Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

1.06.2016 | Dni Psa

2»

Komentarz

  • Gloriana (PL1)Gloriana (PL1) Posty: 1,204
    Asia07 powiedział(a):
    malwina-m (PL1) powiedział(a):

    z OO - Lab Level 12 - Humus szklarniowy

    czy to będzie inny humus niż ten, który produkuje się w garażu ?

    W garażu macie humus premium. Laboratorium na 12 poziomie przedstawia humus szklarniowy. Poniżej grafika informacyjna i moje pytanie: na czym polega problem? 

             


    Nie uważasz Asiu, że ktoś na Twoim stanowisku, kto podobno ma nam pomagać i tak dalej, powinien wiedzieć co i gdzie produkuje się w grze? Tak się składa, że garaż oferuje nam dwa rodzaje humusu, zarówno premium, jak i szklarniowy... Ot taki sobie psikus...

    Zwabiona pięknie brzmiącą aktualizacją, weszłam, pomimo rezygnacji na farmę. I cóż, nie spodziewałam się że zapieję z zachwytu i nie cóż... nie zapiałam... Cieszę się, że buda zyskała poziomy, ale tak naprawdę, to szanse na jej wybudowanie mam tak duże, że prędzej przejdę na emeryturę niż ją wybuduję, a do emerytury mi jeszcze sporo brakuje :tongue: 
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    edytowano 02.06.2016
    Może i Cm Asia wie ale poinformowac graczy nie poinformuje bo po co,przecież gracze z Polskiego serwera moga poskakac po innych forach w celu zaczerpniecia informacji.Nieodpowiadanie na pytania graczy przez CM na Nszym forum staje sie wrecz norma i tradycja.

    Co do kwot rozbudowy zarówno budy i laboratorium,to podejrzewam,że "powaliły"one niejednego gracza grajaego złotem  nie mówiac o przecietnym graczu,dla którego przez wzglad na cennik te rozbudowy stają sie raczej nieosiagalne.ja rozumiem,że to budynki premium i kosztować muszą ale chyba Kogos lekko poniosło przy ustalaniu tych cen,grzecznie mówiac.

    W sumie to proponowałabym przy tych cenach wprowadzic możliwośc przekazania gry w spadku dzieciom wnukom i prawnukom,może za około 200-300 lat rozbudowe zakonczy któres tam z kolei pokolenie.


    Żeby dostać odpowiedz na pytanie ewentualnej produkcji w laboratorium nawozów,humusów i karm z wodorostów to Mamy sobie po innych forach pobiegać,czy tygodniami czekać na odpowiedz,może podanie z prożba do CM cza napisac i miesiac na rozpatrzenie decyzji poczekac........

    (...)
    Post edited by Demona on
  • martaola1 (PL1)martaola1 (PL1) Guest Posty: 191
    Ceny rozbudowy Laboratorium kształtują się następująco:

    Poziom 13 koszt    280,000,000 dolarów

    Poziom 14 koszt    350,500,000 dolarów

    Poziom 15 koszt    420,600,000 dolarów

    Poziom 16 koszt   487,000,000 dolarów

    Poziom 17 koszt   547,500,000 dolarów

    Poziom 18 koszt   601,000,000 dolarów

    Poziom 19 koszt  649,400,000 dolarów

    Poziom 20 koszt  692,000,000 dolarów

    Poziom 21 koszt  730,300,000 dolarów

    Poziom 22 koszt  765,200,000 dolarów

    BUDA DLA PSA - Farma Główna

    Poziom 8 koszt  14,900 sztuk złota

    Poziom 9 koszt  29,000 sztuk złota

    Poziom 10 koszt 79,000 sztuk złota

    Informacje sprawdzone - dla zainteresowanych. Pozostawiam to bez komentarza i wnioski do wyciągnięcia indywidualnie dla każdego.
    Tak przedstawiają się ceny po aktualizacji.
    Koszty rozbudowy budy dla psa na Farmie Smakosza są wyższe a najwyższy poziom 10 kosztuje tam 89,000 sztuk złota.
    Na Kwiatowej wszystko wskazuje, że ceny są jeszcze wyższe.
    Pozdrawiam

  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022

    Doskonale Marto że umieściłaś swój post na forum. Może to otworzy oczy tym, którzy mają jeszcze nadzieję, że wszystko jest ok.

    O profesjonalizmie Asi nie będę pisać, ponieważ po wczorajszej kompromitacji, dotarło w końcu do mnie dlaczego Asia nie udziela odpowiedzi na nasze pytania. Jak można odpowiadać, skoro się nie posiada żadnej wiedzy o grze, nawet w teorii. Cała rola Asi to przyjść, wrzucić tekst do OO, zapewne przygotowany przez kogoś innego, dopisać kilka cukierkowych słów, żeby nie rozsierdzić nas jeszcze bardziej.

    Jestem uważnym graczem, wszystko co pojawia się w grze, "testuje na sobie", więc mam pełny obraz, tego co się dzieje, a dzieje się bardzo źle.

  • Psotna Farmerka (PL1)Psotna Farmerka (PL1) PL1 Posty: 2,602
    edytowano 02.06.2016
    Malwino nie przesadzasz troszeczkę?
    Nie od dziś wiadomo, że ta gra jest za darmo dla tych, którzy nie chcą wydawać na nią kasy i za pieniądze dla tych, którzy lubią mieć więcej rzeczy premium.
    Nie od wczoraj też wiadomo, że Asia jest jedynym polskim CM-em na większość gier stajni GGS. Czy można w takim przypadku znać odpowiedź od ręki na wszystkie pytania w każdej z gier? I nigdy się przy tym nie mylić... hę?
    Każda z tych gier jest bardzo rozbudowana, szczególnie teraz kiedy non-stop zasypywani jesteśmy nowościami. Niekoniecznie wszystkie muszą się każdemu podobać i każdy musi wszystko wykorzystywać i budować u siebie na farmach, ale fakt faktem opcji w grze jest bardzo wiele, o dużo więcej niż wtedy kiedy zaczynałam tę grę. I sama już czasami się łapię na tym, że coś mylę lub o czymś nawet zupełnie oczywistym zapominam, więc nie należy widzieć tutaj tylko złej intencji Asi, ale mieć zrozumienie, że ona ma naprawdę wiele na głowie, w tym nie tylko fora gier GGS. A nie myli się tylko ten, kto nic nie robi ;) Dajcie jej choć szansę odpisać ponownie na pytania i sprostować nieporozumienie.

    Laboratorium jest drogie i uprzedzani o tym byliśmy. Że będzie aż tak drogie, nie myślałam... ale też nie muszę go podnosić do nie wiadomo jakich poziomów. Zrobię tyle na ile mnie będzie stać i do poziomu, który będzie się według mnie opłacało mieć. Owszem wolałabym opcję jaka była przed wprowadzeniem aktualizacji, czyli dokopanie się do super karm i humusów, a także do produktów z wodorostów.
    Padło pytanie ze strony GGS, jakie jeszcze rzeczy chętnie widzielibyśmy w laboratorium do wyprodukowania, więc oczywista oczywistość, że właśnie takie! I byłoby super, gdyby jednak nieco zmniejszono ceny i odstępy potrzebne do zdobywania kolejnych poziomów w laboratorium, przez które trzeba przebrnąć, a które nic nie dają. Może GGS wzięłoby to jednak pod uwagę :)
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    Fakt,że gra zarabiać musi to wiekszość graczy o tym wie,i że do gry wprowadzane sa oferty premium dostepne tylko dla graczy grajacych dużymi ilościami złota to też norma i osobiście mi to nieprzeszkadza ale ceny laboratorium podane sa tylko do 22 poziomu bardzo duza czesc graczy jak nie wiekszosc nigdy nie rozbuduje laboratorium na maks,bo przy tych cenach gracz po prostu tego nie dozyje.Oczywiscie nie musze laboratorium rozbudowywac na maks to moj wybor,i o tym doskonale wiem tylko jakos nie widze wiekszego sensu wprowadzenia do gry czegos praktycznie nieosiagalnego smiem twierdzic dla sporej wiekszości graczy.

    A to,że Asia niejednokrotnie nieodpowiadała na pytania zadane przez graczy to żadne pomówienia czy plotki tylko suche fakty,gracze niejednokrotnie biegali po innych forach w celu doinformowania sie gdzie o dziwo CM potrafia informowac graczy......Jestem graczem grajacym na Polskim serwerze i latac po innych nie zamierzam bo od informowania graczy jest CM.Skoro Asia sama nie daje rady to niech Jej pomoc przydziela.Po za tym do zamieszczenia krótkiej wiadomości,że na chwile obecna nie zna odpowiedzi jak dostanie informacje to Nas poinformuje,trwa zaledwie kilka chwil a z firma sie w tym celu kontaktowac nie trzeba.
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    edytowano 04.06.2016

    1. czy uważasz Psotna Farmerko, że to fair wobec nas, że w OO - dni psa, że Asia nie zamieściła wyjaśnienia z jakiego powodu nie ma już przepisów super i wodorostów w labie ?

    2. pojęcie używane przez Ciebie że coś jest "drogie" jest pojęciem względnym, zarówno w realu jak i w wirtualu, są ludzie dla których nic nie jest drogie, są ludzie dla których wszystko jest drogie.

    3. zadaje pytania, bo interesuje mnie gra [jeszcze], kogo mam pytać ???

    4. przelało się niestety, mam dość odpowiedzi Asi typu: tajemnica firmy, marudzicie, itd. i Jej oczekiwań wielkiej naszej radości że GGS przecież ciągle coś robi dla nas Graczy...jakoś tego nie czuje.

    5. do dziś nie wiem dlaczego nie miałam kina, [strata sporej ilości złota, bo kino na początku ładnie złotem sypało, dlaczego nie mam szarańczy, i czym się różni mleko od mleka ? i jeszcze parę innych rzeczy, o które pytałam.

    6. może świetnym rozwiązaniem jest wyczerpujące OO, takie żeby po przeczytaniu nikt nie zadawał pytań, bo całość wyjaśni ewentualne wątpliwości.


    Post edited by malwina-m (PL1) on
  • BRAWO MALWINKO !  Cały Sojusz jest z Tobą Ty Jesteś naszym głosem :smiley: 
  • DemonaDemona Posty: 2,160
    Witajcie,

    pozwoliłam sobie usunąć zbędne komentarze z dyskusji. Zapraszam do dalszego komentowania zmian wprowadzonych obecną aktualizacją.

    Pozdrawiam,
    Demona
  • Kynio (PL1)Kynio (PL1) Posty: 274
    Liczcie dobrze ile kosztuje ulepszenie laboratorium.

    Stan mojego konta przed ulepszeniem: 117 mln
    Kosztu ulepszenia z 5 do 6 poziomu - 16mln310tyś
    Stan konta po zapuszczeniu ulepszenia - 96 mln

    117 mln - 96 mln = 21 mln

    Możesz mi CM ASIU to jakoś wytłumaczyć?
  • Kamil63 (PL1)Kamil63 (PL1) PL1 Posty: 39
    Inflacja ot co. Chyba że może masz kredyt we frankach ;)

  • A ja jeszcze chciałam zapytać dlaczego trzeba kupować puste pietra w Labo...
    Na 9 poz nie było żadnej produkcji ,na 11 miała być super karma dla kur 
    niestety znowu pustka ,dopiero na 12 poz .mamy ten nieszczęsny humus szklarniowy .
    Czy tych nowych badziewi nie można było dać w te puste miejsca a nie wciskać je na pietra za takie sumy .
    Nie każde piętro daje jakąś nową produkcję ,różnie to wygląda.Czasem co 2 pietra ,a czasem i więcej .
    Szkoda po prostu kasy na to wydawać ,inwestycja która tylko pozbawia kasy nie dając nic konkretnego w zamian.Na super karmy ,humus i nawozy można było się potrudzić i ciułać kasę a z czasem na wodorosty.
    To zwiększa produkcje i więcej kasy wpadnie.
    A z innej beczki to ..dlaczego humus premium zwiększa zbiory 
    a karma i nawóz premium nic ? 
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022

    Ja nie mam pretensji do Asi, że nie jest pogotowiem ratunkowym tego forum, działającym bez przerwy. Ale skoro jest przedstawicielem GGS, niestety musi wziąć "na klatę" numery, które Jej firma wyczynia. Bo nie ma takiej możliwości, żeby Gracze, szczególnie wieloletni i mocno zaangażowani tych matactw nie zauważyli. 

    Dlatego właśnie o brudne działania pytam.

    Skoro GGS zmienił ceny ziemi [ziemią nazywam pola, w odróżnieniu od pól na których się sieje] na wyspie palmowej [zapewne na vikingowej też] to dlaczego ja o tym nie wiem z OO ? powinnam wiedzieć o każdej wprowadzonej zmianie, po to by mieć szanse na zastanowienie się, czy będzie mnie stać na zrobienie tego wydarzenia. O czasie poświęconym nie wspomnę. I to dotyczy każdego wydarzenia w grze. Skoro np. było 50 czegoś, a teraz jest 10, a ja muszę zrobić dokładnie to samo, to pytam dlaczego jest mniej ?

    Oczywiście może tu zaraz paść odpowiedź, że nie wszystkie wydarzenia należy zaliczać. Oczywiście...tylko skoro mam ich nie zaliczać, to co mam robić w grze ?




  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022

    Oczywiście że wyszło jeszcze gorzej, lab w takiej postaci jak jest obecnie skumulował wszystko.

    Zresztą co tu dużo gadać, ja straciłam tylko wirtualne dolce, właściwie nie straciłam bo lab robi to co potrzebuje, za to GGS straciło REALNY DOCHÓD. Odebrano mi szanse na produkcje super i wodorostów, ok, przeżyje, za to żadna siła mnie nie zmusi do korzystania z wszelkich ofert czy zakupienia tych produktów za złoto. Dlaczego mam dać zarobić komuś, kto zniszczył nie tylko mnie całą przyjemność z gry.

    Lab to taka kropla, co przelała czarę goryczy, szczególnie że właśnie z tych powodów wcześniej wymienionych odeszło z gry wiele naprawdę sympatycznych osób.



  • Pies na farmie niech będzie , ale pies który coś na tej farmie robi. A jakieś tam sztuczki to totalna pomyłka. Nie po to się psa ma aby siadał i szczekał. Rola psa powinna być być poważna i nie za taką cenę. I śmiać mi się chce gdy tą aplikację przenosi ktoś na inne farmy , moim skromnym zdaniem , a tą tematyką zajmuje się zawodowo to prymitywne rozwiązanie. Inaczej mówiąc kopiowanie to nie droga rozwoju. Może tak stworzymy aplikację kota , którego władcy tej zabawy nie mogą opanować. Uciekam bo mój spichlerz opanowały myszy a pies po zabawie jest zmęczony i śpi  KROPKA
  • Psotna Farmerka (PL1) powiedział(a):

    Nie od wczoraj też wiadomo, że Asia jest jedynym polskim CM-em na większość gier stajni GGS. Czy można w takim przypadku znać odpowiedź od ręki na wszystkie pytania w każdej z gier? I nigdy się przy tym nie mylić... hę?
    Każda z tych gier jest bardzo rozbudowana, szczególnie teraz kiedy non-stop zasypywani jesteśmy nowościami. Niekoniecznie wszystkie muszą się każdemu podobać i każdy musi wszystko wykorzystywać i budować u siebie na farmach, ale fakt faktem opcji w grze jest bardzo wiele, o dużo więcej niż wtedy kiedy zaczynałam tę grę. I sama już czasami się łapię na tym, że coś mylę lub o czymś nawet zupełnie oczywistym zapominam, więc nie należy widzieć tutaj tylko złej intencji Asi, ale mieć zrozumienie, że ona ma naprawdę wiele na głowie, w tym nie tylko fora gier GGS. A nie myli się tylko ten, kto nic nie robi ;) Dajcie jej choć szansę odpisać ponownie na pytania i sprostować nieporozumienie.


    Cześć Psotka :D 

    Miałem nic nie pisać, ale coś naskrobię. Bez przesady z tą CM :P  Nie od wczoraj wiadomo, że CM Asia ma gdzieś nasze pytania i problemy( oczywiście jak rozpęta się burza, to dopiero zaczyna działać). I bez takich, że jest tylko jedna. Jako pracownik GGS nie powinna, a musi ( bo to jest jej praca) poznać się z zasadami i z nowościami. Nie wyobrażam sobie, żebym poszedł do swojej pracy i robił coś, co nie jest związane z moją pracą. Bądź coś robił na opak i bez znajomości polityki firmy. Tu nie chodzi o to, aby CM siedziała godzinami, bo rozumiem, że ma inne obowiązki np inne fora. Tyle, że jakby bardziej skupiła się każdego dnia na pytania jakie Gracze zadają i na nie odpowiadała, nie było takich wątpliwości. Wystarczy na to poświęcić przecież 1-2h. Przeczytanie wszystkich postów w tym wątku zajęło mi na spokojnie 15 minut :P  

    I nie od wczoraj wiadomo, ze Gracze wolą pójść na inne zagraniczne fora, aby coś  więcej wiedzieć  niż tu czegoś się dowiedzą. 

    Temat CM wciąż wraca, ja sam pamiętam parę ostrych wątków na ten temat. I od lat nic się nie zmienia. Pamiętam też CM Filipa, co z początku odczuliśmy różnicę, ale to też nie trwało długo.... :D Po pewnym czasie zamilkł, a później odszedł. 


    Co do Laboratorium, no cóż rzekłbym- pamiętam też, że Gracze narzekali, że nie mają co robić z $ :D Czy ich głos GGS usłyszał ? - nie wiem. Powiem tylko tyle, że jakbym dalej bawił się w tej grze, to nie stać było mnie na taką przyjemność. Ceny z kosmosu i dla większości Graczy raczej nieosiągalna. 


    Buda dla psa- nie od wczoraj wiadomo, że Gracze chcieli inne zwierzaki. I nie tylko to było stwierdzone  w ankiecie wręcz drukowanymi LITERAMI   , a też na forum i to bardzo, bardzo dawno w różnych wątkach. Dlaczego poszli na taką łatwiznę, a no można sobie gdybać. W mistrzostwach dużo sojuszy zbojkotowało. Mało złotka poleciało, co idzie mało kasy GGS zarobił. Buda dla psa, cóż trochę wpadnie monet :D A Gracze niech się zachwycają :hushed: 

    Pozdrawiam :D 
  • Postawiłam psy i na smakoszu i na kwiatowej. Niestety, rozczarowałam się. Myślałam, że to będzie inny piesek-inna rasa, inny kolor. Jest dokładnie taki sam tylko imię ma inne. Pewnie bliźniaki. Najlepiej iść po najmniejszej linii oporu. Aby kasa leciała.
  • sylwiazelazna (PL1) powiedział(a):
    Ja z laboratorium osobiscie jestem zadowolona mimo,że jego rozbudowa jest bardzo kosztowna i uzbieranie dolarow na kolejne rozbudowy troche trwa, nawet bardzo troche :D ale gdyby by tak wszystko łatwo można było zdobyc to jaka satysfakcja z tego.Piesek na każdej farmie mi nie przeszkadza aczkolwiek gdyby było inne zwierzatko,to też byłoby dobrze i ciekawiej.


    Wiewiórkę znalazłam
  • DemonaDemona Posty: 2,160
    weronikaivb (PL1) powiedział(a):
    sylwiazelazna (PL1) powiedział(a):
    Ja z laboratorium osobiscie jestem zadowolona mimo,że jego rozbudowa jest bardzo kosztowna i uzbieranie dolarow na kolejne rozbudowy troche trwa, nawet bardzo troche :D ale gdyby by tak wszystko łatwo można było zdobyc to jaka satysfakcja z tego.Piesek na każdej farmie mi nie przeszkadza aczkolwiek gdyby było inne zwierzatko,to też byłoby dobrze i ciekawiej.


    Wiewiórkę znalazłam
    Gratulacje!
  • mikoczes (PL1)mikoczes (PL1) PL1 Posty: 69
    Ja z laboratorium osobiscie jestem zadowolona mimo,że jego rozbudowa jest bardzo kosztowna i uzbieranie dolarow na kolejne rozbudowy troche trwa, nawet bardzo troche D ale gdyby by tak wszystko łatwo można było zdobyc to jaka satysfakcja z tego.Piesek na każdej farmie mi nie przeszkadza aczkolwiek gdyby było inne zwierzatko,to też byłoby dobrze i ciekawiej.


    Post edited by Demona at 20:02


  • sylwiazelazna (PL1) powiedział(a):
    Ja z laboratorium osobiscie jestem zadowolona mimo,że jego rozbudowa jest bardzo kosztowna i uzbieranie dolarow na kolejne rozbudowy troche trwa, nawet bardzo troche :D ale gdyby by tak wszystko łatwo można było zdobyc to jaka satysfakcja z tego.Piesek na każdej farmie mi nie przeszkadza aczkolwiek gdyby było inne zwierzatko,to też byłoby dobrze i ciekawiej.



    znalazłam
  • mikoczes (PL1)mikoczes (PL1) PL1 Posty: 69
    Marzeeenka (PL1) powiedział(a):
    sylwiazelazna (PL1) powiedział(a):
    Ja z laboratorium osobiscie jestem zadowolona mimo,że jego rozbudowa jest bardzo kosztowna i uzbieranie dolarow na kolejne rozbudowy troche trwa, nawet bardzo troche :D ale gdyby by tak wszystko łatwo można było zdobyc to jaka satysfakcja z tego.Piesek na każdej farmie mi nie przeszkadza aczkolwiek gdyby było inne zwierzatko,to też byłoby dobrze i ciekawiej.



    znalazłam
    Ja też
  • DemonaDemona Posty: 2,160
    Moi Drodzy!

    Czy przeczytaliście zasady zabawy? Wygrywa pierwszy zacytowany post, post trzeba zacytować poprzez funkcję "cytat", a nie kopiować. WYGRAĆ MOŻNA TYLKO RAZ!

    Pozdrawiam,
    Demona

    P.S. Ta wiewiórka już została odnaleziona wcześniej, przykro mi.

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik