Strona główna Polish Pytania ogólne Big Farm

Czy warto grać w ,,Big Farm''

Czy waszym zdaniem warto grać w tą grę? Moim tak , bo można się przy tum dobrze bawić.

Komentarz

  • Gloriana (PL1)Gloriana (PL1) Posty: 1,204
    Po ponad trzech spędzonych tu latach moja odpowiedź brzmi" NIE.
  • AdalrunaAdalruna Guest Posty: 163
    Witaj Rudi1,
    Sama osobiście gram ponad 3 lata i jestem zadowolona z gry, sam staż o tym świadczy. Otoczenie farmy wzbogacały kolejne to nowe budynki a na tym nie koniec. Nie rozumiem wypowiedzi Gloriana jej odpowiedź przeczy jej aktywności w grze i na forum, ale każdy ma swoje zdanie.
    Temat został założony w nie odpowiednim dziale więc przenoszę go w odpowiednie miejsce, czyli Pytania ogólne Big Farm. Zachęcam również do zapoznania się z regulaminem forum: https://community.goodgamestudios.com/bigfarm/pl/discussion/65624/zasady-obowiazujace-na-forum#latest .
    Pozdrawiam, Adalruna
  • Gloriana (PL1)Gloriana (PL1) Posty: 1,204
    Jeśli brak aktywności w grze to aktywność, to to co piszesz o mnie ma sens... A forum? jak je nadal firma będzie psuła, to i tu przestanie się opłacać wchodzić.
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022

    Ma swoje zdanie, bo forum jest od tego by to zdanie wyrazić...i popieram Gloriane

    gdybym miała teraz zaczynać swoją przygodę z BF, to bym stwierdziła że chyba odebrało mi rozum...

  • sylwiazelazna (PL1)sylwiazelazna (PL1) PL1 Posty: 5,746
    Mi osobiscie gra odpowiada,bo gdyby było inaczej to po prostu zeby sie nie meczyc przestałabym grac,,a to ze mnie cos w grze irytuje nie oznacza,ze gra jest do kitu bo ogolnie to ciekawa gra i grafika mi tez odpowiada wiec nie ma zle ;) ,a gram dośc długo wiec widze zachodzace zmiany niekoniecznie dobrze odbierane przez Nas graczy.
  • Być może nie gram zbyt długo w tę grę, bo trochę ponad rok, ale wyrobiłam już sobie pewne zdanie o niej. Wydaje mi się, że warto w nią grać i na pewno wiedząc to co teraz, również rozpoczęłabym zabawę w nią, tylko zainwestowałbym w trochę inne rzeczy ;) Chociaż miałam, już nie jedne przeboje i przyznaję, że ciągłe błędy i nie do końca udane aktualizacje są zniechęcające tak samo jak parcie na wydawanie złota, to jednak gra sprawia mi bardzo dużo przyjemności, jest bardzo ciekawa i grafika mnie urzeka. Wydaje mi się, że należy to wszystko odbierać z pewnym dystansem. :)
  • joasia50 (PL1)joasia50 (PL1) PL1 Posty: 109
    Masz rację TenshiA, do wszystkiego powinno podchodzić się z pewnym dystansem.
    Ja gram ponad rok i jestem zadowolona z gry, błedy ? - a gdzie ich nie ma ;-)
    promocje BF na wydawanie złota - może troszkę za dużo tego , ale chcesz to wydawaj, nie to nie, zostaw to innym
    jedynie w mistrzostwach to deprymuje mnie, gdyż gracze którzy nie mają ochoty na wydawanie pieniążków , nie mają szans na dobre pozycje, no ale, biznes to biznes, gra musi za coś istnieć. :)
  • malwina-m (PL1)malwina-m (PL1) PL1 Posty: 4,022
    Ktoś mądrze napisał że gracz graczowi nierówny, ja akurat osiągnęłam wszystko co było możliwe w tej grze do zdobycia bez złota, więc gra jest dla mnie obecnie nieciekawa. Ale poczekam jeszcze na te obiecane "cudowności" może faktycznie pojawi się coś, co mnie obezwładni a wręcz wbije w fotel :D
  • joasia50 (PL1) powiedział(a):
    Masz rację TenshiA, do wszystkiego powinno podchodzić się z pewnym dystansem.
    Ja gram ponad rok i jestem zadowolona z gry, błedy ? - a gdzie ich nie ma ;-)
    promocje BF na wydawanie złota - może troszkę za dużo tego , ale chcesz to wydawaj, nie to nie, zostaw to innym
    jedynie w mistrzostwach to deprymuje mnie, gdyż gracze którzy nie mają ochoty na wydawanie pieniążków , nie mają szans na dobre pozycje, no ale, biznes to biznes, gra musi za coś istnieć. :)
    No Wiesz jestem pod wrażeniem Twojej troski o graczy.  A ja Tobie napiszę  że mogę się nazywać klientem tej gry bo za nią płacę kupując złoto i inwestując w rozbudowę swoich farm. Pisałam w lutym do supportu że są niesprawiedliwie ustawione poziomy graczy w misjach i co po dwóch m-cach odpowiedź albo raczej pytanie czy już wszystko ok.Odpisałam że nie bo to problem globalny i co nico!. Tak samo z konikami ja mam poz,31 a gram z 78  nawet nie dopatruje się w wyścigach jakiejś szansy w wygranie. W misjach nadal poz.87 z 350 no i tu też mam szansę a półka to żenada ja mam oddać towaru np 1590 szt a z poz,244 oddają 799, lucerny mam oddać 3590 szt a przy posiadaniu 12 pół i książki 2 poz. przed skończeniem misji mam 3270 szt i dopiero po zebraniu ostatniego siewu mam 3790.Zaznaczam, że sieję i zbieram co 3 minuty i gdzie tu jest sens  o sprawiedliwości nawet nie wspomnę. Piszesz o błędach ja to nazywam chorobą. Gram w tą grę intensywnie i też chciałabym żeby ona funkcjonowała poprawnie i jak się zgłasza błędy to odpowiedź taka jak że nie muszę w nią grać to co najmniej dla mnie jest wielce śmieszna.Przepraszam za błędy ale jestem nieco zdenerwowana.Ja ze swojej strony dbam o swoją farmę rozbudowywuję ją, podnoszę poziomy i to tyle z mojej strony a błędami powinni się zająć moim zdaniem właściciele tej gry.Ja osobiście czekam od trzech m-cy i współczuję tym graczom, którzy czekają na te zmiany od lat.
  • TenshiA (PL1)TenshiA (PL1) Posty: 302
    edytowano 16.05.2016
    Przykro mi Jadwigo, ale sens i sprawiedliwość... to nie w tej grze :D Kwestia uzyskiwanych odpowiedzi od supportu to temat rzeka. Osobiście na samą myśl o napisaniu do nich, aż mnie trzęsie. Zarówno w wypadku nie otrzymania odpowiedzi lub nawiązania z nimi kontaktu, po prostu opadają ręce. Co do misji to często osoba z niskim poziomem, potrafi dowalić towaru tyle, że czapki z głów. Rozumiem Twoją frustrację, sama też ją odczuwam, ale muszę przyznać, że takich wrażeń jakie są tutaj serwowane to jeszcze nie miałam. Na pewno nie pozwalają nam się nudzić . :D
  • Gloriana (PL1) powiedział(a):
    Po ponad trzech spędzonych tu latach moja odpowiedź brzmi" NIE.
    Po prawie 2 latach również stwierdzam że NIE, i trzyma mnie tu tylko sojusz i fajni ludzie na forum 
  • Gloriana (PL1)Gloriana (PL1) Posty: 1,204
    mina2013 (PL1) powiedział(a):
    Gloriana (PL1) powiedział(a):
    Po ponad trzech spędzonych tu latach moja odpowiedź brzmi" NIE.
    Po prawie 2 latach również stwierdzam że NIE, i trzyma mnie tu tylko sojusz i fajni ludzie na forum 
    Właśnie o to chodzi. Zalogowałam się wczoraj i stwierdziłam, że tak: fajnie pogadać z ludźmi, jednak farma nie ma dla mnie już żadnej przyjemności.

Zostaw komentarz

PogrubionyKursywaPrzekreślenieOrdered listLista nieuporządkowana
Emoji
Obraz
Wyrównaj do lewejWyśrodkujWyrównaj do prawejPrzełącz widok HTMLPrzełącz pełna stronaPrzełącz światła
Upuść obraz/plik