc... po prostu zmienili...


    Tyle tylko, że to zmiana jednorazowa, nie masz możliwości jak w innych grach kupować za każdą walutę zależnie od jej kursu :)

    Asia07 powiedział(a):
    enigma67 (PL1) powiedział(a):
    Chciałabym kupować złoto w Euro;Jest taka możliwość?
    Cześć! 

    Zmiana waluty płatności jest możliwa w wyjątkowych wypadkach za pośrednictwem Supportu. Płatności w Euro są możliwe, jeśli Gracz na stałe zmienił miejsce zamieszkania na kraj z tą walutą. (Nie ma możliwości zmiany opcji płatniczych na np. 2 miesiące i powrotu do PLN). Szczegóły uzyskacie w Supporcie. 

    Pozdrawiam i życzę miłego dnia!

    Więc taka zmiana to żadne rozwiązanie :p

  • ja nie zamierzam zmieniac waluty :wink: 
    ta mi baaaardzo odpowiada ;)

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik