Strona główna Polish Problemy techniczne i błędy

Skasowało mi Nawóz.

Konto OXO
Na farmie dnia 20.03. 2016 po relogu w celu poprawienia szybkości zauważyłem, że mam wyzerowane liczniki nawozu zwykłego. Nawóz premium i inne są.
Nie mogłem nawozu sprzedać bo kwota "dolarów" jest na stałym poziomie. Dodam, że silosy zawsze mam zapchane na full, nigdy nie pozwalam sobie na to by był w nich ubytek stąd od razu zauważyłem problem wyzerowania.

Czy można sprawdzić po logach co się stało z moim nawozem w granicach godz 20:00-23:00 dzisiejszego dnia?

Chciałbym to odzyskać.


Komentarz

  • Psotna Farmerka (PL1)Psotna Farmerka (PL1) PL1 Posty: 2,602
    edytowano 10.03.2016
    Po pierwsze chyba Ci się nieco daty poprzestawiały, bo do 20 marca to jeszcze trochę czasu zostało.
    Po drugie, nikt tutaj na forum nie jest w stanie Ci pomóc i sprawdzić co się stało, to może tylko support, więc zgłoś to i dokładnie opisz problem. Podejrzewam, że nie masz porobionych żadnych screenów, bo niby skąd miałeś wiedzieć, że będziesz miał taki problem, ale to nie szkodzi, po prostu podaj przybliżony czas wystąpienia tego zdarzenia, mam nadzieję, że pomogą :)

    http://support.goodgamestudios.com/?g=15&lang=pl

  • Vivioland (PL1)Vivioland (PL1) Posty: 1
    edytowano 23.05.2016
    Czy komuś zniknęło coś z farmy ???
    kolejny raz zniknął mi nawóz  (w sumie ok 700 jednostek) - zgłosiłam, ale wiadomo, bez odpowiedzi. Ale kiedy dzisiaj zniknął mi cały zapas nawozu premium (ponad 500 jednostek) szlag mnie trafił !! 
    To nie jest niedopatrzenie albo jakiś tam błąd !! To jest po prostu złodziejstwo !! Błędem można to nazwać wówczas jeżeli byłby jakiś odzew na zgłoszenia. 
  • Gloriana (PL1)Gloriana (PL1) Posty: 1,204
    Odpowiedź ✓
    Nie zaobserwowałam u siebie ubytków w nawozie. Przyznam że odkąd gram nie zdarzyło się to nigdy.
  • Vivioland (PL1)Vivioland (PL1) Posty: 1
    Odpowiedź ✓
    i to mnie waśnie dziwi, przejrzałam różne wątki i są opisywane sytuacje, które mnie nigdy nie spotkały. Nie rozumiem dlaczego jednym coś sie dzieje a u pozostałych jest spokój 
  • farm boy (PL1)farm boy (PL1) PL1 Posty: 15,161
    Odpowiedź ✓
    zwykły nawóz chętnie kradną ludziki z targu, bo jak się rozpędzą to mogą wyjeść cały nawóz i karmę, ale jeszcze nie kradli produktów premium, być może coś ulepszyli :D, i wzieli się za produkty z laboratorium
  • Asia07Asia07 Posty: 2,493
    Vivioland (PL1) powiedział(a):
    Czy komuś zniknęło coś z farmy ???
    kolejny raz zniknął mi nawóz  (w sumie ok 700 jednostek) - zgłosiłam, ale wiadomo, bez odpowiedzi. Ale kiedy dzisiaj zniknął mi cały zapas nawozu premium (ponad 500 jednostek) szlag mnie trafił !! 
    To nie jest niedopatrzenie albo jakiś tam błąd !! To jest po prostu złodziejstwo !! Błędem można to nazwać wówczas jeżeli byłby jakiś odzew na zgłoszenia. 
    Problem trzeba zgłosić do weryfikacji Supportu. Z poziomu forum nie będziemy w stanie podać przyczyny zniknięcia nawozu. Upewnij się jednak, że poza Tobą nikt nie ma dostępu do Twojego konta gry. 

    Asia.
  • Zniknał mi cały zapas nawozu do sadów ok 2500, te ciagłe blędy sa naprawde denerwujace!!!!
  • farm boy (PL1)farm boy (PL1) PL1 Posty: 15,161
    Jeśli jesteś pewna, że ludziki z targu ci go nie zabrały, a potrafią w krótkim czasie wyczyścić magazyn, spróbuj standardowych procedur czyszczenia ciasteczek, aktualizacja wtyczek w przeglądarce, jeśli jednak to nie pomoże pisz do suportu
  • AdalrunaAdalruna Guest Posty: 163
    edytowano 04.06.2016
    Witaj Iwona ZM,
    Gracz farm boy dobrze podpowiada, zdarzały się różne, podobne tego typu sytuację. Jeśli jednak jesteś pewna że nawóz znikł Ci w nie wyjaśnionych okolicznościach proszę zgłoś się do działu technicznego. Opisz szczegółowo swój problem. Najpierw jednak proszę zastosuj się do poniższych porad.
    Spróbuj najpierw wyczyścić pamięć cache przeglądarki, wtyczki Adobe Flash i usunąć ciasteczka. Ponownie zalogować się do gry. Na przyszłość proszę również korzystać z wyszukiwarki, taki temat się już pojawił na forum. Wątki łączę.
    Pozdrawiam, Adalruna

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik