Strona główna Polish Problemy techniczne i błędy

Nie mogę się zalogować

Zrobiłam wszystko aby gra w końcu zaczęła działać ale nic.... <*****>.... kto jeszcze tak ma ?
Post edited by Demona on

Komentarz

  • Gloriana (PL1)Gloriana (PL1) Posty: 1,204
    Możesz napisać coś więcej? Nie wiadomo ani co zrobiłaś ani czego nie... Tak naprawdę to nie wiadomo nawet co się dzieje.
  • Asia07Asia07 Posty: 2,493
    edytowano 24.05.2016
    roxolana94 (PL1) powiedział(a):
    Zrobiłam wszystko aby gra w końcu zaczęła działać ale nic.... <****>.... kto jeszcze tak ma ?
    Cześć!

    Sprawdziliśmy Twój profil i logowanie nie powinno stanowić problemu. Wyczyść pamięć podręczną przeglądarki i spróbuj ponownie, zwracając uwagę na wybór odpowiedniego serwera i podanie prawidłowych danych logowania. 

    Ponadto, polecam zmienić hasło do gry, ponieważ wg danych logowania dziś już dwukrotnie miało miejsce logowanie do Twojego profilu (nie licząc tego, które my wykonaliśmy przed momentem w ramach testu). Gra powinna działać poprawnie. 


    Asia
    Post edited by Demona on
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    edytowano 24.05.2016
    A tak z ciekawości spytam czemu "d....a" nie wykropkowana ? ;) mi wykropkowali jak tak napisałam ;).To mam rozumieć ,że już wolno taki wyraz na forum pisać czy Asia zabiegana nie zwróciła uwagi.Teraz sie troche pogubiłam i nie bardzo wiem w koncu czy wolno czy nie.


    PS.sie już sama wykropkowałam,bo ręka pilujaca porzadku na forum zapomniała mnie też wykropkować ;)
    Post edited by sylwiazelazna (PL1) on
  • witam serdecznie ... uaktualnilam Adobe Flash Player ... wyczyścilam ciasteczka ... uaktualnilam Mozille i nadal od 19.05 nie moge sie zalogowac ... pokazuje sie strona z obrazkami bez mozliwości zalogowania ... prosze o pomoc ...

    moj login dorota1807
    pisalam o pomoc do suportu ale nie dostalam odpowiedzi
  • Gloriana (PL1)Gloriana (PL1) Posty: 1,204
    Na odpowiedź z supportu trzeba niestety czekać bardzo długo, bo aż ponad miesiąc.
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    Może sprawdz czy sie da na innej przegladarce zalogować.Jak internet nie nawalił to powinnas sie bez problemu zalogować,bo czekać na odpowiez z supportu to...........lepiej przemilcze.
  • Świniarz (PL1)Świniarz (PL1) PL1 Posty: 550
    Albo na innym kompie spróbować. Podejrzewam, że wina tkwi w oprogramowaniu.
  • Julia2000 (PL1)Julia2000 (PL1) Posty: 1
    edytowano 02.06.2016
    Brak wczytywania gry na wszystkich stronach z gra

    tylko zielone tlo albo komunikat o bledzie wczytywania i na Firefox oraz Chrome
  • AdalrunaAdalruna Guest Posty: 163
    edytowano 02.06.2016
    Witaj Julia2000,
    Jeśli nadal problem występuje, spróbuj najpierw wyczyścić pamięć cache przeglądarki, wtyczki Adobe Flash i usunąć ciasteczka. Ponownie zalogować się do gry. Błąd powinien zniknąć. Gdyby to nie pomogło proszę zgłosić się do działu technicznego.
    Twoje posty łączę, pamiętaj pozostawiaj komentarze naprzemiennie z innymi Graczami. Masz możliwość edycji postu.
    Pozdrawiam, Adalruna
  • Julia2000 (PL1) powiedział(a):
    Brak wczytywania gry na wszystkich stronach z gra

    tylko zielone tlo albo komunikat o bledzie wczytywania i na Firefox oraz Chrome
    kiedys mialam ten sam blad i nawet ponowne wgranie calego systemu od nowa, nie pomoglo...
    ( ...teraz ciezko mi w to uwierzyc ze AZ TAK bylam uzalezniona od tej gry :lol:  )
    ...w koncu sie poddalam i przestalam sie logowac.... gdy zajrzalam ponownie za jakis czas, okazalo sie ze gra dziala bez problemu...i do tej pory nie wiem dlaczego mialam taki blad jak Ty...po prostu byl...i po prostu nagle sam sie naprawil...)

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik