Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

22.03.2016 | Nowa odsłona Mistrzostw Sojuszu!

1914

Komentarz

  • Mistrzostwa minęły i oby nie wróciły  prędko. Jesteśmy w sojuszu zdegustowani i zawiedzeni ostatnim wydarzeniem. Po pierwsze - beznadziejne nagrody- zupełnie nieadekwatne do włożonego wysiłku, po drugie- postawa niektórych przeciwników w misjach, nie wspominam o złocie,bo to standard, ale niektórzy w tym pędzie po punkty reputacji blokowali zbiory poprzez "psikusy". Po trzecie- miało być "bardziej" sprawiedliwie- niestety nie zauważyłam nawet namiastki tej sprawiedliwości.
    Ogólnie-wydarzenie bardzo nieudane.
  • madzia_toffikha (PL1) powiedział(a):


    ..tego chyba nie trzeba komentowac.... 42 lvl w misji z 403 ? :D najlepszy zart ever :D 



    Sęk w tym, że ja tak miałam już 2 dnia MS (pierwszy dla mnie bo w zasadzie gdy sie zaczęły wlazłam wieczorem drzewka ekipie podlać) i tak w zasadzie było przez całe MS. Standardem byli gracze na+150 lvl wpadali nawet ci z +300. Dopiero wczoraj pod koniec jakimś cudem wpadli przeciwnicy na 60,70 i chyba raz na 80 lvl. 
    baaardzo uczciwa rywalizacja nie ma co ! Demotywator pierwsza klasa! 

    Co do nagród. Dalej ubolewam nad brakiem drzewka tego za aktywność. Dostanę je w końcu? Nie chodzi mi o to że dawało chyba 40 czy 50 zadowolenia tylko o sam fakt zdobycia nagrody wspólnymi siłami. Bo to,że nie byłam wtedy online wcale nie jest usprawiedliwieniem. Skoro wypuszczacie coś nowego to Waszym obowiązkiem jest dopilnowanie by błędy w grze zdarzały się jak najmniej, a podczas MS leciały hurtem. 

    Te edycje MS mogę podsumować tylko w jeden sposób:


  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    No własnie kiedy beda te nader unikatowe nagrody dodane graczom,którzy ich nie dostali?ja dalej nie mam skrzynek :'( i żaden gracz w sojuszu nie dostal zaleglych nagrod :s ja swoje drzewko jak tylko je zdobyliśmy od razu postawilam co by przypadkiem nie znikło :D
  • zaczarowana28 (PL1)zaczarowana28 (PL1) PL1 Posty: 3,043
    edytowano 08.04.2016
    sylwiazelazna (PL1) powiedział(a):
    No własnie kiedy beda te nader unikatowe nagrody dodane graczom,którzy ich nie dostali?ja dalej nie mam skrzynek :'( i żaden gracz w sojuszu nie dostal zaleglych nagrod :s ja swoje drzewko jak tylko je zdobyliśmy od razu postawilam co by przypadkiem nie znikło :D
    jest nowe OO w tej sprawie:
    Uwaga, uwaga... Ważny komunikat! 
    Jakiś czas temu na naszym forum była mowa o błędzie nieprzyznawania nagród za aktywność w Mistrzostwach Sojuszniczych u części Graczy, którzy w międzyczasie wylogowali się z gry. Nie otrzymywaliście tych nagród. 
    Przeprowadziliśmy bugfix w tej sprawie i w jednym z ogłoszeń poinformowaliśmy, że zaległe nagrody zostaną przypisane po zakończeniu Turnieju Mistrzostw Sojuszniczych (wiadomość była wyświetlana również w momencie zalogowania się do gry). Tak też będzie, ale dopisanie tych nagród wiąże się z koniecznością ponownego wyłączenia serwera po zakończeniu wydarzenia, więc najprawdopodobniej zaległe nagrody nie pojawią się w chwili zakończenia eventu, a "dopiero" przy najbliższej aktualizacji gry. 
    Nie chcąc powodować nastrojów niepokoju, informujemy z wyprzedzeniem, że Ci z Was, którzy nie otrzymali w wyniku błędu nagród za aktywność w wyżej wspomnianym wydarzeniu, otrzymają je najpóźniej przy okazji najbliższej aktualizacji gry.
    Dziękuję za uwagę i pozdrawiam!
    Asia. 

    Zgodnie z zapowiedzią robię sobie przerwę w grze, bo dla mnie na tą chwilę nie ma ona sensu - stała się tylko maszynką do wyciągania złota od graczy nie bacząc na ich opinie o tym.

    Opuściłam dziś mój ukochany sojusz  :'( 

    Alę będę zaglądać od czasu do czasu na to forum z nadzieją, że może coś się zmieni w końcu na lepsze dla graczy a nie tylko dla "bogaczy".

    Pozdrawiam gorąco wszystkich Forumowiczów. :):heart: 

  • Asia07Asia07 Posty: 2,493
    Cześć wszystkim! 

    Jeśli mowa o zmianach, już w najbliższy poniedziałek oczekujcie proszę informacji na forum w sprawie kolejnej aktualizacji. Dlaczego o tym wspominam, choć zwykle tego nie robimy? Część osób wciąż nie otrzymała nagród za aktywność w Mistrzostwach a pytacie o to i prywatnie i na forum. Nagrody zostaną dopisane wraz z przyszłotygodniową aktualizacją, której zapowiedź zamieścimy dla Was w poniedziałek na forum. 


    Tymczasem życzę udanego weekendu i powodzenia w grze! 
    Asia.
  • Dziekuje za informacje, chociaz chcialoby sie rzec "az strach sie bac". Mam nadzieje, ze nowa aktualizacja przyniesie nowe proporcje tzn. wiecej bledow naprawi, niz spowoduje.

    A korzystajac z okazji Tobie rowniez Asiu oraz reszcie graczy milego weekendu zycze, no i tym co beda mieli brzydka pogode dodatkowo duzo cierpliwosci w grze :smile: 

    Pzdr
  • w imieniu sojuszu SZAMBOWY KOMPOT ogłaszam przyłączenie się do bojkotu kolejnej odsłony zawodów sojuszy

    także dla naszego sojuszu zabawa stała się zbyt śmierdząca i ponura >:)

    pozdrawiam mm1919

    PS dla sypiących złotem - bojkot MS, to może być test stopnia uzależnienia.....
  • czemu żetony są takie drogie
  • farm boy (PL1)farm boy (PL1) PL1 Posty: 15,161
    Jak wszystko co jest premium
  • Jeżeli w następnych mistrzostwach nagrody będą w takiej formie jak w tych zakończonych nie będziemy się wysilać, zajmiemy się pracą na farmach a mistrzostwa będziemy omijać z daleka.
  • Asia07Asia07 Posty: 2,493
    Cześć wszystkim! 

    Witajcie po weekendowej przerwie :) Kochani, mistrzostwa są wydarzeniem, dodatkiem do codzienności gry, nie przymusem. Traktowanie ich w ten sposób mija się z celem wydarzenia, które ma bawić nie irytować. Chętnie przekazuję Wasze opinie Zespołowi Big Farm, jednak proszę Was o pamiętanie, że istotą mistrzostw nie jest zdobywanie nagród, czy pierwszych miejsc w rankingach, a gra zespołowa, wspólne dążenie do celu. To Was powinno jednoczyć, nie dzielić. 


    Pozdrawiam i życzę pogodnego dnia! 
    Asia.
  • Droga  Asiu czy Ty wierzysz w to co tu piszesz ???? Sama nazwa  " Mistrzostwa " mówi sama za siebie.
    Widać bardzo Ci zależy by gracze mieli taki szacunek  do Ciebie  jak do tej nowej odsłony mistrzostw.
    Dla jasności mojej wypowiedzi proponuję Ci zerknąć choćby  do Encyklopedii Powszechnej i kilkakrotnego przeczytania znaczenia tego słowa byś zrozumiała sens tego słowa i więcej nie pisala takich głupot,chyba,że  Zespól Big Farm tak dużo Ci płaci,że takie opinie  spływają po Tobie.
  • edytowano 11.04.2016
    Asia07 said:
    Cześć wszystkim! 

    Witajcie po weekendowej przerwie :) Kochani, mistrzostwa są wydarzeniem, dodatkiem do codzienności gry, nie przymusem. Traktowanie ich w ten sposób mija się z celem wydarzenia, które ma bawić nie irytować. Chętnie przekazuję Wasze opinie Zespołowi Big Farm, jednak proszę Was o pamiętanie, że istotą mistrzostw nie jest zdobywanie nagród, czy pierwszych miejsc w rankingach, a gra zespołowa, wspólne dążenie do celu. To Was powinno jednoczyć, nie dzielić. 


    Pozdrawiam i życzę pogodnego dnia! 
    Asia.
    Rozumiem, ze same mistrzostwa to dodatek, ale co innego byloby, gdyby tylko one irytowaly. Pragne zauwazyc, ze od dluzszego czasu w tej grze duzo rzeczy mnie irytuje, nie tylko Mistrzostwa i nie jestem w tym osamotniona.
    Jesli gracze w koncu zrobia to o czym pisza, a mam szczera nadzieje, ze tak tym razem bedzie, to mozna powiedziec smialo, ze kolejne Mistrzostwa nas zjednocza..... a wlasciwie bunt przeciwko nim. Moze w koncu my gracze, wspolnie nauczymy GGS, ze nie warto nas ciagle ignorowac.
    Wydaje mi sie, ze czasami naprawde jest warto posypac glowe popiolem i cos zmienic, niz wciaz liczyc na to, ze nastepnym razem znowu sie uda. Czytajac wypowiedzi nie tylko na tym, ale i na innych forach, wydaje sie raczej, ze tym razem mozecie sie w koncu zdziwic.....

    Post edited by FarmerNefertiti (PL1) on
  • candy90 (PL1)candy90 (PL1) PL1 Posty: 354
    Nic dodać nic ująć FarmerNefertiti  :)
    liczę że żaden sojusz nie zawiedzie :))
  • Asia07Asia07 Posty: 2,493
    Wydaje mi się, podkreślam to sformułowanie, wydaje mi się, że niebranie udziału w mistrzostwach przez część sojuszy to jedynie szansa na lepsze rankingi dla tych, którzy normalnie nie mieliby takiej możliwości, dlatego nie neguję Waszego pomysłu. Czas pokaże, jak się sytuacja rozwinie oraz czy nagrody w najbliższych mistrzostwach będą zmienione, czy pozostaną na tym samym pułapie. 

    Sugestie w tej dziedzinie nadal śmiało możecie zgłaszać na forum. Wszystkie będą przekazywane do teamu Big Farm. 


    Pozdrawiam i życzę miłego dnia!
    Asia.
  • fafi (PL1)fafi (PL1) PL1 Posty: 49
    Śmieszą mnie te wszystkie zapowiedzi bojkotu kolejnych mistrzostw. Myślicie, że GGS przejmie się tym, że mistrzostwa zostaną zbojkotowane przez sojusze, w których gracze nie wydają złota lub wydają drobne sumy? Wystarczy, że kilka sojuszy się wyłamie i zacznie ostro rywalizować na ilość wydanego złota, a mistrzostwa GGS będzie już mógł uznać za udane. A to, że tak się stanie jest więcej niż pewne.
  • candy90 (PL1)candy90 (PL1) PL1 Posty: 354
    edytowano 11.04.2016
    Asia07 powiedział(a):
    Wydaje mi się, podkreślam to sformułowanie, wydaje mi się, że niebranie udziału w mistrzostwach przez część sojuszy to jedynie szansa na lepsze rankingi dla tych, którzy normalnie nie mieliby takiej możliwości, dlatego nie neguję Waszego pomysłu. Czas pokaże, jak się sytuacja rozwinie oraz czy nagrody w najbliższych mistrzostwach będą zmienione, czy pozostaną na tym samym pułapie. 

    Sugestie w tej dziedzinie nadal śmiało możecie zgłaszać na forum. Wszystkie będą przekazywane do teamu Big Farm. 


    Pozdrawiam i życzę miłego dnia!
    Asia.
    Jak się maja nagrody do wydatków ? 
    a pomysł z kołem jest naprawdę chory by nie powiedzieć mocniej 
    a Twoja wypowiedz to taka mała manipulacja i podpuszczanie nas ze niby coś stracimy jak nie weźniemy udziału 

    fafi (PL1)
    powiedział(a):
    Śmieszą mnie te wszystkie zapowiedzi bojkotu kolejnych mistrzostw. Myślicie, że GGS przejmie się tym, że mistrzostwa zostaną zbojkotowane przez sojusze, w których gracze nie wydają złota lub wydają drobne sumy? Wystarczy, że kilka sojuszy się wyłamie i zacznie ostro rywalizować na ilość wydanego złota, a mistrzostwa GGS będzie już mógł uznać za udane. A to, że tak się stanie jest więcej niż pewne.
    chyba nie grasz kolego na tym samym serwerze bo puki co bojkot ogłosiły już 3 sojusze które wygrywały MS w sumie 13 razy na 16 edycji 
  • edytowano 11.04.2016
    Asia07 said:
    Czas pokaże, jak się sytuacja rozwinie oraz czy nagrody w najbliższych mistrzostwach będą zmienione, czy pozostaną na tym samym pułapie. 


    To chyba najwaznejsze wypowiedz jaka dzisiaj przeczytalam.
    Szczerze.... tez jestem ciekawa. Juz jakis czas temu zrozumialam, ze jesli dalej bedzie sie GGS oplacac obecne postepowanie, to nie zmieni sie nic. A jesli juz sie cos zmieni, to niestety nie na lepsze.
    A jak widac do tej pory Wasze dzialania sie Wam oplacaly. Kpina, jaka byly ostatnie Mistrzostwa tylko to potwierdza.
    Wszystko zalezy wiec od nas, graczy i od naszych czynow, a nie deklaracji na forum.

    Śmieszą mnie te wszystkie zapowiedzi bojkotu kolejnych mistrzostw. Myślicie, że GGS przejmie się tym, że mistrzostwa zostaną zbojkotowane przez sojusze, w których gracze nie wydają złota lub wydają drobne sumy? Wystarczy, że kilka sojuszy się wyłamie i zacznie ostro rywalizować na ilość wydanego złota, a mistrzostwa GGS będzie już mógł uznać za udane. A to, że tak się stanie jest więcej niż pewne.
    To nie chodzi o male sojusze czy niewielkich graczy. Niezadowolonych jest wiecej, takze z tej grupy, ktora wydaje niemale srodki na gre. Wystarczy, aby Ci, ktorzy sie deklaruja tu czy tam, wytrzymali w swym postanowieniu.
    A ci co sie wylamia.... w koncu i im kiedys znudzi sie "wyrzucanie pieniedzy w bloto". Rozumiem, ze kazdy ma jakies hobby, ale hobby pochlaniajace takie naklady kapitałowe i pracy chyba nie powinno az tak frustrowac.

    Poza tym, co widac po ostatnich dzialaniach GGS nastawili sie oni na duzych graczy, a nie na malych, inwestujacych niewielkie kwoty pieniezne i to tez od czasu do czasu. Widac to po np. zapowiadany laboratorium. Jakby nastawili sie na malych graczy, to powstaloby wiecej budynkow z mniejsza iloscia poziomow do rozbudowy. A tak mamy jeden, a konkretny. Biorac pod uwage ostatnie proponowane oferty zakupu nawet chyba wole sobie nie wyobrazac lacznego pelnego kosztu rozbudowy takiego budynku. 

    Szczerze - niedlugo podsumowanie kwartalu i wyniki, a dla takich korporacji to one sa wyznacznikiem kolejnych dzialan. Badzmy szczerzy.... jak nie wiadomo o co chodzi..... Z mojego punktu widzenia jest to cos w stylu inwestycji - zainwestuj nie teraz, a za chwile, bedziesz miec lepsze wyniki :wink:

    Post edited by FarmerNefertiti (PL1) on
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    A ostatnie mistrzostwa owszem jednocza graczy,coraz wiecej sojuszy dochodzi do wnosku,że nie warto im poswiecac ani czasu ani pieniedzy a co do rankingow,żaden szanujacy sie sojusz nie wewali drugi raz mnóstwa  czasu ani pieniedzy w coś co absolutnie nie jest tego warte,po za tym dla sojuszy topowych odzyskanie pierwszych pozycji w rankingu,to zaden problem,spokojnie nadrobia jak bedzie warto.Żeby cos zmienic na plus dla Nas graczy to nie może sie konczyc tylko na deklaracjach,ale nalezy je wprowadzic w czyn.

    Gracze chca nagród na które warto tracic i czas i pieniadze,nagród które zadowola każdego bioracego udzial w klepaniu misji,bez wzgledu na to w jakim sa sojuszu czy topowym czy zaledwie kilkuosobowym.a nagrody koncowe powinny byc na tyle motywujace,że każdy sojusz chciałby zaliczyc je wszystkie.Koła fortuny nie komentuje,bo to jakas parodia była a nie limitowana edycja.Po za tym bardziej uczciwie według mnie było by gdyby,gracze odbywali misje we wlasnych Ligach( gracze z ligi zlotej z zgraczami z ligi złotej)itp,gracze z topowych sojuszu maja wtedy wyrównana szale do walki,a gracze z niżej polozonych sojuszy nie odnosiliby zbyt wysoko postawionej im poprzeczki trafiajac na graczy z sojuszy topowych.Bo np gracz z ligi brazowej majac w misji z dwoch graczy z ligi zlotej nie ma praktycznie szans,żeby zaliczyc miejsce 1-3 i zdobyc troche wiecej pkt,dla sojuszu,co dziala raczej demotywujaco aniżeli motywujaco,do brania udziału w misjach.
  • Harnas4 (PL1)Harnas4 (PL1) PL1 Posty: 9
    edytowano 11.04.2016
    Witam Was serdecznie. NIe udzielam sie tu za bardzo, niewiem czy kiedykolwiek tu coś napisałem ale ... ta gra od kilku miesiecy traci dla mnie sens.
    Na poczatku grałem z pasją, teraz z musu i coraz bardziej niechetnie. Coraz poważniej zastanawiam się nad odejściem do czego GG zachęca mnie coraz bardziej z każdą aktualizacją.
    Na początku gra była naprawde uczciwa, jak chcialem - kupiłęm złoto zeby sobie w czymś pomóc lub coś ulepszyc, obecnie GG wyciąga rękę po moje ciężko zarobione złotówki abym tylko kupił złoto za które "<****>" mozna otrzymać, mało tego! Ta wyciągnięta ręka nie jest po to aby mi pomóc tylko aby napchać pieniądze zarządzajacym tą grą. GG robi wszystko aby przykuć na dobre naiwnych graczy praktycznie na 24 godziny na dobe aby zapomnieli o swoim życiu osobistym/prywatnym i oddali sie całkowicie grze i zmianom w niej nastepujacym zamiast cieszyc sie graczami którzy graja - bo zwyczajnie chcą. Niestety GG chcac zrobic z nas swoich niewolników nie wzielo pod uwage, ze znajda sie tacy którzy przejza na oczy i w koncu daja sobie spokoj mowiac o tym wprost a forum oraz w swoim sojuszu i innymi znajomymi. Wiec GG apeluje do Was: otrząsnijcie sie ze swojej pazernosci puki jeszcze mozecie i macie co uratowac. Najgorszym Waszym ruchem była zmiana w Mistrzostwach Sojuszniczych zabierając SOJUSZNICZY SAD JABŁONIOWY. Nie mydlijcie nam oczu, ze gra ma nas jednoczyc a nie stawiac przeciwko sobie, bo robicie wszystko wlasnie po to aby nas sklocic. Wczsniej byl cel w samych mistrzostwach - (wspomniany wyżej) sojuszniczy sad jabloniowy to jest naprawde COŚ a obecnie? <*****> warte duperele.
    Ostatnio duzo pisaliście o uczciwosci, ale to tak jak z <******> z której odpoczątku było wiadomo, że prawdziwe jest tylko "i", z Waszej uczciwosci juz KOMPLETNIE nic nie zostało.
    Mam pytanie do GG, jak mam rozumieć te informacje: z Wasza "superpromocja" dotyczaca zakupu Punktów Reputacji w ilosci 1mln za "zaledwie" 200tys złota. O podobnych "superofertach" nie wspomne.

    <****>, natomiast kobiety to niestety ciagle zaślepienie gracze GG których Wam uywa z każdym dniem (zwyczajnie przegladają na oczy)

    Demona/
    Nie piszemy post pod postem, tym bardziej zostawiając dwa wpisy tej samej treści. Usunęłam niecenzuralne słownictwo. Poza tym politykę zostawmy politykom, a farma jest przede wszystkim dla farmerów.
    Post edited by Demona on
  • czy wasz sojusz bojkotuje mistrzostwa ?
  • alaska01 (PL1)alaska01 (PL1) PL1 Posty: 227
    edytowano 15.05.2016
    sylwiazelazna (PL1) powiedział(a):
    A ostatnie mistrzostwa owszem jednocza graczy,coraz wiecej sojuszy dochodzi do wnosku,że nie warto im poswiecac ani czasu ani pieniedzy a co do rankingow,żaden szanujacy sie sojusz nie wewali drugi raz mnóstwa  czasu ani pieniedzy w coś co absolutnie nie jest tego warte,po za tym dla sojuszy topowych odzyskanie pierwszych pozycji w rankingu,to zaden problem,spokojnie nadrobia jak bedzie warto.Żeby cos zmienic na plus dla Nas graczy to nie może sie konczyc tylko na deklaracjach,ale nalezy je wprowadzic w czyn.

    Gracze chca nagród na które warto tracic i czas i pieniadze,nagród które zadowola każdego bioracego udzial w klepaniu misji,bez wzgledu na to w jakim sa sojuszu czy topowym czy zaledwie kilkuosobowym.a nagrody koncowe powinny byc na tyle motywujace,że każdy sojusz chciałby zaliczyc je wszystkie.Koła fortuny nie komentuje,bo to jakas parodia była a nie limitowana edycja.Po za tym bardziej uczciwie według mnie było by gdyby,gracze odbywali misje we wlasnych Ligach( gracze z ligi zlotej z zgraczami z ligi złotej)itp,gracze z topowych sojuszu maja wtedy wyrównana szale do walki,a gracze z niżej polozonych sojuszy nie odnosiliby zbyt wysoko postawionej im poprzeczki trafiajac na graczy z sojuszy topowych.Bo np gracz z ligi brazowej majac w misji z dwoch graczy z ligi zlotej nie ma praktycznie szans,żeby zaliczyc miejsce 1-3 i zdobyc troche wiecej pkt,dla sojuszu,co dziala raczej demotywujaco aniżeli motywujaco,do brania udziału w misjach.
    zgadzam się z Tobą z jednym wyjątkiem , w mniejszych sojuszach i w niższych ligach jest mnóstwo dobrych i silnych graczy z wysokim poziomem farmy, może nawet znacznie więcej niż wśród tych 20 sojuszy ze złotej ligi
    różnica polega jedynie na ilości członków.....siła jest w ilości a nie w jednym graczu , wyrównana walka to nie walka ligi w jej  obrębie, tylko równość i sprawiedliwość w doborze graczy  do misji :D
  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    edytowano 16.05.2016
    zgadzam się z Tobą z jednym wyjątkiem , w mniejszych sojuszach i w niższych ligach jest mnóstwo dobrych i silnych graczy z wysokim poziomem farmy, może nawet znacznie więcej niż wśród tych 20 sojuszy ze złotej ligi
    różnica polega jedynie na ilości członków.....siła jest w ilości a nie w jednym graczu , wyrównana walka to nie walka ligi w jej  obrębie, tylko równość i sprawiedliwość w doborze graczy  do misj

    No to też fakt :p ,ale w sumie żeby zawody całkowicie sprawiedliwe były to cza by było wycofac możliwośc grania zlotem i produktami dostepnymi za złoto  w tym wydarzeniu,bo co z tego,że trafie na gracza z farma o klkadziesiat poziomów niższa,jak gracz popedzi złotkiem tak,że oczy  wychodza ;) .Poziom rozwoju farmy w takich zawodach gdzie dostepne jest złoto i jego produkty w sumie jak sie nad tym zastanowic nie ma wiekszego znaczenia,czesto"obrywało" mi sie i to solidnie od gracza z farma na dużo niższym poziomie .No ale o takim rozwiazaniu to tylko pomarzyc można firma straciłaby bardzo dużo zarobkow podczas tego wydarzenia,co za tym idzie przestaloby byc to dla firmy opłacalne


    ps ups "zjadłam" literki


    Post edited by sylwiazelazna (PL1) on
  • zeida (PL1)zeida (PL1) PL1 Posty: 141
    Najdziwniejsze w nowej odsłonie było to, że w misji musiałam rywalizować ze swoja szefowa sojuszu. Czy to nie powinno być tak, że rozgrywki mamy z innymi?
    Inna sprawa: zebrałam jajka do limitu, zaczęłam inna misję, bo wiem, że nie wygram, a tu znowu jaja?
  • Każde kolejne mistrzostwa to wzrost opłat za podbicie licznika, aktualnie podbicie na 10 godzin 24.300.000, już wydaliśmy prawie 200 milionów a jeszcze 3 dni turnieju. Na te miliony wszyscy ciężko pracują na farmach i co w zamian nasionka, po jednej skrzynce, trochę podków. Strasznie to mobilizuje i zachęca do walki z innymi. Szumne zapowiedzi a każde kolejne mistrzostwa to większe wymagania ze strony gry a w zamian wielkie g.... .
  • przegapilam ten moment ale zeby zdobyc 20 zwyklych nasionek limetki trzeba "dobic" do 50-kilku mln rp....
    za 57 mln jest 5 humusow z wodorostow....a to dopiero 41 nagroda :anguished:  ( liga zlota )
    ostatnia nagroda to 9 nasionek zlotniczka.
    chyba ktos kiedys pytal o nagrody i nie wiem czy dostal odpowiedz  :D

  • To widzę, że progi w złotej lidze są po byku ;) Jak dobrze, że my jesteśmy w srebrnej... choć tak się teraz zastanawiam, czy nie lepiej byłoby być w brązowej...
  • Witam,  podczas mistrzostw dostaliśmy w nagrodę nasionko złotniczka,po wysianiu i zebraniu okazało się że każdy otrzymał różne ilości złota,czy wiecie od czego to zależy  ?
  • Świniarz (PL1)Świniarz (PL1) PL1 Posty: 550
    Justaurbanczyk1 (PL1) powiedział(a):
    Witam,  podczas mistrzostw dostaliśmy w nagrodę nasionko złotniczka,po wysianiu i zebraniu okazało się że każdy otrzymał różne ilości złota,czy wiecie od czego to zależy  ?
    Od instrukcji obsługi - przy nasionach jest info, że dają losowo od 300 do 1200 sztuk złota.
  • Dzięki,nigdzie nie doczytałam że losowo dają ,widocznie  im wyższy poziom gracza tym mniej się otrzymuje

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik