Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

11.05.2016 | Zmiany systemu misji: "Ukończ wcześniej"!

13»

Komentarz

  • farmermac (PL1)farmermac (PL1) PL1 Posty: 68
    Dlaczego zespół bawi się z nami w ciuciubabkę ??.. Skąd wziął się pomysł, aby nie była widoczna liczba punktów potrzebnych do zdobycia ostatniej nagrody. Czyżby o to chodziło, aby w przypadku, gdy zbyt duża liczba sojuszy, będzie mogła go zdobyć ( w co bardzo wątpię ), nagle zwiększyć pułap ?. Bo przecież starzy ( sorki za określenie) gracze, już nie raz doświadczyli zmiany zasad gry. Podobna sytuacja ma się z pakowaniem, dlaczego nie podświetla się czas do końca eventu ?
  • Proz (PL1)Proz (PL1) Posty: 154
    hmm, 70 lvl nie może wygrać misji z 200+, otóż może
    https://zapodaj.net/6c29c7f46486c.jpg.html

    I jak ja mam wygrać z taką osobą:D? Jak widać nie tylko niskolevelowi gracze maja pod górkę:)
  • Asia07Asia07 Posty: 2,493
    farmermac (PL1) powiedział(a):
    Dlaczego zespół bawi się z nami w ciuciubabkę ??.. Skąd wziął się pomysł, aby nie była widoczna liczba punktów potrzebnych do zdobycia ostatniej nagrody. Czyżby o to chodziło, aby w przypadku, gdy zbyt duża liczba sojuszy, będzie mogła go zdobyć ( w co bardzo wątpię ), nagle zwiększyć pułap ?. Bo przecież starzy ( sorki za określenie) gracze, już nie raz doświadczyli zmiany zasad gry. Podobna sytuacja ma się z pakowaniem, dlaczego nie podświetla się czas do końca eventu ?
    Cześć!

     Zapytaliśmy team Big Farm o ten aspekt i otrzymaliśmy odpowiedź, że nie zmieniono niczego w ogólnej ilości punktów reputacji wymaganych dla określonych progów nagród za wysiłek. Różnica polega jedynie na tym, że nie widać ilości punktów dla wszystkich progów nagród, a jedynie dla obecnie realizowanego. Powód: Zespół chce, by kolejne kroki były dla Graczy większym wyzwaniem i nie zniechęcały już na początkowym etapie dużymi liczbami do zdobycia dla nagród końcowych. 

    Raz jeszcze podkreślam, niczego nie zmieniono poza sposobem przedstawienia postępu w zdobywaniu kolejnych nagród. Nadal macie takie same wymagania, jak wcześniej, tyle samo reputacji do zdobycia. Tutaj niczego nie zmodyfikowano. 

    Pozdrawiam i życzę powodzenia w Mistrzostwach! :)
    Asia.
  • farm boy (PL1)farm boy (PL1) PL1 Posty: 15,161
    To może choć na forum zamieście tabele z kolejnymi poziomami bo taka sytuacja to naprawdę ciuciubabka 
  • Asia07 powiedział(a):
    farmermac (PL1) powiedział(a):
    Dlaczego zespół bawi się z nami w ciuciubabkę ??.. Skąd wziął się pomysł, aby nie była widoczna liczba punktów potrzebnych do zdobycia ostatniej nagrody. Czyżby o to chodziło, aby w przypadku, gdy zbyt duża liczba sojuszy, będzie mogła go zdobyć ( w co bardzo wątpię ), nagle zwiększyć pułap ?. Bo przecież starzy ( sorki za określenie) gracze, już nie raz doświadczyli zmiany zasad gry. Podobna sytuacja ma się z pakowaniem, dlaczego nie podświetla się czas do końca eventu ?
    Cześć!

     Zapytaliśmy team Big Farm o ten aspekt i otrzymaliśmy odpowiedź, że nie zmieniono niczego w ogólnej ilości punktów reputacji wymaganych dla określonych progów nagród za wysiłek. Różnica polega jedynie na tym, że nie widać ilości punktów dla wszystkich progów nagród, a jedynie dla obecnie realizowanego. Powód: Zespół chce, by kolejne kroki były dla Graczy większym wyzwaniem i nie zniechęcały już na początkowym etapie dużymi liczbami do zdobycia dla nagród końcowych. 

    Raz jeszcze podkreślam, niczego nie zmieniono poza sposobem przedstawienia postępu w zdobywaniu kolejnych nagród. Nadal macie takie same wymagania, jak wcześniej, tyle samo reputacji do zdobycia. Tutaj niczego nie zmodyfikowano. 

    Pozdrawiam i życzę powodzenia w Mistrzostwach! :)
    Asia.
    Asiu Kochana, Wasz zespół gry jest chyba z innej bajki skoro myśli że brak informacji o ilosci punktów potrzebnych do zdobycia wszystkich nagród  moze mnie w jakikolwiek sposób zmotywować do klepania misji,
    wręcz przeciwnie - nie kupuje kota w worku.
    Jeśli bym wiedziała ile potrzebujemy to bym może je stukała ,a tak....licho wie może 1 mln, moze 100 tys  i za jaką karę mam się tym męczyć o:)


  • Zrobiłem sobie 2 tygodnie przerwy od farmy z nadzieją, że wróci mi ochota do gry no i po zobaczeniu kolejnych nowości stwierdzam, że nie tylko nie wróciła ale odpuszczam farmę na stałe.  Gra powinna dawać frajdę a nie irytować na każdym kroku. Tak więc żegnam się z BF i z GGS bo na pewno wszystkie wasze produkcje będę omijał szerokim łukiem.
  • hipcio71 (PL1)hipcio71 (PL1) PL1 Posty: 11
    Asia07 powiedział(a):
    farmermac (PL1) powiedział(a):
    Dlaczego zespół bawi się z nami w ciuciubabkę ??.. Skąd wziął się pomysł, aby nie była widoczna liczba punktów potrzebnych do zdobycia ostatniej nagrody. Czyżby o to chodziło, aby w przypadku, gdy zbyt duża liczba sojuszy, będzie mogła go zdobyć ( w co bardzo wątpię ), nagle zwiększyć pułap ?. Bo przecież starzy ( sorki za określenie) gracze, już nie raz doświadczyli zmiany zasad gry. Podobna sytuacja ma się z pakowaniem, dlaczego nie podświetla się czas do końca eventu ?
    Cześć!

     Zapytaliśmy team Big Farm o ten aspekt i otrzymaliśmy odpowiedź, że nie zmieniono niczego w ogólnej ilości punktów reputacji wymaganych dla określonych progów nagród za wysiłek. Różnica polega jedynie na tym, że nie widać ilości punktów dla wszystkich progów nagród, a jedynie dla obecnie realizowanego. Powód: Zespół chce, by kolejne kroki były dla Graczy większym wyzwaniem i nie zniechęcały już na początkowym etapie dużymi liczbami do zdobycia dla nagród końcowych. 

    Raz jeszcze podkreślam, niczego nie zmieniono poza sposobem przedstawienia postępu w zdobywaniu kolejnych nagród. Nadal macie takie same wymagania, jak wcześniej, tyle samo reputacji do zdobycia. Tutaj niczego nie zmodyfikowano. 

    Pozdrawiam i życzę powodzenia w Mistrzostwach! :)
    Asia.
    Tiaaaa....;-)....Sory, Asiu. Wierzymy, bo musimy. Tak jak farmer napisał. A teraz pytanie zupełnie z innej beczki, skoro zespół tak się o nas troszczy, to dlaczego do dnia dzisiejszego nie ZWRÓCIŁ prawidłowo zdobytych licencji w pakowaczu, jednemu z graczy z naszego sojuszu. Nadmienię tylko, że ów gracz miał porobione screeny zaistniałej sytuacji. I co, po 2 m-cach pytanie ze strony supportu, czy problem zniknął, potrafiłoby słonia powalić. Tak  oto się przejmujecie graczami. I nie dziw się Asiu, że ludzie mają serdecznie dość takiego traktowania. Przydałoby się w grze więcej transparentności, ale to tylko nasze mrzonki.
  • Kynio (PL1)Kynio (PL1) Posty: 274
    edytowano 13.05.2016
    Ktoś tu na forum wątpił w deklaracje największych sojuszy o bojkocie obecnych MS. I co?
    Coś chyba chudy będzie bilans na polskim serwerze :P
  • khaki07 (PL1)khaki07 (PL1) Posty: 482
    edytowano 13.05.2016
    Kynio (PL1) powiedział(a):
    Ktoś tu na forum wątpił w deklaracje największych sojuszy o bojkocie obecnych MS. I co?
    Coś chyba chudy będzie bilans na polskim serwerze :P
      The Walking Dead, Marchewkowo, Sprawiedliwi, Langoliery, Przystań, Bolero i pozostali

    BRAWO WY !!!!

    ps:
  • neferetka (PL1)neferetka (PL1) PL1 Posty: 538
    edytowano 13.05.2016


     Zapytaliśmy team Big Farm o ten aspekt i otrzymaliśmy odpowiedź, że nie zmieniono niczego w ogólnej ilości punktów reputacji wymaganych dla określonych progów nagród za wysiłek. Różnica polega jedynie na tym, że nie widać ilości punktów dla wszystkich progów nagród, a jedynie dla obecnie realizowanego. Powód: Zespół chce, by kolejne kroki były dla Graczy większym wyzwaniem i nie zniechęcały już na początkowym etapie dużymi liczbami do zdobycia dla nagród końcowych. 

    Raz jeszcze podkreślam, niczego nie zmieniono poza sposobem przedstawienia postępu w zdobywaniu kolejnych nagród. Nadal macie takie same wymagania, jak wcześniej, tyle samo reputacji do zdobycia. Tutaj niczego nie zmodyfikowano. 

    Pozdrawiam i życzę powodzenia w Mistrzostwach! :)
    Asia.
    Czyli w GGS bez zmian? Po co zmienialiście mistrzostwa skoro nawet te najbardziej dziadowskie nagrody są nieosiągalne? Podnosiłam już wcześniej, że we wszystkich "starych" mistrzostwach na naszym serwerze DWA sojusze uzyskały wynik powyżej 100 mln PR... Te większe, które sumiennie pracowały za te 32 mln PR miały szanse na puchar... A teraz? KOMPLETNE NIC... Wcześniej się staraliśmy, żeby być w "10", bo była szansa na sad wiśniowy? teraz się sojusze będą biły jedynie o to, któremu się uda spaść do niższej ligi - BRAWO GGS BRAWO!!!

  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022

    Gratuluje Kynio !

    szkoda tylko że nie wszyscy poszli w Wasze ślady...

    ale bojkot mistrzostw w sensie nie wykonywania misji to jedno, najdotkliwszy bojkot to będzie taki, kiedy misje będziemy sobie na luzie robić, natomiast NIE BĘDZIEMY KUPOWAĆ ZŁOTA I UŻYWAĆ GO DO MISTRZOSTW...uderza się tam, gdzie się wie, że to najczulszy punkt :p

  • neferetka (PL1)neferetka (PL1) PL1 Posty: 538
    Robię misje, ale nawet kwiatków za 1 szt złota nie przyspieszę! Niech się bawią sami. Punktów potrzebnych na kolejne nagrody nie pokażą, "żeby graczy nie zniechęcić". Mnie zniechęciliście - taką hipokryzją :) 
  • Dogberry11 (PL1)Dogberry11 (PL1) PL1 Posty: 1,627

    No cóż kolejna dobra zmiana i super niespodzianka itp. d....ele za złoto. Mistrzostwa olewam do odwołania, szkoda czasu. Event też po raz ostatni - nagrody bez zmian i brak motywacji jakiejkolwiek

     Natomiast na wprowadzenie zdrowych zasad w działalności farm nie liczę, chociaż jeszcze jest pytanie co by tu jeszcze s...ć

  • malwina-m (PL1) powiedział(a):

    Gratuluje Kynio !

    szkoda tylko że nie wszyscy poszli w Wasze ślady...

    ale bojkot mistrzostw w sensie nie wykonywania misji to jedno, najdotkliwszy bojkot to będzie taki, kiedy misje będziemy sobie na luzie robić, natomiast NIE BĘDZIEMY KUPOWAĆ ZŁOTA I UŻYWAĆ GO DO MISTRZOSTW...uderza się tam, gdzie się wie, że to najczulszy punkt :p

    ja rowniez gratuluje i przyznam ze jestem pod wrazeniem, bo do ostatniej minuty myslalam ze jednak zmienicie zdanie w sprawie bojkotu ;) bo jednak zagroda dla kaczek kusi... ojjj kuuuusi :D 
    podpisuje sie pod tym postem w 101% !!!

    ja misje robilam, robie  i bede robic, a dlaczego ? ano dlatego ze juz dwa razy wyzerowalo mi certyfikaty, a jednak dosc czesto uzywam maszyn z garazu, wiec pilnie ich potrzebuje. mistrzostwa to jedyny motywator do  zdobywania tych nieszczesnch certyfikatow. ( czy pisalam o nich do supportu ? heh, kazdy wie jak "dziala" support.... tak wiec wole powoli je "odrobic" )....
    co do samych mistrzostw...misje misjami a kupowanie zlota swoja droga.... co z tego ze nie klikacie misji jak i tak, podczas kazdego mozliwego prime lub czegos w tym rodzaju, leci od razu $$ z konta po zlotko....wychodzi na jedno....
    ja ani jednej sztuki zlota nie uzylam na misjach, ale z tego co widze te "slabsze" sojusze, poczuly wiatr w zaglach.... a czemu ? ano zaraz sie dowiecie....
    cieszylam sie gdy na misjach widzialam znow poziomy 60-70 lub 90 ( ja mam 168 ) , bo wiedzialam ze nie maja szans na 1 miejsce z tak slabo rozbudowana farma, ale jakie bylo moje zdziwienie kiedy po 5-7 min misji osoby z 1 miejsca rezygnowaly z nich z wynikiem np. 10 tys brukwi.... 8 tys kwiatkow.... 5 tys kukurydzy... albo po 3 min misji 11 tys mleka..... noooo kopara mi opadla........tak wiec bojkotujcie mistrzostwa dalej, bo macie naprawde godnych zastepcow  :D


  • DemonaDemona Posty: 2,160
    Pp73Player (PL1) powiedział(a):
    khaki07 (PL1) powiedział(a):
    Kynio (PL1) powiedział(a):
    Ktoś tu na forum wątpił w deklaracje największych sojuszy o bojkocie obecnych MS. I co?
    Coś chyba chudy będzie bilans na polskim serwerze :P
      The Walking Dead, Marchewkowo, Sprawiedliwi, Langoliery, Przystań, Bolero i pozostali

    BRAWO WY !!!!

    ps:
    Powyższy wpis nieaktualny !

    Szanowny MODerator proszony o usunięcie.

    Dlaczego nieaktualny ???
    bo brafo wy !!!

    ps.
    i nie wywalaj  mojego wpisu bo tylko zwracam uwagę na nieaktualny wpis


    Witaj,

    nie widzę potrzeby usuwania powyższego wpisu. Być może Gracze z cytowanych sojuszy zmienili zdanie i jednak wzięli udział w MS, a dzięki takim wpisom można prześledzić historię tych wydarzeń.

    Pozdrawiam,
    Demona
  • Sprawiedliwi,Marchewki i Bolero nie zmieniły zdania,cenią sobie swoje słowo i honor.Te sojusze nie rozegrały w tych mistrzostwach ani jednej misji:))))
  • Kynio (PL1)Kynio (PL1) Posty: 274
    W kwestii formalnej to sojusz TWD dotrzymał słowa i zbojkotował MS, choć nie było odgórnego zakazu robienia misji i kto chciał mógł je robić np. do zadań dziennych.

    Bojkot u nas nie polegał na nie zrobieniu ani jednej misji, ale na nie wydaniu ani jednej złotówki na konto GGSu. W naszym sojuszu nikt nie kupił złota, ani go nie wydawaliśmy na ten event (do misji i w jakikolwiek inny sposób związany z eventem). 
    Więc od nas GGS nie zobaczył ani złotówki przez cały czas trwania MS.

    I naszym zdaniem to jest meritum. GGS być może nie zauważy czy sojusz robił misje czy nie, natomiast nie kupowanie złota z pewnością dostrzegą.

    Pozdrawiam
    Kynio

  • to ze WY nie kupiliscie zlota to nie znaczy ze inni gracze tez nie kupili...a z tego co zauwazylam to gracze gonili na misjach gorzej niz wczesniej...i to przewaznie gracze z poziomami 50-80....
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    Bo to była okazja dla wielu sojuszy, że góra odpuściła Madziu, a po drugie, jest kilku graczy na poziomach wymienionych przez Ciebie, którzy czy są mistrzostwa czy ich nie ma, robią misje złotem...
  • Moya (PL1)Moya (PL1) PL1 Posty: 68
    Witam, prześledziłam ten wątek, ale nie znalazłam odpowiedzi na pytanie, które mnie nurtuje od pewnego czasu. A mianowicie: jak ustalane są ilości produktów wymagane do odłożenia na półkę konkretnej misji?
    Zależą od poziomu gracza, możliwości produkcji, czy są po prostu losowe? Czy jeszcze coś innego?
    Bo jak dotąd nie zauważyłam np. kilku lub kilkunastu tysięcy sztuk karmy (wyżej była o takich przypadkach wzmianka), które pozwoliłyby odłożyć mi misję, ale za to widzę różne wymagania dla poszczególnych graczy biorących udział w misjach.
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022

     Ustalone są tak, jak GGS ustaliło :p

    Z OO cytuje:

    "Aby wcześniej zakończyć misję, trzeba najpierw wypełnić określoną część zadania, zbierając podaną ilość niezbędnych elementów " ot całe wyjaśnienie

    Półka powinna być dostępna bez wymagań...bo przy 9 rodzajach misji, wygibasy trzeba czynić by misję zaliczyć z korzyścią dla siebie.

  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022

    Piszę drugiego posta ponieważ dotyczy odkładania misji na półkę, jednak na co innego chcę zwrócić uwagę. Mamy już "półkowca" w garażu - jednak jego czasy są mocno ograniczone...naprawia się 8 godzin a używanie to: 5 minut, 30 minut, 1 godzina 5 minut, 2 godziny 10 minut [ w zależności od opcji do włączenia].

    ZA DŁUGO trwa szukanie misji !!!...dlaczego twórcy nie wzięli tego pod uwagę? żeby skrócić ten czas do 1 minuty ? pomijam fakt że wprowadzenie nowych maszyn do garażu dziwnie się zbiegło w ukróceniem nam Graczom wypadania "młotków" :p Miło by było gdyby zespół BF zmienił półkowanie na lepsze.

  • Hiyoona (PL1) powiedział(a):
    W którymś z wątków była dyskusja na temat zielonej kropki jednocześnie w dwóch misjach... nie mogę jej znaleźć... ale tutaj też będzie pasowało... a aktywnie czytający forum będą wiedzieli o co mi chodzi... ;)

    Już jakiś czas temu zauważyłam, że jak "widłakuję" to czasem te same osoby mam w kolejnych misjach.. tylko, że jak ja mam czerwone kropki i zieloną tylko w najnowszej, to czasami jest tak, że inni są "zieloni" jednocześnie w dwóch.. :/ Wiem, że nie jestem jedyną,która to zauważyła, bo ktoś  już  o tym pisał.... Dopiero  ja piszę.. bo udało mi się zrobić screena ;)



    Nic nowego....u mnie często i gęsto widać że jedna osoba robi jednocześnie dwie misje ( świeci w obu na zielono), Nie wiem czy to błąd wyświetlania, czy może jakieś przekręty. Kolejnym razem sprawdzę czy nalicza towar w obu misjach tej samej osobie, która jednocześnie świeci na zielono.
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    edytowano 20.07.2017

    Tak popieram...ja to również zauważyłam i moja Ekipa też...niby misja odłożona na półkę, co oznacza że do misji NIE MOŻNA WRÓCIĆ ...a jednak aktywna !

    I jeszcze raz ponawiam wniosek o skrócenie czasu na szukanie misji !!! za długo system szuka, to szukanie powinno być odliczone od widłakowania !!! Dlaczego ciągle musimy się dopominać aby zasady gry były proste i uczciwe?

  • jola62 (PL1)jola62 (PL1) PL1 Posty: 1,188
    khaki07 (PL1) powiedział(a):
    Kynio (PL1) powiedział(a):
    Ktoś tu na forum wątpił w deklaracje największych sojuszy o bojkocie obecnych MS. I co?
    Coś chyba chudy będzie bilans na polskim serwerze :P
      The Walking Dead, Marchewkowo, Sprawiedliwi, Langoliery, Przystań, Bolero i pozostali

    BRAWO WY !!!!

    ps:
    a mi się podobają mistrzostwa, buduje tak jak wczęśniej a co chwilę wpada jakaś nagroda, i jest szansa zdobyć np. oborę 5x5... zapewne u was wszędzie są, ale ja nie mam innej możliwości i bez tych monetek za miejsce serwera mogę nie zebrać tych 5000  :((  ale nie bezie to nie będzie, ja się bawię po swojemu :)

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik